Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

:nono:

"To je pa tako, ko ne razumeš njihove kulture, ker si netoleranten!"

(bodo povedali Motosvetovi svetovljani)

:SS :SS

Evo,cyc se je vrnil iz kolonije.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da dodam še svojo "šolo". v MB parkiram motor in se 5 m stran vsedem na kavo, okol pa dva mala cigana (kakih 7 in 10 let), šlatata cel čas po motorju. jim 2x rečem naj gresta stran pa nič. no potem manjši cigan z obema dlanema na polno zagrabi svetleči avspuh, ki je za sabo imel več kot 100 km priganjanja, krepko zacvili in črta. no drugič ko sem jih srečal sta držala 10 m distance do motorja :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: he he jest bi še vsakega enkrat v rit prišvasal.....pa se raj odpeljal kam drugam na kofe... :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vidim da ste nekateri pravi eksperti za romska vprašanja. Kako je kaj z njihovimi "bejbami"? Do zdaj, če sem kje kakšno videl, so bile temne, okrog ust obrasle s temnim puhom in kazale so dvakrat več let, kot so jih imele v resnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste nekateri pravi eksperti za romska vprašanja. Kako je kaj z njihovimi "bejbami"? Do zdaj, če sem kje kakšno videl, so bile temne, okrog ust obrasle s temnim puhom in kazale so dvakrat več let, kot so jih imele v resnici.

Zraven vsega nastetega se govorijo odlicno slovensko in so super prodajalke tekstila&co :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. 8. 2004

V Nišu pri mostu bratec in sestrica, oba ponosna Roma okrog 10 in manj let, operirata ob parkirišču in žicata kakšen dinar. Ker smo šli malo bluziti in posedeti, se nam res ni dalo pol stvari dol jemat in vleči za seboj. Pa smo jima dali zaposlitev. Obljubil sem jima 50 din, če bosta čuvala vse kar je na motorjih. Dogovorjeno. Čez par ur ju gledam čez cesto, kako avtoritativno odganjata vse, ki so pot ubrali preblizu aparatov. Prejmemo poročilo in izjavo o učinkovitosti ter izplačam obljubljeni zaslužek. Pri parkmojstru zmenjata in si razdelita izkupiček. Hvala, čiko. In šele tedaj nadaljujeta z osnovnim poslanstvom ter se zakadita za novoprispelim avtom. Walkmani in podobna tehnika, ki je bila več ali manj vidno razstavljena na tanktorbah nedotaknjeno. Nič zaklepanja. Vsaka čast.

Boris, podjetniški inkubator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boris, podjetniški inkubator.

Podjetniški inkubator :hmm: Zanimivo.

Koliko časa bi trajala inkubacija enega povprečneža v podjetnika?

Razmišljam, da bi se sam malo zainkubiral :grim

Še to. A je temu inkubatorju ime Boris? :lol1:

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Koliko časa bi trajala inkubacija enega povprečneža v podjetnika.....

OK, podpis je bil joke (namesto ...press) iz stare floskule - kam gre dnar za razvoj.

To, da sta mulčka z začasno spremembo dejavnosti zaslužila 25x več pa jima tudi da misliti in ju zavede v večje poslovne podvige. Zdaj bo namesto "čiko, daj dinar" slišati "čiko, daj 50 pa će sa tvojim kolima biti sve u redu, garant...". :lol:

Tokrat : B., podjetniški incinerator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

U Ivančni gorici se itak ve, da bo v drugem krogu zmagal Lampret. Kot župan je ok, kar se pa ciganov tiče, pa itak nima kej dost narest, ker so zaščiteni ko kočevski medvedi. Delajo same pi.....je, policija nič ne upa in pol smo tam.

Isto je v Grosuplju.

Mogoče bi pa samo moglo pridt do spopada taborov ciganov med sabo (ker se pač ne marajo med sabo) in bi se sami pospravli :devil:

In spet bi bilo lepše živeti.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha torej smrt nekaj 100 ljudi bi pomenila lepše življenje zate. :huh:

V kolikor nisi imela v mislih da bi se "pospravili" v predale v naprimer tvoji spalnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Ivančni gorici se itak ve, da bo v drugem krogu zmagal Lampret. Kot župan je ok, kar se pa ciganov tiče, pa itak nima kej dost narest, ker so zaščiteni ko kočevski medvedi. Delajo same pi.....je, policija nič ne upa in pol smo tam.

Isto je v Grosuplju.

