Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

damjan, a lahk kak tečaj za Cyca organiziraš? :)

Dopisno, ali teorija in praksa z vsemi elementi nomadskega življenja in preizkusi tolerantnosti ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in punce, 110 strani :)

Saj nimam nič proti, lepo da se debatira in izmenjuje mnenja, ampak da se vam da :D

LP, DeX

Ja, točno to - 113 strani...zakaj? Čist brezveze klobasate.. Cigani živijo v sožitju z naravo (s silo in redko brez)..Samo take nacije dolgoročno preživjo.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od t.i. ciganskih lepotic je Michelle Rodriguez. Igralka. In ne ciganka. Tako da Pepesan malo naklada in lepi slike po sili. .)

In če kdo zaključi, da so to cigani potem naj bo tako.

Rodriguez was born in Bexar County, Texas to Rafael Rodríguez (who is Puerto Rican) and Carmen Milady Pared (a native of the Dominican Republic); her parents divorced in 1986. She was raised a Jehovah's Witness by her devoutly religious maternal grandmother, and has a total of ten half-siblings or siblings, some of whom she has never met.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en izjemno zanimiv mail prišel na moj naslov:

Nekaj o miroljubni naravi Strojanovih!

Nekateri (predvsem tisti, ki z Romi nikoli niso imeli opravka) so

zadnje čase nadvse pametni in polni sočutja do "ubogih" članov družine

Strojan.

Predvsem se povsem izkrivljeno prikazuje, kdo je tu žrtev in kdo

krivec.

Ker slika pove več kot tisoč besed, si iz priloženih slik sami

ustvarite mnenje o "miroljubni" naravi Strojanovih.

Gre za njihov nagrobnik na pokopališču v Zagradcu.

rali.

[attachmentid=86338]

[attachmentid=86339]

[attachmentid=86340]

Blagor ubogim na duši, ki grobove, ki so sveti in najintimnejši del osebnosti,družine ali pa populacije,izkoriščajo, da bi dokazali svoj PRAV!! Vendar ne svoj prav s ciljem poizkusiti živeti skupaj,z malo tolerance celo sodelovati, od organov represije zahtevati, da opravijo za kar so postavljeni, ne pa kasireti, kjer jim je to najlažje,dati času čas in tistim, ki imajo voljo, dati priložnost.

Resnica nikoli ni samo ena! Za vsako zgodbo okoli Romov ali pa Ciganov stoji še precej majnših zgodbic,dogodkov,veselja in trpljenja ene in druge strani.

Tričetrt ljudi (in prikupnih bjondic,ki si nadevajo moška imena), ki se tako poznavalsko oglašajo v tej temi, ni pravega Cigana, v vsej njegovi nepismenosti,grobosti,predvsem pa nenavadnosti videlo niti od daleč, kaj šele od blizu. In oni najbolj vedo. Glas vpijočega v puščavi je , če poveč, da se pa mi v našem naselju z njimi pa kar razumemo. Ma ne, kaj pa jaz vem, kako se mi z njimi razumemo. To Oni najbolj vedo, kajti prebrali so učene bukve,prebrali so vse članke, ki Jim ugajajo,sploh pa dobivajo na svoj naslov anonimne maile, ki jih začuda cajtengi nočejo objavit, ti pa trgajo srce,če jim le verjameš v celoti.

Pa da si ne bi kdo slučajno kaj naredil, VEM, da so marsikateri Cigani TUDI problematični,nasilni,samosvoji.

Vendar tudi Civil Nande iz sosednje vasi stalno dela probleme. Dva Organa je ročno vrgel iz hiše, ko sta prišla mirit njegove izpade nad družino in sovaščani. In zato so ga odppeljali na Jerebovo(novomeška Povšetova) HLADIT za nekaj dni!! Kar je prav!!

Vendar glej; začuda vaščani na njegov račun niso izselili cele njegove družine.....

Le zakaj......???

Ena od t.i. ciganskih lepotic je Michelle Rodriguez. Igralka. In ne ciganka. Tako da Pepesan malo naklada in lepi slike po sili. .)

In če kdo zaključi, da so to cigani potem naj bo tako.

