Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Uvod v drugi krog volitev v občini Ivančna gorica.

:blink:

ja, itak

se popravljam in opravičujem.

Kot se je izkazalo je imel ta incident prekleto dost skupnega s politiko. Žalostno.

Kdo pa je s tem pridobil/izgubil se bo pokazalo čez dva tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, o Romih sem v soboto izvedel dobro zgodbico.

Moj prijatelj dela estrihe v vrtcu v nekem romskem naselju.

Ko so delavci prišli na gradbišče, jim je poglavar extra zabičal, da naj pazijo na svoje stvari, da naj zaklepajo avto, ker

citiram

"ne smete pozabiti, da smo cigani......"

in res so zaklepali in pazili.

Le očala je kolega pozabil na okenski polici in so mu zmanjkala.

Ko je poglavarja opozoril na to, so jih vsi družno začeki iskati in po četrt ure so ugotovili, da jih je v resnici izgubil, saj jih en mali prebivalec vasice "našel" v travi nedaleč od delovišča.

Zelo dobre pa se mi zdijo besede "ne pozabite, da smo cigani...."

Prevečkrat pozabljamo, da so, kar so in da jih ne bomo mogli spremeniti.

Kogar pa motijo, pa naj pogleda vstran in jih ne bo videl in ga ne bodo več motili.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa sn mislo da si na morju! :grim

Aja, niti opazil nisem. :blush:

Kaj moraš vse izdat al kaj babnca?!

Ja no kaj če se mi je pa revež zasmilu k je tolk pojamru. Valda ga bova vzela v družbo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevečkrat pozabljamo, da so, kar so in da jih ne bomo mogli spremeniti.

Kogar pa motijo, pa naj pogleda vstran in jih ne bo videl in ga ne bodo več motili.........

...sam se mi zdi, da človek težko pogleda stran če mu odnašajo stvari z/izpred hiše .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi cigan v avto šoli. Pa ga inštruktor vožnje vpraša:

"Kakšen je ta znak?"

Cigan odgovori:

"Aluminijski, gazda."

:yes:

Kaj delajo sploh ispite??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj delajo sploh ispite??? :lol1:

Po Grosuplju se vozijo brez izpita in z neregistriranimi avtomobili-mularija mislim :doze:

Razen nekaj svetlih izjem (starejši predvsem), za katere sicer ne vem, s katerega tabora prihajajo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevečkrat pozabljamo, da so, kar so in da jih ne bomo mogli spremeniti.

Kogar pa motijo, pa naj pogleda vstran in jih ne bo videl in ga ne bodo več motili.........

Pa kaj je to vic tedna ali kaj :lol1: :lol1:

Cigo ti ukrade motorko iz vikenda, ti se obrneš stran in te ne moti

Cigo ti ukrade psa z dvorišča, ti se obrneš stran in te ne moti

Cigo ti žge električne kable in razliva akumulatorsko kislino nad vodnim zajetjem, najbolje da se obrneš stran in te ne bo motilo.

Skupina ciganov te ustavi na sprehodu, te nabuta in okrade, obrni se stran in pozabi da te ne bo motilo

Lighteningu so v Grosupljem cigoti ponoči ukradli motor in ta budala je klical policijo in sledil lopova namesto da bi se bedak odpravil nazaj v posteljo in pozabil na tisti milijonček kolikor je vreden motor.

In kaj naj zdaj jim damo še nagrado za posebne dosežke :hmm:

Zdaj ne vem če imaš ti jeklene živce al pa preveč denarja. Vsekakor pa mislim da po tem sistemu ne bo nihče dolgo živel v ''sožitju'' z njimi.

@motoristek ti se kar smej baje da zna bit nova lokacija nekje v okolici Celja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to vic tedna ali kaj :lol1: :lol1:

Cigo ti ukrade motorko iz vikenda, ti se obrneš stran in te ne moti

Cigo ti ukrade psa z dvorišča, ti se obrneš stran in te ne moti

Cigo ti žge električne kable in razliva akumulatorsko kislino nad vodnim zajetjem, najbolje da se obrneš stran in te ne bo motilo.

