Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

štanga ji fali... :kva2: cigoti vkradli. :lol:

Ker je DED si naj štango vsak sabo prinese! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ker si lastnik motornega kolesa ali pa imaš uhan v ušesu ali nekotrolirano prdiš in rigaš ali kar tako iz čiste sosedske ljubezni !

Nekako sem mnenja, da se ukrepe sprejema takrat ko ljudstvo raztegne svojo pravico čez vse meje normale. Recimo Strojani so dobili odločbo o rušenju oz. da bo treba hiše podret 12 let nazaj in če bi dokaj normalno živeli...seveda kot cigani...jim najbrž nikol ne bi rušili niti noben jih ne bi preganjal, ker se nikomur ne da ukvarjati z njimi...Ampak, ker so si jemali vedno več pravic in niso le kradli pridelkov (na kar so se domačini celo navadili) ampak so začeli razturaviti cele njive, groziti, ustrahovati, vlamljati...je počilo...in sedaj so kjer so. Vrlgi so slabo luč a vse rome čeprav se trudimo razumet, da niso vsi taki. Enako je z Ridami, ki jih Syim tako rad omenja...vse je bilo ok, vsi smo se brez problemov vozili čez....ker pa so se najdli eni in začeli tam poganjati korenine, zagnjati pizdarije s svojim neznanjem, parodirati ...je danes tam ograja, olje na cesti, polcajave več kot listja ...in probleme zaradi tega imamo vsi....ali pa bolniške...če ne bi bilo toliko zlorab in če bi zdravniki delali tako kot naj bi ne bi nihče razmišljal, da je treba zmanjšati denaro nadomestlo...spet bomo najebali vsi...ali pa zavarovalnice...vrat, ali kasko (še posebaj proti kraji)...zaradi prekomernega izkoriščaja so vsako leto višje premije, za vrat ne dobiš nič, kasko proti kraji se skoraj ne izplača, z zavarovalnico je cela vojna če želiš dobiti izplačano škodo...spet smo najebali vsi, ker sami ne znamo izočiti ali navaditi reda osebke ki so pripejale do tega....enako je z radarji...preveč kretenov je zaradi hirosti naredilo preveč pizdarij...in plačujemo vsi....žal pa se mi zdi da največ palčajo ravno tisti, ki za situacio niso krivi.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jo je kdo tu videl :hmm: al so jo romi ukrali :doze:

Takšne prometne znake bom dosledno in takoj upošteval. Imam tudi somišljenike.

Prosim za komplet brez pri STOP znakih.

Aja, če je na MS kakšna pripadnica Rome, lahko pride k meni dojit mojga sina. Ko jih že vsi ponujate.

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če je na MS kakšna pripadnica Rome,

lahko pride k meni dojit mojga sina.

... da ne boš potem jamrow, če ti potem

sin pri treh letih

ukrade motočita in ga proda na bowhi za 12,76€ ..

"majčino"mlekopress

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

zmeraj sem govoril: ko bom velik NIKOLI ne bom policaj ! :P

Lobo in Brihta včasih sem tudi v dvomu o vajini pismenosti ! :fredy:

Motoristek bi se rad kregal in užival v zvokih Turbo Brendija & Co. ! :naughty: ne dirajte mi sloWenCe ! :evilgrin:

Če nam v Lj gospodari Turbo kapitalist tud s :yea2: Turbo muzko :yea2: ni nič narobe..

Razen tega sta Bredni & Co več slovencev spravla v dobro voljo kot pa vsi mirovniki, protestniki in "civilna družba"skupaj.

Veselje in smeh sta pa pol zdravja

kaneda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Če nam v Lj gospodari Turbo kapitalist tud s :yea2: Turbo muzko :yea2: ni nič narobe..

Razen tega sta Bredni & Co več slovencev spravla v dobro voljo kot pa vsi mirovniki, protestniki in "civilna družba"skupaj.