Rodriguez was born in Bexar County, Texas to Rafael Rodríguez (who is Puerto Rican) and Carmen Milady Pared (a native of the Dominican Republic); her parents divorced in 1986. She was raised a Jehovah's Witness by her devoutly religious maternal grandmother, and has a total of ten half-siblings or siblings, some of whom she has never met.

Že,že, vendar imamo v N.mestu tudi ciganko, ki bi po moje premagala miss Slovenije kateregakoli leta....

Cca 175 cm,cca 60 kg,95-55-95,vranje črni lasje,nebeško modre oči,angelski obraz,dobrih 20 -25 let.....res lepotica.Oče,sicer poštenjakar (med drugim živi tudi od odkupa gob) pa JE prišel navzkriž z zakonom, ko se je hčer hotela iz urejenega okolja njegove družine preseliti k fantu, ki ga je imela rada ,in to v Žabjek....Se je očetu takrat pa malo zavrtelo....

Vendar,Sheriff, res je lepotica....Se Pepetove skrijejo............

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od t.i. ciganskih lepotic je Michelle Rodriguez. Igralka. In ne ciganka. Tako da Pepesan malo naklada in lepi slike po sili. .)

Vem, vendar sem izvedel prepozno. Moja napaka.

Nakladam pa vsekakor. Kakor jaz vidim zadeve, je tale forum namenjen natanko temu.

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor ubogim na duši, ki grobove, ki so sveti in najintimnejši del osebnosti,družine ali pa populacije,izkoriščajo, da bi dokazali svoj PRAV!! Vendar ne svoj prav s ciljem poizkusiti živeti skupaj,z malo tolerance celo sodelovati, od organov represije zahtevati, da opravijo za kar so postavljeni, ne pa kasireti, kjer jim je to najlažje,dati času čas in tistim, ki imajo voljo, dati priložnost.

Z malo tolerance sodelovati? Pri čem točno, ropanju lastne bajte, da jim pomagam nest? Dej, dej ... Meni se zdijo tiste slike precej zgovorne, bog pomagaj če gre za nagrobnik. Meni gredo že prav na jetra - en dan tisti butelj pravi da bo zakuril vas, naslednji dan bi že nekaj tožil ... pri vsem tem maltretiranju ki so ga okoličani prenašali celo desetletje (ne glede na to kaj pravi dežurni cinik brum brum), so lahko veseli, da so odnesli celo kožo. Dejansko se jim niti las ni skrivil, čeprav bi bilo čisto pošteno da bi jih namlatili, tako kot so oni marsikoga.

Resnica nikoli ni samo ena! Za vsako zgodbo okoli Romov ali pa Ciganov stoji še precej majnših zgodbic,dogodkov,veselja in trpljenja ene in druge strani.

Za eno stran sem prepričan, kar se pa druge tiče pa ... kar so si skuhali, naj pojedo. Saj so si sami krivi, sami so izbrali tako pot. Precej drugih ciganov je izbralo pošteno pot, Strojanovi ne. In sedaj naj sočustvujem z njimi ali kaj? Iščem neke žalostne zgodbice in opravičila zakaj bi utegnili biti taki kot so? Pa dej no :)

Tričetrt ljudi (in prikupnih bjondic,ki si nadevajo moška imena), ki se tako poznavalsko oglašajo v tej temi, ni pravega Cigana, v vsej njegovi nepismenosti,grobosti,predvsem pa nenavadnosti videlo niti od daleč, kaj šele od blizu.

Čisto za informacijo - po tvoji klasifikaciji spadam v preostalo četrtino, o teh deležih pa sicer ne bi izgubljal besed ...

Kar se pa zgodbic tiče - marsikaj sem slišal že od prej, tako da mi ne deluje kot neko napihovanje, to da radi sem pa tja kako oviro dajo na cesto da jim ni dolgčas, je tudi znana reč. Sicer pa ne potrebujem nekih anonimnih sestavkov da bi se "napajal z informacijami". Nam vlomili, enemu sosedu grozili, pri drugem če se prav spomnim ni ostalo samo pri grožnji (ribič, prepovedal jim je lov na črno), divjanje z neregistriranimi kripami po vaseh ...

