Skoči na vsebino

Giannelli


Marcy

Priporočene objave

Nisem nikjer zaslediu temo o giannelliu...

Mene zanima kiri avspuh je vredi od giannellia pa kolk je cena rabim pa za 50ccm mašino ?

odločam se med kakim giannelliom in rr-jom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianelli NRX ali pa Shot, samo se mi zdi da ima RR lepši zvok, kakor komu :) Gianelliji pa pridejo okrog 30k gor ali dol, isto skoraj kot vsi izpuhi za original cilindre ( Leovince, Tehnigas...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je Gianneli Shot za mhr replice....naj me kdo popravi ce se motim  :)

Ja, za močnejše kite je, sem se potem spomnil :D Drugače pa najbolše vzet RR-a, ali pa Tehnigasa, tega še nima tolko ljudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jes mam rs-ko predelano na 70 pa gianellija(celga) pa delorto 19.5 pa šprtnga. Leti k...zvok tak k 125, še enkrt leti več k pa navadna pa take....uglavnm dobr je no

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jaz sem čisti začetnik v predelavah. Zato me zanima kateri izpuhi imajo ob nakupu homologacijo. Ali jo ima Gianneli ali Leo Vince, ko pač kupiš izpuh ga namontiraš in če ti škifi pol težijo mu pač pokažeš homologacijo od izpuha ali moreš it izpuh prijavit na tehničnega ali kako? ker jaz imam Gilero pa bi dal gor giannelija pa me zanima če bodo kaki problemi, ker hočem da je vse legalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leovince ZX in RR imata homologacijo, pa par modelov od Gianellia. Najboljše da vprašaš v trgovini, kjer boš vzel izpuh, če ima homologacijo. Na tehničnega pa nevem če moraš it, da ti vprišejo v prometno, jaz nisem šal, samo imam vedno fotokopijo homologacije zraven v denarnici.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a lohk prleps sliko od homologacije plz? k jz sm dubu en listk zdravn sam nevem ce je tprav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm si kupu yasunija... pa nism dobu dobene homologacije zravn. Ka je lahka z policaji kak problem? pa na tehničnem morš met homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kje mam homologacijo, samo fotokopijo imam pa je že bolj uničen papir :) . Taka siva nalepka je pri Leovince-ju, zgoraj piše nekaj v večih jezikih, spodaj pa je številka, ki je tudi na izpuhu na taki tablici.

@Marcy: se izpuh imaš takoj doli, trije šravfi pa je :) , 1x na leto daš dol pa org. gor za tehničnega. Če pa komplicirajo kaj pa nevem, ker še nisem imel tehničnega. Policaj pa me ni vprašal po homologaciji :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj za tehničnega morm dao org. izpuh pa blokade notr... Mene je bol strah za policaje če me ustavi pa hoče homologacijo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi vas pa vprašu kk je z izpuhom Tehnigas (kaj bol priporočate tehnigas ali LeoVince ZX)kateri je dražji in boljši?

lp :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno ZX! :) za 50ccm je to super...technigas nima lepega zvoka(saj zame ne) in tudi ni tako kvaliteten...kolegu je na original kitu izpuh počil na pol... :BUA:

lahko pa da bo tebi všeč :)

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi ti priporocu rr-ce hocs se mal igtr pa to. :OK: ..dobit mal koncne pospeske itd.. ker gianelli je tud fejst avspuh :OK: sam v bistvu je gianelli naznanja zacetek resnejsega tuninga...pa tud odvisn ker motor mas? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tut pravm rr. to pa je itak isti k zx, sam d ma ovalen dušilec iz ogljikovih vlaken. man je na pogled lepši k zx, pa še mal lepši zvok ti da.

sam vsake oči majo svojga pleskarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je še tudi drugje razlika :) RR bi naj dal malo več pospeškov kot ZX...ZX pa malce večjo hitrost...vendar so tu razlike pri 50ccm minimalne :) ker števci več lažejo ko pa v resnici je razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fedrce p valjcke obvezno ker tko bos neki izvleku vn iz avspuha pa ce kups leovinceja vem de majo blokado not za gianellije nism preprican..blokado prec vn ce ne ti bo vlekel manj kukr z originalnim.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokado vn že ob montaži. boš zelooooooooooo pozitivno presenečen. se spleča verjem, sploh če maš original avspuh še zablokiran.

fedrce itak dobiš že zravn(niso ne vem kva ampk bul k original), valčke pa odvisn od motorja. pr sf2 jih ni zravn! pač šparajo tko k mi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ZX-u dobiš dvojne valjčke zraven, ta lažje je boljše not dat :) Federce na sklopki pa jaz nisem not deval, pol 1x ko sem dal not Multivara sem jih menjal, samo se je stanje poslabšalo v primerjavi z original :D . Pri SF-ju, ko menjaš federce se malo zboljšajo pospeški, samo je potem boljše, če še menjaš valjčke.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!