Veselje in smeh sta pa pol zdravja

kaneda

hja bi človek rekel da se bližamo razpravi o razliki med urbano in ruralno kulturo oz. izpodrivanje ene na račun druge ! na nacionalki nam bodo pokazali kako se stvarem streže - ata Košnik že ve ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahko en vseznalec usmilil nas ignorantov in nam po 136 straneh nakladanja podal odgovor _zakaj se splaca biti rom (cigo)!_ ?

danke & finke vnaprej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, odgovor je bil objavljen že v prvi objavi. Takorekoč retorična objava :-)

Evo ena zanimiva zadeva za izražanje mnenj!

Nedavno sem slišal da imajo romi določene pravice o katerih lahko slovenski državljan le sanja.

Ob tem da banda ne plačuje davkov in ne dela prav nič imajo sledeče pravice:

-kot romi lahko vozijo neregistriran avto,

-za postavitev "hiše,koče" ne potrebujejo nobenih papirjev ampak ko se spomnijo pač postavijo,

-lahko nakradejo do 30 000 mesečno pa jim nobeden ne more nič.

Zdaj pa povejte kam to pelje?Eni plačujejo davke da se lahko naši državni kekci furajo v 30 miljonov vrednih avtomobilih.

Država pa nabija davke na bencin, hrano...

Skratka davek moraš plačat pa če kupiš oli gumo al pa avto,medtem ko se tej čefurjadi jebe za vse.

Edina rešitev bi bla da se slovenčki mal zbunimo pa pred parlament pa dol s to bando ki se hodi gret v parlament namesto da bi kaj pametnega nardil.

Cigane pa pred dejstvo al delat pa plačvat davke al pa v Kočevski rog pa v jamo z njimi kot med vojno!

Jaz se poščijem na to državo!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahko en vseznalec usmilil nas ignorantov in nam po 136 straneh nakladanja podal odgovor _zakaj se splaca biti rom (cigo)!_ ?

danke & finke vnaprej. :)

reče se:

danke, finke, albanke in ciganke

ne

pa krtkonakratk tmneki

:angry:

.................

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, numero uno, sem bolj severno naravnan (led, mraz, sneg pa to B) ).

jasno, sy to vem - sladoledek - ampak

sm hotu sam "zahvalnico" malo prirediti tematiki,

ciganke, pa to .. a veš ..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi, da se je nekaterih stvari preveč nakopičilo sedaj. Narod je pipiz...l. Pač pr ciganih prvo. Še popis nepremičnin se začenja, kjer bo narod še bolj popiz.., ker morjo (mormo) nekajkrat davek plačat za eno stvar, ciganim se pa hiše kupujejo. Ne vem če bo to še naprej tako šlo.... Ne vem, če obstaja kje v Sloveniji lokacija za to cigansko družino, kjer bi jo hoteli. Bo mogla država ponudit nadomestilo, kakor za radioaktivne odpadke :kva2:

Stvari se kopičijo, rešitev in odgovorov pa ni pravih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kdaj se bo zganil varuh človekovih pravic in ustrezno odreagiral glede žalitev prebivalcev Ambrusa, Ivančne gorice, Zagradca.

Namreč v nedeljski oddaji TLP na nacionalni TV je njen voditelj na malce zabrisan način zmerjal prej omenjene domačine.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrrrmmm daj skini Bernardo ker smo jo že davno brali & videli !

Tadej ti pa malo odbriši ta zabrisan način zmerjanja na TLP ! Al si mogoče videl izrezane gole guze z vstavljenimi vrtnicami ! .) Baje so nekateri tudi zaradi tega klicali Hanžka ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še copy/paste čtivo za Rude Boya in njegove prijatelje:

:hmm: Predlagam, da se skriješ, ker se bo vsul plaz prispekov na ta članek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko en :topic: vprašanje: a se kej ve, kaj je z vaščanom, katerega so pretepli.... a imakdo kako info? Res ne vem, ker radia in TVja skor ne poslušam in ne gledam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš pretepenega od policajev v soboto ali onega ki je (bil?) v komi in je nastradal od onega posiljevalca ob pomoči ubogih, zatiranih, Strojanov? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!