Sprva jim itak nihče nič ni hotel, dobro desetletje nazaj so celo kaj dobili na svojih obhodih ... potem jim je pa rating padel, jebiga. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj lepotica, danes nesrečnica ..

Vem,

da vas večino boliqrac za njihovo nesrečo - nekatere pa ne

in

vem, da bi država lahko, če bi hotela uredila njihovo situacijo

v dobro obeh strani ..

pa noče

in

arogantnežem, brezsrčnežem, egoistom, ki se duvajo tule po forumu

to prekleto prow pride za nabijanje svojega ega z naci idejami iz WW2

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

#1 - uredila njihovo situacijo kako, v kakšnem smislu? Da dobijo stanovanja in veče podpore? Šolanje je obvezno, imajo baje učila zastonj, pa otrok kljub temu v velikih primerih (v kompletnem Strojanovem) ne pošiljajo v šolo.

In kaj naj potem država uredi? :blink: Morajo najprej sami pri sebi začet, pa nočejo.

To seveda ne gre čez noč ... šolanje, namreč. Traja, ampak imajo možnost iz tega ven it. Dokazljivo, saj obstajajo povsem prilagojene ciganske družine, ki živijo normalno življenje. Res me zanima, kaj bi ti tu še urejal ...

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japonci imajo dobr pregovor :grim

če je nekdo lačn, mu ne podariš ribe, ampak ga naučiš da jo ujame :worship:

dokler jim bo država dejala denar, in to še celo več kot zasluži marsikatera družina ki pošteno dela, ne bo nič drugač. Zakaj bi se nekdo prilagajal nekim družbenim normam, če lahko fajn živi brez truda in dela. Pa ne rečt, da ne živijo dobr. Vidim kaj kupujejo v trgovinah.

Kljub svoji nepismenosti, točno vedo koliko jim od države pripada in kaj. Torej bi lahko osvojil tudi neke osnovne družbene norme, če bi bilo to v njihovem interesu.

kdor pozna njihov način življenja, si jih vsekakor ne želi imet za sosede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vsem ki se strojanovi smilijo in bi radi doktorirali iz strpnosti in oh in sploh.in ste strašansko svetovljanski, ker je to moderno.

izvolite povabite jih domov , naj si na vaši zemlji uredijo bivališče, poskrbite za njih kajti v ambrusu se jim dogaja strašna krivica. živeti morajo med samimi nestrpneži in tako naprej bla bla bla.....

in ko jih boste prevzgojili oziroma potrdili svoje trditve o krivici ki se jim dogaja.

ne bom nikoli več rekla žal besede čez cigane ...ups...rome.

zdaj pa veselo na delo

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, točno to - 113 strani...zakaj? Čist brezveze klobasate.. Cigani živijo v sožitju z naravo (s silo in redko brez)..Samo take nacije dolgoročno preživjo.... :grim

Sožitje z naravo?...a je mogoče beseda sožitje dobila kak nov pomen od kar je nisem preverjala v slovarju :? ?

Ja Indijanci, bušmani, maori in aborigini so se namnožili preko vseh mej. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vsem ki se strojanovi smilijo in bi radi doktorirali iz strpnosti in oh in sploh.in ste strašansko svetovljanski, ker je to moderno.

izvolite povabite jih domov , naj si na vaši zemlji uredijo bivališče, poskrbite za njih kajti v ambrusu se jim dogaja strašna krivica. živeti morajo med samimi nestrpneži in tako naprej bla bla bla.....

in ko jih boste prevzgojili oziroma potrdili svoje trditve o krivici ki se jim dogaja.

ne bom nikoli več rekla žal besede čez cigane ...ups...rome.

zdaj pa veselo na delo

dr.looney :devil:

Se popolnoma strinjam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arogantnežem, brezsrčnežem, egoistom, ki se duvajo tule po forumu

to prekleto prow pride za nabijanje svojega ega z naci idejami iz WW2

:angry2:

Ti, na našem koncu so tudi bili...pa so čudežno izginili...brez sledu...vsa a krama je ostala...dokler niso še tega zažgali....med drugo sv. vojno in bermudski trikotnik so jim nastavili partizani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vsem ki se strojanovi smilijo in bi radi doktorirali iz strpnosti in oh in sploh.in ste strašansko svetovljanski, ker je to moderno.

izvolite povabite jih domov , naj si na vaši zemlji tralalahopsasa...

