Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Hola,

@ Gorgh: jao, šele zdej videl: to je cajt iz FP1!!! na qualifying1 je imel pa 1:39.498!! sorry :blush:

PS na, me je že P182 prehitel... hvala stari ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ali mi lahko prosimkdo pove ,če na jura racing lahko voziš z Ducati 1098 v klasi 3?

Štirje cilindri do 750ccm, dva cilibdra do 1000ccm!

z 1098 pa bo treba klaso 4 oz 5 če je preveč narejen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko prosimkdo pove ,če na jura racing lahko voziš z Ducati 1098 v klasi 3?

ne. 1089 je v klasse 4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali mi lahko prosimkdo pove ,če na jura racing lahko voziš z Ducati 1098 v klasi 3?

Lahko voziš sam morš napisat da je 848 kolk je takih prevarantov k se šlepajo z nelegalnimi motorji :naughty: :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko voziš sam morš napisat da je 848 kolk je takih prevarantov k se šlepajo z nelegalnimi motorji :naughty: :naughty:

madonca Baky, da nisi med njimi :whistle: .............k letos si sumljivo letu k norc :worship::D le dve pike za... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca Baky, da nisi med njimi :whistle: .............k letos si sumljivo letu k norc :worship::D le dve pike za... :hooray:

Ankol novš vedu saj veš da mam tovarniško(yoshimura)podporo :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ankol novš vedu saj veš da mam tovarniško(yoshimura)podporo :whistle: :naughty:

aha tko maš ti to zrihtan..............no pa ti štartej z napovedjo za 2010 bo cela Jura pela a tebe tud kej €€€€ j..... :? ? Kakor te poznam boš dal še za pir ker je ne bo več na Grobniku :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_33_sleep: :headbang:

aha tko maš ti to zrihtan..............no pa ti štartej z napovedjo za 2010 bo cela Jura pela a tebe tud kej €€€€ j..... :? ? Kakor te poznam boš dal še za pir ker je ne bo več na Grobniku :D :D

Za pir dam zmeraj sam oglas se sej pomoje si zdele ze na grobniku kje tko lepo vreme :trance_33_sleep:

Pa da navš pozabu nas prijavit za panonijo bay Goody :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko voziš sam morš napisat da je 848 kolk je takih prevarantov k se šlepajo z nelegalnimi motorji :naughty: :naughty:

A organizator nič ne preverja motorjev?

Meni osebno bi bilo nerodno goljufati, vsekakor pa bi najbolj sebe ker nikoli nebi vedel koliko sem v resnici dober v primerjavi z drugimi.

Kdo pa so tisti, ki vozijo z nelegalnimi motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A organizator nič ne preverja motorjev?

Meni osebno bi bilo nerodno goljufati, vsekakor pa bi najbolj sebe ker nikoli nebi vedel koliko sem v resnici dober v primerjavi z drugimi.

Kdo pa so tisti, ki vozijo z nelegalnimi motorji?

Jaz bi tudi rad začel voziti na Jura racing in me to zelo zanima kako je poskrbljeno za pravila.

Pokali pridobljeni z goljufijami nimajo nobene vrednosti in je tiste ,ki to počnejo lahko pošteno sram!

Sem pa res na grobniku videl ,da so na ravninah zelo velike razlike pri končnih hitrostih, še posebej med prvo deseterico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff, za nas navadne delavce ''out of reach'' :(

Sej jst sm tudi čist navaden delavec! Če se vsemu odrečeš gre eno sezono... :)

p.s. Pero en koledar imam zate!

Popravljeno . Popravil m1ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst sm tudi čist navaden delavec! Če se vsemu odrečeš gre eno sezono... :)

p.s. Pero en koledar imam zate!

verjemi mi, da sem računal in računal, vendar se mi račun nikakor ni izšel :(

huh, kakšen koledar :)

povej kje kdaj se kaj dobimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vse šteješ v to vsoto?

IMHO je to poraba skromne sezone, brez motorja. se pravi transferji, nekaj štartnin in potrošni material. gume so daleč najdražje (ponavadi so šle vsaj tri zadnje gp 911 na vikend), pa zavorne ploščice (včasih zdržijo sam dva vbikenda), bencin (cca 75-90 l na vikend) , servisi na motorju. . . . Če ne vidiš kar težko dojameš. tudi majhni stroški (menjave gum, popravilo avspuha, kombinezona. . . ) se neusmiljeno nabirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO je to poraba skromne sezone, brez motorja. se pravi transferji, nekaj štartnin in potrošni material. gume so daleč najdražje (ponavadi so šle vsaj tri zadnje gp 911 na vikend), pa zavorne ploščice (včasih zdržijo sam dva vbikenda), bencin (cca 75-90 l na vikend) , servisi na motorju. . . . Če ne vidiš kar težko dojameš. tudi majhni stroški (menjave gum, popravilo avspuha, kombinezona. . . ) se neusmiljeno nabirajo.

itak...

dirkanje je svinjsko draga ''nepomebna'' zadeva

zraven si pozabil všteti še kakšen padec ter popravilo in kot si rekel stroški se neusmiljeno nabirajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!