Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

V Mariboru dva pitbulla napadla starki in njuna psička, policija se je odločila, da psov ne bo odvzela, saj je lasnik rom in ni hotela dolivati olja na ogenj...vir-Večer.

Pakajsitijanor!

Rešitev za cigote bi bila, da se naredi rezervat, v katerega ne sme nihče, iz njega pa tut ne. Zunaj postavit bodečo žico in minsko polje. Noter pa naj se pokoljejo in smrdijo sami sebi. Pa da ne bi kdo rekel, da sem rasist; ven bi že kakšnega spustil, vendar šele, ko se primerno obnaša (beri socializira-asimilira-izšola-umije-ne dere-ne navija glasne ciganske "glasbe"-ne krade-ne posiljuje-se ne vozi z neregistriranim avtom brez izpita-ne vleče socialne, ampak gre delat-nima razplojevalnih navad na nivoju podgan-ne kuri gum v naravi-ne grozi-ne pretepa-in ni tak cigan)

dobra teorija - isto bi jaz prakticiral, vendar bi bil filter intelektualni nivo (za vse, ne sam za cigote) :-)

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc,ti si tako nestrpen, da verjetno še sam sebe težko prenašaš!!

Damian, to si izluščil ravno iz onega citiranega dela? Pa ravno tam lepo piše, da nisem imel proti oni familiji nič, dokler se ni kriminalno obnašala. :)

Naj te razveselim z informacijo, da sebe zlahka prenašam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian, to si izluščil ravno iz onega citiranega dela? Pa ravno tam lepo piše, da nisem imel proti oni familiji nič, dokler se ni kriminalno obnašala. :)

tvojo misel bom uporabil za razmislek na glas:

torej,v demokratični družbi naj bi zadeve funkcionirale tako, da naj ti ne bi imel proti nikomur nič, tudi takrat, ko ti oni ne vem kaj vse dela... za vse sankcije naj bi poskrbela država.

Žal je to tudi največji problem demokratične družbe - podobno, kot utopični kapitalizem, demokratična družba pozablja na individualno doživljanje "objektivnih" okoliščin. Oziroma mora imeti za rihtanje teh zadev na mestu ekstremne vzvode, ki jih naša še nima. Ameriki, ki jih ima, pa se itak posmehujemo (ker je včasih orenk smešno).

Skratka - odločite se, a hočemo demokracijo, ali ne, potem pa se v skladu s tem tudi ravnajte/ravnamo - v političnem smislu, zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru dva pitbulla napadla starki in njuna psička, policija se je odločila, da psov ne bo odvzela, saj je lasnik rom in ni hotela dolivati olja na ogenj...vir-Večer.

Pakajsitijanor!

Rešitev za cigote bi bila, da se naredi rezervat, v katerega ne sme nihče, iz njega pa tut ne. Zunaj postavit bodečo žico in minsko polje. Noter pa naj se pokoljejo in smrdijo sami sebi. Pa da ne bi kdo rekel, da sem rasist; ven bi že kakšnega spustil, vendar šele, ko se primerno obnaša (beri socializira-asimilira-izšola-umije-ne dere-ne navija glasne ciganske "glasbe"-ne krade-ne posiljuje-se ne vozi z neregistriranim avtom brez izpita-ne vleče socialne, ampak gre delat-nima razplojevalnih navad na nivoju podgan-ne kuri gum v naravi-ne grozi-ne pretepa-in ni tak cigan)

Hallo!

Ko boste postavljali mrežo in mine mi sporočite!!! Pridem brezplačno!! :angry:

šE PREJ PA NAJ DAJO POLICAJEM NAMESTO NEPROBOJNIH JOPIČEV KAR "PAMPERS" PLENICKE!

Dokler se ne bodo naši državni tehniki vozili v službo izven svojega kraja ne bo nič bolje,namreč, ker se bojijo ustrahovanja in groženj s strani Ciganije jih tudi ne lovijo ampak npr. lovijo nas z rotirajočo lučjo trije v policijskem kombiju, zaradi neuporabe pasu. Ker sem plačal na zadnji dan, ki naj nebi več veljal v rok osmih dni so mi prilepili še 10-jurjev. :devil:

Mislim, da se na lep in demokratičen način ne da narediti nič- seveda v tekih primerih- ampak jih mora biti strah za vsak korak ki ga naredijo. Kdor jih zagovarja pa mu jih je treba za vzorec domov poslat, pa bo hitro pozabil na lepe besede in obnašanje. :nono:

Saj nima smisla, pa še lepa nedelja je.!!!