Lunca, moram ti povedat, da smo to prebrali že miljavžntkrat, v malenkostnih variacijah :doze:

Kaj pa če drugače zastavimo: vsi, ki bi na radikalen način uredili zadeve s cigojnerji, izvolite, fentajte cigojnerja ali 2.

Ali, če to ravno ne gre, naj jih nekdo fenta za vas in vam jih dostavi na dvorišče za kak dan, da se boste naslajali nad urejenostjo prizora in verjetno zahtevali "bis"...

Kolikor "strpnežev" ve, kaj se pravi imeti cigana v bajti, toliko "radikalcev" je v življenju videlo truplo.

Pojma nimate, ne eni ne drugi :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tričetrt ljudi (in prikupnih bjondic,ki si nadevajo moška imena), ki se tako poznavalsko oglašajo v tej temi, ni pravega Cigana, v vsej njegovi nepismenosti,grobosti,predvsem pa nenavadnosti videlo niti od daleč, kaj šele od blizu. In oni najbolj vedo. Glas vpijočega v puščavi je , če poveč, da se pa mi v našem naselju z njimi pa kar razumemo. Ma ne, kaj pa jaz vem, kako se mi z njimi razumemo. To Oni najbolj vedo, kajti prebrali so učene bukve,prebrali so vse članke, ki Jim ugajajo,sploh pa dobivajo na svoj naslov anonimne maile, ki jih začuda cajtengi nočejo objavit, ti pa trgajo srce,če jim le verjameš v celoti.

Najprej hvala za kompliment :OK:

Drugač pa če bi mal pomislu bi ti lah blo jasn od kje mi nick :doze:

Vsekakor pa tudi jaz spadam med preostalo četrtino ljudi.

Lahko rečem da imamo u Grosuplju tam nekje okol 150 ciganov, tko da ja, sem jih vidla od blizu.

Kakih 10 strani nazaj sem pisala o izkušnjah z njimi (seveda negativnih), za primer ti pa lahko navedem še en čisto svež dogodek kateremu sem bila priča v sredo zvečer.

Bila na pijači v Grosuplju in ko sem odhajala iz lokala in se pred avtom še pogovarjala z družbo, se na parking pripeljeta dve policajki, ki sta zaposleni na policijski postaji v Grosuplju (bili sta z lastnim avtom, torej ne v delovnem času). Tam na parkingu so stali 4 cigančki (stari tam nekje okol 12, 13 let) in so jima začeli težit. Eden izmed njih jima je rekel prasici policajski in da ji bo porajsal cel avto. Iz ljubega miru :eek:

Potem jim je ena od njih rekla, da naj se odstranijo, pa ji je odvrnil kaj misli da je, če je policajka in da nej ne bo pametna ker itak vedo kje je doma.

In to reku smrkl star okol 13 let. Halo??? :blink:

Mislim, to za moje pojme ni normalno. :glare:

Je pa daleč od tega, da nasedam anonimnim mailom ki pridejo na moj naslov. So samo potrditev mojemu mišljenju, ki ga imam ustvarjenega o njih.

Žal takih ciganov kot naj bi jih imeli vi v NM ali kot so v prekmurju, v občini Grosuplje in Ivančna Gorica NI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako ubog na duhu je slovenski živelj !

In eni in drugi, zeleni in oranžni, rdeči in črni, mi in vi, beli in črni cigani, drek od vseh enako smrdi!

Žal ni druge alternative, država je načrtno zaspala in zdaj s to situacijo prikriva, da nam drugje laže pobira!

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunca, moram ti povedat, da smo to prebrali že miljavžntkrat, v malenkostnih variacijah :doze:

Kaj pa če drugače zastavimo: vsi, ki bi na radikalen način uredili zadeve s cigojnerji, izvolite, fentajte cigojnerja ali 2.

