Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Mogoče smo vajeni malo več pizdarij in ne jamramo za vsako malenkost. Ok tole ne resno jemat ker je bilo mišljeno ironično. Ponata mojega posta je bila samo to da je neokusno razglašati kako ti bo smrt že enega človeka polepšala dan. Verjamem pa, da si želiš da bi se pizdarije ki jih imate rešile, sem pa za drugačno rešitev kot si jo navedla.

no ja sorry, sam ne vem a bi zanje sploh lah rekla da je človek, če strelja in ne vem kaj še druge ljudi okoli sebe.

hah, tko ko je pred časom bivši kandidat na lokalnih volitvah (ne na letošnjih) izjavil, da so za njega pomembni vsi ljudje, ne glede na poreklo in barvo kože.

In glej ga zlomka-200m za njegovo hišo se je ne dolgo tega naselilo romsko naselje in takrat je možakar kar orng jamral okrog tega. Pa so ga hitr spomnl na besede kako ni važno poreklo in barva kože.

Dokler ni izkušenj, oziroma jih opazuješ od daleč so ti fajni. Ampak stvari se tako rade obrnejo... :ninja:

Nebi mela nič proti njim, če nebi delal pizdarij tko pa....

A bo treba še tebe na pir povabit skupaj z Windom pa Vapotom? B)

Govori za sebe, jaz sem že od 6h auf! :grim

All the time. V kratkem naju pričakuj! :grim

Na gut :grim

kein problem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim, da je treba spremenit ustavo. Predlagam spremembo teksta v 14. členu: Vsi pred zakonom niso enaki. To bi prihranilo marsikatero hudo beysedo naivnega naroda, ki misli da morajo tudi cigani živeti po zakonih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

sprejemam naročila :naughty:

Pa saj ne veš kaj delaš. :slap:

Za tele spužve je kišta pira premalo, da si usta zmočijo. Enoletna štipendija bo premalo, da napojiš njihova vedno žejna grla. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laško, ob glasbeni spremljavi Šukarjev :devil:

A lahka raj Gipsy kings-e :D

Zato ker Igorja Misdarisa bi raj nosila kot poslušala :P

Pa saj ne veš kaj delaš. :slap:

Za tele spužve je kišta pira premalo, da si usta zmočijo. Enoletna štipendija bo premalo, da napojiš njihova vedno žejna grla. :krneki:

Ej pa dolenjci tut nismo kr tko :naughty:

Štipendije nimam, pa kaj zato, so drugi prihodki ki se bodo še povečal :blush: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

sprejemam naročila :naughty:

Upam, da se zavedas, da mislimo smrtno resno..

Ker pri piru pa ni zajebancije... :devil:

..aja, pa Union naj bo, hladen, v flasi... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se zavedas, da mislimo smrtno resno..

Ker pri piru pa ni zajebancije... :devil:

..aja, pa Union naj bo, hladen, v flasi... :photo:

ja ja vsekakor resno :grim

Union, Laško, zame pa kak liter cvička :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še moje mnenje o teh "bogih" romov oz. ciganih

na vlak(na njihove stroške) pa čez južno mejo nazaj od kamor so prišli.vojne konc lohk se vrnejo dol !!!!!!!nimajo kaj delat tuki!pa še sam pizdarije so z njimi

isto je z tistimi izbrisanimi!!use ista raca!magari postavit pred ...!

zdej me pa spluvejte če hočte <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še moje mnenje o teh "bogih" romov oz. ciganih

na vlak(na njihove stroške) pa čez južno mejo nazaj od kamor so prišli.vojne konc lohk se vrnejo dol !!!!!!!nimajo kaj delat tuki!pa še sam pizdarije so z njimi

isto je z tistimi izbrisanimi!!use ista raca!magari postavit pred ...!

zdej me pa spluvejte če hočte <_<

:grrr

se strinjam s tabo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal imamo dolenci z romi same slabe izkušnje :wacko:

tko, da kdor ne verjame, naj jih vzame za sosede :grim se bo takoj strinjal z nami :whistle:

sploh jih pa preveč finančno podpiramo :slap: tko, da ni za pričakovat, da se bodo kdaj socializirali :angry2: imajo več, kot marsikdo k trdo dela.