Lp vsem! Kmalu pride pomlad in novi kilometri užitkov, pa bomo morda pozabili na cigote dokler nam kaj ne sunejo! :krneki:

post-2663-1163944598.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, takele flance "ablebable" je zelo težko prebavljat, daj raje mal razmisli in poskusi odgovoriti na Brojeve trditve. In znova in znova, da se prime.

Sicer je pa že g. Pepe vse napisal.

ne rabiš brat, česar ne želiš. :grrr

in jz ne rabm nasvetov pametnih teoretikov, se učim iz prakse, med drugim tudi iz neposrednega dela z njimi.

Proti ciganom nimam nč, celo všeč mi je njihova kultura. Imamo pač srečo, da so naši kar v redu in niso nasilni. Pa ne mislite, da se vsi cigani med seboj prenašajo. Ambruških niti naši ne marajo.

Spoštujem ljudi, ne prenesem pa tistih, ki so naduti in ošabni in si v svoji prevzvišenosti drznejo žaliti vsakogar. In potem se imajo še za intelektualce. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne prenesem pa tistih ..

Hja

vsakdo ima kako šibko točko in seveda ne prenaša ljudi zaradi

svojih bednih virtualnih predstav o njih

in to tako močno, da se mu/ji niti ne da razumeti kaj kdo piše

in potem užaljeno kokodaka in brska z nogo po pesku,

ko mu nekdo predoči resnico o njem samem/njej sami.

Spljoh

pa Sončyca - dragica moja, zobotrebček ljubi ..

ali kakorkoli že hočeš sama ..

naj tule izrazim izredno radost nad tem,

:yea1:

da se po vsej verjetnosti NIKOLI

ne bova spoznala, saj bo tako

moje življenje veliiiko srečnejše.

:devil:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh da še malo insejderskih informacij dodam iz današnjega gostinskega popoldneva v Ambrusu !

Verjetno edina gostilna ( žal druge nisem šel iskat, videl pa tudi ne) pri pokopališču in cerkvi nudi prijeten a malce viseči ( ne levo ali desno ampak malce nazaj ) parkirni prostor ! Še preden sem se do nje pripeljal sem bil deležen zvedavih pogledov mladcev iz bližnjega rokometnega igrišča na katerem so žogi delali družbo tudi lokalni enduraši s svojimi "lubicami"!

Lična gostilna z masivnim inventarjem, ki ti da slutiti da se tile stoli na tvojem hrbtu ne zlomijo ampak jo kvečjemu skupi tvoj hrbet, je ponudila zavetišče osmim lokalcem, natakarci in moji malenkosti ki je brez problema srebala topel čaj in s težavo razumela lokalno govorico !

Ja sedaj zbiramo po 50 tisočakov jim bomo v Murglah kupili bajto !

Samo Slovenske novice in to še samo enkrat so vredu pisale !

Šele sedaj sta se Janša in Drnovšek oglasla ! Kaj sta pa do sedaj delala !

Reformiramo se, ja !

V kot stisnjenemu obiskovalcu in njegovemu pivu: Tinč če si bil do sedaj tiho bodi še naprej ! Al pa pojdi domov !

Ti lahko greš domov ker imaš doma centralno !

Ja, ja !

Ob vstopu treh lovcev, od katerih je prvi takoj prijavil da se gre v spominsko knjigo vpisat ( beri WC ) sem videl da so neoboroženi, razen svojih otepačev, katere so dali na razpolago že omenjeni spominski knjigi !

Ker sta dva starejša zakonca s katerima sem sedel prio mizi začela debato o dežju in kako ga je malo in da v Ljubljani že nekaj prši sem jo pobrisal še pred dežjem nazaj proti domu !

Čaj je bil dober ! Zato se bom še kdaj oglasil !

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja

vsakdo ima kako šibko točko in seveda ne prenaša ljudi zaradi

svojih bednih virtualnih predstav o njih

in to tako močno, da se mu/ji niti ne da razumeti kaj kdo piše

in potem užaljeno kokodaka in brska z nogo po pesku,

ko mu nekdo predoči resnico o njem samem/njej sami.

Spljoh

pa Sončyca - dragica moja, zobotrebček ljubi ..

ali kakorkoli že hočeš sama ..

naj tule izrazim izredno radost nad tem,

:yea1:

da se po vsej verjetnosti NIKOLI

ne bova spoznala, saj bo tako

moje življenje veliiiko srečnejše.

