Skoči na vsebino

Ljubljanski maraton


divja zver

Priporočene objave

Ma ženske dejte se v roke vzet no ;) ... mene letos res firbec matra, če lohka pretečem 21 km, ker pa sem prelena, da bi se testirala v domači gmajni, se grem raje grupno ganjat :rolleyes: ..... bojda so tud reševalci fajn :whistle:

@ civava se mi je zdelo da se najina otroka v duši dobr štekata :evilgrin:, pa piše se 40.000 cm, greš ??? pa magari s pasjo vprego :)

Kaj pa se dogaja s sveto trojico AnA & Alla & Nagaya ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s pasjo vprego pa tud v klanc, če je treba. Sam kakšna zanimiva hitro tekoča žvad mora bit uspredi za stimulacijo....pol pa gas.

Za sveto Ano vem, da teka teka in na Rakitno gor v klanc ovinke z biciklom polaga :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa pa potrebujete motoristični maratonci za 21/42 km-jev???

Moja pluča sopihajo na 21 malo pod 1:30. Na 42 mi pa kolena ne pustijo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa pa potrebujete motoristični maratonci za 21/42 km-jev???

Moja pluča sopihajo na 21 malo pod 1:30. Na 42 mi pa kolena ne pustijo. :angry:

Wauu! Pod 1:30? :worship:

Js računam pod 1:40. Za začetek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 10,500 metrov gremo in nič več....klobase in razne tekoče zadeve že nabavljamo...resda sta še dva meseca do takrat ma treniramo že....tud sponzorje pridobivamo...tko da če kdo ima kaj... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 km po nekaj letih odsotnosti bo čist dost. Teku bom pa na makarone, razen če mi bo anubis namešal kak zvarek, pa da vsaj v prvem krogu une črnce potolčem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se dogaja s sveto trojico AnA & Alla & Nagaya ???

sveta trojica laufa in treninra...skupaj in solo :)

mislim pa, da bo počasi čas, da se spet spravimo na ogled trase :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 km po nekaj letih odsotnosti bo čist dost. Teku bom pa na makarone, razen če mi bo anubis namešal kak zvarek, pa da vsaj v prvem krogu une črnce potolčem :D

Z veseljem, za vsak slučaj pa še teleskopsko dobiš, da bo za ziher.

Imam pa trenutno skupino tekačev s katerimi sodelujemo v zvezi s planiranjem prehrane, izboljšano regeneracijo in posledično jasno izboljšanjem rezutatov. Prva preizkušnja je za njimi - Slovenski alpski maraton (35 in 50km), sledijo pa polmaraton v Dublinu in pa polmaraton in maraton v Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Boš kej treniral, zdej ko prideš v LJ. Če bi redno hodila trenirat, bi mogoče tud jaz napraskal kondicijo za 10.

Kolk ciljaš?

Jest ciljam na 45min za 10km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bom spravu se ne bom oziral na čas. Samo da pridem do konca.

Ja, jest nevem če bom kej treniral prou posebej... Itak dost redno laufam, tko da 1-2× na teden bom šou, več pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
na 10,500 metrov gremo in nič več....klobase in razne tekoče zadeve že nabavljamo...resda sta še dva meseca do takrat ma treniramo že....tud sponzorje pridobivamo...tko da če kdo ima kaj... :whistle:

samo to bi napisal:

poskrbte žabarji za lepo vreme :whistle: .....lahko še kaj vinca za vas pršparamo, če boste pridni!!!...bo treba pa zgodaj vstat...tko da poskrbte za vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laufala sicer ne bom, bom pa navijala :D

Bom pa med tistimi tekači, ki bodo v modrih dresih ;) (presidency team)

Pa respect vsem, ki se bodo podali laufat. Zadnja leta sem precej out kar se kondicije za laufanje tiče :whistle:

ajde, vidmo

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!