Skoči na vsebino

Ljubljanski maraton


divja zver

Priporočene objave

kvaj motosvetovci, zanima me če tuki kdo kej laufa tle maratone pa to k rabm enga spremljevalca oz. kar kol podobnga :OK:

lan sem tekla pa je blo super, razen tega da sem bla pol cev tedn koma <_<

torej gremo? :D

lp. sarah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a rabiš spremstvo z motorjem? hmmm nevem 21 km mi je pramlo za turo, bi šel 42 km če bo kaj hrane in pijače na koncu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaj motosvetovci, zanima me če tuki kdo kej laufa tle maratone pa to k rabm enga spremljevalca oz. kar kol podobnga :OK:

lan sem tekla pa je blo super, razen tega da sem bla pol cev tedn koma <_<

torej gremo? :D

lp. sarah

Ali pretiravaš ali blefiraš. Ziher nisi mogla bit en tedn koma, ker je človek - vsaj če ima dosti kondicije - že naslednji dan kar ok, razen bolečine v mišicah znajo (intenzivno) trajati tri dni. Ampak po treh dneh bi pa takšna žverca morala biti ready to rock and roll.

Daj obrni se na PEPEja, on baje laufa. Jaz sem nekoč in ne želim več. Zakaj imam pa motor, jao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 42 km je človek res hudo utrujen, saj utrujenost pride kakšen dan kasneje, kdor je poskusil, ve o čem govorim... 21 še nekako gre...po 30-tem pa je stvar kar malce drugačna...upam da se vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 42 km je človek res hudo utrujen, saj utrujenost pride kakšen dan kasneje, kdor je poskusil, ve o čem govorim... 21 še nekako gre...po 30-tem pa je stvar kar malce drugačna...upam da se vidimo  :OK:

Jasno da se vidimo. Vendar bom v skladu s Pervyevimi napotki rajši v spremljevalni ekipi...na mopedu torej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javim za navijača iz kakega lokala ob progi :beer1:

Ob intenzivnem navijanju lahko tudi z ''navijanjem'' sledimo maratoncem in vidimo kdo bo prej padel... Oni na maratonu ali mi ob navijanju :drunk: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javim za navijača iz kakega lokala ob progi  :beer1:

Ob intenzivnem navijanju lahko tudi z ''navijanjem'' sledimo maratoncem in vidimo kdo bo prej padel... Oni na maratonu ali mi ob navijanju  :drunk:  :)

jaz se tud pridružim jax-u :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa lansko leto niso pustil laufat. :angry2:

Sem moral delat.Na maratonu seveda. :D Tako da verjetno me bodo letos tudi rabili.Komaj čakam ker je prov fino. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne upamo :P

jst drgač bi,pa me začnejo bolet kolena <_< sm resno mislu letos it,na takratko bi šlo đabe in sm clo začel 'trenirat',ampak vidm da ne bo šlo... star sm že,jebiga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 km je bil moj maksimum (ok, vmes sta bila tudi 2 hriba ;) tko da bi šlo še mal več)

sam to je blo pred operacijo kolena...

sem v skupini za moralno podporo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he naciji trenirajo laufanje - kdo bi si mislil? :devil: :slap:

ampak do avstrijske meje je več kot 42 km, do kočevja pa tovornjaki vozijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hehehe...razmišljam o aktivni udeležbi, ampak brez zajebavanja...malce mazohizma v teh dneh ne bi škodilo.

Ja ampak res sam malo... toku ene 35 metru.. do ta prve oštarije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......malce mazohizma v teh dneh ne bi škodilo.

raje si privošči bičanje s Pupo ! :ninja:

maš večje možnosti da preživiš, kot pa maraton ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!