Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

In - cesar niso povedali zgleda ne na 24ur.com ne na radiu (in morda tu komu ni jasno) - huje poskodovan je bil seveda (zal) domacin, ne cigo. :angry:

Nekaj mi pravi, da se bodo hote ali nehote prebivalci okoliskih vasi morali zaceti ukvarjati s "sportnim streljanjem" (saj veste: za samoobrambo dovoljenja ne dobis, za sportno uporabo pa ... ;)). Vsaj ce bo situacija se dolgo taka, da se bo taka dejanja podpiralo, bodisi hote ali nehote zaradi nesposobnosti :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede racunalniskega opismenjevanja tam zgoraj - a to vkljucuje tudi klasicno opismenjevanje - papir + svincnik metoda?

V bistvu se mi zdi smiselno, da si zna clovek najprej vezalke zavezat, sele potem naj zacne trenirat tek ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In - cesar niso povedali zgleda ne na 24ur.com ne na radiu (in morda tu komu ni jasno) - huje poskodovan je bil seveda (zal) domacin, ne cigo. :angry:

Nekaj mi pravi, da se bodo hote ali nehote prebivalci okoliskih vasi morali zaceti ukvarjati s "sportnim streljanjem" (saj veste: za samoobrambo dovoljenja ne dobis, za sportno uporabo pa ... ;)). Vsaj ce bo situacija se dolgo taka, da se bo taka dejanja podpiralo, bodisi hote ali nehote zaradi nesposobnosti :wacko:

Cycko, nehaj drek mešat. Če želiš hujskati k linču in vzpodbujati sistem "vzemimo oblast v svoje roke"... :SS

no, lepo je to počeeti iz varnega zavetja, izza računalnika nekje v Ljubljani. Če si car, pejt dol in organiziraj kako "skupino", pa da te vidimo. samo se ne bom čudil, če bo potem na 24ur.com pisalo "Cyc ustreljen/zaboden/kamenjan v glavo".

Saj veš, nevarne reči so to ...

PS: a cigoti pa niso "domačini"? in niti ni tolk samoumevno, da je bil "domačin" oziroma "vaščan" ustreljen ... verjetno tudi tisti "vaščani" niso bili nedolžni v svojih grožnjah.

žal, velika godlja. Ka jdelajo policaji pa tudi ne vem ... da ne govorim o pravosodju itd. Če so nesposobni, naj pustijo svoje službe in se prijavijo na zavod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym - ni bil poziv k lincu, pac pa "just in case", ce pridejo na dom (spet <_< ). In ne, cigoti niso domacini, oprosti ... glede samoumevnosti pa - hja, hotel jih je spraviti s svojega zemljisca, tako je bilo receno (celo po radiu).

Torej se jih je hotel z vso pravico resiti, zakaj pa tega niso storili policisti lahko pa teoretizirava in ugibava v nedogled. Jaz si razlagam to tako, da ni s prijavo dosegel nic, morda bomo pa kaj se izvedeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to, da vidim, da nekdo v javni službi reče: Jest NIsem sposoben za to delo in zadobrobit naroda dajem odpoved, no pol sem vidla vse in bom v miru umrla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym - ni bil poziv k lincu, pac pa "just in case", ce pridejo na dom (spet <_< ).

in ti bi si upal "športno streljati" na cigote? In potem bi športno bežal pred njimi, ali imaš še kaj hujšega v arzenalu?

Se mi je zdelo. Judo chop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mater cycko, da se ti da.......vsa čast....pa nimaš kaj pametnejšega za počet v življenju,kot samo čakat na novice o romih?......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti bi si upal "športno streljati" na cigote?

Ne ... ne obracaj mojih besed. Streljanja naokrog ne razumem pod "sportno streljanje", dejansko sem mislil na "target practise". Iz preventivnih razlogov ... zraven pa seveda velja se zmeraj "pusti jih pri miru dokler oni tebe".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametnejšega za počet v življenju,kot samo čakat na novice o romih?......

Zdej ne, grem na eno manjso operacijo cez pol ure, pa mi cas mineva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ... ne obracaj mojih besed. Streljanja naokrog ne razumem pod "sportno streljanje", dejansko sem mislil na "target practise". Iz preventivnih razlogov ... zraven pa seveda velja se zmeraj "pusti jih pri miru dokler oni tebe".

cyc, v take oborožene konflikte se ti "splača" it samo takrat, ko veš, da boš zmagal. In "zmagaš" le takrat, ko imaš največ orožja oziroma največje orožje. In tega ti verjetno nimaš. Pa tudi če bi ga imel ,si verjetno ipak malce preveč "civiliziran", da ne rečem "boječ", da bi največji kaliber tudi uporabil. Razen, če komaj čakaš na malo streljačine ...

Jaz ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mater cycko, da se ti da.......vsa čast....pa nimaš kaj pametnejšega za počet v življenju,kot samo čakat na novice o romih?......

cyc,čalamandre bre ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne, grem na eno manjso operacijo cez pol ure, pa mi cas mineva ;)

Lobotomija ?