Ali, če to ravno ne gre, naj jih nekdo fenta za vas in vam jih dostavi na dvorišče za kak dan, da se boste naslajali nad urejenostjo prizora in verjetno zahtevali "bis"...

Kolikor "strpnežev" ve, kaj se pravi imeti cigana v bajti, toliko "radikalcev" je v življenju videlo truplo.

Pojma nimate, ne eni ne drugi :doze:

dragi Pepe dobro vem da je bil. ampak men je vrglo deklc dol, ker imam pol kufer tega da se ščiti napačne ljudi pa naj bodo cigani, marsovci in drugi in pri vsem tem je zdrav razum in realno gledanje na stanje popolnoma izginilo.

eni vpijejo ja cigani bogi, drugi pobit vso svojat. resnica in dejstva pa so vmes.

in če smo pred zakonom enaki vsi naj tako tudi bo. in popolnoma razumem ljudi, ki ne želijo družine strojan imeti za sosede tut jest jih nočem in bi se prav tako uprla, pa mi je čist vseen če me imajo za ksenofoba.

prav tako ne bi hotela imeti za soseda silva pluta in ostalo kriminalno-psihopatsko svojat.

p.s. sem že videla truplo pa ne eno več in to čisto sveže. in ni bilo prijetno.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste se vprašal vsi zagovorniki uboge ciganske družine Strojan, zakaj jih niti cigani nočjo imet za sosede?

mogoče so pa le oni problem in ne prebivalci Ambrusa, a? :slap:

me zanima, če bo naš šolski minister obiskal kdaj tud naše otroke v vrtcu in se čudil v kakih pogojih morjo preživet 10 ur dnevno? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala za kompliment :OK:

Drugač pa če bi mal pomislu bi ti lah blo jasn od kje mi nick :doze:

Vsekakor pa tudi jaz spadam med preostalo četrtino ljudi.

Lahko rečem da imamo u Grosuplju tam nekje okol 150 ciganov, tko da ja, sem jih vidla od blizu.

Kakih 10 strani nazaj sem pisala o izkušnjah z njimi (seveda negativnih), za primer ti pa lahko navedem še en čisto svež dogodek kateremu sem bila priča v sredo zvečer.

Bila na pijači v Grosuplju in ko sem odhajala iz lokala in se pred avtom še pogovarjala z družbo, se na parking pripeljeta dve policajki, ki sta zaposleni na policijski postaji v Grosuplju (bili sta z lastnim avtom, torej ne v delovnem času). Tam na parkingu so stali 4 cigančki (stari tam nekje okol 12, 13 let) in so jima začeli težit. Eden izmed njih jima je rekel prasici policajski in da ji bo porajsal cel avto. Iz ljubega miru :eek:

Potem jim je ena od njih rekla, da naj se odstranijo, pa ji je odvrnil kaj misli da je, če je policajka in da nej ne bo pametna ker itak vedo kje je doma.

In to reku smrkl star okol 13 let. Halo??? :blink:

Mislim, to za moje pojme ni normalno. :glare:

Je pa daleč od tega, da nasedam anonimnim mailom ki pridejo na moj naslov. So samo potrditev mojemu mišljenju, ki ga imam ustvarjenega o njih.

Žal takih ciganov kot naj bi jih imeli vi v NM ali kot so v prekmurju, v občini Grosuplje in Ivančna Gorica NI.

no in kaj so naredile policajke, verjetno nič, se ustrašile in pobegnile domov, in cigančki so spet bli zmagovalci in dobili še več volje za naprej delat pizdarije, zakaj niso poklicale svojih kolegov, jih naložili v marico in jih malo popeljali naokrog v grosupeljske gozdove in jim vsake tolko dali par vzgojnih, pa da vidmo kako bi se potem obnašali

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste se vprašal vsi zagovorniki uboge ciganske družine Strojan ..

:eek:

Srčica,

kje pa ti v tejle debati vidiš zagovornike družine Strojan?

Ali te malo mlaj meče .. si ga preveč na zob dala v kakem bufetku - ali kaj?

