Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Dikrke bodo v soboto mislim da je prva okoli 12. Potem pa še nedeja je pa malo prej če se ne motim.Upam samo da bo vreme pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj je bila prva dirka na Grobniku za pokal JURA na katerem je bilo veliko slovenskih predstavnikov , ki so osvojili kar nekaj pokalov in dosegali izredne rezultate ( najboljši slovenski čas 1.33,915-JANEZ REJEC :worship: . Med dobitniki medalj in dobrih časov pa je bilo tudi nekaj motosvetovcev ki se bojo pa s svojimi časi in rezultati kar sami javli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No včeraj je bila prva dirka na Grobniku za pokal JURA na katerem je bilo veliko slovenskih predstavnikov , ki so osvojili kar nekaj pokalov in dosegali izredne rezultate ( najboljši slovenski čas 1.33,915-JANEZ REJEC :worship: . Med dobitniki medalj in dobrih časov pa je bilo tudi nekaj motosvetovcev ki se bojo pa s svojimi časi in rezultati kar sami javli :P

Vsaka čast :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štibilj mlajši,sorry za slabo sliko,je bil prehiter tko za moj fotič kot za konkurenco.

Tega ne poznam zato nej kdo drug pove,je pa hiter.

Pa še nekaj za slinit,italjanska krama pa šminka pač.Dere se pa lepo... :wub: :wub: :OK:

post-64-1143441382_thumb.jpg

post-64-1143441560_thumb.jpg

post-64-1143441719_thumb.jpg

post-64-1143441748_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse čestitke našim :OK: :OK: :OK: , fantje so se res borili. Časi krogov pa tud :worship: :worship:

Smo si pa dol lahko že ogledal video posnetke komplet dirke Pro stock, snemano direkt z čelade Milana Štibilja. Upam da bo Štibilj junior te posnetke tudi objavil, ker so posnetki :eek: :eek: :eek:

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty tvoj pokalck je pa lep pa tud cajt je hud

:P

sem gledal rezultate šele pol, na listu ko sem se že peljal proti domu, sem bil tolk sf***n da še sam zase nisem vedel in ne bi zdržal še nedelje na pisti

dost bo treba še delat za hude cajte ;)

Misty dej mal napiš kaki so bli kej časi,pa kako se je motor obnesel.

kar se mene tiče je blo vseskup bolj tko tko, z dunlopom se sploh nisva ujela, časi so bli slabši kot lani s hondo. Hvala Tomažu ki me je rešil s kompletom bt 002, pol se je dalo celo kak hitrejši krog odpeljat ;)

Sama dirka se je začela z mojim obupnim štartom, tam sem zgubil kar nekaj mest potem pa v enki še naletel na gužvo :S

no ja, od tam naprej sem pa šele začel mal bolš vozit in na konc pripeljal do 11. (10.) mesta

ni dobro, ni pa tud slabo; bolš še ne znam

Rad bi se zahvalu vsem dol za pomoč, za nasvete in nenazadnje za fajn družbo :OK:

PS: ostali so pa letel, časi so bili :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty -slišat in videti si bil razočaran -še enkrat PRVIČ na novem motorju novih gumah itd ne moreš narediti čudežev. V juri si bil med 10 timi kar ni slabo pa drugič bo bolje.

Kar se tiče vseh iz male dežele mislim da ni nikogar ki ni popravil os.rekorda.

Rejcu se je odtrgal kar pove že čas in mislim,da bodo imeli z njim kar precej dela tudi zveneča imena Gorbnika- vsa čast in slava Jony kapo dol.

Štebili so pač Štebili kakorkoli obrneš te prehitijo ali Milan ali Jure,ki v svoji klasi sploh nima konkurence -ŠE NIMA poznam enega ki dela na tem.

Čarman se je otrgal iz ketne saj zgleda tako saj naredi čas,ki mi tisti trenutek ustreza tudi on je ta vikend kresnu rekord.

Jure se privaja na svojega GSX-ra prišel je že precej daleč in mislim da bo kar hitro v prvi vrsti.

Neva razred zase kresnila rekord ima nalepko NAJLEPŠA RITKA/DOHTARCA itd samo že na lučko za rezervo bo morala kdaj pogledat ker ne zna in ne zna nehati -bogi Tomaž.

Še moja malenkost -kresnil rekord najbrž zato ker mi je prjatu RVT namestil nove ročke tik pred dirko.

Uglavnem smo se imeli odlično samo boli me vse bo teba še kaj drugega počet če bomo takole tiščali.

Pa lp vsem skup.

