Skoči na vsebino

Borilne veščine


devilish

Priporočene objave

Klasični primer šolskega Kick-boxa....

tole, brdafsek, pa nima nobene veze s Kick box-om

sorry

:cry:

ampak

je čisto navaden box, kar si lahko prebereš

tudi v naslovu, če v filmu nisi opazil

med

drugim naj te opozorim na premikanje nog tepežnika,

ki je tipično boxersko

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za konec: večina "mitov" je čista resnica in znastveniki so bili nekajkrat izredno presenečeni, ker sami prej niso vrjeli, da je kaj takega mogoče. Zanimivo, da so bili presenečeni tudi mojstri sami, saj se določenih udarcev niti niso upali izvajati v polni meri in v bistvu niso vedeli ali gre za mit ali resnico

ps: oddajo bodo gotovo ponavljali zato - tisti katere to zanima - bodite malo pozorni.

:)

jeli bio tamo Čak Norica?

mislim - stavim, da on vse druge mojstre naenkrat prefuka - in to z eno samo tehniko, enim samim udarcem z eno samo nogo. Chuck Norris RoundHouse Kick - še dobr, da ga niso vrgli na Hirošimo

In kaj počnete potem z nogami za vratom? :o :blink:

jaz na ta način pletem šale za celo družino - ker tako lahko nemoteno z rokami igram klavir :)

Ivo Pogorelič :grim

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole, brdafsek, pa nima nobene veze s Kick box-om

sorry

:cry:

ampak

je čisto navaden box, kar si lahko prebereš

tudi v naslovu, če v filmu nisi opazil

med

drugim naj te opozorim na premikanje nog tepežnika,

ki je tipično boxersko

:grim Se strinjam s tabo... se pardoniram... mal sm še v elementu novih podvigov, pa me je mal zanesl.

Tako je... gre za box.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Se strinjam s tabo... se pardoniram... mal sm še v elementu novih podvigov, pa me je mal zanesl.

Tako je... gre za box.

Vzeto na znanje in odpuščeno

ter

napisan dobropis za bodoče napakce,

katere ti v naprej odpuščava ys in moj

frend tmgor.

B) & O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj!

Nisem prebrav cele teme, morda je blo o tem že kaj napisanega.

Zanima me, če obstaja na Koroškem kak klub za trenirat kako borilno vescino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če obstaja na Koroškem kak klub za trenirat kako borilno vescino?

:grim

Holcanje & oštirsko pretepanje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Holcanje & oštirsko pretepanje :devil:

Ena za moč, druga za tehniko :lol1: :lol1: :lol1:

@ Halls: na žalost nisem z vaših koncev, tko da ti ne morm pomagat... sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, na koroškem je možnost reniranja karateja, če te kaj zanima mi piši, pa ti kaj več povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Holcanje & oštirsko pretepanje :devil:

Ej, Zdrawc, vrjameš ali ne, ampak tut na Koroškem že uporabljamo traktorje in vitle,tako da holcanje ne velja več,kot borilna veščina! :P :P :P

Gostilniški pretepi, ma saj se ne splača! Pol pa plačuješ nekemu norcu za razbit gepist, kriv si je pa sam,ker je izivav, pa prepozno bučo odmakno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Zdrawc, vrjameš ali ne, ampak tut na Koroškem že uporabljamo traktorje in vitle,tako da holcanje ne velja več,kot borilna veščina! :P :P :P

Gostilniški pretepi, ma saj se ne splača! Pol pa plačuješ nekemu norcu za razbit gepist, kriv si je pa sam,ker je izivav, pa prepozno bučo odmakno. :D

Plačaš vedno samo tistemu, katerega nalomiš premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Peter Aerts je čist zmešan!

sej ni čudno, da jih tak lama, če ma pa tak fajn nick: "The Dutch Lumberjack" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ok, mam vprasanje..

sicer ze treniram atletko, ampak bi neki za zravn, neki tazga da se mi ne bi blo treba prevec izogibat (oprostite izrazu) cefurjem...zdj pa kaj to je? neki tazga za kar ze imam predispozicije, seprav ful moci v nogah pa velik eksplozivnosti...

tko da ce mi lahko kdo pomaga ?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, mam vprasanje..

sicer ze treniram atletko, ampak bi neki za zravn, neki tazga da se mi ne bi blo treba prevec izogibat (oprostite izrazu) cefurjem...zdj pa kaj to je? neki tazga za kar ze imam predispozicije, seprav ful moci v nogah pa velik eksplozivnosti...

tko da ce mi lahko kdo pomaga ?

hvala

Če se misliš vpisati samo zato, da se boš potem postavljal pred prijatelji in prefukal pol mesta čefurjev, ti močno odsvetujem kakršenkoli obisk treningov. Kolega je imel že hude probleme zaradi tega, povzročil je hude telesne poškodbe, zaradi tega je tudi nekaj časa odsedel, plačuje pa še vedno in še kar nekaj časa bo kar lepo vsoto. Pa ni on začel, naj bi bilo v samoobrambi! Ne vtikaj se v njih, ne izzivaj oz. karkoli, uporabi silo le v primerih ko je neizbežno, saj sodniki, ko slišijo besedo borilne veščine postanejo zelo netolerantni.

