Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

mogoče že kakšni rezultati? Kako je pa kaj letu po pisti lanski prvak Jure Matevž Rozman.

V četrtek dobil motor,montirali oklepe celo noč,v petek ulaufavanje po Grobniku,sobota 2. na dirki superbike,čas 1:33,3,prvič letos na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Respect! :worship:

Žirovci pridemo navijat, boš zmagal še Alpe Adrio, pol pa itak ne vemo več kam naprej :naughty: WSBK ( Spies; Rozman),:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Matevž in Ben sta si zelo podobna : oba vozita r1 big bang, oba imata 19 in oba sta hitra kot snete sekire :krneki:

Matevž pravi da mu motor zelo ugaja,da je pa sam motor čisto nekaj drugega kot lanski.

Letos se ga naj pazijo saj je v velikem zagonu.

Potencijal v Matevžu je opazil tudi trgovec moto opreme iz Murske Sobote,Damjan, in mu ponudil

pomoč,zato bo Matevž po novem oblečen v M TECH. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo in vzpodbudno!!!

Takšne je treba samo pozdraviti!!!

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kočno rezultati dirk na Grobniku 14 in 15 marca,ki se jih da videti na www.jura-racing.de pod rubriko ergebnisse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejserji,

po rezultataih pa še nekaj slikc, ki mi jih je poslal JP za objavo :OK:

post-163-1238768287_thumb.jpg post-163-1238768300_thumb.jpg

post-163-1238768311_thumb.jpg post-163-1238768321_thumb.jpg

post-163-1238768331_thumb.jpg post-163-1238768339_thumb.jpg

post-163-1238768351_thumb.jpg post-163-1238768362_thumb.jpg

post-163-1238768370_thumb.jpg post-163-1238768378_thumb.jpg

post-163-1238768387_thumb.jpg post-163-1238768395_thumb.jpg

post-163-1238768403_thumb.jpg post-163-1238768412_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhuhu ta vikend pa na Panoniaring. . . matr bo veselo. . . tam je magična meja 2:00:00 u nevarnosti od vsaj treh, šterih norcev. . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nekatere nič, drugače pa mislim da nekaj takega kot grobnik!

10.04. - 13.04. Pannonia Ring (rechts) Ostern 4 Tage SP/Old/GP/Lady ausgebucht 490,-

10.04. - 12.04. Pannonia Ring (rechts) Ostern 3 Tage SP/Old/GP/Lady ausgebucht 390,-

13.04. - 13.04. Pannonia Ring (rechts) Ostern 1 Tag freies Training ausgebucht 110,-

01.05. - 03.05. Brünn SP ohne Jahreswertung ausgebucht 540,-

kot piše na uradni strani...razprodano (ne vem a za dirke a za prosti trening)

Cena pa je verjetno za vse tri dni z vključenimni merjenimi treniningi in dirkami....

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

med drajsanjem po Marofu je na moj telefonček uletelo nekaj SMSkov iz ne tako daljne Panonije: naše gore list, JP a.k.a. LD, je preskočil magično mejo 2 minut , saj je odpeljal 1:59.xx :worship: svaka čast; m1ha pa le malenkost za njim 2:01.xx čestitke :worship: na dirki pa je JP po vodstvu - če sem prav razumel zaradi izleta na travo v osemki, kjer je mimogrede nabral šopek rožic za Piko - na koncu zasedel drugo mesto; zmagal Bohte, tretji Vomberger, bravo Slovenci, čestitke vsem :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

med drajsanjem po Marofu je na moj telefonček uletelo nekaj SMSkov iz ne tako daljne Panonije: naše gore list, JP a.k.a. LD, je preskočil magično mejo 2 minut , saj je odpeljal 1:59.xx :worship: svaka čast; m1ha pa le malenkost za njim 2:01.xx čestitke :worship: na dirki pa je JP po vodstvu - če sem prav razumel zaradi izleta na travo v osemki, kjer je mimogrede nabral šopek rožic za Piko - na koncu zasedel drugo mesto; zmagal Bohte, tretji Vomberger, bravo Slovenci, čestitke vsem :worship:

Pomota jst sm šel 2:03.00 približno kot da bi vozila stara mama...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi rezulatati-sem pogledu na strani od Jure! :worship:

Ka pa ata Štibilj ne vozi več?

Vozi vozi pa super cas je postavil 1.59-xx v dirki sam je na žalost rahlo zdrsnil :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

čestitke vsem našim rejserkam :worship: in rejserjem :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!