Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Vedno isti podton....domačini če se kaj ujezijo in povejo ven so nestrpni, ksenofobi itd itd...če romi delajo pizdarije, beri: kradejo, ustrahujejo, izzivajo...je to pač njihova kultura in jio je treba sprejet ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama nimam kakih dvakrat pečenih kolegov :). ..... Me je ustavo in rek, če me lahk neki vpraša. Seveda sem se ponosno izprsla, da lahk, ker sem misla,.... Pa ko bi me vsaj (večinoma) v oči gledav, ne pa sam v joške :glare:. Pa celo enga malega otročka je za roko zraven vlačil...

Da nima to dvoje kake vzrocne veze? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sehr gut :grim

torej kdaj pol? :P

Ja midva z Vapotom grema na pir cez cca. eno uro... :kva2:

Pojavi se tu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja midva z Vapotom grema na pir cez cca. eno uro... :kva2:

Pojavi se tu :hmm:

Em, kje že :?

Drugač pa ne bo pelal, ker sem na šihtu :(

Sploh sta pa vidva rekla da se bosta tle pojavla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em verjetno v Velenju nimate ciganov a ne :?

No te z veseljem povabim samo za en vikend v Grosuplje v neposredno bližino romskega naselja pa boš vidu če jih boš še zagovarju.

Itak jih zagovarjajo tisti, ki so jih vidli po možnosti samo na TV-ju, nikol pa niso mel nobenih izkušenj z njimi.

In JA bi bilo lepše življenje kukr sm že prej napisala in stojim za temi besedami (enostavno same slabe izkušnje z njimi, jeb.. ga)

če te tok motjo, se odseli nekam, kjer cigotov ne bo ... bodo pa mogoče kaki zavrti gorenjci al pa kaj takega ...

Mogoče smo vajeni malo več pizdarij in ne jamramo za vsako malenkost. Ok tole ne resno jemat ker je bilo mišljeno ironično. Ponata mojega posta je bila samo to da je neokusno razglašati kako ti bo smrt že enega človeka polepšala dan. Verjamem pa, da si želiš da bi se pizdarije ki jih imate rešile, sem pa za drugačno rešitev kot si jo navedla.

Lahko pa uporabim enako tehniko razmišljanja in prostodušno in brez razmisleka izjavim: "Kolk bi bil ta forum lep in prijetn, če bi ene par sto ljudi takoj zdaj krepalo (pri tem seveda ne mislim sebe ene par deset ljudi)."

In, šta sad?

:o

Dokler ni izkušenj, oziroma jih opazuješ od daleč so ti fajni. Ampak stvari se tako rade obrnejo... :ninja:

Nebi mela nič proti njim, če nebi delal pizdarij tko pa....

Če se mi naselijo v bajto ali me obkrožijo, se zlahka odselim od koderkoli ... Zato, ker se mi ne bi dalo ukvarjat s takimi problemi in svoj čas nekoliko drugače cenim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te tok motjo, se odseli nekam, kjer cigotov ne bo ... bodo pa mogoče kaki zavrti gorenjci al pa kaj takega ...

In nate se lahko obrnem, da mi podariš veliko hišo z bazenom in vse kar spada zraven a ne :OK:

Lahko pa uporabim enako tehniko razmišljanja in prostodušno in brez razmisleka izjavim: "Kolk bi bil ta forum lep in prijetn, če bi ene par sto ljudi takoj zdaj krepalo (pri tem seveda ne mislim sebe ene par deset ljudi)."

In, šta sad?

:o

Izjaviš lahko komot, svoboda govora pač :P

Če se mi naselijo v bajto ali me obkrožijo, se zlahka odselim od koderkoli ... Zato, ker se mi ne bi dalo ukvarjat s takimi problemi in svoj čas nekoliko drugače cenim.

Tukaj si lahko še enkrat prebereš tisto kar sem ti kot prvi komentar napisala :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav First se svoboda (tudi govora) konča ko začne posegati v svobodo nekoga drugega in torej ni neomejena.

Ja potemtakem nihče ni svoboden :grrr :doze:

Je..t ga čedalje slabš bo, tko da izkoristite zdej kar lahko :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za znort, vam rečem :doze:

Res je za znort. Pri nas (ta srednja bejba hodi v OŠ Podzemelj) je bla cela panika. Ker ji je bla Mojčika čist kul in fajn in se je z njo igrala. med odmori. Pa ta dobre kavbojke na zvonc in pasom pod popkom, z rožcami na gležnju ji je nesla, ker so njej itak premajhne.

Potem ji je pa Tjaša rekla, da se "to ne dela"... :blink:

Da je Mojca cigan. :blink:

Potem smo se pogovarjali in še pogovarjali in še pogovarjali in je bilo vse vredu in pride bejba domov in reče: "Danes je bil pa ravnatelj v razredu na obisku in je rekel dober dan in naj vsi romi vstanejo" :blink: :hmm:

In smo se spet pogovarjali in pogovarjali in pogovarjali.

