Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Ma daj, kot da nihče drugi nima problemov s kom. Eni majo za sosede "pedre" in ne morjo spat ker se nonstop natepavajo, drugi imajo za sosede "čefurje" ki nonstop nabijajo turbo folk in strelajo s pištolami, tretji majo pijance ki pretepajo žene in otroke, četrti majo za sosede cerkve, ki jim vsaj ob nedeljah ne dajo spati, itd. itd.

Vse skupaj en kup bedarij in jamranja.

Jap - jaz imam za sosedo neko babo, ki ma ful glasne štekle in ob 6h vstane in začne rukat po parketu... pa glas ma taki, da mi ledeni srh po hrbtenici požene. na srečo je samo 2 mesca na leto doma... takrat popizdevam vsaki dan znova. zato pa sem ji pred vhod v bajto parkiral hondo za 9 mescev... pozimi pa dobi od mene mehke copate z prijaznim voščilom "Bodite kul, hodite čimbolj tiho" ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet samo jamranje, polno rit vsega pa ni drugega za delat kot pač čez rome sekat. Matr bi blo pisarije z moje strani tukaj, če bi bil tako zafrustriran, kako mi "brazilci" grenijo življenje. Da me grdo gledajo pa da so mi ziher uni spraznili akumulator na avtu ko pri -50 ni hotel vžgat ipd. ipd. ipd.

Živim v naselju kjer je vsaj 50% folka priseljenega iz ostalih republik bivše juge. Se občasno zgodi pizdarija pa ne bom šel sedaj ama vsake stare bakice ki ima malo naglasa obtoževat da mi je ziher una vkradla lego kocke iz kleti ker so tko al tko vsi isti. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dosti bral nazaj, toda... Zdi se mi, kako je s tem...

Življenje me ja naučilo, da razen, če me kdo ne trešči po betici, ali pljune v ksiht, ne ločujem ljudi po barvi kože, nacionalnosti, veroizpovedi itd...

Cigo gor in cigo dol... Imamo "primer" v bližini, ki je zgleden sovaščan in sosed! (Njegovo poreklo, pa je žal poslano od boga). In dokler mi ne bo ukradel zajca, bo dober sokrajan. / Do zdaj ga ni! Res pa je, da je nekako na distanci in kot za nas, je tudi on nekoliko obrnjen vase.

Če bo tako ostalo, bo v redu.

Zame ni nič slabši, če je cigo! Pa si mislite kar hočete.

Hudič pa je, če 'maš hudiča za soseda...

P.S.

Pa še nekaj na to temo;

Enkrat sem bil med Aborigini (saj veste, kje je to) in sem rekel enemu (v maligančkih);

Sem slišal, da ste primitiven narod"!

Zamislil se je, morda celo malce streznil in rekel nekaj, kar mi je "ostalo v glavi" vse do danes;

"Oprosti, mi smo duhovno na bistveno višji stopnji... Če pa za razliko od Vas, nismo sposobni uničevati tega, kar nam je zapustil Bog, pa tudi nismo slabši"! - Torej, ste vi, oprosti, primitivnejši od nas"! :o :o :o :hmm: :?

"Kdor ni grešnik, naj prvi vrže kamen vame..."

Pa da nau' kdo rekel, da se za "cigane" vlečem.

Kwautepazdejrekl'? :hmm: :hmm: :? :whistle: :o :o

:book: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kak post nazaj napisal, da: ''me ne motijo, dokler nimam opravka z njimi, isto, kot s pedri''.. (Forum:dogodki iz JLA) Pa tudi to, da sem že dovolj dolgo na svetu, da se ljudi ne posplošuje zaradi par posameznikov.

Sicer pa, a ni free country, da lahko vsak pove svoje mnenje. Kot ima vsak pravico živeti, ima vsak pravico, da mu nekdo ni všeč. Samo, ker ti ni všeč, ga še ne greš linčat... .) Druga pesem pa je, ko gre za tvojo privat lastnino, ki si jo nekdo kar lasti, kot da je njegova. Verjetno so se tam dogodki s cigani stopnjevali, ni kar izbruhnilo. Tisti pretep je bila verjetno le kapljica čez rob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga pesem pa je, ko gre za tvojo privat lastnino, ki si jo nekdo kar lasti, kot da je njegova. Verjetno so se tam dogodki s cigani stopnjevali, ni kar izbruhnilo. Tisti pretep je bila verjetno le kapljica čez rob.

Če gre tukaj za nedavne dogodke je lastnica zemlje, na kateri so živeli romi, romkinja iz te skupnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja so si pa mojstri marsikaj drugega v času svojega bivanja v Ambrusu olastninili.

Zemlja je bila res njihova, niso pa bile stvari ki so jih nakradli po okoliških vaseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi ti vrjela, zato ker je tudi v Grosuplju en tabor, ki so pa uredu, ne delajo pizdarij... Enkrat se je "glavni" iz tega tabora pogovarjal z mojim prijateljem ki živi blizu njih in je rekel, da od njegovih ne bo noben nič kradel, niti delal pizdarij. Če kdaj kaj zgine, da naj se kar njemu pove, da bo uštimal zadeve. Je rekel, da oni delajo za to, da zaslužijo in ne rabijo krast :OK:

Škoda ko je samo en tak tabor v Grosuplju :(

Spoštovana gospodična, bi me hotela malo razsvetliti in mi zaupati, kateri tabor je to???? Recimo, da dokaj dobro poznam romsko problematiko okoli Grosuplja, samo za tak primer pa še nisem slišal.

