Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

S Cigani (eni tud ne marajo, da se jim reče Romi) ni fajn. Kakorkoli že obrneš.

V Prekmurju so(smo) se nekak naučili živet z njimi. Čeprav se spomnim, še 20 let nazaj je blo veliko več problemov in konfliktov kot sedaj. Nekak smo jih in so se tud sami socializirali. Mogoče tudi zato ker so ljudje okoli bili bolj strpni. Ne vem. Veliko jih dela v Avstriji, nekateri zivijo vec kot solidno. Se vedno pa ostajajo Cigani in se tudi nočejo, pa po svoje je tud prav, integrirat. Mislim, da je bila in je vedno ena zdrava distanca, ki smo jo več ali manj oboji spostovali. Ne rečem, da ni prihajalo in ne prihaja do konfliktov vendar se ne posplošuje.

Osebno mislim, da se jih vseeno preveč nosi po rokah in da če imajo pravice (in hočejo biti biti enakopravni in enakovredni ) naj so pred zakonom enaki. Ne pa da, ko jih preganja policija zaradi kriminala vpijejo, da jih preganja zaradi etnične pripadnosti. In potem se najdejo razni zagovorniki človekovih pravic(človekova pravica je omejena s pravico drugega ne glede al je to Cigan ali Civil) in kažejo s prstom na ene, ki probajo vsaj nekaj naredit. Najlažje je teorizirat in kritizirat. Sploh če te potem zaradi lastnih zmot in idej ne boli al srbi karkoli. (Hanžek ma prav ko pravi, da ni njegova dolžnost, da bi reševal problematiko. Dreka pa tud ni treba mešat, ker ko so mu pisali in ga prosili Ambrušani, naj jim pomaga ker so institucije zatajile, je bil pa tiho, Ciganom pa se zdaj naenkrat godi velika krivica. Verjetno se jim res vendar...)

Prepričan sem, da je problem večplasten in ne bi bil rad v koži nekoga, ki ga mora rešit.

Enostavno bi blo če bi našli krivca za pragreh.

Smo pa tam; kdo ima večjo pravico živeti na svoji zemlji v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Franciji se Romi vozijo z registriranimi avtomobili, s prikolicami primernimi za vožnjo po cestah....

Pri nas pa z neregistriranimi avti, brez vozniškega dovoljenja.......

Ne primerjaj hrušk s slivami.

je pa res, da imam specialno službo, ki naj bi jim preprečevala tako početje in sankcionirala... imenuje se "represivni organ", včasih jim rečemo tudi "policija".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mislil tole:

II. NALOGE IN ORGANIZACIJA POLICIJE

3. člen

Naloge policije so:

1. varovanje življenja, osebne varnosti in premoženja ljudi;

2. preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj in prekrškov, odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in prekrškov, drugih iskanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom in zbiranje dokazov ter raziskovanje okoliščin, ki so pomembne za ugotovitev premoženjske koristi, ki izvira iz kaznivih dejanj in prekrškov;

3. vzdrževanje javnega reda;

4. nadzor in urejanje prometa na javnih cestah in nekategoriziranih cestah, ki so dane v uporabo za javni promet;

5. varovanje državne meje in opravljanje mejne kontrole;

6. opravljanje nalog, določenih v predpisih o tujcih;

7. varovanje določenih oseb, organov, objektov in okolišev;

8. varovanje določenih delovnih mest in tajnosti podatkov državnih organov, če z zakonom ni drugače določeno;

9. izvajanje nalog, določenih v tem in drugih zakonih in podzakonskih predpisih.

Naloge iz prejšnjega odstavka izvajajo uniformirana in kriminalistična policija ter specializirane enote policije, organizirane v generalni policijski upravi, policijski upravi in policijski postaji.

Naloge policije, ki jih v zvezi z vodenjem in odločanjem v postopku o prekršku določa zakon, ki ureja prekrške, izvajajo policijske postaje in tiste notranje organizacijske enote generalne policijske uprave in policijskih uprav, katerih pooblaščene uradne osebe vodijo in odločajo v hitrem postopku pred prekrškovnim organom.