:devil:

na obojestransko zadovoljstvo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na obojestransko zadovoljstvo :beer2:

Pa

res .. škoda da nimajo smejkota, ki pije Cockto .. sam ta smrdljiw per ..

ampak sy si lahko smejkota s Cockto zamisliš - ys pa narišem tegale:

:OK:

Če

pa slučajno tako nanese - ti bom pa kazow hrbet,

da te slučajno ne užalim s kakim

čudnim pogledom ali nerazložljivim nasmehom.

:blush:

Sam tolk, da veš - a ne?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa

res .. škoda da nimajo smejkota, ki pije Cockto .. sam ta smrdljiw per ..

ampak sy si lahko smejkota s Cockto zamisliš - ys pa narišem tegale:

:OK:

Če

pa slučajno tako nanese - ti bom pa kazow hrbet,

da te slučajno ne užalim s kakim

čudnim pogledom ali nerazložljivim nasmehom.

:blush:

Sam tolk, da veš - a ne?

:rolleyes:

se ne bojiš, da te bom pol zahrbtno napadla? :naughty:

ma ne seri, pir bova spila :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 se ne bojiš, da te bom pol zahrbtno napadla? :naughty:

2 ma ne seri, pir bova spila :lol1:

1 ne - ko/če me boš vidla ti niti na misel ne bo prišlo, da bi me s 5 metrsko palco v hrbet dregnila, kaj šele napadla

2 v to me od rane mladosti dalje ni še nihče prepričal (je kar nekaj prič na MSu)

lahko pa ti pivo, ys pa Cockto - če si za kompromise, seveda

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ne - ko/če me boš vidla ti niti na misel ne bo prišlo, da bi me s 5 metrsko palco v hrbet dregnila, kaj šele napadla

2 v to me od rane mladosti dalje ni še nihče prepričal (je kar nekaj prič na MSu)

lahko pa ti pivo, ys pa Cockto - če si za kompromise, seveda

:rolleyes:

zmenjen :grim itak je jezik moje največje orožje, tko da ne rabm s palco okol hodt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je prišlo na misel.

Cigani iz Ambrusa imajo pravice se vrniti na svoj dom-se popolnoma strinjam.

Država ima pravico porušiti črnogradnje-popolnoma res.

Se pravi država lahko sedaj, ko so barake prazne, le te poruši. Cigani se nato lahko vrnejo na svojo zemljo in preživijo zimo v šotorih. Lahko pa sprejmejo ponudbo vlade in se naselijo v nove, zakonsko zgrajene, hiše na novi lokaciji. Vem kaj bi jaz izbral B)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ne - ko/če me boš vidla ti niti na misel ne bo prišlo, da bi me s 5 metrsko palco v hrbet dregnila, kaj šele napadla

2 v to me od rane mladosti dalje ni še nihče prepričal (je kar nekaj prič na MSu)

lahko pa ti pivo, ys pa Cockto - če si za kompromise, seveda

:rolleyes:

In sta odpujsala v bližnjo oštarijo na pir in cocto, pred tem se pa besedno "skoraj pobila"!

Vidva bi zadevo v Ambrusu hitro porihtala. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je prišlo na misel.

Cigani iz Ambrusa imajo pravice se vrniti na svoj dom-se popolnoma strinjam.

Država ima pravico porušiti črnogradnje-popolnoma res.

Se pravi država lahko sedaj, ko so barake prazne, le te poruši. Cigani se nato lahko vrnejo na svojo zemljo in preživijo zimo v šotorih. Lahko pa sprejmejo ponudbo vlade in se naselijo v nove, zakonsko zgrajene, hiše na novi lokaciji. Vem kaj bi jaz izbral B)

Se takoj podpišem pod to!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sta odpujsala v bližnjo oštarijo na pir in cocto, pred tem se pa besedno "skoraj pobila"!

Vidva bi zadevo v Ambrusu hitro porihtala. :D

samo izmenjava mnenj :grim

kot v parlamentu, vsi pametni, vsi napadalni, pol pa vsi skup na pijačo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se takoj podpišem pod to!!! :OK: :OK: :OK:

Yesss

:OK:

vsi na Motomarsu smo čakali samo še tvoj podpis .. evo, zdej pa bo ..