Mogoče bi pa samo moglo pridt do spopada taborov ciganov med sabo (ker se pač ne marajo med sabo) in bi se sami pospravli :devil:

In spet bi bilo lepše živeti.... B)

Če me povabiš na pir, ti posodim dva kolega, ki se ju bojijo vsi MB cigani, pa ni hudič da ne bi tudi pri vas naredila reda. Ob bojnem kriku "mater vam je.em cigansko" se poserjejo vsi, od prvega do zadnjega. :ninja:

Pač, če češ.

Seveda me pa lahko na pir povabiš tudi kr tak, za hec. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha torej smrt nekaj 100 ljudi bi pomenila lepše življenje zate. :huh:

V kolikor nisi imela v mislih da bi se "pospravili" v predale v naprimer tvoji spalnici.

Em verjetno v Velenju nimate ciganov a ne :?

No te z veseljem povabim samo za en vikend v Grosuplje v neposredno bližino romskega naselja pa boš vidu če jih boš še zagovarju.

Itak jih zagovarjajo tisti, ki so jih vidli po možnosti samo na TV-ju, nikol pa niso mel nobenih izkušenj z njimi.

In JA bi bilo lepše življenje kukr sm že prej napisala in stojim za temi besedami (enostavno same slabe izkušnje z njimi, jeb.. ga)

Če me povabiš na pir, ti posodim dva kolega, ki se ju bojijo vsi MB cigani, pa ni hudič da ne bi tudi pri vas naredila reda. Ob bojnem kriku "mater vam je.em cigansko" se poserjejo vsi, od prvega do zadnjega. :ninja:

Pač, če češ.

Seveda me pa lahko na pir povabiš tudi kr tak, za hec. :D

Jst ne rabim, ker se jih v velikem krogu izogibam :P

Pir pa komot pade :beer2:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em verjetno v Velenju nimate ciganov a ne :?

No te z veseljem povabim samo za en vikend v Grosuplje v neposredno bližino romskega naselja pa boš vidu če jih boš še zagovarju.

Itak jih zagovarjajo tisti, ki so jih vidli po možnosti samo na TV-ju, nikol pa niso mel nobenih izkušenj z njimi.

In JA bi bilo lepše življenje kukr sm že prej napisala in stojim za temi besedami (enostavno same slabe izkušnje z njimi, jeb.. ga)

Jst ne rabim, ker se jih v velikem krogu izogibam :P

Em v Velenju imamo cigane, glede na situacijo v Velenju bi lahko rekel, da imamo poleg tega še veliko drugih težav. :krneki:

In a sem kje napisal da jih zagovarjam? :?

Se pa nekako ne morem strinjat z smrtjo nekaj 100 ali celo več ljudi samo za to, da bi nekdo bil malce bolj vesel. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em verjetno v Velenju nimate ciganov a ne :?

Pir pa komot pade :beer2:

Ok.. Midva z Vapotom se pustima pocastit s pirom vsak dan med 8:00 in 24:00 uro... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em v Velenju imamo cigane, glede na situacijo v Velenju bi lahko rekel, da imamo poleg tega še veliko drugih težav. :krneki:

In a sem kje napisal da jih zagovarjam? :?

Se pa nekako ne morem strinjat z smrtjo nekaj 100 ali celo več ljudi samo za to, da bi nekdo bil malce bolj vesel. <_<

Ok se opravičujem ker sem bila mnenja da jih nimate, ampak res pa še nism slišala, da bi velenjski cigani kakršnokoli pizdarijo naredl oz vsaj četrt tok pizadij kot jih delajo dolenjski :?

Ja kaj, če se želijo pobijat naj se med sabo, jim vrjetno ne bo noben branil, nas civiliste pa naj pustijo pri miru.

Ok.. Midva z Vapotom se pustima pocastit s pirom vsak dan med 8:00 in 24:00 uro... :OK:

:OK: anytime

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče smo vajeni malo več pizdarij in ne jamramo za vsako malenkost. Ok tole ne resno jemat ker je bilo mišljeno ironično. Ponata mojega posta je bila samo to da je neokusno razglašati kako ti bo smrt že enega človeka polepšala dan. Verjamem pa, da si želiš da bi se pizdarije ki jih imate rešile, sem pa za drugačno rešitev kot si jo navedla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.. Midva z Vapotom se pustima pocastit s pirom vsak dan med 8:00 in 24:00 uro... :OK:

Govori za sebe, jaz sem že od 6h auf! :grim

:OK: anytime

All the time. V kratkem naju pričakuj! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!