Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

a cigana si predstavljal? :slap: če bi to vedla..... :lol1:

Jah lohk bi po tem vedla ko ti je denarnca sfalila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zadnjih postov lahko razberem, ....samo napili bi se ga vsi :lol1:

jep sami kroniki......

aja

civičk je vino :? :lol1: :lol1: :lol1:

sm mislu d cockta.....švoh vino :whistle: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah lohk bi po tem vedla ko ti je denarnca sfalila :D

no zdej k si priznal, jo pričakujem nazaj a ne, k drugač itak vem kje te najdem (bo šou štant u luft) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej k si priznal, jo pričakujem nazaj a ne, k drugač itak vem kje te najdem (bo šou štant u luft) :whistle:

:D:D to pa ne bi, taka pa spet nisi, morš mal mislt da plačujem alimente za 12 otrok in ti bi meni biznis uničla.... c c c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa halo!!!! Kolko jih te misli prit? :?

Jaz sem mislo, da boma sama, romantično ob svečah, spila kako flašo cvička, pa kako kišto pira. :P

Mene sta pa cist ven spustla, prasca... :cry:

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D:D to pa ne bi, taka pa spet nisi, morš mal mislt da plačujem alimente za 12 otrok in ti bi meni biznis uničla.... c c c

kak to veš da nism taka .)

če maš 12 otrok itak dobiš take dodatke, da ti tist štant nč kej dost zravn ne prnese :grrr

Mene sta pa cist ven spustla, prasca... :cry:

:huh:

a-a jst nism pozabla nate :grrr

Vapotek je kr naenkrat spustu množino in je začel govort v dvojini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slak pravkar razlaga na TV, da Cigane pri Ambrusu varujejo pred razjarjenimi domačini posebne policijske enote in kup navadnih policajev. Baje naj bi tja prišel kmalu tudi Mate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slak pravkar razlaga na TV, da Cigane pri Ambrusu varujejo pred razjarjenimi domačini posebne policijske enote in kup navadnih policajev. Baje naj bi tja prišel kmalu tudi Mate.

Jap, baje je cela pi...rija dol. Sosed reku, ko je iz Ambrusa in se glihkar vrnil od tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoči se je ena izmed ciganskih barak vnela.

Danes ko sem šel proti Ivančni sem srečal cel konvoj policije, POP tv-ja in cigotov ki so se vračali nazaj.

Domačini so popizdili, ko so videli da se spet naseljujejo nazaj.

Napadeni možakar (nekdanji direktor Rašice) leži v kliničnem centru in tudi če se bo ''zlizal'' bodo posledice za vedno ostale. Bil je nenasilen človek kateremu so cigoti že večkrat kaj ukradli z vikenda.

Očitno je domačinom po letih teroriziranja s strani ciganov prebilo plafon in bodo šli hvalabogu do konca.

Postavili so rok da se ciganje v enem tednu pospravijo potem bodo barake zagorele magari s cigani v njih.

Sicer pa ne vem zakaj so to problematiko skoraj v centru Grosuplja rešili po hitrem postopku (policija ki je praznila barake, specialci v pripravljenosti morebitnega sranja in goseničar ki je naselje sproti ravnal z zemljo). Očitno je Lampret prevelika prpa, da bi si upal narediti kaj takega.

Skratka Ambrušani samo odnehat ne!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih zdaj gledal na TV SLO da se cigani jutri selijo.

Zdaj boste imeli pa tudi Notranjci svoje cigane, grejo namreč v Postojno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih zdaj gledal na TV SLO da se cigani jutri selijo.

Zdaj boste imeli pa tudi Notranjci svoje cigane, grejo namreč v Postojno :hmm:

ja res je

Romi iz Dečje vasi pri kraju Ambrus bodo še zadnjo noč preživeli v svojem naselju, v nedeljo zjutraj pa jih bodo za določen čas odpeljali v Center za tujce v Postojni, je povedala Nina Klun z ministrstva za notranje zadeve. Klunova je dodala, da so krajani Ambrusa nocoj ob posredovanju notranjega ministra Dragutina Mateja, ki je obiskal Ambrus, uspeli doseči dogovor z Romi, ki so sami izrazili željo, da se preselijo na drugo lokacijo. Romsko naselje pa naj bi ponoči še varovala policija.

