Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

:headbang: :headbang: :headbang: Ambrušani poškodovani :eek: le kdo jih je :hmm: jaz bi poslal te cigane vse v PIZDO MATERINO ker so ciganski izsiljevalci

država naj jim dovoli it na prejšnje območje in taisti moment uporabiti vzvode inšpekcij ter počistiti in poravnati nelegalno območje

sim pa ne mi o pravni državi ker do sedaj se nobenemu ciganu ni nič pripetilo kot pa zgornji članek navaja pa so poškodovani naši državljani :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

država naj jim dovoli it na prejšnje območje in taisti moment uporabiti vzvode inšpekcij ter počistiti in poravnati nelegalno območje

...

Če vlada ni sposobna rešit te problematike okoli črnogradenj, naj najame Hrvate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrbujem nasvet! Če se bom odločil oditi v Puščo, a mislite, da bo tut sredi noči cela vlada priletela in me skušala obvarovati?! :nono: Toliko o enakopravnosti med nami in cigani... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bodo vsi preživeli to majhno državljansko vojnico.

Obenem upam, da si bo ta vlada še dodatno polomila svoje črvivo zobovje.

Ničesar si ne bo polomila, ravno zato, ker vse dela tako prekleto v rokavicah, ko je vendar jasno, da je sprejet odlok za rušenje (Damian, čisto nič ni pomembno koliko so jih porušili, so pa jih ... se spomniš Stroja? Ne Strojana ... ).

Poleg tega premalo poudarjajo, da ni problem v tem da so cigani, pač pa v tem, da so Strojani in da ta "dom" o katerem stalno fantazirajo, sploh obstajati ne bi smel in da je nelegalen. To potem čisto spremeni vse skupaj, ker tistim, ki dovolj površno to spremljajo, še kar nič ni jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem verjet.....šest ciganov se hoče nekam naselit (na občinsko last, ne h komurkoli doma na vrt), pa dvignejo celo občino na štrajk.....temu se reče ciganska moč....zaradi šest jebenih malih cigančkov se celi vasi slovencev tresejo gate....temu pravim moč nad širokimi ljudskimi množicami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrbujem nasvet! Če se bom odločil oditi v Puščo, a mislite, da bo tut sredi noči cela vlada priletela in me skušala obvarovati?! :nono: Toliko o enakopravnosti med nami in cigani... :angry:

ni kaj dodati na ta post :OK: vsi ministri z Janšo na čelu

so ponoči letali in mirili cigančke :eek: :eek: :eek:

PRPE :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6?

Pa dobro, tudi če bi jih bilo samo 6 - težava je v tem, da oni lahko reagirajo tako, kot ti ne smeš. Poleg tega jih je hitro 36 ... se zberejo če je treba :)

Je pa vse skupaj marsikaj preveč eskalirano zaradi "prišepetovalcev" zadaj - cigani so za to premalo inteligentni, marsikomu pa koristi ta spor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zver se je z Mirčnom pelal v avtu, hehe ... Da ne govorim o Janši, ki je mogu skor sred noči ustat pa gate navlečt, da je šu mal redarit.

Tale Mirč bo res še v politiko zavandral.

Me je pa zbodla ena formulacija nekega slovenca od tam doli - je reku,da je treba te cigane socializirat, "da bojo koristni družbi"... Mislim, da cilj demokratične družbe ni v tem, da bi morali biti posamezniki koristni družbi, temveč, da je cilj to, da si koristen sam sebi. In to cigani itak že so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zver se je z Mirčnom pelal v avtu, hehe ... Da ne govorim o Janši, ki je mogu skor sred noči ustat pa gate navlečt, da je šu mal redarit.

:lol1: :lol1:

Tole mi je pa polepšalo dopoldne :OK: Se jim maščuje to delo v rokavicah, ja ... Ciganu daš prst, pa te zgrabi za roko ... sedaj pa imajo ... jih vrtijo okoli prsta, pa nič ne upajo, da se ja ne bi komu zamerili :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blizu mene živi res velik cigan :grim pa velko bajto ima :eek:

čudim se ker je dobra duša :hmm:

da ne povabi Strojanovih v goste :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zver se je z Mirčnom pelal v avtu, hehe ... Da ne govorim o Janši, ki je mogu skor sred noči ustat pa gate navlečt, da je šu mal redarit.

Tale Mirč bo res še v politiko zavandral.

Me je pa zbodla ena formulacija nekega slovenca od tam doli - je reku,da je treba te cigane socializirat, "da bojo koristni družbi"... Mislim, da cilj demokratične družbe ni v tem, da bi morali biti posamezniki koristni družbi, temveč, da je cilj to, da si koristen sam sebi. In to cigani itak že so.

