Skoči na vsebino

Koliko padcev/trkov/nesreč doslej?


SiR

Priporočene objave

No, to bo še zanimiva statistika... Lahko pa napišete še, kaj se je zgodilo ... o tem, kaj je bilo krivo oz. kdo, pa v ločeni anketi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,če se to šteje ampak.....samo 1x (moram potrkat) pa še to,ko sem zavijal na dvorišče,mi je crknu motor in sem se prevrnil na bok....Jbga neroda, kaj morem :lol1:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem 2 krat, od tega lani za 4 mesece bolniške :angry2:

Včasih z avtomatikom in 4ko pa skoraj ni minil teden, da ni bilo vmes padca :doze: , sicer bolj za praske, odrgnine & buške :ninja:

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat. :doze: krivca sonce v ksiht in poljčanar. :fredy:

ampak ne na tem motorju. ta motor je še devičniški in upam, da tako tudi ostane

(vsaj dokler ga ne bom prodal :P )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x ful sesula in bila leto in pol na zdravljenju :), kljub čeladi imela 2 operaciji na lasišču :( med drugim seveda.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x v moji premierni sezoni. In to v istem dnevu.

Prvič sem se sredi zapirajočega ovinka prestrašil le-tega in začel zavirati. Hitrost sem zmanjšal dovlj, da je rezultat bil le rahel udarec v cesto ograjo z bokom mopeda (in mojo nožico vmes). Razen modric preživel brez poškodb, moped pa je dobil 'gubo' v tank...

Drugič čez kakšno uro v neki vasi na Krasu - ker sem se izgubil, sem taval po tej vasi in v ovinku, ki sem ga že enkrat prevozil v nasprotno smer, mi je moped naenkrat odneslo izpod riti. Sploh ne vem kaj je bilo in zakaj, le cesta je bila sumljivo spolzka (razen na skrajnem nasprotnem robu, po katerem sem se očitno peljal tja grede). Tudi tokrat sem jo odnesel brez poškodb, moped pa je dobil 'gubo' v tank še na drugi strani. :whistle:

Od takrat dalje pa se moji mopedi kotajo samo, ko jih drugi vozijo. Ali pa, ko stojijo v garaži in se jih sploh nihče ne dotika. :devil:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x, nikoli se s tem motorjem (tok tok)

Obakrat jst kriv, enkrat prehito v ovinek in sm se ustrasu, na koncu bi ga pa lahko speljal komot, jebat ga, zacetniske napake. Enkrat sem pa februarja prevec na sus stisni prednjo bremzo in sm elegantno drsel po mrzlem cestiscu.. kljucnica dozivela zlomcic. :)

to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po cesti z motorjem nikoli.tok tok tok :)

me je enkrat en izsilu z avto in sm bočno prletu vanga,ampak padu pa nism :grrr

pista in teren je pa druga zgodba :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja prva sezona in tudi prvi padec na mariji reki v ovinku pri spomeniku odneslo zadnje kolo rezultat padec motor poškodovan 150 tisoč škode meni nič

sem pa padel še ene 100 x z krosom in pa z 50 cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če odštejem teren z enduro samo 1x na cesti kontrolirano ker je blo boljše kot v avto ali drevo. nobenih posledic za motoror ali mene.

na pisti pa tehnični feler in izlet v šoder v zagrebškem, prevrgel se ko je motor že stal.

torej mi gre kar OK :OK:

tok tok :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekajkrat, vedno kriv sam (pretiravanje), predvsem so se padci zgodili na terenu (pesku,....). Letos padel na promocijski dirki s tomosom in si zlomil nogo. Nisem predvideval, da ti lahko kdo pride nasproti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padel sem 2 krat... :cry:

Prvič je na vhodu v ovinek nasproti pripeljal nek avto. Da se je situacija končala tako kot se je sem bil sam ker sem vozil prehitro da bi speljal ovinek. Da sem se izognil avtu sem zavil desno in s tem zapeljal globoko v (levi) ovinek. Motor sem še nagnil a se zaradi neizkušenosti nagiba ustrašil in je kar nekako zmankalo ceste... :blush:

Drugič je bilo pa v BTCju, na rondoju pri Hali A, če pelješ proti Emporiumu. Čeprav sem pripeljal počasi in previdno, je bilo vseeno prehitro in nezadosti previdno... Nisem se niti zavedal da lahko guma ob tako majhnih hitrostih in nagibih zdrsne :wacko:

V prvi nesreči sem še malo zjebal že od prej načeto koleno. Pri drugi pa samo par bolečih predelov. Škoda na motorju v obeh padcih skupaj za par deset tisoč sit...

Je pa res da sta bili obe situaciji zelo dobra šola za naprej... Sedaj vedno preverim asfalt, če pa nisem siguren pa vozim tako da sem (siguren) :) Prva me je pa pač naučila, da na cesti nisi sam... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!