Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600 & 750


jax

Priporočene objave

men je tut kr fajn zgleda :love1:

na tele rore pa zgleda da se bomo kr navadt :yes:

tkole so si jih zamislili pri Akrapoviču

Slovenian exhaust firm Akrapovic has revealed a tasty new design for its end-cans. No more round or oval tube for them – it's a smart new six-sided canister, mated to a new diamond-form four-sided end cap. It's a much sharper look, and should be a smart complement to the newer exhaust designs from Yamaha and Suzuki for 2006.

The new design is available in carbon fibre, with titanium internals, to begin with. More variations to follow later.

post-8684-1129398452.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

po neuradnih podatkih bi naj mel novi GSXR 750 162 konjičev :naughty:

162KM? kwa pa vem, prejšni model naj bi jih imel 148 namerl pa so dobrih 125 na kolesu,

po moje je okol 130KM bl realna cifra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bo črn po vsej verjetnosti750,morda pa tudi 1000(še razmišljam).....cena v Italiji je znana za 750...preračunano v tolarje 2.390000 s popustom seveda!V salonu bo 16.01.06

....za tiste ki jih zanina cena za 600.....2.150000!

No prej bi pa vseeno rad prodal svojega Z1000,da ne ostaneta slučajno oba v garaži!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bo črn po vsej verjetnosti750,morda pa tudi 1000(še razmišljam).....cena v Italiji je znana za 750...preračunano v tolarje 2.390000 s popustom seveda!V salonu bo 16.01.06

....za tiste ki jih zanina cena za 600.....2.150000!

No prej bi pa vseeno rad prodal svojega Z1000,da ne ostaneta slučajno oba v garaži!!! :hmm:

A imaš mogoče tel. te štacune, kjer imajo 750 k6 za 2390000 sit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa oblika novega gsx-r ni preveč všeč..Veliko bolj všeč so mi bili tastari modeli..(00-05)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve, je (bo) prispel cenik?

Lokalni prodajalc pravi, da je cca. 2.2 /2.4 mio za nova "malčka" optimizem.... Upam, da se moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve, je (bo) prispel cenik?

Lokalni prodajalc pravi, da je cca. 2.2 /2.4 mio za nova "malčka" optimizem.... Upam, da se moti.

Tale lokalni prodajalc se je pa fejst zmotil...

Pr generalnemu uvozniku (in pr njegovih pooblaščenih prodajalcih vrjetno tud) je cena za gsxr 600 2,364.000 sit; gsxr 750 pa celo 2,664.000 sit :blink: ... too much!

Se ga pa da dobit iz uvoza ful poceni... 750 za okrog 2,3 mio; 600 pa za cca 2,1 mio!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale lokalni prodajalc se je pa fejst zmotil...

Pr generalnemu uvozniku (in pr njegovih pooblaščenih prodajalcih vrjetno tud) je cena za gsxr 600 2,364.000 sit; gsxr 750 pa celo 2,664.000 sit :blink: ... too much!

Se ga pa da dobit iz uvoza ful poceni... 750 za okrog 2,3 mio; 600 pa za cca 2,1 mio!

Mogu bi napisat takole - ko sem o cenah ugibal (bolj namigoval, kolk bomo (BI) plačali).... je dejal, da bo težka in da trenutno nimajo pojma o nižjih cenah napram lanski. Kmalu zatem je potrdil cene, ki jih navajaš......

Pred kakim tednom se je na moje veliko zadovoljstvo izkazalo, da se je "zmotil", he-he......Torej: ponudba potencialnih kupcev velja (bolje rečeno :akcija je ! 2.2 in 2.43 milijona!)!

Cenika nimam v rokah in ga tudi videl nisem...upam pa, da nas ne krmijo in da bo rok dobave vzoren, drgač Red ne pomisli več na Suzy.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Mimogrede, ker v "podrobni predstavitvi" ni bilo predstavljeno, pa se mi zdi zelo fajn: oba modela imata nastavljive stopalke, kar je menda prvič na serijskem motorju :)

in če Redove cene veljajo :OK: :OK: :OK:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakim tednom se je na moje veliko zadovoljstvo izkazalo, da se je "zmotil", he-he......Torej: ponudba potencialnih kupcev velja (bolje rečeno :akcija je ! 2.2 in 2.43 milijona!)!

A pr pooblaščenem trgovcu poteka tale akcija? In do kdaj ta akcija velja? Če dobiš 750 za 2,43 mio je to res ful ugodno-glede na ostale cene motorjev nasploh. Za primerjavo- R6 košta okroglih 2,5 mio :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pr pooblaščenem trgovcu poteka tale akcija? In do kdaj ta akcija velja? Če dobiš 750 za 2,43 mio je to res ful ugodno-glede na ostale cene motorjev nasploh. Za primerjavo- R6 košta okroglih 2,5 mio :eek:

No, upam, da ne zavajam.....ker zgleda da ni še prav dost poznano..... obiske sem pa vršil pri pooblaščenem trgovcu in serviserju, ja. Tud meni se mi zdi fajn ponudba.

@suzuki: sem opazil na slikah ja, stopalke lahko v kompletu pomakneš (premontiraš malček više + nazaj, ne?) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Mimogrede, ker v "podrobni predstavitvi" ni bilo predstavljeno, pa se mi zdi zelo fajn: oba modela imata nastavljive stopalke, kar je menda prvič na serijskem motorju :)

Mimogrede, ampak "menda" ima serijsko nastavljive stopalke že ducati 999 (edin če ta motor ne spada v serijo :D )

post-8975-1140272688_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si pri Moto Iglu ogledal novega GSXR 600... :OK: Če primerjam s svojim (K5) je prva razlika očitna, novi deluje zelo manjši. Tudi ko se nanj vsedeš, je razlika zelo opazna. Oklep nima več nepotrebnih vogalov in linij, je samo tam kjer mora bit :) Položaj voznika se z ročkami postavljenimi bližje vozniku zdi malo bolj prijazen, vendar pa neke silne revolucije tu ni. Konec koncev le še vedno govorimo o SS motorju. Sam motor ima kar nekaj zanimivih detajlov, recimo plastičnen pokrov polovice tanka. Kakor jaz sklepam, ta služi zaščiti tanka. Seveda tudi izpuh in še kaka malenkosti se najde...

Skratka, športen motor, ki je izgubil še zadnje kančke uporabnosti, in jih zamenjal za še malo športnosti...

Vtisov z vožnje, žal nimam...

Dyno primerjava z R6...

Pa še fotke yoshimure :)

post-2284-1140598229_thumb.jpg

post-2284-1140598259_thumb.jpg

post-2284-1140598980_thumb.jpg

post-2284-1140598991_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!