Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

A na grobniku bo slovenska udeležba tudi tako številčna?

Pridemo gledat in navijat!!

Sem slišal da bo !

Menda naj bi bil prisoten tudi DUCATI SLOVENIJA z vsemi člani, tako da bo zgleda kar pestro.

Pridemo navijat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal da bo !

Menda naj bi bil prisoten tudi DUCATI SLOVENIJA z vsemi člani, tako da bo zgleda kar pestro.

Pridemo navijat!!

tako je. ducati klub slovenija bo prisoten v nedeljo 20. septembra, ko bomo imeli 4 ure trening vožnje med 13:30 in 17:30 in na koncu še dirko ducatistev ob ~18:00 v razredih "desmo due" in "desmo quatro". Vabljeni!

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je. ducati klub slovenija bo prisoten v nedeljo 20. septembra, ko bomo imeli 4 ure trening vožnje med 13:30 in 17:30 in na koncu še dirko ducatistev ob ~18:00 v razredih "desmo due" in "desmo quatro". Vabljeni!

lp, miha

No lepo, potem bo to kar v redu zasedba !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tako je. ducati klub slovenija bo prisoten v nedeljo 20. septembra, ko bomo imeli 4 ure trening vožnje med 13:30 in 17:30 in na koncu še dirko ducatistev ob ~18:00 v razredih "desmo due" in "desmo quatro". Vabljeni!

lp, miha

sam pliiiz pazte de ne zapiha, in de še kdo ne nardi mahneta. . .

@Gorgh: zkaj neboš vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes sva s Čačotom skočila do Gja pogledat kaj dogaja in uletela čist točno na štart Lady Cupa, očitno sva s hribčka nad Zagrebškim ovinkom zlo uspešno navijala za naše bejbe, saj so ble naše rejserke odlične: Tina je zmagala, Neva je bla tretja, Manca šesta, Verena pa osma - čestitke :worship:

potem je bla GP distance dirka (16 krogov), ki je bila zaradi hudega padca italijanskega tekmovalca v drugem krogu prekinjena; no tudi drugič je suvereno povedel naš JP, tik za petami mu je bil en Rus (Sergei ???, ki je bil menda prvič na Gju, pa je vozil 1:32,4 :eek: ) v četrtem krogu (po drugem startu so vozili še 10 krogov) dirke je Rus prevzel vodstvo in ga obržal do konca dirke, JP je bil drugi, Tomaž Bohte pa tretji - čestitke :hooray:

po dirki mi je JP povedal da mu je odpadel šalthebel in je moral od 4 kroga dalje voziti skoz v četrti prestavi, in "hitreje kot 1:34 pač ni šlo" :slap: kljub tej težavi njegovo drugo mesto ni bilo v nevarnosti, saj je uspel ohraniti 15 sekund prednosti pred tretjeuvrščenim

v tolažbo je JP včeraj 2x zmagal, v Stock in Open klasi :hooray: s to zmago v Stocku je JP že postal prvak te klase - čestitke, rejser :worship: v GP distance klasi pa JP pred zadnjo dirko vodi z 22 točkami prednosti :OK:

tolk sem uspel zapomniti, natančni rezultati vseh dirk v vseh klasah pa bodo kmalu na www.jura-racing.de

po dirkah so prišli na vrsto za uživanje še Ducatisti (in Ducatistke ;) )

in še nekaj slikc

post-163-125347357697_thumb.jpg

post-163-125347359956_thumb.jpg

post-163-125347380621_thumb.jpg

post-163-125347383698_thumb.jpg

post-163-125347389529_thumb.jpg

post-163-125347392202_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v soboto je bilo na Grobniku pestro. Fantje so letel, da jih je bilo veselje gledat! :OK:

Slovenci so pobrali kar zajeten kup pokalov, čeprav je bila konkurena res huda. :hooray: :hooray: :hooray:

Spoznala sem kar dve super dirkačici... in držala pesti danes on 12ih tako kot sem obljubila. :D Glede na to, kar je Suzuki napisal, vidim, da je šlo super! Čestitam! :worship:

Crusty se je dobro boril s hudo konkurenco v 600 klasi, AMG69 ravnotako v 750, Baky23 pa je bil drugi. :worship:

V klasi 1000 je bila včeraj trojna slovenska zmaga: Prosenik, Bohte in M1ha! Odlični so bili tudi v razredu open! :grupni:

Crusty, AMG69 in Baky23 hvala za gostoljubje... ;)

Vsem želim veliko uspeha na Slovakia ringu in lep zaključek sezone.

