Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Ja pol pa super ne :OK: Sem mislil, da je več okrevanja pri taki poškodbi, tudi če si še tako trmast :)

Hola,

@ Jure: sej okrevanja je res več, ampak dolenjska trma je pač dolenjska trma - JP je že v četrtek na Grobniku peljal 1:34 :wacko:

@ perimund: ja, JP je bil včeraj (v dežju) tretji v Stocku, v Opnu je žal tudi on padel, k sreči je počila samo plastika, kosti vse cele (razen tistih k so ble že prej počene :P )

no včeraj se je po krasnem jutranjem sončku nahitro pooblačilo, ob 11 je že fajn lilo, zato je veliko tekmovalcev kar spokalo in šlo domov, tud precej naših... ker je Hungaroring slaven po zlo drsečem asfaltu ko je moker so v glavnem ostali le tisti, ki so vozili za pike v prvenstvu, tko da je blo zelo malo dirkačev na startu, če sem si prav zapomnil jih je blo v 600 osem, v 750 šest, tud bejb šest (od 17!), le v obeh 1000 skoraj 20, "preživelo" pa jih je manj kot deset...

naši so odnesli kar nekaj vazic, tudi tistih tanajtavečjih: Tina zmagala pri bejbah in Baky do 750, Tina je dobila še vazico za tretje mesto do 600, pa Miha dve, za drugo v Stocku in tretje v Opnu, pa JP eno za tretje mesto v Stocku... pa še Manca, Neva in Stane, sorry k nisem zapomnil za kera mesta :blush: vsem čestitke :worship: kompletni rezultati bodo itak najbrž kmalu na straneh Jura racing

danes je bla še GP distance dirka, upam da je šlo Tini dobr!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še obljubljene slikce z vikend drajsanja na Hungaroringu (končno, ane Baky - sorry, ampak včeraj sem se moral it mal pelat :OK: )

post-163-1244019750_thumb.jpg post-163-1244019779_thumb.jpg

zlata prinašalca :P in vsi vazonosci :worship:

ostalo morje slikc je v albumu

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-163-1244019750_thumb.jpg post-163-1244019779_thumb.jpg

zlata prinašalca :P in vsi vazonosci :worship:

Niso čist usi pozabil si omeniti Beleta Grgoviča Vonbergerja Bohteta ki so se tudi hrabro borili z drsečo se stezo :beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Baky še tvoja zmagovalna vožnja :worship: , sicer mal nizka kamera ampak za kaj več morš pa pač Yamaho kupit! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Baky še tvoja zmagovalna vožnja :worship: , sicer mal nizka kamera ampak za kaj več morš pa pač Yamaho kupit! :)

Če bo S2 invest sponzorirov bom pa Yamaho vozu ni problema :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo S2 invest sponzorirov bom pa Yamaho vozu ni problema :naughty: :naughty:

ok, pa vzamemo še tebe, ponudba je bl "skormna" med tema dvema se odloči :lol: :D

post-8560-1244057172_thumb.jpg

post-8560-1244057219_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pa kawasakija prosim :P

uf..............zaenkrat mamo sam "ta plave"..............za "žabe" se bo treba pa drugam obrnt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf..............zaenkrat mamo sam "ta pRave"..............za "žabe" se bo treba pa drugam obrnt :P

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve slikce iz Hungara ko je bilo še suho :P:P

A te je Rude pihnu da ga ni več za tabo, al si ga "pofotosopal"? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je Rude pihnu da ga ni več za tabo, al si ga "pofotosopal"? :naughty:

Jaz sem ze leta 2002 ogledala odstranu tko da nevem kaj se zamano dogaja kje se je zgubu :naughty: :naughty: :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze leta 2002 ogledala odstranu tko da nevem kaj se zamano dogaja kje se je zgubu :naughty: :naughty: :P:P

A ben, pol je šou pa u boxe. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa skos mislu da je grobnik na hrvaškem

narekovaji? :unsure:

@mashina: pleme Jura Racing pride na Grobnik. večina dirk je u soboto. no limit in stock klase 600, 750, in 1000, u nedeljo še gp distanz lady cup in old man cup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je praksa za firbce - zastonj ali vstopnina?

Grobnik ti uzame 2€ na kapiji. de lahko uporabljaš luksuz ko ga podtija ponuja. kijoska s hrano in WCjev u kontejnerjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mashina: ta vikend se ti še posebej splača pridt na Jura racing, med pavzami vas bomo "zabavali" člani Ducati kluba Slovenija :whistle:Več o tem pa tuki

lp se vidimo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!