Notranjo organizacijo policije iz drugega in tretjega odstavka tega člena določi akt o organizaciji in sistemizaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Franciji se Romi vozijo z registriranimi avtomobili, s prikolicami primernimi za vožnjo po cestah....

Pri nas pa z neregistriranimi avti, brez vozniškega dovoljenja.......

Ergo : kdor ima dober avto in novo prikolico ter pridno plačuje davke in lepo pokošeno pa pograbljeno ob roštilju in lepo razsvetljen tabor je Rom, drugače pa je navaden cigan (?)

To me spominja na oni drug vic.

Se pa spomnim, ko sem pred kakšnimi dvemi leti nekaj parkinge meril ob Postojnski jami, da je bil tisti "za avtodomove" lepo zapolnjen z avtoparkom Romov iz vseh koncev. Belgija, Francija, Italija, Nemčija, pa še kakšen. Malo smo počebljali in razložili so mi, da so na poslanstvu obiska vseh novih EU članic (od SLO do Baltika). Vas takšna poslanstva na kaj spominjajo ? Ali bomo raziskovali svet le z dva meseca starimi 3 do 5 milijonov dragimi mopedi ? Če te pot vleče, pač greš, kakorkoli že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa da sva midva oba slovenca in več kot 100 km narazen ! nikoli ! :fredy:

pa preberi si še drugi odstavek mojega posta ki si ga citiral ! .)

:fredy: Da nisi ti nekam nestrpen do Poln presenečenja? :angry2:

Pazi se! Moja oka te gleda in te ahče! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Sam nimam nič proti romom, pa vendar razumem zakaj so nekateri jezni na njih. Seveda so drugačni, po drugi strani pa so državljani iste države kot mi in zanje "veljajo" enaki zakoni, kot za vse ostale. Nekako ne razumem vlade, ki sprejema takšne in drugačne zakone o problematiki, ki jim je tuja. Še slabše razumem tiste, ki se za pravice romov borijo pred parlamentom. Sem popolnoma prepričan, da so to ljudje, ki ne živijo skupaj z romi in imajo neko skrivljeno predstavo o njih. Namesto, da kao protestirajo, naj za kakšno leto "posvojijo" kakšno romsko družino in jo namestijo na svoj vrt.

Za rešitev problema, bi bilo potrebno prisluhniti ljudem, ki vsakodnevno delajo z romi, namesto da se sprejema takšne in drugačne kvazi zakone, ki ščitijo rome, jim dajejo potuho, po drugi strani pa jih prikrito diskriminirajo. Romske otroke tako trpajo v vrtce, kjer že v osnovi iztopajo. Mogoče pa nebi bilo slabo, da bi romski otroci hodili v romske šole, kjer bi se učili poleg osnovnih predmetov še o svoji kulturi. Nihče za mnenje ne vpraša tistih nekaj prostovoljcev, ki se ukvarjajo z romi, kaj si oni mislijo in kaj bi bilo potrebno na dolgi rok storiti.

Po drugi strani, pa bi morali nas civile (za nas je že "prepozno" mogoče naše otroke) seznaniti z romsko kulturo. Če na teh naših predragih faksih obstaja en ceu kup kvazi premetov in smeri, bi lahko razpisali tudi smer Poznavanje in reševanje romske problematike. Sigurno je za Slovenijo takšen kader bolj potreben, kot nek diplomiran filozof.