:yea1:

::::::::::::

:lol1:

samo izmenjava mnenj :grim

kot v parlamentu, vsi pametni, vsi napadalni, pol pa vsi skup na pijačo. :lol1:

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cigan ? je to kaj podobnega cefurju ?

ali slucajno poteka debata tukaj o romih in/ali sinti.

samo vprasam......

ker takole pavsalno cigan......... jih je vec tukaj. tudi pismenih in intelektualnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cigan ? je to kaj podobnega cefurju ?

ali slucajno poteka debata tukaj o romih in/ali sinti.

samo vprasam......

ker takole pavsalno cigan......... jih je vec tukaj. tudi pismenih in intelektualnih.

vprašanje modreca in v isti sapi odgovor .. koga že .. ah, sladoledek

se je vklučiw v debato

noja ..

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mariboru dva pitbulla napadla starki in njuna psička, policija se je odločila, da psov ne bo odvzela, saj je lasnik rom in ni hotela dolivati olja na ogenj...vir-Večer.

Pakajsitijanor!

Rešitev za cigote bi bila, da se naredi rezervat, v katerega ne sme nihče, iz njega pa tut ne. Zunaj postavit bodečo žico in minsko polje. Noter pa naj se pokoljejo in smrdijo sami sebi. Pa da ne bi kdo rekel, da sem rasist; ven bi že kakšnega spustil, vendar šele, ko se primerno obnaša (beri socializira-asimilira-izšola-umije-ne dere-ne navija glasne ciganske "glasbe"-ne krade-ne posiljuje-se ne vozi z neregistriranim avtom brez izpita-ne vleče socialne, ampak gre delat-nima razplojevalnih navad na nivoju podgan-ne kuri gum v naravi-ne grozi-ne pretepa-in ni tak cigan)

Ti si ksenofob z rasističnimi tendencami!!!

V Mariboru dva pitbulla napadla starki in njuna psička, policija se je odločila, da psov ne bo odvzela, saj je lasnik rom in ni hotela dolivati olja na ogenj...vir-Večer.

Pakajsitijanor!

Rešitev za cigote bi bila, da se naredi rezervat, v katerega ne sme nihče, iz njega pa tut ne. Zunaj postavit bodečo žico in minsko polje. Noter pa naj se pokoljejo in smrdijo sami sebi. Pa da ne bi kdo rekel, da sem rasist; ven bi že kakšnega spustil, vendar šele, ko se primerno obnaša (beri socializira-asimilira-izšola-umije-ne dere-ne navija glasne ciganske "glasbe"-ne krade-ne posiljuje-se ne vozi z neregistriranim avtom brez izpita-ne vleče socialne, ampak gre delat-nima razplojevalnih navad na nivoju podgan-ne kuri gum v naravi-ne grozi-ne pretepa-in ni tak cigan)

In rasist!!!!

Damian, to si izluščil ravno iz onega citiranega dela? Pa ravno tam lepo piše, da nisem imel proti oni familiji nič, dokler se ni kriminalno obnašala. :)

Naj te razveselim z informacijo, da sebe zlahka prenašam ;)

1.) Ne,to sem izluščil iz povprečja vseh tvojih mailov.

2.) A se cela familija kriminalno obnaša,vključno z dojenčki in ostalimi otroci????????

3.) Če bi sebe zlahka prenašal in spoštoval,potem ne bi bil takšen ksenofob!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cigan ? je to kaj podobnega cefurju ?

ali slucajno poteka debata tukaj o romih in/ali sinti.

samo vprasam......

ker takole pavsalno cigan......... jih je vec tukaj. tudi pismenih in intelektualnih.

Mi se z njimi (ki so v sosednjem naselju) kar razumemo, pa nihče ne zameri,če mu rečeš cigan,saj tega (recimo jaz) ne mislim v žaljivem smislu. Tudi sami sebi ponavadi pravijo tako(cigani in civili) , pa tudi golaž je ciganski,ciganska muzika, itd....

Tu mislim, da je važnejši odnos do sočloveka, kakor pa poimenovanje.

Žal pa je država že od 2.svet.vojne naprej mislila, da bo problem rešila že s tem, da bo uvedla uradno preimenovanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si ksenofob z rasističnimi tendencami!!!

In rasist!!!!

Ti pa zagovornik ciganov. In kaj potem??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa zagovornik ciganov. In kaj potem??? :evilgrin:

Ne vseh. Pravim, da je za kriminalce med njimi prostor v zaporu, za tiste, ki so normalni ali imajo voljo to postati ,pa obstaja en kup civiliziranih načinov,da se jih asimilira,navadi na delo ,tudi na dolžnosti in tudi na človeka vredno življenje.

Ne pa, da se zaradi nedela oblasti (vključno s prejšnjo in sedanjo),pravosodne in izvršne veje oblasti "dogaja narod".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!