Če vam začnem pisat dogodivščine, ki sem jih z njimi imel, bodo moderatorji rekli, da nabijam....

BTW.......First, malo mlajša si od mene, zato si mogoče tudi kdaj zahajala v Kojota(sedaj Kongo). Si se tam kdaj srečala z ''romsko problematiko''?? Jao kaj vse se je tam dogajalo, pa smo še kar rinili tja. Da bi takrat imel današnjo skromno pamet, se tam ne bi prikazal niti za 200 ojrov :P

LP, lightning!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC, to o zemlji sem govoril na splošno, ne za konkreten primer. Saj tam so imeli bazo za pohode po okoliških vaseh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre tukaj za nedavne dogodke je lastnica zemlje, na kateri so živeli romi, romkinja iz te skupnosti.

Nič hudega.

Tudi jaz imam kos zemlje.

Pa se na njej ne sme graditi in bivati.

Če bi bil cigan, bi pa lahko?

:? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se na njej ne sme graditi in bivati.

če maš pa trto gor zasajeno pa res ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

They took the whole Cherokee nation

Put us on this reservation

Took away our ways of life

The tomahawk and the bow and knife

Took away our native tongue

And taught their English to our young

And all the beads we made by hand

Are nowadays made in Japan

Cherokee people, Cherokee tribe

So proud to live, so proud to die

They took the whole Indian nation

Locked us on this reservation

Though I wear a shirt and tie

I'm still part redman deep inside

Cherokee people, Cherokee tribe

So proud to live, so proud to die

But maybe someday when we've learned

Cherokee nation will return, will return,

will return, will return, will return

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zemlja je bila res njihova, niso pa bile stvari ki so jih nakradli po okoliških vaseh.

To je pa že druga pesem!!!

Takšne je treba pa po rit' našeškat, pa je čist' vseeno, tudi če je Rom!!! :grim :grim Pa vse z marmelado namazat' pa v gnojn'co potunkat'!!! :grim: :kva2: :kva2: :lol1::lol1::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

66 let nazaj pa gasa Dolfe.

Tega ne privoščim nikomur.

Mislim, pa da so domačini ravnali pravilno. Če se sedaj ne bo zbudila iz zimskega spanja naša preljuba (ne)pravna država in uredila probleme s Cigani, pol se ne bo nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me zanima, kaj bodo pogruntali...... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ne privoščim nikomur.

Mislim, pa da so domačini ravnali pravilno. Če se sedaj ne bo zbudila iz zimskega spanja naša preljuba (ne)pravna država in uredila probleme s Cigani, pol se ne bo nikoli.

Zbudila se je že, zdej bo pa breme preložila na nekoga drugega, ustrezne rešitve pa zopet ne bo.

Tko bo ostalo, vse po starem. Včasih smo rekli "drek bol mešaš, bolj smrdi", zato bi bilo pametno vse skupaj pustiti pri miru. Romi se bodo težko socializirali in vključili v drugo okolje. Poglej posnetke s Postojne. Na dvorišču že kurijo ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansk let so pred Vegovo u Lj usak dan čakal (najmn 20) cigani na dijake, pol so jih pa izsiljeval pa težil,

Če bi tam stali slovenci in bi hoteli koga pref...ti, bi poklicali policijo.

Zakaj pa je zdaj ni nihče??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tam stali slovenci in bi hoteli koga pref...ti, bi poklicali policijo.

Zakaj pa je zdaj ni nihče??

Možda se boji za svoj život?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, še romi so bili za slovani na listi za odstrel pri stricu Dolfu. :whistle:

Če se prav spomnim, so bili Slovani namenjeni za sužnje, Cigani pa za plinske celice.

Torej ne enim ne drugim ni bila namenjena neka svetla prihodnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi ti vrjela, zato ker je tudi v Grosuplju en tabor, ki so pa uredu, ne delajo pizdarij... Enkrat se je "glavni" iz tega tabora pogovarjal z mojim prijateljem ki živi blizu njih in je rekel, da od njegovih ne bo noben nič kradel, niti delal pizdarij. Če kdaj kaj zgine, da naj se kar njemu pove, da bo uštimal zadeve. Je rekel, da oni delajo za to, da zaslužijo in ne rabijo krast :OK:

Škoda ko je samo en tak tabor v Grosuplju :(

A se jest dobro spomnim, al mi mal spomin nagaj, da se je prav v grosupeljskem taboru par let nazaj našel en MOTO GUZZI last enega forumaša, kateri je bil naložen na avtocesti kot odpadno železo? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli cigajne niso nov problem! Kaj je delala ablast zadnjih 15 let, če so jih že prej "ta rdeč" toleriral? No recimo da je bil tako! :P

Ni rešitev sedaj v tem, da si danes določene skupine upajo izvajati pogrome nad drugimi. Rešitev bi že leta morali iskati v pravni državi, enakih pravicah, enakih odgovornostih, spoštovanju različnosti pa še čem.

Naloge za ablast, kot sem že rekel! Bo sedaj nekaj hinavskih božanj po licih ciganskega otroka za namen televizijskega nastopa rešilo vse to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!