Zagotovo bo pot do rešitve romske problematike dolga. Krivdo za nastali problem pa je moč kriviti na obe strani. Oni se bodo morali malce prilagoditi, mi pa bomo morali prenehati njim, za vsako ceno, vsiljevati našo kulturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Rude Boy' date='2 Nov 2006 @ 12:57' post='821331

Pri nas pa so romi, homoseksualci, južnjaki, hendikepirani, otroci in samske ženske tiste skupine ljudi do katerih je nestrpnost v sloveniji nekaj normalnega in splošno sprejemljivega. Tisti, ki prakticirajo to nestrpnost, zase seveda ne mislijo, da so nestrpni. Raje se izgovarjajo na pravne težave, ki naj bi jih sprožala enakost, na ljudsko voljo ali pa denimo na pravice še nespočetih otrok. Najhujšo obliko sprenevedanja pa pomenijo obtožbe tistih, ki naj bi se preveč nestrpno borili proti nestrpnim. Manjšine so pač vedno predvsem žrtve dominantnega javnega mnenja, ki vsaj s tihim odobravanjem spremlja diskriminacijo, če je že ne spodbuja.

Dominantno javno mnenje v Sloveniji? Ne pozabimo na referendum o pravici samskih žensk do umetne oploditve. Pač živimo v deželi, kjer je nestrpnost uzakonjena. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak, pa nisem vedel. A so se spet pohvalili da imajo kalašnika ali so bili to pot raje tiho in so igrali na karto nemočnih & zatiranih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak, pa nisem vedel. A so se spet pohvalili da imajo kalašnika ali so bili to pot raje tiho in so igrali na karto nemočnih & zatiranih?

Tiho so bli, tko kot ti ... a ga že maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa so romi, homoseksualci, južnjaki, hendikepirani, otroci in samske ženske tiste skupine ljudi do katerih je nestrpnost v sloveniji nekaj normalnega in splošno sprejemljivega.

Nestrpnost do otrok, samskih žensk, hendikepiranih od kod ti to? Povej kak primer.

Sem pred kratkim prebral

Si prebral in to je to. Pojdi mal v Ambrus, da boš dobil realno sliko. Ne samo brat in TV gledat.

Najprej pokapiraj v čem je point preselitve romov.

Drugač pa bi se lahko na prvem mestu zavzemal za pravice domačinov, katerim so romi 15 let delali pizdarije (kradli, nadlegovali, pretepali, ustrahovali, kurili kable dan in noč, .....). In čist logično je, da je folk popizil. Ti bi tudi.

Isti domačini so pred časom obvestili tudi varuha človekovih pravic, pa ni naredil nič, sedaj, ko pa je situacija obrnjena je pa še isti dan začel špecat po EU. Špeca oz. pove pa samo tisto kar mu paše. Je mogoče povedal koliko milijonov RS zapravi za urejanje romske problematike, pa kakšne doklade imajo romi v RS. Verjetno najvišje v EU.

In svetujem vsem mirovnikom in njihovim inštititutom, naj nehajo živeti med knjigami oz. v oblakih in se mal spustijo na realna tla. Izjave kot jih je dajala ena ženska včeri v trenjih so bile naravnost debilne. Se vidi, da je zadevo dojemala na način "sem pred kratkim prebrala, sem pred kratkim slišala, sem pred kratkim videla na TV in internetu". Če je tako pametna naj nade rešitev kako prevzgojiti cigane, da bodo začeli spoštovati zakone, ki veljajo v RS, se bodo začeli obnašat okolici primerno. In kot taki ne bodo šli v nos nobenemu. In na koncu so pa še izbrisane začeli vpletati (beri izkoriščati).

Verjamem, da ti "inštituti" dobijo od države določena finančna sredstva in potem je treba skočit u luft ob vsaki priliki, da se v javnosti in pred državo fajn pokažejo, da res delujejo in tako dokažejo upravičenost do denarja, ki jim ga namenja država.

Skratka :SS :SS :SS

To, da so pa cigani po TV javno grozlili, da bodo obračunali s tem in tem in da bodo še koga ubili je pa preslišal Hanžek, pa vsi ti mirovniki, pa celo Rude Boy. To so resne grožnje za katere se gre tudi v zapor. Aja romi ne grejo v zapor, ker je to zganjanje nestrpnosti, ksenofobije, SS metode,...