Iz kje pa si? V Lj. imaš karkoli, treniral sem nekaj veščin (in še vedno delno :)) pa so bili povsod skulirani. Vpiši se na to kar te najbolj zanima in pritegne (samo izogibaj se teakwondo-ja, tam boš pa res na zapečence naletu). Če maš moč v nogah,eksplozivnost in te ni strah bolečine vpiši Muay Thai :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, mam vprasanje..

sicer ze treniram atletko, ampak bi neki za zravn, neki tazga da se mi ne bi blo treba prevec izogibat (oprostite izrazu) cefurjem...zdj pa kaj to je? neki tazga za kar ze imam predispozicije, seprav ful moci v nogah pa velik eksplozivnosti...

tko da ce mi lahko kdo pomaga ?

hvala

disciplini se reče 9 mm :devil:

drugo najboljšo opcijo pa že obvladaš to je BežiKaj, popularno imenovano tudi atletika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se misliš vpisati samo zato, da se boš potem postavljal pred prijatelji in prefukal pol mesta čefurjev, ti močno odsvetujem kakršenkoli obisk treningov. Kolega je imel že hude probleme zaradi tega, povzročil je hude telesne poškodbe, zaradi tega je tudi nekaj časa odsedel, plačuje pa še vedno in še kar nekaj časa bo kar lepo vsoto. Pa ni on začel, naj bi bilo v samoobrambi! Ne vtikaj se v njih, ne izzivaj oz. karkoli, uporabi silo le v primerih ko je neizbežno, saj sodniki, ko slišijo besedo borilne veščine postanejo zelo netolerantni.

Iz kje pa si? V Lj. imaš karkoli, treniral sem nekaj veščin (in še vedno delno :)) pa so bili povsod skulirani. Vpiši se na to kar te najbolj zanima in pritegne (samo izogibaj se teakwondo-ja, tam boš pa res na zapečence naletu). Če maš moč v nogah,eksplozivnost in te ni strah bolečine vpiši Muay Thai :ninja:

hehe, ne sej to ni bil moj glavni namen, nej te ne skrbi :> govoru sm predvsem o samoobrambi. drgac sm iz kranja, sicer pa hodm na fax u lj. ja tut na Muay Thay sm pomislu, ta mi je se najlepsi, ce na hitrco pogledas deluje dost pocasn, ampak z ubijaskimi udarci. a slucajno ves za ksn klub u lj za Muay Thay?

aja gatollina, biljard ze obvladam, motor tut se kar, karte tut, smucam ne vec ker mi je postalo nezanimivo, bord tut, ok golfa ne znam hahah :> hvala za nasvet lol :>

Pervy bezim samo pred pistolo...pa se to samo pred startno haha :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ne sej to ni bil moj glavni namen, nej te ne skrbi :> govoru sm predvsem o samoobrambi. drgac sm iz kranja, sicer pa hodm na fax u lj. ja tut na Muay Thay sm pomislu, ta mi je se najlepsi, ce na hitrco pogledas deluje dost pocasn, ampak z ubijaskimi udarci. a slucajno ves za ksn klub u lj za Muay Thay?

Počasen?? Daleč od tega? Pojdi na trening v klub Khun Kao za Bežigradom, seveda boš moral podpisati izjavo, da se strinjaš z možnimi poškodbami in, da ne boš nikogar tožil :D. Fantje so resni, nekateri še celo malo preveč, treningi so 4x na teden - na hard. S sabo vzemi kolebnico, kratke hlače in 2 brisači (eno za brisat švic s sebe, drugo za tuš). Najprej pa pokliči, najbolje Sašota (tel boš našel na njihovi strani), če je vpis sploh možen (pred kakim mesecem, ko sem hodil še jaz, je bilo preveč natrpano in novih niso več sprejemali).

Ko boš videl kako tolče Pero (ga boš spoznal na treningih) boš spremenil svoje mnenje o počasnosti

Če te zanima še kaj PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!