Dobra vest :OK: . Dovolj je, da naši politiki po pisarnah spijo čez dan, naj vsaj v prostem času ponoči nekaj naredijo. Po mojem bo JJ prej zanosil kot njegova, če ga bojo tako še malo jeb**i.

Takoj volim na volitvah Mirčna. Če bo izvoljen ne bo več imel časa delat pizdarij po Dolenjski, ker bo imel preveč dela s Cigani.

Cilj demokratične družbe je verjetno res, da si koristen sam sebi. Pa neškodljiv za druge ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...06_16149603.php

Zanimivost #1 - omenja se "prišepetovalce" - bi šel stavit da je to skupek ljudi, ki jim je veliko do tega, da je v zvezi s tem čim večji cirkus ... "levica", "forum 21" (Janković in prijatelji :D)

Zanimivost #2 - na posnetku je 2x vidna rdeča kroska ...

Naivnost #1 - gotovo se z njo vozijo samo po cross progi in po svoji parceli?

Naivnost #2 - gotovo so jo kupili ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, v tistem postu ko je eMBe napisu, da je biu poškodovan samo en ambrušan, to ne bo držal, ker so bli trije odpeljani v bolnišnico.

Fizično silo so uporabili pa specialci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paralela #1: tudi cyc vozi krosko ...

Ja, nagradno vprašanje #1 - koliko ciganov sem že videl na cross progi?

A je potreben tudi hint #1 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je potreben tudi hint?

Kaj je to hint? A je to kao hin t oz. crkjeni T? :P

P.S.: Poceni prodam licenco za S-trojan remover. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokažte slovenca ki mu uspe spraviti pol vlade sred fuka od doma ponoči na Višnjegorski klanec :lol1:

Urška je morala stradat zarad Strojanov :lol: :lol1: :lol: :lol1:

Svaka čast cigotom da zbudijo te proklete politike in jim pokažejo kako se dela ali ne dela z ljudmi pa naj bodo slovenci ali karkoli :naughty:

tud Ambrušanom kapo dol da so se znali zoperstaviti policajski golazni :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, v tistem postu ko je eMBe napisu, da je biu poškodovan samo en ambrušan, to ne bo držal, ker so bli trije odpeljani v bolnišnico.

Fizično silo so uporabili pa specialci.

Hja, viš. A to pomeni, so med specialci tut zlobni krvolični in sploh z vsemi žavbami namazani cigoti, ki tako uboge nedolžne slovence mlatijo in v bolnico pakirajo?

o, joj - narobe svet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...06_16149603.php

Zanimivost #1 - omenja se "prišepetovalce" - bi šel stavit da je to skupek ljudi, ki jim je veliko do tega, da je v zvezi s tem čim večji cirkus ... "levica", "forum 21" (Janković in prijatelji :D)

Si ti malo paranoičen?

Saj so tvoji že dve leti na oblasti,pa niso nič kaj dosti naredili...

Koliko časa ti bo še kriva prejšnja oblast????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je pa zbodla ena formulacija nekega slovenca od tam doli - je reku,da je treba te cigane socializirat, "da bojo koristni družbi"... Mislim, da cilj demokratične družbe ni v tem, da bi morali biti posamezniki koristni družbi, temveč, da je cilj to, da si koristen sam sebi. In to cigani itak že so.

Bi lahko tole definicijo ,,cilj demokratične družbe je biti koristen sam sebi,, povedal kje si jo dobil?...

Če bi bili cigani edini, ki po tvoje dosegajo cilj demokratične družbe ne vem zakaj pol vzemajo podporo ostale družbe(od finančne naprej) in tudi ne vem kaj bi lahko dobili če bi bili vsi kot oni...kdo bi polnil fond , iz katerega jemljemo vsi...eni manj eni več, s tem da nekateri no ne prispevajo NIČ?

In kako si ti po tej svoji definiciji predstavljaš socijalno družbo, kjer naj bi vsi imeli enako možnost priti do pomoči ko jo potrebujemo?...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

In kako si ti po tej svoji definiciji predstavljaš socijalno družbo, kjer naj bi vsi imeli enako možnost priti do pomoči ko jo potrebujemo?...

Komunizem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunizem :hmm:

Fajn...sam delal ne bomo, ker bomo s tem koristni družbi (res da ne demokratični...je pa vseeno družba in ne samo ,,me I, myself)...to pa ni cilj....edin če bi doma imel vsak printer in si sprinal evre s katerimi bi šel nekam v čudno demoratično družbo, ki ni dosegla cilja in si tam kupili recimo inkubator za svojega prezgodaj rojenega otroka.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!