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tako pametna naj nade rešitev kako prevzgojiti cigane, da bodo začeli spoštovati zakone, ki veljajo v RS, se bodo začeli obnašat okolici primerno. In kot taki ne bodo šli v nos nobenemu. In na koncu so pa še izbrisane začeli vpletati (beri izkoriščati).

...

To, da so pa cigani po TV javno grozlili, da bodo obračunali s tem in tem in da bodo še koga ubili je pa preslišal Hanžek, pa vsi ti mirovniki, pa celo Rude Boy. To so resne grožnje za katere se gre tudi v zapor. Aja romi ne grejo v zapor, ker je to zganjanje nestrpnosti, ksenofobije, SS metode,...

Za vse te zadeve gladko okrivim policijo. Sam veš, kakšne pristojnosti ima policija. In vsi zdaj mahajo s tem, da ciganom ni treba avtov registrirati - pa to ni nikjer uzakonjeno. Če bi policisti opravljali svoje delo, kot je treba, vsaj teh težav ne bi bilo ... Se strinjaš? Jaz se.

lp, symru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti domačini so pred časom obvestili tudi varuha človekovih pravic, pa ni naredil nič, sedaj, ko pa je situacija obrnjena je pa še isti dan začel špecat po EU. Špeca oz. pove pa samo tisto kar mu paše. Je mogoče povedal koliko milijonov RS zapravi za urejanje romske problematike, pa kakšne doklade imajo romi v RS. Verjetno najvišje v EU.

No samo za primer- Miha Strojan (zdaj že pokojni), ki je bil glavni v tem taboru, je na mesec prejel 2,4 mio SIT dokladov :blink:

Zaradi 18 otrok, ki jih je naredil. Aja in zdej se bo zihr kdo spotaknu ob te otroke. Sam fora je, da oni pač ne plačujejo nič, nobenih davkov, štroma, po vodo so pa itak nekam drugam hodil.

Ful fajn.

In zato je taisti Miha Strojan (enkrat sem že napisala to, pa vendar), ko je prišel v Zagradec na bencinsko, natankal poln tank, šel notri do uslužbenca, pokazal pištolo in rekel, da ne bo plačal, pa da naj ne komentira, ker on pač svoje otroke ima preskrbljene, uslužbenec jih pa nima.

Ja za 2,4 mio SIT na mesec bi jih mel vsak ja. :blink:

Pa tista (pri včerejšnjih Trenjih) o številu avtomobilov v taboru, o številki kolk od teh avtomobilov je registriranih in pa o številu vozniških dovoljenj, ki jih premore cel tabor je bla pa najboljša :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroški dodatek za 1 otroka znaša okoli 26.000sit. Če jih ima 18 je to potem 468.000sit in ne 2,4mio. Lahko poveš od kod ti ta info o 2,4m?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak, pa nisem vedel. A so se spet pohvalili da imajo kalašnika ali so bili to pot raje tiho in so igrali na karto nemočnih & zatiranih?

Tud Todorovič :slap: jim je prišel pomagat. Sicer ni znal najrazločneje povedat zakaj in kako :lol1:

Tolk je povedal da bodo protestirali. Itaq, sam da dogaja :grim

Fak pa država ki ima toliko nerešenih problemov, in družba ki dela toliko krivic :hmm:

Eni so res Bougi, baugi

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem neki ljubitelj ciganov,

ampak, dejstva so dejstva:

Informativni izračun otroškega dodatka

Na osnovi vpisanih podatkov je informativni izračun višine otroškega dodatka naslednji:

Zgornja meja upravičenosti (mesečno na družinskega člana): 274.506,00 SIT 1.145,49 €

Skupna višina dohodkov (vlagatelj, partner, otroci): 0,00 SIT 0,00 €

Število članov: 20

Mesečni dohodek na družinskega člana: 0,00 SIT 0,00 € (0% MZ)

Meje razreda: od 0,00 SIT do 41.592,00 SIT do 15% povp.plače RS

Dohodkovni razred: 1

Višina otroškega dodatka: 1.otrok 22.080,00 SIT 92,14 €

Višina otroškega dodatka: 2.otrok 24.290,00 SIT 101,36 €

Višina otroškega dodatka: 3.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 4.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 5.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 6.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 7.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 8.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 9.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 10.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 11.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 12.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 13.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 14.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 15.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 16.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 17.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Višina otroškega dodatka: 18.otrok 26.500,00 SIT 110,58 €

Skupna mesečna višina otroškega dodatka: 470.370,00 SIT 1.962,82 €

Vpisan katastrski dohodek se pomnoži s količnikom za preračun katastrskega dohodka ki znaša 2,6.

