Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Vse čestitke tebi caca in seveda tudi našemu lokalnemu asu, čeprav brez bencina!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a lahko voziš stock če je glava stanjšana in kanali spolirani hvala za odgovor :rolleyes::rolleyes:

Čist lahko voziš stock sej ta tip tok skoz nekej goljufa.Nej mu bo sej je revcek! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsej to povej ker tip.

Aja pa kuga je kej z Štibilam zdej, Jure uglas se no kej da poveš kako kej okrevaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsej to povej ker tip.

Aja pa kuga je kej z Štibilam zdej, Jure uglas se no kej da poveš kako kej okrevaš.

s kermu štibiljem zdej? :P

Drgač smo pa čist super, jutr kontrola v lj, upam, da bo vse ok. Drugač pa nič več boleče edin če kej preveč čudn roko dam mal požgečka :) 18.5. grem pa že v oscherschleben za mal potrenirat z ekipo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kermu štibiljem zdej? :P

Drgač smo pa čist super, jutr kontrola v lj, upam, da bo vse ok. Drugač pa nič več boleče edin če kej preveč čudn roko dam mal požgečka :) 18.5. grem pa že v oscherschleben za mal potrenirat z ekipo.

He,he un k je padu, no ti se le pucajti da bo spet zanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ne!

Toda na Jura racing sem zadnjič na grobniku videl da nekateri vozijo stock z predelanimi motorji,ki ne ustrezajo pravilom ampak verjetno tam to lahko.

Vse je očitno v rokah tistega ,ki se odloči "goljufati" in se na pravila ne ozira.

tud piloti z licencami naj nebi vozilki stock. zato si Matevž Rozman zasluži nagrado za Fairplay!! Da se vložit protest. ampak najlepše sta na grobniku protestirala Janez in Miha. Nabila sta vse! :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V koncnem vrstnem redu na dirki sm se v stoku uvrstil na tretje v ovpnu pa na deseto mesto. Moj novi rekord kroga pa ni šel pod 2:10,1. Žust je bil pa tko predan pripravam mojega motorcka da je svojega premal natankov in moral v predzadnjem krogu odstopiti.

Bravo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud piloti z licencami naj nebi vozilki stock. zato si Matevž Rozman zasluži nagrado za Fairplay!! Da se vložit protest. ampak najlepše sta na grobniku protestirala Janez in Miha. Nabila sta vse! :D

vprašanje kaj bi pokazal pregled mašin!

vzmetenje in "ostalo" ustreza za ostalo pa ne vemo.

Sta pa vseeno hitra ne glede na prej omenjene stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje kaj bi pokazal pregled mašin!

vzmetenje in "ostalo" ustreza za ostalo pa ne vemo.

Sta pa vseeno hitra ne glede na prej omenjene stvari.

nAže, oba motorja sta manj kot STOCK specifikacija, ker enga poznam od dneva 1 drugi pa ga po ravnem nemore lovit, mam filing da ni narejen nič. vzmetenje je pr enmu serijsko iz trgovine, pr drugmu pa olje menjano, ker ga je spustil po Brnu. . . Obregnu sm se predvsem ob ljudi, ki imajo ali so imeli licence in vozijo štok, kar Franz v pravilniku prepoveduje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nAže, oba motorja sta manj kot STOCK specifikacija, ker enga poznam od dneva 1 drugi pa ga po ravnem nemore lovit, mam filing da ni narejen nič. vzmetenje je pr enmu serijsko iz trgovine, pr drugmu pa olje menjano, ker ga je spustil po Brnu. . . Obregnu sm se predvsem ob ljudi, ki imajo ali so imeli licence in vozijo štok, kar Franz v pravilniku prepoveduje.

Zakaj ob ljudi!?

Motorji morajo biti po pravilih!

Licenca gor al dol a,če je pa nimaš maš pa lahko motor v stock narejen u nulo?To ni fer do sotekmovalcev ki vozijo z njimi.

