Skoči na vsebino

Clio servis 60.000


ninc

Priporočene objave

Hja Miha Z. jz razumem mehanike ker sem tudi velik med njimi (kolegi, tip) tako da nism ravn picajzaste sorte. Samo na k.. mi pa gre da so se u Remontu vsi zabaval na moj račun, kot je napisal Misty "kaka huda mačka je prišla" in seveda je blo pol treba se sprehajat mimo in bivšga sošolca takoj zajebavat od kod me pozna k sva debatirala... po drugi strani pa ne da bi on kaj naredil takrat vmes.. in seveda da damica ne bo umazana!! PA KAJ NJEGA TO BRIGA!!!! TUD ČE PRIDEM IZ SERVISA KT SOD OLJA če hočem bit zravn SVOJGA avta pač bom..

in ne Miza Z. ne gledam mu pod prste in gledam kolk olja mu bo kapnilo zravn samo bila sm zravn da sem mu povedala kaj ropota u avtu (kar mimgrede še zmeri ropota kljub servisu ker, normalno da baba neumna ne ve da ropota nevemkajže notr..) in da gledam če je filter res menjan..ostalo pa me ne briga tud če gre na malco vmes ali pa na cigaret.. samo naredi naj tako kot se pravi!!!!

Drugače pa hvala Tantos sem se odločila da od zdaj naprej ne vozim več sama avta u servis ampak bo vozu tip al pa brat da bo vsaj narejen kt se pravi! In nikol več na remonta ampak mi je Brdaus neki svetoval al pa k Vrtač k so serviserji od mojga in se poznajo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nm nekje si omenila da so serviserji same barabe.a je pol tud tvoj tip :? :devil:

hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na k.. mi pa gre da so se u Remontu vsi zabaval na moj račun, kot je napisal Misty "kaka huda mačka je prišla" in seveda je blo pol treba se sprehajat mimo in bivšga sošolca takoj zajebavat od kod me pozna k sva debatirala... po drugi strani pa ne da bi on kaj naredil takrat vmes.. in seveda da damica ne bo umazana!! PA KAJ NJEGA TO BRIGA!!!! TUD ČE PRIDEM IZ SERVISA KT SOD OLJA če hočem bit zravn SVOJGA avta pač bom..

verjemi ,da jim bo z takim odnosom do strank prej al slej prišlo da zmanšanja vhodov v servis z tem pa posledično manj dela....tebe so že zgubili...pa verjetno so ,bodo še koga.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se odločila da od zdaj naprej ne vozim več sama avta u servis ampak bo vozu tip al pa brat da bo vsaj narejen kt se pravi

zakaj pa ne?!če je serviser fer in ne nateguje....

tud tvojga brata in tipa bodo nategnil če bodo hotl (se najdejo taki in drugačni "patroni")

čeprav če se na zadevo spoznaš te bodo mal težje.....

lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa odpisal po delih :D :?

:) Ja kot prvo se popravljam VEČINA mehanikov je barab! :doze: Moj tip pa ni mehanik po poklicu ampak samo po izobrazbi. On pa bo vozil moj avto na servis zato ker se boljš spozna kt jz.. Ker priznam da ravno velik nimam pojma..vem približno kaj in kako je ko mi kdo razlaga nebi pa vedla kje točno in kaj mora menjati ob servisih. Zato ne bom šla več sama tja. Ja in tud njiju lahko nategnejo, samo mal težje kot so pa mene ker se mal boljš spoznata na vse skupaj in ker sta pač TIPA!!

zdj pa reci da se ne zabavate ko pripelje kaka ženska... in še neki...fotr k je bil z mano pol pri prevzemu avta je sam priznal da so se tm na Remontu vsi obnašal tako ker pač "moški nimajo radi, da jim smrklje govorijo kaj je narobe. Se jim to zdi ponižujoče!" točn tko je blo vidt in točn tko so se obnašal!!

