Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

Polna cena po katalogu je 70€ nadejam se kak % popusta...

Naročil sem na As-u.

dokaj ugodno, glede na cene na ebayu...

take nosilce čaka..Če kdo želi, mu jih lahko zrihtam... Lahko se se veda tudi preuredi tako, da tačke ostanejo..

post-16576-12595849879_thumb.jpg

post-16576-125958501003.jpg

post-16576-125958501845.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah. . . TL je bil tržni flop. Dobro sprejet je bil šele pošteno predelan in preimenovan v SV, Honda pa je VTR brez omembe vrednih sprememb štancala skoraj 10 let. se pravi da je bla kar dobro zamišljena že na začetku.

IMHO je RSV iz popolnoma druge zgodbe. pol dražji od japoncev, po namembnosti bi ga bilo pošteno primerjat z VTR SP, ali TL1000R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko sm prvič vidu TLR :wub::blush:

Motor je bil za tiste cajte sulica.

Ja VTR 1000 F je pač Honda ne izstopa iz povprecja vzdržljiva in krotka...

Tko k jest :kva2:

Prijavil sem se na SuperHawk forum in tam je res na dolgo in siroko o Vtr napisano cisto vse kar sem mislil da bi delal tudi sam...

http://superhawkforum.com/

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo kakšno trgovino v slo, ki bi se dalo naročit dodatke za Hondo VTR SP2, recimo zadnja luč?

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce rabiš LED je najlažje naročiti v Louisu (TRG Ljubljana) Za drugo pa ne vem...

Jest bom za svojo F najbrž naročil kar v Louisu.

V Trg naročiš enostavno po Louisovi kataloški številki in to je to.

Pa lepo prosim DEJ SLIKE GOR :)

Popravljeno . Popravil T
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A pozna kdo kakšno trgovino v slo, ki bi se dalo naročit dodatke za Hondo VTR SP2, recimo zadnja luč?

Jest sm kupu za svojo SP-2 preko ebaya (komplet zadnji pokrov spodaj z led lučko k jo kupiš v Luisu) sam mi je že po eni sezoni lučka crknla (verjetno od vibracij) tko, da je pomoje dobr, če si kšno lučko na zalogo kupš k ni draga kakršnokol boš že dal, ker se zna zgodit, da jih bodo nehal čez čas delat tako obliko, mi pa vse prštiman za tako lučko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobu crashpade...

Mal so dražji kot sm mislu :glare:

70€ so nosilci+ 40€ bunke

No ampak zdej jih mam in jih bom prerisal, tko da tisti k rabte par kar pogumno :)

Jutr jih bom prerisal in pol bom lahko točno ceno ugotovu ampak na oko 50€ komplet

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eni zapirajo jest bi jo pa odpru :)

Ideja je če bo čas (prosti) se zma zgodit manjša predelava...

image069.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

Na moji vtr-ki moram menjati ketno in zobnike. Naj vzamem tako, ki je že speta skupaj (neskončno) ali tako, ki jo je treba naknadno zanetat? Bi eksperimentiral kaj z zobniki? Se splača? Če bi že, pol bi zamenjal tako, da bi se spodaj malo lažje motor zavrtel, torej rabim spredaj zobnik z več zobmi ali pač?

Gledam po ebayu in se cene gibljejo tam okrog 120 eur+15 eur poštnine in je še vedno ceneje kot pri nas (DID)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Na moji vtr-ki moram menjati ketno in zobnike. Naj vzamem tako, ki je že speta skupaj (neskončno) ali tako, ki jo je treba naknadno zanetat? Bi eksperimentiral kaj z zobniki? Se splača? Če bi že, pol bi zamenjal tako, da bi se spodaj malo lažje motor zavrtel, torej rabim spredaj zobnik z več zobmi ali pač?

Gledam po ebayu in se cene gibljejo tam okrog 120 eur+15 eur poštnine in je še vedno ceneje kot pri nas (DID)...

če bi rad bol poskočn motor in hitrjši odziv manj zob. če daš večjega bo pospešek slabši, boš pa 150 vozil na cca 1000rpm manj kot sedaj. nisem še vozil. pravijo de se precej pozna. V zakup vzameš konkretno laganje števca. kar se verige tiče :hmm: če se ne motim imamo/imajo zakovičene vsi ki jih poznam.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, jaz bi raje vzel sklenjeno, saj je ni noben problem menjat....kolo dol, zobnike in verižnik dol, fusrasto dol, pa celo lepo gor daš, ne rabiš nobenega orodja za kovičit, pa še bojazni ni, da nebi vredu naredil člena skupaj....

Pa so kake izkušnje voznikov VTR-k z manjšim zobnikom spredaj? Do koliko zob več ali manj lahko ostane veriga enako dolga (torej original)?

Lp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, jaz bi raje vzel sklenjeno, saj je ni noben problem menjat....kolo dol, zobnike in verižnik dol, fusrasto dol, pa celo lepo gor daš, ne rabiš nobenega orodja za kovičit, pa še bojazni ni, da nebi vredu naredil člena skupaj....

Pa so kake izkušnje voznikov VTR-k z manjšim zobnikom spredaj? Do koliko zob več ali manj lahko ostane veriga enako dolga (torej original)?

Lp Boštjan

M1ha. on je na svoji menjal za en zob manjši verižnik spredaj, ko je šu prvič na Grobnik. mislim, nism pa 100%, de je za na cesto spet montiral originalnega.

Ko menjuješ, pazi, de najprej odtegneš prednji verižnik, šele po tem snemaš kolo in verigo. jez sm mogu enkat nazaj gor šraufat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim malo pomoči okoli dušilcev za SP2

Pred kratkim smo naročili LEO Vinci SBK za ta motor pri montaži je prišlo do zapletov namreč levi dušilec je brz problemov namontiran pri desnem se je zataknilo namreš cev ima preveč zaprt kot ovinka kamor se namesti dušilec .Zanima me če so auspuhi pri SP1 in SP2 različni ali je napaka pri dobavi.Še par slik in hvala za pomoč

Leva stran gledano od spredaj

Cevi ki naleže direkt na zadnjo nihajko ter nosilec spodnji odmaknjen od pritrdilnega mesta (precej)

Razlika krivim med originalom

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš high up zadevo, ki pride dosti bolj pod sedež kot original. Če to cev obrneš bol navpično, nebo več nalegala ne? Rabiš še druge nosilce za izpuhe pomoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!