To izračuna stran:

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOT.asp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel en gospod v trenjih, vzemte jih na svoje dvorišče pa pol komentirejte, kolk je to diskriminacija, pa kako jim je hudo.

Pa kako so oni ubogi, jih hočejo vsi pobit, pa se vsi nanje spravlajo, najbrš že celo življenje živijo v strahu, zato pa so tam tisti avti v hostah, to so ubistvu get away avti, če bo treba pobegnit, da ne govorimo v kakšnih razmerah živijo, podgane pa tko naprej, zato seveda niso sami krivi, ampak vsi ostali...

Jst nisem mel še niti ene dobre izkušnje z njimi, pa nekak v našem koncu dobiš kar nekaj teh :). Predvsem me moti aroganca, vse je naše, jst sem cigo meni nihče nič ne more, jaz lahko vse vsem. In potem prihaja do vseh neljubih dejanj, ki so naštete že na vseh prejšnih straneh.

In mislim, da je sam še uprašanje časa, da bo v naših koncih kej počlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo za primer- Miha Strojan (zdaj že pokojni), ki je bil glavni v tem taboru, je na mesec prejel 2,4 mio SIT dokladov :blink:

Zaradi 18 otrok, ki jih je naredil. Aja in zdej se bo zihr kdo spotaknu ob te otroke. Sam fora je, da oni pač ne plačujejo nič, nobenih davkov, štroma, po vodo so pa itak nekam drugam hodil.

Ful fajn.

In zato je taisti Miha Strojan (enkrat sem že napisala to, pa vendar), ko je prišel v Zagradec na bencinsko, natankal poln tank, šel notri do uslužbenca, pokazal pištolo in rekel, da ne bo plačal, pa da naj ne komentira, ker on pač svoje otroke ima preskrbljene, uslužbenec jih pa nima.

Ja za 2,4 mio SIT na mesec bi jih mel vsak ja. :blink:

Pa tista (pri včerejšnjih Trenjih) o številu avtomobilov v taboru, o številki kolk od teh avtomobilov je registriranih in pa o številu vozniških dovoljenj, ki jih premore cel tabor je bla pa najboljša :lol1:

In kaj je glede tega naredila pristojna služba, imenovana Policija?

A zdaj so pa cigoti krivi, če so policaji lenobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse te zadeve gladko okrivim policijo. Sam veš, kakšne pristojnosti ima policija. In vsi zdaj mahajo s tem, da ciganom ni treba avtov registrirati - pa to ni nikjer uzakonjeno. Če bi policisti opravljali svoje delo, kot je treba, vsaj teh težav ne bi bilo ... Se strinjaš? Jaz se.

lp, symru

Predno pišeš neumnosti, se za domačo nalogo pozanimaj koliko kazenskih ovadb in prijav je spisala policija. Pol kot drugo razišči kje se je vse to ustavilo. Potem razišči kakšne pristojnosti sploh ima policija.

Ravno ti in tebi podobni so ob vsaki malo večji akciji policije sproščali komentarje v stilu Do zob oboroženi policaji so se spravili na ubogo romsko družino, ki nobenemu nič noče....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je rekel en gospod v trenjih, vzemte jih na svoje dvorišče pa pol komentirejte, kolk je to diskriminacija, pa kako jim je hudo.