Klunova je dejala, da naj bi Rome iz Ambrusa v omenjenem centru za tujce naselili za dva do tri tedne, v tem času pa naj bi našli trajnejšo rešitev. Romi bodo sicer v tem obdobju še vedno prijavljeni kot prebivalci Ambrusa. Sedanje romsko naselje je neprimerno predvsem zaradi tega, ker se nahaja na vodovarstvenem območju, je še pojasnila.

Z omenjeno rešitvijo so zelo zadovoljni tudi v krajevni skupnosti Ambrus. Predsednik krajevne skupnosti Alojz Šinkovec je izjavil, da so krajani zelo zadovoljni, ker Romi odhajajo iz njihovega kraja. "Mate je danes prinesel pravo rešitev," je poudaril Šinkovec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če grejo do postojne...naj jih raje zapeljejo tja do italije.Če so že enkrat na poti naj vsaj pridejo na cilj .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nate se lahko obrnem, da mi podariš veliko hišo z bazenom in vse kar spada zraven a ne

Tukaj si lahko še enkrat prebereš tisto kar sem ti kot prvi komentar napisala.

hja, odvisno, kako zelo ceniš svoj mir ... tudi dost spodobna stanovanja se da kupit/najet dost poceni... sploh v takih okoljih ,kot so tista, kjer živijo cigani ... v centru Ljubljane jih ni kaj dosti ...

Kr ne verjamem, da bi šlo tako lahko, kaj pa naj tisti naredijo, ki so tam že dalj časa ali pa več generacij ?

Res je čas zelo pomemben in samo to je na koncu koncev pomembno, ni pa treba s svojimi življenskimi navadami nekoga, ki živi poleg tebe kamor si se preselil nadlegovat !

To mislim ne glede na raso, barvo ali spol, ne delam predsodkov pred tem!

Hja, jebat ga... Če že gremo v skladu s tvojo teorijo ... Ne bi rad izpadu preveč teoretični pametnjakovič, ampak, a pravzaprav sploh vemo, ali smo bili na tem terenu prej 'mi', ali 'oni'? Jst si ne upam dati roke v ogenj ali pa jajc na tnalo... Pa ti?

Ok, lahk rečemo, da večina Slovencev žvi drgač od ciganov ... ampak, po drugi strani - večina Slovencev tudi ne vozi motorjev ...

S takim načinom razmišljanja se lahko takoj izseliš s planeta zemlja :)

A te mama niso učili da se pred težavami ne sme bežati :P

Zakaj takoj? Raje bi se takrat, ko mi bo res nevzdržno. Junački se povučem, jer ratovati sa nikome ja neću.

Ja žal je res tako, ampak žal pa tudi sam župan ne more kaj dosti, ker so pač Romi preveč zaščiteni :?

Tudi kreteni so zaščiteni. Mislim - ne morš jih kr s puško postrelit, kar se včasih zdi še najbolj pametna rešitev..

Kolk je ta svet krivičen. Hajde da kupimo drugi!

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš tako državo in policijo, ki ščiti cigane, davkoplačevalcev od katere živijo pa ne. Upam da bodo tudi Postojnčani popizdli in jih sterali iz Postojne. Naj jih naselijo v parlament in vladno palačo, pa bodo pod 100% vladno žaščito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, odvisno, kako zelo ceniš svoj mir ... tudi dost spodobna stanovanja se da kupit/najet dost poceni... sploh v takih okoljih ,kot so tista, kjer živijo cigani ... v centru Ljubljane jih ni kaj dosti ...

Em to sm ti zato rekla, ker nebi šla na slabše a ne-torej če se preselim, kot si ti rekel - zaradi ciganov, če mi seveda kaj ne paše in ker se tako pritožujem zaradi njih, se želim vsaj na enako, če ne na boljše in ne na slabše-zato hiša z bazenom....