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blizu - modrostni zob so mi ven dali ... Zadnji .. :cry:

:lol1:

Čestitam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vec ... :cry:

Je bilo ob enajstih vsega mimo ... zdaj pa hladim gofljo s piksnami piva, ampak jih (ocitno se ze kazejo posledice pomanjkanja modrostnikov) ne odprem in popijem :lol1:

Ne maram piva kaj prevec ... bom raje s sladoledom od znotraj hladil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

no, lepo je to počeeti iz varnega zavetja, izza računalnika nekje v Ljubljani. Če si car, pejt dol ...

sym....mislim da ni cyc tisti tukaj, ki to počne iz varnega zavetja...

sem že pred časom pisal nekaj o kakanju pa to...še enkrat ne bom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih informacijah so domačini vzeli stvar v svoje roke, ter hoteli izseliti Cigane, ki so se začeli naseljevati (šotoriti) v neposredni bližini vasi. Sila ustvari silo in prišlo je do prepira in streljanja, kjer je bil en "civil" hudo ranjen v vrat....

Sam poskušam biti toleranten do Ciganov in sem proti takim linčem ter nasilnim ukrepom, vendar se mi po drugi strani pojavlja vprašanje, kako se lahko Romi kar naseljujejo in taborijo, kjer jim paše. Jaz sem ob Krki samo enkrat šotorček proti soncu postavil za otroka, ko smo imeli malo piknika, pa je bila takoj "ablast"zraven, češ, to se ne sme!!

Velike probleme imajo menda od vasi Krka do Zagradca, kjer se je, kot kaže naselil (utaboril) militantnejši del tega , menda nomadskega" ljudstva. Ljudje se pritožujejo, da ob reki Krki tudi loviti ne morejo več varno, oblast pa nič. Bilo bi dobro nekako napraviti red in pomiriti strasti, dokler ne pride do česa hujšega.

Red pa naj bi nekako veljal za vse. Kar se mene tiče!

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velike probleme imajo menda od vasi Krka do Zagradca, kjer se je, kot kaže naselil (utaboril) militantnejši del tega , menda nomadskega" ljudstva. Ljudje se pritožujejo, da ob reki Krki tudi loviti ne morejo več varno, oblast pa nič. Bilo bi dobro nekako napraviti red in pomiriti strasti, dokler ne pride do česa hujšega.

Red pa naj bi nekako veljal za vse. Kar se mene tiče!

Ja, to je naloga "oblasti" in njenih pristojnih služb... Takoj, ko ena stan vzame stvari "v svoje roke" jih tudi druga stran ... in "fight fire with fire" se razvije v giga-požar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym....mislim da ni cyc tisti tukaj, ki to počne iz varnega zavetja...

sem že pred časom pisal nekaj o kakanju pa to...še enkrat ne bom

Šta je umjetnik time htio da kaže? :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian - popolnoma se strinjam s teboj. :OK:

Zal je tako, da naj bi red ocitno veljal samo za ene, ker se drugim nic kaj dramaticnega ne zgodi, stvari so pa ze davno prerastle "drobne tatvine" reda kokos + zelenjava z njive <_<

Vceraj po dnevniku je bilo receno, da bo v cetrtek protest proti ciganom in njihovem ravnanju, nisem pa razumel ali bo v Krki (kjer bo zbor krajanov) ali Ivancni Gorici. (ki se jo je tudi omenjalo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bo v cetrtek protest proti ciganom in njihovem ravnanju, nisem pa razumel ali bo v KRki (kjer bo zbor krajanov) ali Ivancni Gorici. (ki se jo je tudi omenjalo).

pred parlamentom ! so sicer enega vprašali kje je sedež evropskega parlamenta, pa je rekel tam zraven maxija :lol1:

pridruži se jim na zabavi, pingvini bodo nosili pijačo, natakrji pa metali pesek v oči.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima evropski parlament s tem?

Sicer je pa protest itak edino kar ostane ... Mimogrede, receno je bilo, da policija nima pooblastil (!) da koga nazene z zemljisca, ce se ti naseli. WTF? Kdo pa jih ima? Moras prej eno leto cakati na odlocbo sodisca? To je mogoce samo v tej drzavi.

Mimogrede: dolocena pri marsikomu zelo nepriljubljena stranka je menda ze dolgo nazaj skusala uredit stanje z zakonom o romih - kaj se sme in kaj se ne. Guess what happened <_<

Bom poskusil kje izbrskati kaj so predlagali.

P.S.: ce se bodo tezave stopnjevale, protesti pa ne bodo zalegli oz. bo vsem dol viselo zanje, zna biti se huda rec iz tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima evropski parlament s tem?

ja to kar sem napisal ! da so enega vprašali kje je in jim je rekel da zraven maxija ! razumljivo ? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!