Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

V deležih. Zakaj bi moral imeti A-odstotni delež ljudi v parlamentu B-odstotni delež, kjer je B bistveno večji od A? <_<

Pa najdimo še ene 50 drugih manjšin, saj ni nujno da gre za narodnosti. :P Še misliš da je na ideji vse OK?

P.S.: kandidira lahko že sedaj kdorkoli, tudi Rom. Samo izvoljen mora bit ... To je nekaj povsem drugega kot ona dva klepca "pripadnika manjšin" tam v parlamentu, kjer po defaultu pride notri po eden od obeh manjšin. In ja, tudi tisto bi ukinil, vsaj na državni ravni. Kollikor vem nasprotnega primera ni (A, I). Correct me if I'm wrong ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: kandidira lahko že sedaj kdorkoli, tudi Rom. Samo izvoljen mora bit ...

Prav to sem ti rekla. Da mora bit izvoljen. Od ljudi!!!

Potem pa sam preračunaj, koliko možnosti ima Rom. Ali pa Maria Poszonec ( če ne bi tako pisalo v zakonu) :)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zarad cgana se pa res ni treba kregat .) Je pa fajn, ce si cgan, si vsaj pr 25-lahk starate. Cganke, tiste z vlkim joskim, majo ze pr 12-ih otroke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav to sem ti rekla. Da mora bit izvoljen. Od ljudi!!!

Saj sem napisal, kandidira lahko vsak in me to niti najmanj ne moti. Pisal sem za tako situacijo kot sta oba manjšinska poslanca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V deležih. Zakaj bi moral imeti A-odstotni delež ljudi v parlamentu B-odstotni delež, kjer je B bistveno večji od A? <_<

Pa najdimo še ene 50 drugih manjšin, saj ni nujno da gre za narodnosti. :P Še misliš da je na ideji vse OK?

P.S.: kandidira lahko že sedaj kdorkoli, tudi Rom. Samo izvoljen mora bit ... To je nekaj povsem drugega kot ona dva klepca "pripadnika manjšin" tam v parlamentu, kjer po defaultu pride notri po eden od obeh manjšin. In ja, tudi tisto bi ukinil, vsaj na državni ravni. Kollikor vem nasprotnega primera ni (A, I). Correct me if I'm wrong ...

Zakaj ovinkariš?

Direkt povej, da bi manjšine ukinil.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstoječe manjšine same po sebi me ne motijo. Moti me možnost da bi delali na tem da bi dobili še dodatne manjšine in pa ideja da bi morali imeti kake posebne ugodnosti pri odločanju. Mislim - kje se to konča. Se trije zberemo, se razglasimo za manjšino in zahtevamo da lahko izvolimo svojega poslanca <_<

Sedanje stanje je točno tako, le da niso samo trije, princip je pa isti.

P.S.: slišal sem celo, da poleg manjšinskih poslancev volijo še "redne" ... če je to res je to še toliko bolj mimo.

Da ne bo povsem offtopic: Romi naj zaradi mene kar kandidirajo, samo naj nihče ne pričakuje da bi enega kar v parlament vtaknili - skratka, da bi oni samo izbrali koga bi imeli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ovinkariš?

Direkt povej, da bi manjšine ukinil.

.)

Cyc se še ne zaveda, da je tudi on sam osebno ena taka majhna majčkena drobčkana piki-piki-pikica manjšina :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelim svojega poslanca v slovenskem parlamentu in to gospoda franca pozovna iz velike nedelje. sem namrec manjsina. in to priznana.

in sedaj mi naj eden razlozi zakaj to ni mogoce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo. vsi altruisti in liberalci tako niso zmozni tega.

BTW ce rom v AUT ne spostuje zakona se ga obravnava enako kot kogar koli drugega. zakaj to v sloveniji ni tako?

anybody? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ugibam, ampak se mi zdi da zato, ker bi se takoj naslo nekaj osebkov, ki bi trdilo, da se uboge cigane maltretira ali pa da jih nadlegujejo zaradi svojih nacisticnih/fasisticnih/rasisticnih (kakrsnih koli ..nih) nagnjenj.

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelim svojega poslanca v slovenskem parlamentu in to gospoda franca pozovna iz velike nedelje. sem namrec manjsina. in to priznana.

in sedaj mi naj eden razlozi zakaj to ni mogoce.

Trpi !

A moraš glih vse vedet ?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oho. ok. naslednjic, ko pridem v SLO, bom kaksnega na gobec, mu ukradel BMW-ja, mu izpraznil hladilnik in pod pogojem, da me kdorkoli tozi/lovi/zapre se grem buniti, da me fasisti/rasisti ne razumejo in jih potem tozil za odskodnino in psihicne bolecine.

je to nekako to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ran, bom tebi BMW-ja drpnil. :devil:

(tudi octavia ni slaba :P )

Ma veš kaj ICE vsi so pred zakonom enaki.

Vsa dejanja ki so predmet takega ali drugačnega sankcioniranja morajo biti obsojana pri vseh.

Govorimo o političnih pravicah manjšin, kar ne pomeni dajati nekomu odvezo da počne kar ga je volja.

Zgolj to, da se v predstavniškem sistemu, sliši njegov glas, četudi je proporcionalno tak, da ga sicer nikjer ne bi bilo.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, bejz´ no. ti to resno?! :blink: :P :afro1:

zakaj je v sloveniji potem toliko izjem. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, bejz´ no. ti to resno?! :blink: :P :afro1:

zakaj je v sloveniji potem toliko izjem. :?

