Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Broj 1, ni se prijelo. Nehaj se trudit :closedeyes:

očitno je preveč zakomplicirano vse kar ni po kopitu: " če niste z nami, ste proti nam"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj 1, ni se prijelo. Nehaj se trudit :closedeyes:

očitno je preveč zakomplicirano vse kar ni po kopitu: " če niste z nami, ste proti nam"

:yes:

.. imaš prow

Nihče od teh provincialcow,

nihče od naci-sralcow

ne bo nikoli mogel dojeti,

ne bo mogel razumeti

kje je resnična težava,

kje ga serje država

kar naprej bodo brcali u temo,

veselo prdeli na temo:

"Kaj nam boste vi govorili

in pamet solili

mi že vemo

k' šmarnco pjemo .."

:kva2:

:lol1:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej

srčica .. srčkovičica, bonbončica, zobotrebček ..

ali pač kakor je tebi najljubše....

.. mogoče tole :evilgrin:

očitno

NISI 96X prečitala posta

zato

pojma nimaš kaj sem napisow

in

kar pišeš nekaj tja v 3 dni

:doze:

bogsigavedi zakaj,

če trdiš,

da nisi pod vplivom opojne pijačke

ali "tatečne" oz. "babje" lune

niti

ti ni debelo tiskan rdeče obarvan txt segel do zavesti

niti najmanj - kot da je med mojim textom

in tvojo sposobnostjo dojemanja

železobetonska stena trda kot granit

:headbang:

in

kaj naj zdaj zaključimo glede tega ..

sy veš kaj, kenede?

:naughty:

potem

boš pa spet rekla da te žalim,

če te bom soočil z bolečo resnico o tebi sami

in boš jokcala ter divjala po forumu kot kura brez glave

ter dregala v tipkovnico, kot da bi zajc skakow po njej

:photo:

nevem zakaj, ampak imam občutek, da se imaš res za nekoga, ki je vso pamet tega sveta požrl :doze:

zaenkrat dojemam zlo hitro, tko da take pametnjakoviče dam preprosto na ignorr.

te pa lahko pohvalim za prav olikan stil izražanja :grrr to o človeku dosti pove :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo tolerance sodelovati? Pri čem točno, ropanju lastne bajte, da jim pomagam nest? Sprva jim itak nihče nič ni hotel, dobro desetletje nazaj so celo kaj dobili na svojih obhodih ... potem jim je pa rating padel, jebiga. <_<

Cyc,ti si tako nestrpen, da verjetno še sam sebe težko prenašaš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala za kompliment :OK:

Drugač pa če bi mal pomislu bi ti lah blo jasn od kje mi nick :doze:

Bila na pijači v Grosuplju in ko sem odhajala iz lokala in se pred avtom še pogovarjala z družbo, se na parking pripeljeta dve policajki, ki sta zaposleni na policijski postaji v Grosuplju (bili sta z lastnim avtom, torej ne v delovnem času). Tam na parkingu so stali 4 cigančki (stari tam nekje okol 12, 13 let) in so jima začeli težit. Eden izmed njih jima je rekel prasici policajski in da ji bo porajsal cel avto. Iz ljubega miru :eek:

Potem jim je ena od njih rekla, da naj se odstranijo, pa ji je odvrnil kaj misli da je, če je policajka in da nej ne bo pametna ker itak vedo kje je doma.

In to reku smrkl star okol 13 let. Halo??? :blink:

Mislim, to za moje pojme ni normalno. :glare:

Je

Vem,da so Cigani (in cigančki) bolj pogumni, ko jih je več skupaj. Policajke so to, kot kaže ,vzele bolj za otroško igro, saj bi v primeru, da bi šlo za resno grožnjo, poklicale policijo (ki je takrat bila v službi).

In dejansko bi morala ciganska oz.romska pota in stranpota reševati oz.sankcionirati policija in pa druge veje zakonodajne in izvršne oblasti, ne pa, da se v 21 .stoletju dogaja narod.

V, da marsikomu tudi prekipi, vendar za reševanje teh problemov prekleto dobro plačujemo oblast s premierom in vsemi ministri na čelu, socialne službe in pa Policijo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče od teh provincialcow,

nihče od naci-sralcow

ne bo nikoli mogel dojeti,

ne bo mogel razumeti

kje je resnična težava,

kje ga serje država

Poslušaj, ti si en bizgec, starejši od mene gor al' dol (ali pa lih zato :devil: )

Odvadi se že enkrat po forumu žalit ljudi, fantazirat o nekih nazi-sralcih ... v živo tega ne upaš govorit verjetno? Po forumu je pa tko fajn in lahkotno a ne :blush:

V glavnem - meni je čist jasno da je resnični problem država, to mi je jasno celo bolj kot vam. Razlikujem namreč dejstvo, da so prejšnje vlade to stanje doooolgo dovoljevale, sedaj se pa vsi nekaj kurcate in pametujete nad edinim, kar se je sploh dalo narediti, zraven pa za dobro mero nasedate še izrazito pristranskim medijem. Res se mi zdi nenavadno, da je oni citat o kurjenju vasi sploh prišel v eter, ko so sicer imeli toliko dela s prikazovanjem, kaki reveži so in kaj pravi nek z-eno-nogo-že-v-grobu-komisar ki pride malo na obisk pamet solit glede tolerantnosti in sožitja.

