Skoči na vsebino

SEX in POP PSIHOLOGIJA


XDR

Priporočene objave

Leon.....ženske za svoje češplce nimajo nekih posebnoh ljubkovalnih imen......(no, vsaj za dve vem,ki jih imata radi).....večinoma pa se jih sramujejo v stilu....neki zgrbančenga, mesovlje, pa kako te rajca taka žvarovna, razpočnica, rana....itd......

:slap: :slap: popolnoma nerazumljivo, za del telesa, ki nudi toliko užitkov.....vizualnih, telesnih, vse burbončice plešejo sambo........jaoooooooooooo....le kdo bi razumel te naše dame :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako smo bl pa včasih brez neta pa gsm-a

to je prihodnost sexa

jaz ga včasih že kr po gsm zrajcam da pride z anteno domov pol pa sam olala :grim

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga včasih že kr po gsm zrajcam da pride z anteno domov pol pa sam olala :grim

pazi da ga ne boš kdaj preveč pa bo že kje po poti domov zavil na olala :devil:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 kaj mou pa šepetaš ?

Mogoče: "Danes sem ti spekla odojka in te skupaj s hladnim six-packom čaka na mizici pred udobnim naslonjačem in TV, kjer si boš lahko ogledal Moto-GP."

Klimbra.

Misliš, da res tako zaničujoče gledajo na svoje "zlate jame".

Če to drži, potem naj, kajti niso še ugotovile, da jim rana marsikaj v življenju omogoča.

BTW:

Tudi moški ne moremo brez pripomočkov opazovati svojih zadnjic, pa jih nikakor ne zaničujemo, nasprotno prav fino jih polnemo in negujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ne vem leon...eni jih raje praznimo...kot polnimo...no vsakemu svoje veselje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ne boš na koncu še trdila, da ZandaZibn spljoh ni prava ženska??? <_<

ma jz nesem ženska,sm kr bl baba :grim

He, he. Ne vem, ne vem....nism vidla u živo. Sicer mi pa privabi nasmeh na usne vsako golo moško telesce.... domišljija nima meja.

če bi me rada kr povej :grim men tud nasmeh :D

A zato ob pogledu name med solzami smeha večkrat izjaviš:

"In kje je preostanek" :angry2: :cry:

Po moje pa ženskam tema in glas bolj paše, ker se pri njih "dogaja" notri - "znotraj vulve".

Nam pa zunaj in imammo zato kaj videt.

Sicer pa ženske tako ali tako svojih češpel brez pripomočkov sploh videti ne morete in vas zato verjetno tudi ne zanimajo. Še omenjate jih kot "nekaj" med popokom in kolenom.

od kje pa to vi veste :hmm:

Leon.....ženske za svoje češplce nimajo nekih posebnoh ljubkovalnih imen......(no, vsaj za dve vem,ki jih imata radi).....večinoma pa se jih sramujejo v stilu....neki zgrbančenga, mesovlje, pa kako te rajca taka žvarovna, razpočnica, rana....itd......

:slap: :slap: popolnoma nerazumljivo, za del telesa, ki nudi toliko užitkov.....vizualnih, telesnih, vse burbončice plešejo sambo........jaoooooooooooo....le kdo bi razumel te naše dame :slap: :slap: :slap: :slap:

aja jz nesem ženska sm baba in mam mufnco ne pa mesovje in zgrbančovje :whistle:

pazi da ga ne boš kdaj preveč pa bo že kje po poti domov zavil na olala :devil:

tolk sem pa le preračunljiva da vem kolk je dolga pot iz strmce do rakeka,mam jz vse pot kontrolo nč bat .)

Sanda7 kaj mou pa šepetaš ?

Mogoče: "Danes sem ti spekla odojka in te skupaj s hladnim six-packom čaka na mizici pred udobnim naslonjačem in TV, kjer si boš lahko ogledal Moto-GP."

u da bi mu pa to nardila se mi pa nebi blo treba nč matrat po telefonu :slap:

ob odojku pa tud jz pozabm na orgazm :whistle:

Klimbra.

Misliš, da res tako zaničujoče gledajo na svoje "zlate jame". TO JE JAMA BREZ DNA :P

Če to drži, potem naj, kajti niso še ugotovile, da jim rana marsikaj v življenju omogoča.

BTW:

Tudi moški ne moremo brez pripomočkov opazovati svojih zadnjic, pa jih nikakor ne zaničujemo, nasprotno prav fino jih polnemo in negujemo.

spet ga biksam :whistle: obup

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi deli. :yes:

Se bom lahko še jaz pridružil.

Kdaj? Kdaj? Kdaj?

:OK: :OK: kar takoj........ :inlove: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wild thing!!!! :yea1: (sanda mislim)

....poznam eno tako kot si ti, no vsaj če ne blefiraš.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

jutr je pa 8.marec

sem mojmu povedala da hočem tako rožo ki mi bo v roki zrastla in jo bom sama dala v svojo vazo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravijo da pes ki veliko laja ne grize....

Verjetno težko dela oboje naenkrat.

Saj verjetno Sanda tudi ne. Je premalo pravopisnih napak.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

jutr je pa 8.marec

sem mojmu povedala da hočem tako rožo ki mi bo v roki zrastla in jo bom sama dala v svojo vazo :D

pol te pa ta roža u ksiht plune :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol te pa ta roža u ksiht plune :)

Mislim, da Sanda ne dopuša te možnosti :grrr , ampak da jo rožica prav lepo nahrani :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da Sanda ne dopuša te možnosti :grrr , ampak da jo rožica prav lepo nahrani :grim

glu glu glulp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ej ..

prosim da se zadržite takih izjav ....včasih je kdo sredi procesa prehranjevanja medtem ko naleti na vaše cvetke :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ej ..

prosim da se zadržite takih izjav ....včasih je kdo sredi procesa prehranjevanja medtem ko naleti na vaše cvetke :blink:

Kwa je pa narobe z rožicami :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa misliš, da Sanda tako mladostno zgleda ... .)

Proteini........beljakovine....... :grim :grim :grim :grim :grim :grim

In to večkrat na dan!!!!!!

Sedaj pa se sprašujem........le zakaj so nekatere na pogled tako stare......????? :eek: :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proteini........beljakovine....... :grim :grim :grim :grim :grim :grim

In to večkrat na dan!!!!!!

Sedaj pa se sprašujem........le zakaj so nekatere na pogled tako stare......????? :eek: :eek: :eek: :eek:

Jep Klimbra, zakaj tako staro zgledaš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!