Neb vedu tko z glave.

Bo pa jeseni bolje.

Zmagajo ta pošteni in vse bo kot mora bit.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa jeseni bolje.

Zmagajo ta pošteni in vse bo kot mora bit.

:D

:blink: :kva2: :xx: ta pošteni ????? :kva2: :blink: :wacko: :hmm: :? a v politiki? :wacko: :? :blink: :kva2: :hmm: a jaz ne poznam kakšne slovenske poštene politične opcije :hmm: :stupid:

ne me basat, bo kurc kaj bolje, neglede na to kdo zmaga! :BUA:

v slovenski politiki bojo zmagali pošteni :lol1: ma izjava leta definitivno :lol1: :P :notworthy: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteni/nepošteni ... ehh!

Zelo enostavno - tisti ki so gor morajo imeti v glavi da bodo zaradi velikih pizdarij leteli dol, ne glede na to kdo je ... Ideja je, da so tam gor, da delajo za svojo korist, ampak tako, da to koristi vsem. Precej utopično seveda, zato pa je mehanizem (volitve) da se garnitura zamenja, potem lahko pa v opoziciji gruntajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ........ran.........posteni v politiki :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :grrr :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :kva2: :xx: ta pošteni ????? :kva2: :blink: :wacko: :hmm: :? a v politiki? :wacko: :? :blink: :kva2: :hmm: a jaz ne poznam kakšne slovenske poštene politične opcije :hmm: :stupid:

ne me basat, bo kurc kaj bolje, neglede na to kdo zmaga! :BUA:

v slovenski politiki bojo zmagali pošteni :lol1: ma izjava leta definitivno :lol1: :P :notworthy: :lol1:

No da ne gre neumnosti po forumu pisat, ker te takoj resno vzamejo, je ta odgovor vnovično potrdilo.

Za katere navijam, mislim da je že dalj časa jasno.

Katere so pa bila polna usta poštenja pa tudi vemo.

Torej,..

Nič torej, jaz vem kaj mislim, za ostale BMK.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, ti misliš? Now that's news :naughty: ;)

Ja, je jasno za koga navijaš, to poštenje pa sami ven vlečete stalno odkar je dinastija Podobnik s tem začela okol srat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, ti misliš? Now that's news :naughty: ;)

Ja, je jasno za koga navijaš, to poštenje pa sami ven vlečete stalno odkar je dinastija Podobnik s tem začela okol srat :lol1:

Tako je. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa še jest k sem dolenc in imam cigote dost za vratom kej pripisal.

V glavnem problem je in se veča! lahko dodam en utrinek iz mojega vinograda....

ko sem lansko leto šel malo pokontrolirat kako kaj zori, kakšna bo trgatev...nisem našel grozdja ampak lej nebi verjel ciganka z dvemi muloti reže grozdje in ga tlači v plastične bele vrečke, mulo en je držal drugi je rezal.Ko mi je ta cagr v sekundi obrnil na rdeče ...se pa iz druge vrste privali stari cigo! Po minuti pregovarjanja pa sem dobil stavek.......ti sam probaj...se bo sam zasvetilo...

Druščina nisem mel kaj kot rikvercirat, no zgodbe ni blo konc....srečanj podobnih pri nas spljoh ni mal!!!

Zdaj pa je moj večni spremljevalec kuža od 70 kila......katerem tud ob pogledu na cigota cagr obrne na rdeče, pa v avtu kak remelj.....itd....

In vsakmu se upam povedat da,če bo men zagorel lahk v ciganskem naselju to množijo x3.

Tolk jajc pa še mam ,da mi po moji zemli na kateri sem pustu marsikateri žulj, noben ne bo škode delal istočasno pa še grozil....

Aja za konc naj povem da sem doma tak podoben problem rešu ko je cigota na dvorišču pes najdu...sem ga pustu ene 3 minute da je na njem visu ....ne boste verjel po naši ulici jih ni da bi fehtal...očitno šola dela. :naughty:

za vnaprej vsem tistim, kateri jih nimate za sosede, sovaščane itd......

Ne pametujte.....ker NIMATE POJMA kaj se dogaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IN ne napadajte nas z.........ttttttt z vsem mogočim mi le branimo tisto kar je naše.

Cigani niso naša avtohtona divjad zato se bojo morali nekega dneva obnašati tako!

Je pa tud del krivde na vladi...,ki je tako zgleda kar mal sorodna z našimi cigajnerji....na vsezadnje so isti...gledajo le na svojo rit!!!!!

Policija pa že zdavnaj nič ne more....ne samo da jim ne morejo nič....

Nekaj časa so izvajali neke racije ki so bile itak zastonj našli niso nič razen ene ali dveh pušk....dve ure po raciji pa je tako regljalo iz avtomatike da je bilo veselje.

Podobno je za novo leto ali pa za praznovanje katerih ni malo.......tako tiste kugle padajo po naših naseljih med našimi otroki. :angry:

Policaji pa bežijo iz naselij...zadnje čase ( baje je bilo enkrat tako vroče da so moral po svoj avto it z okrepitvijo) he he he he :D ....sej po enstran prav ,se bojo po tej strani mogoče uradniki kaj zganili!!!!

v glavnem pestro......lep dan vsem .......... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

"To je pa tako, ko ne razumeš njihove kulture, ker si netoleranten!"

(bodo povedali Motosvetovi svetovljani)

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!