Pa kako so oni ubogi, jih hočejo vsi pobit, pa se vsi nanje spravlajo, najbrš že celo življenje živijo v strahu, zato pa so tam tisti avti v hostah, to so ubistvu get away avti, če bo treba pobegnit, da ne govorimo v kakšnih razmerah živijo, podgane pa tko naprej, zato seveda niso sami krivi, ampak vsi ostali...

Jst nisem mel še niti ene dobre izkušnje z njimi, pa nekak v našem koncu dobiš kar nekaj teh :). Predvsem me moti aroganca, vse je naše, jst sem cigo meni nihče nič ne more, jaz lahko vse vsem. In potem prihaja do vseh neljubih dejanj, ki so naštete že na vseh prejšnih straneh.

In mislim, da je sam še uprašanje časa, da bo v naših koncih kej počlo.

Saj podobno lahk rečeš tut za mnoge motoriste - "Jaz sem hitrejši, meni nihče nič ne morel."

Za vse to je tukaj, uganili ste, - pristojna služba, ki sliši na ime Policija.

Pa nehite že jokcat. Naj jamrajo kvečjemu tisti, ki so jim cigoti res kaj ukradli, grozili, jih tepežkali.

Predno pišeš neumnosti, se za domačo nalogo pozanimaj koliko kazenskih ovadb in prijav je spisala policija. Pol kot drugo razišči kje se je vse to ustavilo. Potem razišči kakšne pristojnosti sploh ima policija.

Ravno ti in tebi podobni so ob vsaki malo večji akciji policije sproščali komentarje v stilu Do zob oboroženi policaji so se spravili na ubogo romsko družino, ki nobenemu nič noče....

Tadej

Jaz nisem nič takega pisal - meni podobnih je pa na tem svetu zelo malo, sem dokaj unikaten.

In, ja - če je policija bila tako pridna in spisala miljavžnte kazenskih ovadb, bi lahko taista policija to problematiko tudi odprla napram strokovni javnosti (sodiščem itd), ter napram zainteresirani javnosti (Slovencem, ogroženim od ciganov, ter navadnim Slovencem, ki jih boli patka za cigane).

Toliko od mene o teh zadevah. Če nekdo tako zelo konstantno krši zakone, grozi z orožjem itd, ... No, narobe svet. Tudi jaz podpiram pravno državo. Čeprav včasih manj ostro, kot mnogi Slovenci.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ja - če je policija bila tako pridna in spisala miljavžnte kazenskih ovadb, bi lahko taista policija to problematiko tudi odprla napram strokovni javnosti (sodiščem itd), ter napram zainteresirani javnosti

Kam pa gredo kazenske ovadbe ? Mogoče v župnišče?

Ja pa še motoriste si začel vpleteti v topicu o Romih. Kaj boš še pogruntal.

Kakšne bedarije pišeš....

In kaj je glede tega naredila pristojna služba, imenovana Policija?

A zdaj so pa cigoti krivi, če so policaji lenobe?

DEJ RAZJASNI SI ŽE ENKRAT KAJ LAHKO POLICIJA NAREDI V TEM PRIMERU. IN NE ZAVAJAJ DRUGIH. ŠE MANJ PA NE OBTOŽUJ, DA SO LENOBE.

RAZJASNI SI POSTOPKE KAKO SE RAVNA IN KDO KAJ NAREDI V TAKEM PRIMERU.

Te tvoje izjave so pa smetana debilizma brez primere.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa gredo kazenske ovadbe ? Mogoče v župnišče?

Ja pa še motoriste si začel vpleteti v topicu o Romih. Kaj boš še pogruntal.

Kakšne bedarije pišeš....

DEJ RAZJASNI SI ŽE ENKRAT KAJ LAHKO POLICIJA NAREDI V TEM PRIMERU. IN NE ZAVAJAJ DRUGIH. ŠE MANJ PA NE OBTOŽUJ, DA SO LENOBE.

RAZJASNI SI POSTOPKE KAKO SE RAVNA IN KDO KAJ NAREDI V TAKEM PRIMERU.

Te tvoje izjave so pa smetana debilizma brez primere.

Tadej

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!