:doze:

Kolikor

opažam sta tule prisotni 2 struji:

- ena trdi, da so si cigoti sami krivi za svojo situacijo in da jih je treba na različne hitlerjanske načine iztrebit

- druga pa trdi, da ima država vse mehanizme v rokah za ureditev situacije, pa tega enostavno ne dela že desetletja, in da je zato bolj ciganska od ciganow samih

Seveda

militaristično-nacistični zagovorniki novih povojnih pobojev vseh sort podrgup v SLO zelo radi podtikate in lažete .. zato je tudi tebi "ušel" gornji stavek.

:yes:

Torej

naj ti še enkrat ponovim predno nehaš čitati - pa 96X prečitaj predno odgovoriš, da ponovno ne brcneš v temo:

NIHČE OD NAS NE ZAGOVARJA KRIMINALNIH DEJANJ CIGANOV ALI CIGANSKIH SKUPIN

VSE KAR HOČEMO S SVOJIM PISANJEM DOSEČI JE TO, DA DOKAŽEMO

NESPOSOBNOST REPUBLIKE SLOVENIJE IN NJENIH TAKIH IN DRUGAČNIH ORGANOV

PRI UREJANJU TAKIHLE MALIH CIGANSKIH PROBLEMOW,

KAJ ŠELE, KO GRE ZA VELIKO VEČJE IN TEŽJE PROBLEME.

No, a si prečitala 96X .. ti je sedaj jasno?

:photo:

no in kaj so naredile policajke, verjetno nič ..

janih

Nekoč

davno je bil zelooo popularen vzgojni policijski ukrep

za mlade lopove, ki so se šele lotevali pizdarij:

policaji

so jih naložili v avte, jih odpeljali kam v hosto na hribih v okolici Ljubljane,

jih tam skipali ven in se odpeljali. Fantje so po navadi lutali po hosti do jutra

in pricapljali domow okoli powdne.

Na

prenekatero potencialno barabico je imel ukrep neverjetn vzgojni vpliw.

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nekoč

davno je bil zelooo popularen vzgojni policijski ukrep

za mlade lopove, ki so se šele lotevali pizdarij:

policaji

so jih naložili v avte, jih odpeljali kam v hosto na hribih v okolici Ljubljane,...

...

Naložili so jih seveda v "kiblo". Da je zdravilo zares prijelo, so izbirali zelo luknjaste makadamske poti, sredi poletja na ful prižgali gretje in v kiblo natrosili še malce kihavca. No, v posebno trdovratnih primerih je bilo terapijo vseeno potrebno ponoviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Srčica,

kje pa ti v tejle debati vidiš zagovornike družine Strojan?

Ali te malo mlaj meče .. si ga preveč na zob dala v kakem bufetku - ali kaj?

:doze:

Kolikor

opažam sta tule prisotni 2 struji:

- ena trdi, da so si cigoti sami krivi za svojo situacijo in da jih je treba na različne hitlerjanske načine iztrebit

- druga pa trdi, da ima država vse mehanizme v rokah za ureditev situacije, pa tega enostavno ne dela že desetletja, in da je zato bolj ciganska od ciganow samih

Seveda

militaristično-nacistični zagovorniki novih povojnih pobojev vseh sort podrgup v SLO zelo radi podtikate in lažete .. zato je tudi tebi "ušel" gornji stavek.

:yes:

Torej

naj ti še enkrat ponovim predno nehaš čitati - pa 96X prečitaj predno odgovoriš, da ponovno ne brcneš v temo:

NIHČE OD NAS NE ZAGOVARJA KRIMINALNIH DEJANJ CIGANOV ALI CIGANSKIH SKUPIN

VSE KAR HOČEMO S SVOJIM PISANJEM DOSEČI JE TO, DA DOKAŽEMO

NESPOSOBNOST REPUBLIKE SLOVENIJE IN NJENIH TAKIH IN DRUGAČNIH ORGANOV

PRI UREJANJU TAKIHLE MALIH CIGANSKIH PROBLEMOW,

KAJ ŠELE, KO GRE ZA VELIKO VEČJE IN TEŽJE PROBLEME.

No, a si prečitala 96X .. ti je sedaj jasno?