:devil:

_______________________________________________________________________________

V sektorju za integracije menijo, da so Romi z namestvijo v Postojni zadovoljni. Hanžek poudarja, da je s preselitvijo konec pravne države.

vir: 24ur.com

Kaj ne bojo zadovoljni. Hanžka bi blo treba pa tut tja k njim preselt :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romi iz Dečje vasi pri kraju Ambrus bodo še zadnjo noč preživeli v svojem naselju, v nedeljo zjutraj pa jih bodo za določen čas odpeljali v Center za tujce v Postojni, je povedala Nina Klun z ministrstva za notranje zadeve. Klunova je dodala, da so krajani Ambrusa nocoj ob posredovanju notranjega ministra Dragutina Mateja, ki je obiskal Ambrus, uspeli doseči dogovor z Romi, ki so sami izrazili željo, da se preselijo na drugo lokacijo. Romsko naselje pa naj bi ponoči še varovala policija.

Klunova je dejala, da naj bi Rome iz Ambrusa v omenjenem centru za tujce naselili za dva do tri tedne, v tem času pa naj bi našli trajnejšo rešitev. Romi bodo sicer v tem obdobju še vedno prijavljeni kot prebivalci Ambrusa. Sedanje romsko naselje je neprimerno predvsem zaradi tega, ker se nahaja na vodovarstvenem območju, je še pojasnila.

Z omenjeno rešitvijo so zelo zadovoljni tudi v krajevni skupnosti Ambrus. Predsednik krajevne skupnosti Alojz Šinkovec je izjavil, da so krajani zelo zadovoljni, ker Romi odhajajo iz njihovega kraja. "Mate je danes prinesel pravo rešitev," je poudaril Šinkovec.

Če citiraš, moraš vedno navesti vir. Drugače te bodo 24. ur . com tožli. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz s cigani nimam iz civilstva nobenih izkušenj. Imam pa iz vojske. Pa sem si o njih ustvaril svojo sliko. Dokaj negativno... Tako, da bi predlagal eno modro rešitev: tistim, ki tako zagovarjajo cigane in jih ščitijo, bi naselil po par ciganov v stanovanje. Glede na to, da jih bodo premestili v Postojno, bi jim kazalo pokazati pot do Italije. Saj Romi-Romani..., a ni to to?

Pa ne me narobe razumeti. Nič nimam proti ciganom, dokler nimam z njimi opravka. Kot imam podobno mnenje o pedrih. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En ciganski vic iz FHMja (da ne bo tolk resno tu :)):

Da romsko dekle ostane nedolžno, morajo biti izpolnjeni trije pogoji:

1. da je močnejša od mlajšega brata,

2. da je hitrejša od starejšega brata in

3. da je oče v zaporu. :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm jih pa vidu dons k jih je policija pospremila čez logatec do PO.ene 10 avtov/kombijev pa spredi in zadi 2 policijska avta oz. marica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jim menda ni všeč v Postonjskem centru, ker menda za otroke ni v redu, da niso v redu bivalni pogoji....Seveda niso v redu, ker bodo pod kontrolo in ne bodo mogli delati pizdarij, in ostale lopovščine. Vem, niso vsi enaki, govorim za večino. Je pa menda jasno, da ne morejo kar priti, pa na tvojem travniku postaviti šotorišča. Ne vem ,kdo bi tako početje mirno gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sta pa cist ven spustla, prasca... :cry:

:huh:

Če pa sn mislo da si na morju! :grim

a-a jst nism pozabla nate :grrr

Vapotek je kr naenkrat spustu množino in je začel govort v dvojini :D

Aja, niti opazil nisem. :blush:

Kaj moraš vse izdat al kaj babnca?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa sn mislo da si na morju! :grim

Aja, niti opazil nisem. :blush:

Kaj moraš vse izdat al kaj babnca?!

Če pa to ni višek hinavščine. Pa kak morš bit tak. To je že skor tak, kot da si mu zadnje pivo maznil in ga spil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!