Popravljeno . Popravil nikoleta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, blo je noro dobro!!

sploh udeležba slovencev je nardila tisto pravo, pa še use pokale smo skor mi odnesl :))))

kar se pa postke dirk tiče: ko bom jst uspel pogruntat kako skonvertat oziroma skompresirat video posnetk iz kamere (mal me je**, ker noben program - adobe premiere pro, virtual dub,.... ne prepozna formata iz kamere) bom ruknil na ftp pa objavu tuki link....če bote hotl komplet dirko pogledat, bo kar mal trajal da bo pršl iz interneta, ker je pač server dost počasn, sam počas se daleč pride :) bom pa tud kej zmiksal najbolše posnetke skup (bo en highlight celga vikenda) pa bo tud to gor :)

še moja malenkost pa moj kwak :wub: :wub: v akciji iz petka...

post-4213-1143459111_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no eno dirko (in edino, ki jo imam trenutno na računalniku - ostale čakam, da jih dobim, ker se jih je shranlo na notebook zarad pomanjkanja prostora na kameri) sem uspešno zripal...

dobite jo tukaj odscrollajte dol in kliknite na free, pol pa se vam odštevat začne, ko pride do 0s, morate vpisat podano kodo in zadevo si lahko shranite na disk....veliko je cca 90mb.

Aja, dirka je iz nedelje, in sicer old men cup (za 40+ stare (mlade?) voznike)...gre za najhitrejšo dirko v sklopu jure, saj je prvih 10 šlo pod 1.38.00 na dirki.....stvar je dolga okol 5min, ker se je kamera ugasnla nekje po 4em krogu, dont know why :/ skratka, zakon dirka, vredno ogleda....

ostale dirke bom dodal ko jih bom dobil, use se bo pa dobil tud na milanovi strani www.milan-stibilj28.tk ko bom updejtal kasneje al pa jutri!

take care and enjoy watching great action!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty -slišat in videti si bil razočaran -še enkrat PRVIČ na novem motorju novih gumah itd ne moreš narediti čudežev. V juri si bil med 10 timi kar ni slabo pa drugič bo bolje.

Kar se tiče vseh iz male dežele mislim da ni nikogar ki ni popravil os.rekorda.

Rejcu se je odtrgal kar pove že čas in mislim,da bodo imeli z njim kar precej dela tudi zveneča imena Gorbnika- vsa čast in slava Jony kapo dol.

Štebili so pač Štebili kakorkoli obrneš te prehitijo ali Milan ali Jure,ki v svoji klasi sploh nima konkurence -ŠE NIMA poznam enega ki dela na tem.

Čarman se je otrgal iz ketne saj zgleda tako saj naredi čas,ki mi tisti trenutek ustreza tudi on je ta vikend kresnu rekord.

Jure se privaja na svojega GSX-ra prišel je že precej daleč in mislim da bo kar hitro v prvi vrsti.

Neva razred zase kresnila rekord ima nalepko NAJLEPŠA RITKA/DOHTARCA itd samo že na lučko za rezervo bo morala kdaj pogledat ker ne zna in ne zna nehati -bogi Tomaž.

Še moja malenkost -kresnil rekord najbrž zato ker mi je prjatu RVT namestil nove ročke tik pred dirko.

Uglavnem smo se imeli odlično samo boli me vse bo teba še kaj drugega počet če bomo takole tiščali.

Pa lp vsem skup.

Prjatu RVT? Kdo jih je pa zavezov da je neb spet zgubu? :angry:

Mene pa prov nč ne boli mogoče zato ker sem bil pol sekunde počasnejši al pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu RVT? Kdo jih je pa zavezov da je neb spet zgubu? :angry:

Mene pa prov nč ne boli mogoče zato ker sem bil pol sekunde počasnejši al pa :OK:

Zavezu si jih ti zaradi svoje varnosti (da ne bi spet vate kej prletel) :P

Sej če bi hotu bit pa pol sekunde hitrejši bi pa znal bolet kej :lol1: :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mate to za ene motorje da deli skoz dol letijo

c c c

tam pod nikoletinim mopedom so skoz eni šraufi ležal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@anze: ce mas se ksno fotko mojo ( black kawa #92) mi sporoč prosm :)) thanks

Če kaj najdem dobiš, če pa slučajno ne, bom pa drugič mal pazu da te poslikam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

sem glih hotu poiskat to temo pa vprašat :lol: :lol:

jst pa moj ata bova dol, pa verjetno tudi za kake 3 slovence skoraj 100% lahko rečem, da bojo tud se udeležil.....

upam, da nas bo spet najmanj 10 kot marca, ko je blo zakon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,kawa7rr,povej kater dan imata s fotrom tekmo ?Mrbit prletim pogledat,če ne bo prevroče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota, 24.6.06.... od kšne 11.30 naprej so dirke po klasah.....ti se itq nimaš kaj prtožvat nad vročino, kaj bo šele nam delal pod kombinezoni :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,kawa7rr,... Mrbit prletim pogledat,če ne bo prevroče!

Billy! A si iz putra? :P

Kwa bo šele Kawa7rr reku? :hmm:

Pa si ga že kdaj vidu v akciji?.... :?

...Rojen talent! Le motorja nima takšnega kot bi ga rabu! :hmm: :hmm: :yes: Srce pa kuk'r od tavelc'ga leva!!! :o :o :o :yes: :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!