Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

:blink: ???? kaj zdaj??? sebi vsi pripisujete strpnost in demokraticnost istocasno pa drugacemislecim ne dovoljujete izrazanje mnenja?! :hmm:

kdo je rekel, da je ksenofobijo zganjal?! oz. kdo to definira? kje se zacne ksenofobija? in kaj sploh je ksenofobija?

v glavnem: :BUA: za vse naglas-bevskace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej ledeni, a nisi prebral, da sem se samo hecala:angry: .....

Dol mi visi za kosovni odvoz odpadkov! :P

Pa za ksenofobijo tut! :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu ni letelo nate, bolj na vse tiste kvazi-demokraticne strpneze, kateri dopuscajo samo svoj pogled na.....

tak da....

glede kosovnega odvoza: skoda, da jih ni v avstriji, oz. pocasi upam, da bodo z 01052004 prisli tudi do nas. reciklazapress.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu ni letelo nate, bolj na vse tiste kvazi-demokraticne strpneze, kateri dopuscajo samo svoj pogled na.....

če sem stopnjeval tvoje vprašanje naprej , še ne pomeni, da sem kvazi-demokratičnistrpnež, ampak s tem lahko tudi jaz samo povem svoje mnenje.

Ali pa ne smem, in me je treba takoj popljuvat, če ne mislim isto, kot ti, and your company ??

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa ne smem, in me je treba takoj popljuvat, če ne mislim isto, kot ti, and your company ??

da damian, enako pravico si vzamem kot ti, da te lahko takoj "popljuvam" ce kdo misli drugace kot jaz. enako. in ce se z _kvazi-demokratičnistrpnež_ pocutis ogovorjenega.... kaj naj recem....

in kaj mislis z "your company" ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da damian, enako pravico si vzamem kot ti, da te lahko takoj "popljuvam" ce kdo misli drugace kot jaz. enako. in ce se z _kvazi-demokratičnistrpnež_ pocutis ogovorjenega.... kaj naj recem....

in kaj mislis z "your company" ?!

Nič osebnega. Pač ti in tebi podobno misleči...

če sem se počutil ogovorjenega?

Mislim, da je bilo evidentno, na koga je letelo..

sicer pa ni problema. Nisem nič užaljen, saj je politiziranje pač politiziranje in ga, vsaj jaz, ne povezujem s kakšnimi resnimi temami.

Sicer pa včasih tudi nisem preveč strpen. me en kup stvari moti. Mislim pa , da stvari ne smeš zmeraj posploševati. vsak narod , rasa, ali skupina ljudi ima namreč svoje budale, ima pa tudi en kup dobrih ljudi.

LPD

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dnevnik dne 5.5 2004

Dva mrtva,dva hudo ranjena in strah,da še eden izmed ranjencev ne bo dočakal današnjega dne.Tako se je končal spopad v romskem naselju Černelavci pri MS v ponedeljek malo po 23 uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa jih je mal manj :P

Sicer pa zgleda, da oni tam zgoraj tudi niso lih za zgled ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami znajo najboljše rešit svoje probleme .) :devil: gremo, gremo še kakšne spore med familijami najt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se vračal iz pisarne je bilo na Slo1 novica, da je Phare namenil 1,2 mio € za podporo računalniškega opismenjevanja romskih otrok in mladostnikov ter ostalih te pasme. To naj bi pomenilo 3-5 učilnic ter cca 17 zaposlenih. Mesta učilnic še določajo.

Hec pa je v tem, da je program naletel na negodovanje pri sami ciljni publiki - Romih, naj bi se nekako otepali tega, ker "naj bi porušilo njihov mir in harmonijo v kateri živijo, ker bi bili v skupinah tudi Romi iz drugih družin in vasi" !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa koga zajebavajo a? 1,2 mio€ ???!!??!!??

