Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Je slišat, da je v Brnu naše trte list JP aka. "ludi Dolenček" spet udaru :naughty: ....čestitke za tatretjo stopničko :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slišat, da je v Brnu naše trte list JP aka. "ludi Dolenček" spet udaru :naughty: ....čestitke za tatretjo stopničko :worship: .

hehe bilo je ludo i nezaboravno. ja dolenček se ni izneveru samemu sebi, in je raztural. no, mal je tud razturil Suzukija, ampak zgolj kozmetično. Štibilj Sr Prosenik in Dolgan so se drenjali u isti desetinki. Škoda, da je M1ha štartal z dežnimi gumami, in kasnej, po posušeni pisti ni mogu vozit z njima. sta se dajala celo dirko. fajn je blo. Brno pa . . . :worship: me se s čehov delamo norca. ampak tam je res use tip-top.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slišat, da je v Brnu naše trte list JP aka. "ludi Dolenček" spet udaru :naughty: ....čestitke za tatretjo stopničko :worship: .

Hola,

se pridružujem naši :winkiss: s čestitkami :OK: JP je res car, prvič v Brnu pa 2:11.xx, s čisto serijskim motorjem (samo Igorjev dimnik), kapo dol :worship: "plastična predelava" Suzukija pa je bila posledica semeringa v prednji vilici, ki je spustil olje

mi je poslal nekaj slikc za objavo, tolk za mal feelinga kako je blo :naughty:

post-163-1219916417_thumb.jpg post-163-1219916423_thumb.jpg

post-163-1219916429_thumb.jpg post-163-1219916435_thumb.jpg

post-163-1219916444_thumb.jpg post-163-1219916451_thumb.jpg

post-163-1219916458_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

se pridružujem naši :winkiss: s čestitkami :OK: JP je res car, prvič v Brnu pa 2:11.xx, kapo dol :worship: "predelava" Suzukija pa je bila posledica semeringa v prednji vilici, ki je spustil olje...

mi je poslal nekaj slikc za objavo, tolk za mal feelinga kako je blo :naughty:

jebemmusveca temu fotosnajperju. a u soboto sploh ni slikal? te so use petkove. M1ha tud nima skor nobene sobotne. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Cartman,

se abs strinjam, tale pretendent za fotosnajperja bi se lahko VELIKO naučil od Pan-Phota in Haliklikovcev :rolleyes: ne samo da spušča treninge, dirke, dneve, tud tehnično so njegove slikce bolj tkotko, vsaj v primerjavi s prej omenjenimi - JURA zasluži boljšega :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez nevem ene so hude za popizdit, ampak te z Brna so pa bl tako-tako. morde je blo pivo prepoceni. nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slišat, da je v Brnu naše trte list JP aka. "ludi Dolenček" spet udaru :naughty: ....čestitke za tatretjo stopničko :worship: .

No vidte, to pa tale naš trebanjski zrak dela! :D

Čestitke res!!!!!!! :OK:

Mormo si nujno enkrat čas vzet, pa pridt tole mal od bližje pogledat!

Kje pa kdaj bo kakšna čimbližja dirka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slišat, da je v Brnu naše trte list JP aka. "ludi Dolenček" spet udaru :naughty: ....čestitke za tatretjo stopničko :worship: .

No vidte, to pa tale naš trebanjski zrak dela! :D

Čestitke res!!!!!!! :OK:

Mormo si nujno enkrat čas vzet, pa pridt tole mal od bližje pogledat!

Kje pa kdaj bo kakšna čimbližja dirka?

Naslednja jura je 20. septembra na grobniku...

Glede časov pa, tudi serijski k3 gre 2:11.6

Meni se pa slike ne zdijo slabe...

post-13120-1219935512_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja jura je 20. septembra na grobniku...

Glede časov pa, tudi serijski k3 gre 2:11.6

Meni se pa slike ne zdijo slabe...

Miha zdej gre pa zares a se ze kej pripravljaš :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha zdej gre pa zares a se ze kej pripravljaš :grupni: :grupni:

Seveda, kondicijski trening, danes sem cel dan kosil travo... :lol:

Kaj gorenjska naveza pride drugi teden na štajerce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Glede časov pa, tudi serijski k3 gre 2:11.6

Meni se pa slike ne zdijo slabe...

Hola mojster,

seveda je tale čas vreden :worship: in čestitk!!!

hja, lanska Valencia in prejšnje Brno so bile precej klavrne slike, za ostale pe ne vem...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vidim da se tema nadaljuje v temi Grobnik.. Pa vseeno bi tu prašu če ma kdo rezultate od zadnj tkme tega vikenda na grobniu za vse klase. Tnx

Lp Zorman

Popravljeno . Popravil Zorman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se tema nadaljuje v temi Grobnik.. Pa vseeno bi tu prašu če ma kdo rezultate od zadnj tkme tega vikenda na grobniu za vse klase. Tnx

Lp Zorman

Imam samo za stock 1000

1. Prosenik

2. Štibilj sr

3. Dolgan

4. Cume

.

.

7. Čarman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati 600: 1. Roman Albreht

2. Tina Katrašnik

Lady cup: 1. Tina Kattrašnik

2. Neva Petrič 1.38.xxx (bravo)

6. Manca Katrašnik 1.53.xx (neverjetno) mala je stara tam okoli 13 :worship:

GP: aljoša košir je vozil zelo dobro mislim das med prvih 7. Tini e šlo tudi zelo dobro vendar jo je v zadnjerm krogu nekdo podrl in si je zlomila kjlučnico in kolikor vem zelo velika rana na mečih. upam da dobro okreva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Čestitke našmu Dolenjcu, k je tud na zadnji dirki te sezone, prvi prletu v cilj (Stock 1000) :hooray: ,kok se je kj namatral glede na to, d je bil prvič na Hungaroringu bo lohk sam povedal, k se tud tle po MS potika .) (aja pa upam, d ne zamerš, k sm tkoj naprej sčvekala O:-) , ampak take dobre dosežke se lohk tkole razglaša al ja), v Open je bil tud superca :worship: , v skupnem pa tretji :grupni: (taprvadva mata ful srečo, d ni vozu vseh dirk v koledarju hehe :evilgrin: ).

V glavnem JP a.k.a. "ludi Dolenček" :worship: :worship: :worship: , hudo k pajk :worship: .

Pa Tina je vozila kljub temu, d je še od Grobnika mal polomlena :worship: .

Za ostanek številčne slovenske dirkaške delegacije si pa nism zapomnla kter je kter bil pa kok je letu :blush: , bojo sami mal povedal pa se pohvalil, k so bli tm .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jura 08 ja končana!

Na podelitvi se je pa v glavnem vrtela slovenska himna!

Z malo sreče (če nebi Tine na grobniku povozili) bi se slišala pa še enkrat več!

LP Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voila. ni blo še objavljeno tuki, pa se mi zdi de si borci zaslužijo kakšno pohvalo

prvenstvo jura je končano, končni izplen Slovencev pa zelo bogat. trije prvaki, ena podprvakinja in en podprvak, pa še tri uvrstitve na tretje mesto!!! :hooray:

vrstni red

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!