Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600 & 750


jax

Priporočene objave

No, poglejte tanovo revolucionarno R6, samo na koncu se ji moč poviša za 3KM, Suzuki ma pa čez celo območje vrtljajev večjo moč in večji navor :OK:

GO SUZUKI! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kakšne so zdaj cene za 600 in 750 ...??????????

panigaz nima več cenika na internetu, odar pa ima baje dražje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorodnik iz Štajerske ga je pred dnevi dobil 750 iz uvoza za 2.4 miljona.

Odlična cena za odličen motor... :OK: Kot sm že zgoraj omenil, se zdj najbolj splača kupovat nove motorje iz uvoza-veliko ceneje kot pr pooblaščenih trgovcih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zraven imaš odlično servisno in garancijsko podporo.

hja.. če ga kupiš pri nas pa imaš zastonj servise in rez. dele :glare:

kaj je sedaj s temi cenami??? so nižje ali ne???

sem slišal da bomo dobili še enega uvoznika ...motor jet iz maribora... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena uradnega prodajalca je 2.19 in 2.425 milijona (za slednjega 239 tisočakov rednega popusta po ceniku)....

O dobavi 750-ke pa podobno kot predlani.....babilonci :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zraven imaš odlično servisno in garancijsko podporo.

Glede garancije in servisov sem se tudi sam precej zanimal in prišel do sklepa, da povsod plačaš na koncu pa itak servisiraš pri tistmu ki mu zaupaš. :devil:

Odar pravi, da ima s svojo mrežo edini v SLO tovarniško garancijo za Suzuki. Motorja ne smeš dati popravljati drugam. Če se ti motor pokvari v tujini moraš motor popraviti pri pooblaščenem suzuki servisu on pa ti povrnejo strošek če ugotovijo da je okvara predmet garancije. <_<

Panigaz tudi pravi da je pooblaščeni (malo se tepe odarjevo izjavo - očitno se res neki ne marajo :? ). Mogoče je samo pooblaščen serviser a je tudi pooblaščeni prodajalec novih motorjev in opreme? To pa ne vem. Enako okoli garancije servisiraš lahko samo pri njemu za tujino pa ista zgodba.

Pri nepooblaščenem uvozniku, ki je tudi serviser drugih japonskih motokoles. Očitno nižja cena od obeh. Servis in garancijo za motor nudi sam serviser (ni tovarniška) motor pa lahko pelješ tudi na nekaj drugih servisov. Tujina, povrne stroške servisa.

Moj zaključek:

Za bistveno nižjo ceno sem se odločil tvegati garancijo. Prav dostikrat se pa spet ne zgodijo kake velike serijske okvare :hmm: Servis mi je zagotovljen in je najbljižji v moji soseščini, z njim pa sem zaenkrat zadovoljen. Tudi redni servisi niso poceni :angry: , saj v prvih dveh letih narediš kar 4 servise in če to obračunaš s suzuki original Odar cenami, potem :xx: $$$.

Če se ti zgodi kaj v tujin pa bolje da imaš kritje na kreditni kartici, da boš ali popravil ali poklical prijatla in kombi :wacko: pa upaj da takrat nisi prav daleč od doma (kakšna portugalska).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odar pravi, da ima s svojo mrežo edini v SLO tovarniško garancijo za Suzuki.

SUZUKI HUNGARY kot uradni prodajalec za Slo trg (pa tudi ostale ex-Yu trge) je od 1.1.2006 pooblastil 3 prodajalce/dilerje. Odarja zaradi tradicije ter še dva nova, Panigaz in Motor Jet. Pa mogoče še koga v prihodnosti ;-)

Vsi trije imajo pa po njihovih zagotovilih enak status; beri: "tovarniško" garancijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUZUKI HUNGARY kot uradni prodajalec za Slo trg (pa tudi ostale ex-Yu trge) je od 1.1.2006 pooblastil 3 prodajalce/dilerje. Odarja zaradi tradicije ter še dva nova, Panigaz in Motor Jet. Pa mogoče še koga v prihodnosti ;-)

Vsi trije imajo pa po njihovih zagotovilih enak status; beri: "tovarniško" garancijo.

Pa mogoče potem veš zakaj je Panigaz umaknil objavljeni cenik ??? Meni je čudno, da je cenik bil vsega skupaj par dni objavljen. Cene so bile všečne :hmm:

No če je res sem samo vesel, ker konkurenca je zdrava in še posebej dobra za kupce :OK:

PS Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mogoče potem veš zakaj je Panigaz umaknil objavljeni cenik ??? Meni je čudno, da je cenik bil vsega skupaj par dni objavljen. Cene so bile všečne :hmm:

No če je res sem samo vesel, ker konkurenca je zdrava in še posebej dobra za kupce :OK:

PS Hvala za info.

ker se verjetno sedaj vsi panično dogovarjajo z hungarji, ki bodo verjetno na konc rekl, da morjo vsi met enake cene, da si ne bi eden drugi srali po zelniku. Kar je logiš. In takrat bodo izjave o "konkurenca je zdrava" šle v maloro. Vsaka firma stremi k doseganju zaslužka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se verjetno sedaj vsi panično dogovarjajo z hungarji, ki bodo verjetno na konc rekl, da morjo vsi met enake cene, da si ne bi eden drugi srali po zelniku. Kar je logiš. In takrat bodo izjave o "konkurenca je zdrava" šle v maloro. Vsaka firma stremi k doseganju zaslužka.

...in zato ne bo noben več kupoval motorjev pr pooblaščenih trgovcih, ker bodo cene previsoke...in takrat bo še bolj zacvetel uvoz novih motorjev...in bojo tudi pooblaščeni trgovci pr nas morali spuščat cene, če bojo hoteli kaj prodat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Jaz sem naročil novega SUZUKI GSXR 750, popolnoma črnega in ga moram čakati, tri do štiri tedne

Tedni so minevali zelo počasi, vendar so, in tako je prišel čas (v torek-sredo), ko bom ga lahko prevzel.

Kar se tiče cene je bila 9978EURO (slabih2.400.000 SIT), kar se mi vidi dokaj normalna, če gledamo da je Yamaha R6m in Honda cbr600RR ista cena, pa vendar dobiš več navora in konjev.

Ko ga bom dobu, ga boste lahko videli na netu.

Kar se pa same oblike tiče, je tko, všeč mi je maska, ker ima eno luč, za smernike se bo pa pač treba privaditi.

Ima 150konjev, kar je za mene vrh glave.

No še nekaj, do te sezone sem imel Yamaho fazer600 in mi bo kr velik preskok.

KOMAČ ČAKAM NA PRVE KILOMETRE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima morda kdo izkušnje s Suzukijem GSXR 600 & 750, ki ima namesto serijskega - višje krmilo?

Pozdravljeni

Jaz sem naročil novega SUZUKI GSXR 750, popolnoma črnega in ga moram čakati, tri do štiri tedne

Želim ti čim krajše čakanje in srečno vožnjo. Kje si naročil motor?

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Mogoče ve kdo ka bi lahko bil vzrok za povečano porabo bencina? še ne dolgo nazaj z polnim tankom 240-260km zdaj pa recimo 150km...enaka vožnja..to se je začelo dogajati po rahlem padcu :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!