:photo:

Nekoč

davno je bil zelooo popularen vzgojni policijski ukrep

za mlade lopove, ki so se šele lotevali pizdarij:

policaji

so jih naložili v avte, jih odpeljali kam v hosto na hribih v okolici Ljubljane,

jih tam skipali ven in se odpeljali. Fantje so po navadi lutali po hosti do jutra

in pricapljali domow okoli powdne.

Na

prenekatero potencialno barabico je imel ukrep neverjetn vzgojni vpliw.

res je , mene so enkrat eno uro okol vozil, vsake tolko mal pobremzal, čez ovinke da ne govorim, potem pa sem dobil še ene dve vzgojni, ven so me pa vrgli v gozdu na dobenem, kar nekaj časa sem porabil da sem prišel domov,stanoval sem v savskem naselju, bežigrad, star pa sem bil 16let, tega sigurno ne bom nikoli pozabil, so bli pa leder bojsi, nihče manjši od 1,80m, težki pa med 90 in 100kg

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Srčica,

kje pa ti v tejle debati vidiš zagovornike družine Strojan?

Ali te malo mlaj meče .. si ga preveč na zob dala v kakem bufetku - ali kaj?

:doze:

Kolikor

opažam sta tule prisotni 2 struji:

- ena trdi, da so si cigoti sami krivi za svojo situacijo in da jih je treba na različne hitlerjanske načine iztrebit

- druga pa trdi, da ima država vse mehanizme v rokah za ureditev situacije, pa tega enostavno ne dela že desetletja, in da je zato bolj ciganska od ciganow samih

Seveda

militaristično-nacistični zagovorniki novih povojnih pobojev vseh sort podrgup v SLO zelo radi podtikate in lažete .. zato je tudi tebi "ušel" gornji stavek.

:yes:

Torej

naj ti še enkrat ponovim predno nehaš čitati - pa 96X prečitaj predno odgovoriš, da ponovno ne brcneš v temo:

NIHČE OD NAS NE ZAGOVARJA KRIMINALNIH DEJANJ CIGANOV ALI CIGANSKIH SKUPIN

VSE KAR HOČEMO S SVOJIM PISANJEM DOSEČI JE TO, DA DOKAŽEMO

NESPOSOBNOST REPUBLIKE SLOVENIJE IN NJENIH TAKIH IN DRUGAČNIH ORGANOV

PRI UREJANJU TAKIHLE MALIH CIGANSKIH PROBLEMOW,

KAJ ŠELE, KO GRE ZA VELIKO VEČJE IN TEŽJE PROBLEME.

No, a si prečitala 96X .. ti je sedaj jasno?

:photo:

nisem jz nobena srčica, niti pod vplivom opojnih substanc :angry: imam pravico napisat kar mislim in ni nujno, da je to teb všeč, torej ne rabiš žalit vse, ki drugače razmišljajo. :nono:

mislim, da dolencem ne rabjo ljubljančani govort o ciganih :grrr jih dobr poznamo :grim in imamo mnenje o njih na podlagi izkušenj z njimi in ne iz medijev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej

srčica .. srčkovičica, bonbončica, zobotrebček ..

ali pač kakor je tebi najljubše....

.. mogoče tole :evilgrin:

očitno

NISI 96X prečitala posta

zato

pojma nimaš kaj sem napisow

in

kar pišeš nekaj tja v 3 dni

:doze:

bogsigavedi zakaj,

če trdiš,

da nisi pod vplivom opojne pijačke

ali "tatečne" oz. "babje" lune

niti

ti ni debelo tiskan rdeče obarvan txt segel do zavesti

niti najmanj - kot da je med mojim textom

in tvojo sposobnostjo dojemanja

železobetonska stena trda kot granit

:headbang:

in

kaj naj zdaj zaključimo glede tega ..

sy veš kaj, kenede?

:naughty:

potem

boš pa spet rekla da te žalim,

če te bom soočil z bolečo resnico o tebi sami

in boš jokcala ter divjala po forumu kot kura brez glave

ter dregala v tipkovnico, kot da bi zajc skakow po njej

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!