Skupina ciganov te ustavi na sprehodu, te nabuta in okrade, obrni se stran in pozabi da te ne bo motilo

Lighteningu so v Grosupljem cigoti ponoči ukradli motor in ta budala je klical policijo in sledil lopova namesto da bi se bedak odpravil nazaj v posteljo in pozabil na tisti milijonček kolikor je vreden motor.

In kaj naj zdaj jim damo še nagrado za posebne dosežke :hmm:

Zdaj ne vem če imaš ti jeklene živce al pa preveč denarja. Vsekakor pa mislim da po tem sistemu ne bo nihče dolgo živel v ''sožitju'' z njimi.

@motoristek ti se kar smej baje da zna bit nova lokacija nekje v okolici Celja :naughty:

Zdaj dobiš Kalašnika za 300eu.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigoni jih že imajo... Se že rodijo z orožjem in cigaretom v ustih. :devil:

Saj ne, da bi kar počez pljuval po njih, samo enega reda se pa že morajo držati... Hudič je, da ne vedo kaj je zasebna lastnina, in kaj so predpisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pridejo okoli, malo pofehtajo, malo pogledajo po dvorišču glede starega železa in to je vse.

Ukradel pa še nikoli noben.

Verjetno zato, ker so jih naši predniki pravilno vzgojili.

( stajerci pač.... :grim )

Res pa je tudi, da jih pri nas ni toliko, kot na dolenjskem.

Sicer pa, kolikor je meni znano, tudi v Prekmurju ne kradejo, pa delajo takih pi..arij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigoni jih že imajo...

Oni tega ne rabijo :grrr

a se še kdo spomni filma Trst via Skopje :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pridejo okoli, malo pofehtajo, malo pogledajo po dvorišču glede starega železa in to je vse.

Ukradel pa še nikoli noben.

Verjetno zato, ker so jih naši predniki pravilno vzgojili.

( stajerci pač.... :grim )

Res pa je tudi, da jih pri nas ni toliko, kot na dolenjskem.

Sicer pa, kolikor je meni znano, tudi v Prekmurju ne kradejo, pa delajo takih pi..arij.

Ja to bi ti vrjela, zato ker je tudi v Grosuplju en tabor, ki so pa uredu, ne delajo pizdarij... Enkrat se je "glavni" iz tega tabora pogovarjal z mojim prijateljem ki živi blizu njih in je rekel, da od njegovih ne bo noben nič kradel, niti delal pizdarij. Če kdaj kaj zgine, da naj se kar njemu pove, da bo uštimal zadeve. Je rekel, da oni delajo za to, da zaslužijo in ne rabijo krast :OK:

Škoda ko je samo en tak tabor v Grosuplju :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako že pravijo: takšne sosede imaš kot si jih zaslužiš :D

Aja nč ne pravijo tojst pravim :D

no sej moji sosedje to niso :grrr

niti uni drugi, ne tako dobri cigani ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi ti vrjela, zato ker je tudi v Grosuplju en tabor, ki so pa uredu, ne delajo pizdarij... Škoda ko je samo en tak tabor v Grosuplju :(

REs je da niso vsi enaki, najbolj civilizirani so vsekakor v Prekmurju, še nikoli slišal da bi napravili kako večjo pizdarijo.

Baje se je ravno ta tabor v Grosuplju nekaj navadil tudi od prekmurcev kolikor vem. Tudi nekateri kočevski niso problematični.

Najhujši so na Dolenjskem in v Beli krajini. Tile z Ambrusa pa so bili eni najbolj problematičnih kar se tiče kraj, nasilja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa obstaja v ustavi RS en člen, ki govori o enakosti pred zakonom ne glede na raso, spol,......

Ga zgleda naši organi pregona pri Romih vztrajno ne upoštevajo, ko je treba zapreti kakega od njih.