Naslednji dan smo (slučajno) preklopili na kanal A, kjer je nek dober romski bend ( :OK: ) špilal dobro muziko.

Komentar "oblegane" : " Mami, zakaj so pa CIGANI sploh lahko na televiziji?????" :eek: :blink:

Hudo. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te tok motjo, se odseli nekam, kjer cigotov ne bo ... bodo pa mogoče kaki zavrti gorenjci al pa kaj takega ...

Če se mi naselijo v bajto ali me obkrožijo, se zlahka odselim od koderkoli ... Zato, ker se mi ne bi dalo ukvarjat s takimi problemi in svoj čas nekoliko drugače cenim.

Kr ne verjamem, da bi šlo tako lahko, kaj pa naj tisti naredijo, ki so tam že dalj časa ali pa več generacij ?

Res je čas zelo pomemben in samo to je na koncu koncev pomembno, ni pa treba s svojimi življenskimi navadami nekoga, ki živi poleg tebe kamor si se preselil nadlegovat !

To mislim ne glede na raso, barvo ali spol, ne delam predsodkov pred tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno isti podton....domačini če se kaj ujezijo in povejo ven so nestrpni, ksenofobi itd itd...če romi delajo pizdarije, beri: kradejo, ustrahujejo, izzivajo...je to pač njihova kultura in jio je treba sprejet ... :doze:

matr Gorazd :slap: pa ne morš tko govort :huh:

Oh ja kako si bogi, matr se ti dela krivica kajne.

ja :glare:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi naselijo v bajto ali me obkrožijo, se zlahka odselim od koderkoli ... Zato, ker se mi ne bi dalo ukvarjat s takimi problemi in svoj čas nekoliko drugače cenim.

S takim načinom razmišljanja se lahko takoj izseliš s planeta zemlja :)

A te mama niso učili da se pred težavami ne sme bežati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi cigan v avto šoli. Pa ga inštruktor vožnje vpraša:

"Kakšen je ta znak?"

Cigan odgovori:

"Aluminijski, gazda."

:yes:

:lol1: the best :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romi iz Ambrusa so se naselili v Grosuplje, a jih krajani tudi tukaj sami preganjajo. Pač ivanški nepovabljeni gostje v Grosuplju niso zaželjeni. Verjetno nikjer nebi bili :hmm:

Ivanškega župana Lampreta, ki naj ne bi dovolj naredil za rešitev problema, so že pred dnevi pozvali k odstopu. Lampret pa naj bi sedaj stranko SDS zaprosil za umik županske kandidature. Za to naj bi se odločil "zaradi nerazumevanja dela občanov, ki grozijo z bojkotom volitev in prosijo za solidarnost tudi druge sosednje krajevne skupnosti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino prav, stalno obljubljajo, da bodo rešili težave z Romi, ko je pa treba ni pa nikjer nikogar. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino prav, stalno obljubljajo, da bodo rešili težave z Romi, ko je pa treba ni pa nikjer nikogar. :angry2:

Ja žal je res tako, ampak žal pa tudi sam župan ne more kaj dosti, ker so pač Romi preveč zaščiteni :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal je res tako, ampak žal pa tudi sam župan ne more kaj dosti, ker so pač Romi preveč zaščiteni :?

zato so pa krajani predlagali, da se cigote preseli v kočevski gozd. tam so tako ali tako preveč zaščiteni

medvedi in bo mogoče prišlo do sožitja medvedov in cigotov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato so pa krajani predlagali, da se cigote preseli v kočevski gozd. tam so tako ali tako preveč zaščiteni

medvedi in bo mogoče prišlo do sožitja medvedov in cigotov :naughty:

:lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh sta pa vidva rekla da se bosta tle pojavla :P

Saj se tudi boma, ampak čisto nenapovedano. Edino ni mi čisto jasno, kak te boma našla. Šmarje-Sap je vseeno ogromno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se tudi boma, ampak čisto nenapovedano. Edino ni mi čisto jasno, kak te boma našla. Šmarje-Sap je vseeno ogromno. :D

:lol1:

ti si pa prvi pomoje ko je reku da je Šmarje-sap ogromno :D

itak me pa tm usi poznajo, tko da če v kaki oštariji vprašaš bodo vedli (pa ne zato, ker bi bla skoz u gostilni) :P

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ti si pa prvi pomoje ko je reku da je Šmarje-sap ogromno :D

itak me pa tm usi poznajo, tko da če v kaki oštariji vprašaš bodo vedli (pa ne zato, ker bi bla skoz u gostilni) :P

Upam, ker midva sma znana po tem, da naju iskanje grozno žeja, kišta cvička pa tudi ni ne vem kolko. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!