Ob vsem tem da je kriv državni aparat in da so zatajili mehanizmi, ki bi morali to temeljito sankcionirati - in s tem ne mislim policije, ker ta kar opravlja svoje delo, pač pa tožilstvo ... Ampak to sedaj ne pomeni da je pa ona familija trop angelčkov, ki se jim godi krivica, ne glede na vso tisto frocovje ki ga kažejo po TV. V oni okolici so se tako razpasli in priskutili ostalim, da nekega sožitja tam ne bo, ker ga ne more biti. Skupaj z dejstvom da tam kot prvo sploh ne bi smeli biti, čisto uradno, ne zato ker jaz pravim, dobili so odlok da tam ne smejo bivati že davno tega .... in ja, država ni poslala buldožerjev, to je bila napaka.

Bi pa stavil da bi potem vsi skočili v zrak kaj se gredo, pa naj pustijo uboge ljudi, pa spet bi brali in poslušali kako da jih je treba zaščititi in kaj vem kaj ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ja, država ni poslala buldožerjev, to je bila napaka.

edin tule imaš prav, vse drugo je pa itak flancanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sym, ti ne flancaš, ker na kratko pišeš. Zato pa brcaš v temo :devil:

Je pa tvoj

stil pisanja

še vedno boljši

kot pa tkole

sej vidiš ...

pisanje

po kiticah :devil:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj, ti si en bizgec ...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

to pa že dowg nisem slišow ..

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tnx

za vesel večer

bizgec .. sy me bo še konc ...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

.. kiticah ..

;)

sy

ti ne veš kaj je to ..

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polni kufer že imam teh Ciganov. Vsak dan "moram poslušati in gledati" o njih kot, da so prileteli iz samega Jupitera. In jebemti naše dotične organe, ki ne znajo v vseh teh dnevih oz. letih porihtati teh problemov.

Se pa strinjam, da je lahko eden od efektivno vzgojnih ukrepov, vožnja na dolgo v policijski kibli.

Samo si tega policaji več ne upajo. Upajo pa jebati nekoga, ki je storil majhen prekršek, je povsem miren, nenasilen, ne grozi in mogoče prosi za manjšo kazen. Ma kaki, tu so radikalni in ne odstopajo od svojih zakonov in predpisov in na veliko polnijo državno malho.

Zato verjamem ljudem, ki si morajo svoj življenski prostor deliti s takšno specifično skupino ljudi, da izgubljajo živce. Nekoč je bilo drugače. Danes pa si operativci na terenu ne želijo še v svojem privatnem življenju imeti opravka z njimi. Napišejo kar morajo in zadevo predajo sodišču. Sodišča pa v nadaljevanju razmišljajo enako.

Zakaj specifično skupino ljudi? Preprosto! Imam kar precej izkušenj z njimi. Na žalost v negativnem smislu. In to me jezi.

Od leta 85 vse do danes sem še vedno v policijskem rezervnem sestavu in doživel in videl sem že marsikaj.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIHČE OD NAS NE ZAGOVARJA KRIMINALNIH DEJANJ CIGANOV ALI CIGANSKIH SKUPIN

VSE KAR HOČEMO S SVOJIM PISANJEM DOSEČI JE TO, DA DOKAŽEMO

NESPOSOBNOST REPUBLIKE SLOVENIJE IN NJENIH TAKIH IN DRUGAČNIH ORGANOV

PRI UREJANJU TAKIHLE MALIH CIGANSKIH PROBLEMOW,

KAJ ŠELE, KO GRE ZA VELIKO VEČJE IN TEŽJE PROBLEME.

Se mi zdi da si to povedal že 26x :doze:

Eni so leta 1991 poizkušali ustanovit državo, drugi so pa avstrijcem rit lizali :closedeyes:

Drugače se pa strinjam s tabo. Govora je o tem ali je vlada deloval pravilno ali ne. Moje mnenje je da ne :(

In za na stalo situacijo so v veliki meri krivi državniki. Samo brojči, še vedno ne gre zgolj krivi Vlado in govoriti o njej da je nesposobna. Iz tvojih ust prihaja vse preveč pluvanja. Se mi ne zdi fer. Upam, da se bodo v naslednjih letih naučili ravnati tudi z težavami, kot je ta :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se bodo v naslednjih letih naučili ravnati tudi z težavami, kot je ta :)

.. če bosta vi2 s Symonom zadevo v roke vzela - gotovo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšen cirkus se dela zaradi par Ciganov?!

Vse je zapisano v pravosodju in ustavi!

Nihče nima pravice nikogar poditi z njegovega doma in posegati v njihovo življenje!

Če se ne pokorava normam, ki veljajo za vso skupnost v državi (nasilje, teror in kriminal), pod "gajbo" z njim!

Najprej enega, potem drugega (člana družinske skupnosti), nato tretjega... Do zadnjega!