Pa še to, v pravilniku jura racing so tudi opisi dovoljenih predelav motorjev

Popravljeno . Popravil hyper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ob ljudi!?

Motorji morajo biti po pravilih!

Licenca gor al dol a,če je pa nimaš maš pa lahko motor v stock narejen u nulo?To ni fer do sotekmovalcev ki vozijo z njimi.

Pa še to, v pravilniku jura racing so tudi opisi dovoljenih predelav motorjev

mislem kaj si ti tako zabit al bereš samo kar ti je všeč? v pravilniku jura racinga lahko v zadnji vrstici pravil za klase4 stoksport 1000 prebereš tud tole:

1.3.4.19. Inhaber einer Rennfahrerlizenz müssen in der Klasse 5 starten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislem kaj si ti tako zabit al bereš samo kar ti je všeč? v pravilniku jura racinga lahko v zadnji vrstici pravil za klase4 stoksport 1000 prebereš tud tole:

1.3.4.19. Inhaber einer Rennfahrerlizenz müssen in der Klasse 5 starten.

Piše pa tudi kaj drugega.

Kdo je zabit in kdo ne pa ti ne moreš sodit ker si neverodostojna oseba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše pa tudi kaj drugega.

Kdo je zabit in kdo ne pa ti ne moreš sodit ker si neverodostojna oseba

okej, nisi zabit. oziroma jaz nemorem sodit da si človek s skromnim umskim potencjalom. cerebralni maloposestnež.

si pa dokazano nepismen in zavajujoč. s slabimi nameni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej, nisi zabit. oziroma jaz nemorem sodit da si človek s skromnim umskim potencjalom. cerebralni maloposestnež.

si pa dokazano nepismen in zavajujoč. s slabimi nameni

Zmagu si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ob ljudi!?

Motorji morajo biti po pravilih!

Licenca gor al dol a,če je pa nimaš maš pa lahko motor v stock narejen u nulo?To ni fer do sotekmovalcev ki vozijo z njimi.

Pa še to, v pravilniku jura racing so tudi opisi dovoljenih predelav motorjev

Čigav motor je po tvojem mnenju sporen??

Men je od enga k se dela frajerja na Đurotu in vozi serijo s cajtom 1,32...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista slovenska foušija;če se že pr teh kmečkih dirkah kregamo,ka bi blo šele če bi mel bognedaj svoje prvenstvo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista slovenska foušija;če se že pr teh kmečkih dirkah kregamo,ka bi blo šele če bi mel bognedaj svoje prvenstvo!!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Hola,

na žalost je vročino danes okoli 14 ure pregnal dež (in mraz), držite pesti da bo jutri suho!!!

Slovencev nas je skupaj 18, trenutno najbolje uvrščeni je Gašper Čarman na 4. mestu, kmalu za njim pa Miha Dolgan, Roman Albreht, Tina Katrašnik in JP, potem Baky, rude, crusty in ostali... upajmo da bo jutri suho!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

na žalost je vročino danes okoli 14 ure pregnal dež (in mraz), držite pesti da bo jutri suho!!!

Slovencev nas je skupaj 18, trenutno najbolje uvrščeni je Gašper Čarman na 4. mestu, kmalu za njim pa Miha Dolgan, Roman Albreht, Tina Katrašnik in JP, potem Baky, rude, crusty in ostali... upajmo da bo jutri suho!!!

JP je že na motorju??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JP je že na motorju??

Zakaj pa da ne bi bil, če je pa taprav fajter :worship: , k ne pozna zlomlenih kosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa super ne :OK: Sem mislil, da je več okrevanja pri taki poškodbi, tudi če si še tako trmast :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvecji problem 10dni nazaj je bil v tem k ni mel kam bergel dat se je moral skoz vozit pa nic ustavljat.

Danes je bil eno dirko baje 3. (stock)

:naughty:

Popravljeno . Popravil perimund
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!