Tak, da niso krivi Romi, ampak naši varuhi zakona.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi predlagal,da tele iz Postojne v treh tednih kar na Murglje(v kakšne kontejnerje) preseljo,tam je sigurno boljši zrak kot v kasarni,ali mogoče kam v bližino varuha človekovih pravic,da bi lažje skrbel za te " reveže".Najraje imajo okolico z veliko bakra po hišah,pa de so v bližin kakšni zajčki , kakuške,,fajn je tudi če so kakšna drva seveda že napravljena,da jih ni treba sekat,sosedje bodo vsak vikend pozno v noč imeli balkansku-cigansko glazbo in to pozno v noč saj se organi ne upajo ponoči k njim,ča pa že gredo rabijo ojačitve iz cele Slovenije in obvezno tudi konjenico,če je treba bežat pred kakšni kalašnikom. Veseli bodite tisti ki jih nimate v bližini - zato se vam tako smilijo!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle po lj. pa sam štalo delajo, pa baker kradejo :nono: :nono:

Mah cigani delajo samo pizdarije pa kradejo, pol k jim pa kdo kej zagrozi jih pa seveda takoj Hanžek zagovarja kot ubožce, k niso nrdil nč hudega! :angry: Če pa cigani prefukajo slovenca (ponavad je to tko, da jih gre najmn 5 na 1) pa usazga boli kurac! Lansk let so pred Vegovo u Lj usak dan čakal (najmn 20) cigani na dijake, pol so jih pa izsiljeval pa težil, kradejo itak tok, da o tem sploh brez veze govort, pol pa zmer jokajo na TVju, da nimajo tud za jest ne, za mobitel pa čike ma pa usak! :angry2: Usi domačini iz Ambrusa so carji, da so se tkole dobr organiziral! Pol pa vidš na TVju k en cigo govori, da če se bo to nadaljevalo, da bojo pred parlament pršl stavkat useh 18 miljonov ciganov iz cele Evrope! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz s cigani nimam iz civilstva nobenih izkušenj. Imam pa iz vojske. Pa sem si o njih ustvaril svojo sliko. Dokaj negativno... Tako, da bi predlagal eno modro rešitev: tistim, ki tako zagovarjajo cigane in jih ščitijo, bi naselil po par ciganov v stanovanje. Glede na to, da jih bodo premestili v Postojno, bi jim kazalo pokazati pot do Italije. Saj Romi-Romani..., a ni to to?

Pa ne me narobe razumeti. Nič nimam proti ciganom, dokler nimam z njimi opravka. Kot imam podobno mnenje o pedrih. .)

V zameno bi ti jaz v stanovanje naselil vsaj za nekaj dni par tistik kmetavzov, ki tem ciganom grozijo z nevemčim... Namesto njih lahko vzameš pod streho tudi pedre. Mogoče se boste pa dobro štekali :devil:

Ja sm jih pa vidu dons k jih je policija pospremila čez logatec do PO.ene 10 avtov/kombijev pa spredi in zadi 2 policijska avta oz. marica.

Torej podobna situacija kot Benka, ko se je vrnila s poti okoli sveta.

Da ni ona tudi ena izmed njih? Selila se že okol, spala pač tam, kjer ji je prišlo... :)

Ja, o Romih sem v soboto izvedel dobro zgodbico.

Moj prijatelj dela estrihe v vrtcu v nekem romskem naselju.

Ko so delavci prišli na gradbišče, jim je poglavar extra zabičal, da naj pazijo na svoje stvari, da naj zaklepajo avto, ker

citiram

"ne smete pozabiti, da smo cigani......"

in res so zaklepali in pazili.

Le očala je kolega pozabil na okenski polici in so mu zmanjkala.

Ko je poglavarja opozoril na to, so jih vsi družno začeki iskati in po četrt ure so ugotovili, da jih je v resnici izgubil, saj jih en mali prebivalec vasice "našel" v travi nedaleč od delovišča.

Zelo dobre pa se mi zdijo besede "ne pozabite, da smo cigani...."

Prevečkrat pozabljamo, da so, kar so in da jih ne bomo mogli spremeniti.

Kogar pa motijo, pa naj pogleda vstran in jih ne bo videl in ga ne bodo več motili.........

Hecna štorija. Sedi, odlično 5.

Ko bi vsaj slovenski pijančeki ali pa še kaki čudaki rekli "ne smete pozabiti, da sem ..." .