Vsi tisti, ki ste včeraj zjutraj hoteli na Grobnik pa ste se premislili... lahko vam je žal, ker je bilo res noro dobro! :grim

post-22737-125347864219_thumb.jpg

post-22737-125347878464_thumb.jpg

post-22737-12534788062_thumb.jpg

post-22737-125347881349_thumb.jpg

post-22737-125347881742_thumb.jpg

post-22737-125347882527_thumb.jpg

post-22737-125347883148_thumb.jpg

post-22737-125347883582_thumb.jpg

post-22737-125347884042_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes sva s Čačotom skočila do Gja pogledat kaj dogaja in uletela čist točno na štart Lady Cupa, očitno sva s hribčka nad Zagrebškim ovinkom zlo uspešno navijala za naše bejbe, saj so ble naše rejserke odlične: Tina je zmagala, Neva je bla tretja, Manca šesta, Verena pa osma - čestitke :worship:

potem je bla GP distance dirka (16 krogov), ki je bila zaradi hudega padca italijanskega tekmovalca v drugem krogu prekinjena; no tudi drugič je suvereno povedel naš JP, tik za petami mu je bil en Rus (Sergei ???, ki je bil menda prvič na Gju, pa je vozil 1:32,4 :eek: ) v četrtem krogu (po drugem startu so vozili še 10 krogov) dirke je Rus prevzel vodstvo in ga obržal do konca dirke, JP je bil drugi, Tomaž Bohte pa tretji - čestitke :hooray:

po dirki mi je JP povedal da mu je odpadel šalthebel in je moral od 4 kroga dalje voziti skoz v četrti prestavi, in "hitreje kot 1:34 pač ni šlo" :slap: kljub tej težavi njegovo drugo mesto ni bilo v nevarnosti, saj je uspel ohraniti 15 sekund prednosti pred tretjeuvrščenim

v tolažbo je JP včeraj 2x zmagal, v Stock in Open klasi :hooray: s to zmago v Stocku je JP že postal prvak te klase - čestitke, rejser :worship: v GP distance klasi pa JP pred zadnjo dirko vodi z 22 točkami prednosti :OK:

tolk sem uspel zapomniti, natančni rezultati vseh dirk v vseh klasah pa bodo kmalu na www.jura-racing.de

po dirkah so prišli na vrsto za uživanje še Ducatisti (in Ducatistke ;) )

in še nekaj slikc

Rus ni bil prvič na Grobniku je že večkrat "delal čudeže" očitno

http://www.sps-race.de/media/2008/rijeka_08_10_race-675.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud 600, letel je pa za jurja pa še mal :OK:

Še dobro,da ni večkrat!Kake bi šele postavljal čase,če bi se tolikokrat peljal po njem kot rekorderji!

Svaka mu čast!AS ne moreš človek druga rečt! :worship::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@baky23, pa ne smeš me tok hvalit no... bo še kdo mislu, da je res! :slap:

P.S.: še vedno čakam na une dunlopke :whistle:

@suzuki, hvala! :D

@SharpNinja, treba se je blo it pretepat, namest da bi šla z mano na Grobnik...

...zdj pa maš! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@baky23, pa ne smeš me tok hvalit no... bo še kdo mislu, da je res! :slap:

P.S.: še vedno čakam na une dunlopke :whistle:

Za danlopke ni problem jih je dosti na zalogi te čakajo :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!