Skoči na vsebino

Kaj imate pod sedežem ?


ThePunisher90

Priporočene objave

Povejte kaj se nahaja pod vašim sedežem na skuterju. Pri meni je nekako takole: En šravfnciger (slo = izvijač :D ) zavit v krpo (da ne dela prask), potem mam vozniško in prometno, ko grem kam vržem noter denarnico, ko zapuščam skuter vržem noter vozniško in prometno (ko se vozim mam telefon spredi, vozniško in prometno pravtako), ko pa zapustim skuter pa vržem vozniško in prometno pod zic (se mi zdi da je bolj varno). Ko zapustim skuterja za dalj časa, vržem pod sedež čelado, v čelado pa vetrovko (če je bol hladno). V kratkem pride pod zic še ena ključavnica in še mogoče ključavnica za disk. Napišite kaj imate vi pod zicem ali v kakem drugem predalu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pod zicom ponavad klučavnco za disk, pa čelado, ko kje putim skuter in ko sm doma! Tm kjer je "prostor za rokavice" mam pa eno krpo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je skuter parkiran je pod sedežem čelada in še jakna, če je vreme bolj mrzlo :) Drugače pa imam vedno pod sedežem rokavice, če me mraz dobi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko sem mel skuter, vse vrste gedor in izvijacov in kljucov, sklopko, batni obrocki, valjcki, vse sem mel not :D menda bi lahko sred poti batne in valjcke menjal :D Pol se seveda neka krpa and stuff :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pod sedežem servisno knjgo+navodila, prometno, zemljevid Slovenije in nekaj kosov ročnega orodnja.

V predalu poleg krmila imam sončna očala in pisalo, pod balanco je ponavadi prazno ali pa samo kakšna čokolada.

V orig. top case-u imam ključavnico, ledvični pas, rokavice, dve rutki in če se vozim sem eno čelado. Če sva dva spravim obe čeladi (integralki) v top case, jakni, ledvična pasova in rokavice pa pod sedež.

...pa to je karavan :OK:

Zadnjič sem peljal videorekorder, laptop in LCD projektor (pa še bi lahko dal kaj zraven). Ali še kdo dvomi v praktičnost maxi skuterja?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah no jst nej pa povem da najraj nimam nc ;) pa tud drugim k majo Gilero Runner nej ne puscajo pod sedezm... NIČ!!!! ;) ker je tko smotan narjen sedez da ga jst..pa zihr se kdo odpre brez uporabe kluca v 3h sekundah ;) tko da nimam nc notr B)

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeča rutka in ena stara krpa morata bit obvezno pod sedežom :D Ponavad se pa spodi znajdejo še čelada, rokavice, ledvični pas, v hladnejših dneh pa še en extra topel pulover.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INTERjEv_PoBa se strinjam <_<

drugače pa mam skozi spodi rokavice neko ruto ko je dež mam to za brisanje zica pa ročk :D , klučavnca za disk pa njena torbica... čeprav kar vedno vržem klučavnico pod skuter pa gremo :) se mi neljubi v tisto torbico devat, am ka se je pol neke za oblect ce je mrzlo pa ponavadi se še najde kaki drobiž spodi, da še fse skupaj bol ruži :D pa orodje valda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod zicem mam akumolator pa kup kablov :P

malo naprej pa še filter,malo niže kolo :D

mam pa aprilio rs :yea1: :yea2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam yamaho aeroxa pod zicom mam pa robčke k zmerej prov pridejo kapo čelado ledvični aja pa mobo to zmerej prov pride

v predalu za orodje pa mam prvo pomoč pa prometno pa vizniško pa ker denarja za kakšno pijačo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam aeroxa pa mam pod zicom vedno vse razmetano od vsega boga(svecke,filter,orodje,jermen,...)

Me policaj vstavi pa me vprasa ce se selim :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pod zicem ko se vozim imam šraufncigr, on okrogel tulc za svečko menjat, eno svečko, rezerven obesek za ključe, reservne rokavice. Izpit in prometno imam pa tam spodaj v nekem malem predalčku, tam k maš noge :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!