Ali pa nobenega, če so normalni državljani, ki se podrejajo veljavnim normam kjer živijo.

To je to! Sicer naj država naredi ciganski rezervat in jih strpa vanj kot Indijance. Potem pa naj "na svojem" in med sabo delajo, kar jim duša poželi!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče nima pravice nikogar poditi z njegovega doma in posegati v njihovo življenje!

Očitno nisi najbolje seznanjen z vsem skupaj, kajne? Ne gre za to, ali bi morali iti ali ne, pač pa za to, da bi - če bi država pravilno delovala - morali poskrbeti za preselitev že leta nazaj, ko so dobili odlok da ono zemljišče ni zazidljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nisi najbolje seznanjen z vsem skupaj, kajne? Ne gre za to, ali bi morali iti ali ne, pač pa za to, da bi - če bi država pravilno delovala - morali poskrbeti za preselitev že leta nazaj, ko so dobili odlok da ono zemljišče ni zazidljivo.

cyc

a si še zaspan, da si slabo prečitow kaj je napisow MR?

Mater,

sy praktično isto pišeta, samo da je tvoj uvod malce v mojem stilu - ne preveč, no, da se ne boš jeziw.

.)

V

bistvu smo si vedno bolj edini in se ne razlikujemo preveč v pogledu na celo problematiko:

- individualni pogled na cigansko populacijo je brez veze in ga je najbolje zadržati zase

- država mora začeti nujno izvajati VSE zakone za VSE državljane brez izjem

basta

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada je predstavlja državo. Država pa smo mi vsi. Torej se je država zganila, mar ne? Sicer, kot na wild west,- če šerif ni zmogel sam, so to uredili ljudje. In šerif je temu lahko samo pritrdil. Madona, še vesel je bil, da mu ni bilo treba samemu se ubadati z zločinci. To pa Strojani izgleda so. Kot neki Dalton brothers. .)

Malo na šaljiv načim, samo če se zamislimo, je tako. :blush:

Broj jedan, točno tako, kot si napisal: ko bo država in oblast izvajala vse zakone za vse državljane enako, bo mir. Prej ne. Zakone in pravice. Brez izjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V

bistvu smo si vedno bolj edini in se ne razlikujemo preveč v pogledu na celo problematiko:

- individualni pogled na cigansko populacijo je brez veze in ga je najbolje zadržati zase

- država mora začeti nujno izvajati VSE zakone za VSE državljane brez izjem

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne pizdite se, ko bodo vaščani Planine olje zlivali po Ridah... :blush:

malo

:topic:

Ys

sm po moje do sedaj tako dobro prišel skozi z mopijam

samo zato, ker sem se na mopiju čimbolj ogibow

stresu in adrenalinu ter posledično tudi Ridam.

Ta

način zelo priporočam vsem.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bistvu smo si vedno bolj edini in se ne razlikujemo preveč v pogledu na celo problematiko:

- individualni pogled na cigansko populacijo je brez veze in ga je najbolje zadržati zase

- država mora začeti nujno izvajati VSE zakone za VSE državljane brez izjem

basta

:grim

:grim

Broj jedan, točno tako, kot si napisal: ko bo država in oblast izvajala vse zakone za vse državljane enako, bo mir. Prej ne. Zakone in pravice. Brez izjem.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru dva pitbulla napadla starki in njuna psička, policija se je odločila, da psov ne bo odvzela, saj je lasnik rom in ni hotela dolivati olja na ogenj...vir-Večer.

Pakajsitijanor!

Rešitev za cigote bi bila, da se naredi rezervat, v katerega ne sme nihče, iz njega pa tut ne. Zunaj postavit bodečo žico in minsko polje. Noter pa naj se pokoljejo in smrdijo sami sebi. Pa da ne bi kdo rekel, da sem rasist; ven bi že kakšnega spustil, vendar šele, ko se primerno obnaša (beri socializira-asimilira-izšola-umije-ne dere-ne navija glasne ciganske "glasbe"-ne krade-ne posiljuje-se ne vozi z neregistriranim avtom brez izpita-ne vleče socialne, ampak gre delat-nima razplojevalnih navad na nivoju podgan-ne kuri gum v naravi-ne grozi-ne pretepa-in ni tak cigan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj, ampak imam občutek, da se imaš res za nekoga, ki je vso pamet tega sveta požrl :doze:

zaenkrat dojemam zlo hitro, tko da take pametnjakoviče dam preprosto na ignorr.

te pa lahko pohvalim za prav olikan stil izražanja :grrr to o človeku dosti pove :hmm:

eno pivo sem ti dolžan... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj, ampak imam občutek, da se imaš res za nekoga, ki je vso pamet tega sveta požrl :doze:

zaenkrat dojemam zlo hitro, tko da take pametnjakoviče dam preprosto na ignorr.

te pa lahko pohvalim za prav olikan stil izražanja :grrr to o človeku dosti pove :hmm:

Ne vem, takele flance "ablebable" je zelo težko prebavljat, daj raje mal razmisli in poskusi odgovoriti na Brojeve trditve. In znova in znova, da se prime.

Sicer je pa že g. Pepe vse napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!