No, vsakemu svoje. Jaz zaenkrat s cigani/romi nimam težav. Edino en DVD-ROM mi ne dela več, pa se ne sekiram, sem dal DVD-RW v tisto kišto, pa je vse kul.

Tak, da niso krivi Romi, ampak naši varuhi zakona.......

:OK: Ampak njih ne bo nihče obsojal. Boljše se je na cigane jezit... No, sej folku bo enkrat potegnilo, da bi blo boljše določene državne službenike dat z anekaj cajta v kako ločeno naselje, da se mal delovnega reda navadijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zameno bi ti jaz v stanovanje naselil vsaj za nekaj dni par tistik kmetavzov, ki tem ciganom grozijo z nevemčim... Namesto njih lahko vzameš pod streho tudi pedre. Mogoče se boste pa dobro štekali :devil:

...

Ni blema. Evo jaz se prostovoljno javim, da vzamem pod streho deset kmetov za deset dni. Seveda pričakujem od tebe, da vzameš pod streho za deset dni deset teh preseljenih Ciganov.

...

Tak, da niso krivi Romi, ampak naši varuhi zakona.......

:OK: Ampak njih ne bo nihče obsojal. Boljše se je na cigane jezit... No, sej folku bo enkrat potegnilo, da bi blo boljše določene državne službenike dat z anekaj cajta v kako ločeno naselje, da se mal delovnega reda navadijo.

Torej niso krivi niti domačini, ki so popenili in zahtevali preselitev Ciganov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veseli bodite tisti ki jih nimate v bližini - zato se vam tako smilijo!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Ma daj, kot da nihče drugi nima problemov s kom. Eni majo za sosede "pedre" in ne morjo spat ker se nonstop natepavajo, drugi imajo za sosede "čefurje" ki nonstop nabijajo turbo folk in strelajo s pištolami, tretji majo pijance ki pretepajo žene in otroke, četrti majo za sosede cerkve, ki jim vsaj ob nedeljah ne dajo spati, itd. itd.

Vse skupaj en kup bedarij in jamranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj, kot da nihče drugi nima problemov s kom. Eni majo za sosede "pedre" in ne morjo spat ker se nonstop natepavajo, drugi imajo za sosede "čefurje" ki nonstop nabijajo turbo folk in strelajo s pištolami, tretji majo pijance ki pretepajo žene in otroke, četrti majo za sosede cerkve, ki jim vsaj ob nedeljah ne dajo spati, itd. itd.

Vse skupaj en kup bedarij in jamranja.

no, če so pa bedarije, se morm pa še jz oglast :lol1:

sm vidla enga dobrga cigosa na minimotu :grim kdo od tukaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, veliko modrovanja je tule. Pa veliko strpnosti tudi, sploh s strani takih osebkov, ki s cigani nimajo opravka. Strpnost do ciganov raste s kvadratom oddaljenosti od njih, to je tudi znano. In posledično nimajo nič proti ... in pišejo debilizme v stilu obrni se stran in te ne bo motilo. Ali pa odseli se, ta je tudi carska :OK:

No, imamo vikend v bližini Ambrusa in smo zelo veseli skupaj z ostalimi krajani, da bomo te sodrge frej končno. Nič več vlomov in kraj, lahko se bo šlo brez problemov v vse smeri v hosto ipd. Same pridobitve ...

Edino kar me grize je, da ne bi slučajno nova lokacija - glede na to da je ta postonjska bojda samo začasna - bila kje v LJ med Stožicami in Tomačevim ali kaka taka fora. Bi spet sodrgo na vrat dobil (ja, malo sem nestrpen, jebiga). Bi samo problem preselili v bližio stalnega prebivališča, pol pa tečt ne bi mogel kamor bi mi pasalo :doze:

Naj jih dajo Hanžku, ko jih ma tko rad ... pa onemu dripcu ki se misli nekaj pritoževat na evropske institucije ...

Aja! Ona nova lokacija menda ni ok med drugim zato, ker ni tople vode. Na stari niti tekoče niso imeli, ker si je niso zorganizirali seveda. Pa jih ni motilo, saj se svinarija ne vidi tako zelo, če si malo bolj zapečen ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!