Naslednja novica pa je bila v zvezi s problematiko romskega naselja v okolici Ribnice, lociranega na deponiji, rastočega iz dneva v dan. Težava je med drugim tudi v tem,da romski otroci mirne duše vozijo avtomobile v naselju in bližnji okolici...Žur, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic novega, to pocno tudi v okolici nasega vikenda ... <_<

--

Rocni raketomet, malo rabljen, za razumno ceno kupim. Ponudbe pod "kaj nam pa drugega preostane" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic novega, to pocno tudi v okolici nasega vikenda ... <_<

--

Rocni raketomet, malo rabljen, za razumno ceno kupim. Ponudbe pod "kaj nam pa drugega preostane" :P

....PITAJ CIGU.....mogoče ima kakšnega za prodat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--

Rocni raketomet, malo rabljen, za razumno ceno kupim. Ponudbe pod "kaj nam pa drugega preostane" :P

Ja,ja, strpnost in civiliziranost je res lepa čednost.

Uporaba sile je menda le še značilnost zaostalih balkancev ter verjetno zlih muslimanov.

Pri nas pa tega ni, ne, ne....

Mi smo pa civilizirani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja, strpnost in civiliziranost je res lepa čednost.

Uporaba sile je menda le še značilnost zaostalih balkancev ter verjetno zlih muslimanov.

Pri nas pa tega ni, ne, ne....

Mi smo pa civilizirani...

A, cyc balkanc? :o :huh: .)

Nabavit čemo mu Zolju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja, strpnost in civiliziranost je res lepa čednost.

Damian :) Imas vso pravico biti strpen s tistimi, ki ti morda serjejo po glavi :rolleyes: Jaz pac nisem, jebiga.

Sicer je bil pa tam smajli, tko da se mi zdi da je dovolj ocitno bilo, da jih ne bi sel klatit ... prvic mi (se) niso dali tako hudega razloga, drugic pa ne bi svojega zivljenja kratil z raznimi zapori :)

Imam pa seveda tudi jaz vso pravico, da jih ne maram :D

@RAN - to je tista 64mm zadeva YU izvora, kajne? Sem z njo :D (zbirateljska vrednost press :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian :) Imas vso pravico biti strpen s tistimi, ki ti morda serjejo po glavi :rolleyes: Jaz pac nisem, jebiga.

Sicer je bil pa tam smajli, tko da se mi zdi da je dovolj ocitno bilo, da jih ne bi sel klatit ... prvic mi (se) niso dali tako hudega razloga, drugic pa ne bi svojega zivljenja kratil z raznimi zapori :)

Imam pa seveda tudi jaz vso pravico, da jih ne maram :D

@RAN - to je tista 64mm zadeva YU izvora, kajne? Sem z njo :D (zbirateljska vrednost press :D )

Se mi je kar zdelo, da boš vedel za kaj gre.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevnik dne 5.5 2004

Dva mrtva,dva hudo ranjena in strah,da še eden izmed ranjencev ne bo dočakal današnjega dne.Tako se je končal spopad v romskem naselju Černelavci pri MS v ponedeljek malo po 23 uri

V tem primeru se je splačalo bit cigo, ker "ubogemu ciganu", ki je najprej ustrelil svoje tri soplemenjake ni bilo potrebno trpeti kalvarije na naših sodiščih in zaporih.

V manirah dobrega starega linča so mu muke skrajšali kar njegovi - z motikami, krampi, sekirami za meso in pipci. Pravici je zadoščeno, krvna osveta pa ostaja.

Cigani bodo v Pušči še leteli v nebo. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V vasi Krka na območju Policijske postaje Grosuplje je v nedeljo okoli 21. ure prišlo do spora med skupino Romov in vaščani.

Na Dolenjskem se Romi in ostali prebivalci že dolgo gledajo navzkriž

Pri tem je prišlo do streljanja, v katerem je bila ena oseba huje poškodovana. Policisti so dve osebi, ki sta bili vpleteni v streljanje, že prijeli, ostale pa še iščejo. Kot so sporočili iz Generalne policijske uprave, se preiskava in zbiranje obvestil o sumu kaznivega dejanja poskusa umora nadaljuje.

Vir: 24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!