Pri njih za krst špilajo Mambo kingsi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gut :grim

kein problem :grrr

Kaj ti obvladaš švabščino? Svaka čast, baba je naša! :grim

Dobiš kišto cvička, pa še malo sem reko! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač ne morem kaj

[attachmentid=84938]

[attachmentid=84940]

[attachmentid=84941]

tko je v naši preljubi demokratični drzavi :BUA:

post-10693-1161807963_thumb.jpg

post-10693-1161807971_thumb.jpg

post-10693-1161807978_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam so pa cigoti špilali v enem Bondovem filmu, mislim da onem From Rusia with love.... z Conneryem :krneki:

pa srbsko so pričali med seboj (cigoti) :eek:

sam tabolš je blo pa tisto, ko sta se dve njihovi pomanjklivo oblečeni babnci ravsali med seboj :naughty:

A je že kdo videl kakega slowenčeka v 007 filmu :hmm:

P.S. Pa nau kdo mislil, da jih podpiram :grrr , bando sakramensko :angry2:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojte se belega cigana, je še hujši kot ti naši, pa že naši niso od muh!!

Sploh pa onih, ki jim moramo od plače dajat hočeš ali nočeš, mamu jim j...m pokvarjeno!

Z socijalo zato, da lahko njihovi revčki harajo po Dolenjski! :fight2: :fight1: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama nimam kakih dvakrat pečenih kolegov :). Nisem rasist, sam nikol ni tak naneslo. Sem pa par mescev nazaj uspela spoznat enega sej-ne-vem-več-kak-mu-je-že-ime na poti domov. Me je ustavo in rek, če me lahk neki vpraša. Seveda sem se ponosno izprsla, da lahk, ker sem misla, da bo rabo kake smernice za po MBju al pa kaj takega. Pa me je povabo na pijačo :blink: . Sem rekla, da hvala, ampak nimam časa. In se ga čez celi stari most od kazinoja do doma nisem otresla. Capljav je za mano (ko sem upočasnila me je počakav :fredy:), me najmanj petkrat proso za telefonsko, vabil pijačo, me za naslednji dan povabil na bazen ipd. Groza. Pa ko bi me vsaj (večinoma) v oči gledav, ne pa sam v joške :glare:. Pa celo enga malega otročka je za roko zraven vlačil :?. Mater, ko kaki akviziter se mi je vsiljevav :BUA:. Nauk te zgodbe je, da če si nadležen rom, ženšče ne bo napalilo :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli se obrneš, je Usoda ena navadna prasica s frdamano čudnim smislom za humor.

Evo, po eni strani ti sproducira razgledano in manirlih gospodično, pa še poželenja vredno in joškato povrh. Do tod vse lepo in prav. Idealno, takorekoč.

Ampaq v isti sapi taista Usoda ustvari skoraj kompletnega človeka in ga namoči samo v grundfarbo. O kakem zaključnem pastelnem tonu ni govora, kamoli o lakiranju s civilizacijo. In da je mera polna, potem takle polizdelk, da ne rečem ausšus, caplja za umetnino iz prvega dela, ji najeda, greni, bulji v joške namesto v učke in sploh izvaja vse sorte nespodobnih traparij. Za znort, vam rečem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač ne morem kaj

tko je v naši preljubi demokratični drzavi :BUA:

Oh ja kako si bogi, matr se ti dela krivica kajne.

Tu je Slovenija ja, en kurc od Doline Šentflorjanske s prekomerno zafrustriranimi maminimi sinčki, ki imajo strah, da jim bo vse kar je malce temnejšega od njih pokavsalo vse potencialne kandidatke in bodo zaradi svojih malih izviseli. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!