Skoči na vsebino

SEX in POP PSIHOLOGIJA


XDR

Priporočene objave

Jep Klimbra, zakaj tako staro zgledaš :hmm:

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ne proizvajate :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:inlove:

Se vam zdi, da ima seks psihološki pomen ali pa da psihologija vpliva na seks. Mogoče obstaja kakšna interakcija med psihologijo in seksom?

Jaz mislim takole:

Seks in psihologija sta tesno povezana, saj psihološko stanje, ki ga razumemo v okviru trenutnega razpoloženja in dolgoobdobnega počutja, tesno povezuje izločanje endorfinov, ki nam dajejo med spolnostjo užitek. Prav tako je pomembno psihosocialno stanje v katerem se oba udeleženca spolnega odnosa trenutno nahajata.

Kaj pa vi mislite? :hmm:

ti pomoje preveč filozoferaš pa premal sexaš :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak nalepka je pa čist potihnu?

dejmo ga klicat

Naaaaleeeeeeeepkaaaaaaaaaaaa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Je premalo pravopisnih napak.

kaj je s temi pravopisnimi napakami???? a je slučajno to tisto, ko sem zadnjič enega provociral s pravopisom?

pravijo, da pes, ki dosti laja, ne grize....even .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha zdej pa vem za kaj mi dajo vsi cca 5let manj kot jih imam

le kako da se tega nisem že sama spomnila :slap:

nagaya dobr tek .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ej ..

prosim da se zadržite takih izjav ....včasih je kdo sredi procesa prehranjevanja medtem ko naleti na vaše cvetke :blink:

kaj pa je tu takega? <_<

nice girs suck, good girls swalow!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha zdej pa vem za kaj mi dajo vsi cca 5let manj kot jih imam

le kako da se tega nisem že sama spomnila :slap:

nagaya dobr tek .)

Bi vprašala mene, ko sem starejša, pa več vem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi vprašala mene, ko sem starejša, pa več vem .)

In tut mnogo mlaaaaaajjjjjjšššššššaaaaaaaaaaa zgledaš!!!!!!! :blush: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tut mnogo mlaaaaaajjjjjjšššššššaaaaaaaaaaa zgledaš!!!!!!! :blush: :devil: :devil: :devil:

Normalno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa sanda že znucana od preveč seksa... :whistle:

Sanda nikakor ni znucana ... :grrr ... lahko bi morda bila, ampak ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od preveč......bi bila lahko samo "raztegnjena" ....kar pa je v nekaterih primerih lahko kvečjemu koristno!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......bi bila lahko samo "raztegnjena" ....kar pa je v nekaterih primerih lahko kvečjemu koristno!!!!!!

Odkar nam ni več treba švercat amortizerjev in podobnih rezervnih delov, njet :grrr :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi vprašala mene, ko sem starejša, pa več vem .)

ja ma res,no ma vidiš mi ni blo treba uprašat si že sama povedala .)

mogoče je pa sanda že znucana od preveč seksa... :whistle:

a misliš da se to tud na obrazu :hmm: vidi,ne verjamem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da se to tud na obrazu :hmm: vidi,ne verjamem :grrr

Bom preverila drugič ustnice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramne :?

Cool. Smem prisostvovati ?

Prisežem, da se ne bom z rokami ničesar dotikal.

Za ostalo na garantiram.

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm: sej si mislila zgorne :?

razlika bo očitna,medtem ko zgornje mažem z labello spodnje brišem s palomo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ve ženske.

Če želiš biti dober v postelji moraš poleg drugih stvari tudi pridno vaditi in raziskovati pod nadzorom mentorja. Ženske si ponavadi želite dobrega ljubimca, ki vam v skoraj vsakem trenutku bere misli in jih zna tudi realizirati.

Po drugi strani pa vam "karajša preioda" (napr. dnevno) sexa nekako ne ustreza.

To je itaq znano, da večinoma ne veste kaj hočete, vendar nas enostavno silite, da gremo svojo slo po znanju iskati k drugim.

Ampak zanimivo je, da se vedno najde prostor in čas za novega ljubimca v življenju ženske, pa čeprav daje svojega moža na standby, kakor ohladi se malo, ne moreš skozi samo sexati. Izgleda, da je narava tekom človeku namenila več različnih spolnih parterjev, da je spolnost zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesramne :?

Cool. Smem prisostvovati ?

Smeš :grim

Ah, ve ženske.

Če želiš biti dober v postelji moraš poleg drugih stvari tudi pridno vaditi in raziskovati pod nadzorom mentorja. Ženske si ponavadi želite dobrega ljubimca, ki vam v skoraj vsakem trenutku bere misli in jih zna tudi realizirati.

Po drugi strani pa vam "karajša preioda" (napr. dnevno) sexa nekako ne ustreza.

To je itaq znano, da večinoma ne veste kaj hočete, vendar nas enostavno silite, da gremo svojo slo po znanju iskati k drugim.

Ampak zanimivo je, da se vedno najde prostor in čas za novega ljubimca v življenju ženske, pa čeprav daje svojega moža na standby, kakor ohladi se malo, ne moreš skozi samo sexati. Izgleda, da je narava tekom človeku namenila več različnih spolnih parterjev, da je spolnost zanimiva.

Leon tebi pa se vidi, da sta ti dom in delo največji hobi. Si razmišljal o izzidu novega slovenskega seksološkega dnevnika z naslovom "Dom, delo in seks". Prepričana sem, da bi bil uspešen vsaj tako kot Požar, če ne bolj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

Leon tebi pa se vidi, da sta ti dom in delo največji hobi. Si razmišljal o izzidu novega slovenskega seksološkega dnevnika z naslovom "Dom, delo in seks". Prepričana sem, da bi bil uspešen vsaj tako kot Požar, če ne bolj :grim

Veš, da imaš prav. Tehnično usmerjen tip žal tudi sex jemlje kot tehniko, v njem išče zakonitosti, probleme, rešitve, vzroke,... To je včasih kar mučno za partnerko, ker je ona njegov poligon in mora precej časa preživeti z njim, da on lahko zadovoljuje svojo kreativno in spolno žilico. Tehniki smo pač vedno enaki, samo "poligon" oz. rekvizit se nam menja. In v skrajnih oblikah se ljudje in predmeti kot rekvizit enačijo.

Se ne hecam. To je res problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem. Verjetno tudi navodilo za zamenjavo žarnice prej napišeš kot zamenjaš žarnico :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE.

Če ciljaš, na teoretika, se motiš. Ga pa zagotovo napišem tako, da ga bo precej ljudi razumelo, ker stvari pridem do dna, preden se lotim pisanja navodil. Drži pa tudi, da je občasno "pisanje navodil" nujno, da ti drugi s svojimi mnenji pomagajo pri razvozljevanju nerešenih zadev - kot spodbuda drugim za rezdajanje svojih pogledov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma sem prepričan......da žensk sploh ne razumem več :( :( :(

Al pa tale tema nekam mimo mojih znanj seka :hmm: :hmm: :hmm:

To izvedeti.......pa me lahko koj pobere.....bom mirno užil večni počitek :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!