upam da sem pripomogla k tem da imajo manj strank :OK: ker so res barabe!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črnolaska, črnolaska... Tip da ti ni mehanik po poklicu, ampak izobrazbi. :? A ni to eno in isto? A potem se ne upa narediti servisa, ali ne zna? Ne me narobe razumet, ampak kje je tu problem naredit manjši servis? Mi na avtih vsi sami delamo servise, pa nobeden ni mehanik, najbližja izobrazba bi bila kovinarska. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Tu sm pa jz sitna. :blush: .ker hočm imeti štempelj u servisni zaradi kasnejše prodaje.. prejšni avto mi je servisiral on tega zdj pa bolj težko k je vse elektronsk pa še dokler mi ga financira fotr je vseen če ga pusti pri miru.. saj zna narediti mali servis še mariskaj drugega samo zakaj bi delal če nič ne pomaga ker ne more poštemplat?? :blush:

je razlika ali si poklicni mehanik ali samo po šoli..ker če ene stvari dolgo ne delaš jo pozabiš.. in moj ko je šofer ne popravlja avtov zato ni ravno ekspert čeprov naredi marsikaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot prvo se popravljam VEČINA mehanikov je barab!

no to sm hotu slišat :D

zdj pa reci da se ne zabavate ko pripelje kaka ženska...

no ja..rečemo že kako...sam d bi norca bril iz nje pa ne..... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej zdaj ne dela, kot mehanik..., ja, ja, tako si mislila. No, seveda, če je oče financminister, ni panike. Pa, če se ti gre zaradi štemplev.

Je pa res, da če nekaj ne delaš, sčasoma pozabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ne verjamem da ko bom sama financirala drugo leto bom še tako zavzeta za štemplje... letos pa ko še nism je pa čist vseen če je :OK:

ja tako sem mislna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ne verjamem da ko bom sama financirala drugo leto bom še tako zavzeta za štemplje... letos pa ko še nism je pa čist vseen če je :OK:

ti si čist huda

a pa clio gre kej čez ovinke, al nč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štemplji?!glih za tolk ga boš prodala (če ga boš) al ma poštemplano servisno al ne...... .)

nima smisla plačevat servise tako drago k pa nardiš pri drugih mehanikih servis za skoraj pol ceneje.....ali pač :?

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiR ne vem... lahko probaš samo na lastno odgovornost :D ker že če ne pripelješ preveč neki poka notr pa kr mal počepje :? :BUA: tko da rajš nebi probavala, bom pol k bo že napol prodan čez par let :OK:

lp

Ja sej ugotavljam res ja... brez veze... bomo že najdl koga k bo mal cenenjš popravlju... :)

ja no ..jz ko sem dva mesca nazaj prodajala 14 let staro petko mi je šel tip vse štemplje pa datume gledat pri servisih (ne glede na to da je šla petka u Srbijo)...

samo je brez veze..ker preveč zmečeš denarja za uradne servise..pa še pri takih pametnjakovičih kt so.. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če ti v ovinkih poka, nikar ne čakaj par let,- pelji na servis. Nemara je homokinetični zglob, ali pa je kakšen var spustil... V glavnem, daj nekomu, da pregleda, tudi svojemu tipu lahko, saj je mehanik, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je ravno iz servisa..so vse pogledal..pa nič najdl.. tako da.. naj bi blo ok.. tip je na servisu gledu in jim najdu počeno manšetno.. toliko o sposobnosti... avto je bil zaradi tega pokanja že 2 krat na servisu..lani k se je to začel..pa niso nč najdl (oz. so spet gledal povsod drugod da je bil račun še kar velik) in letos oz. 1 teden nazaj.. in zdj so menjali manšetno k je bla počena čeprav olje še ni zmetal vn..je blo še kar ok..druzga pa niso nič najdl...

bo že... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

homokinetični zglob....mogoče.....če ti poka sam v levem al pa sam v desnem ovinku....če je bla počena manšeta pa še tolko bolj verjetno da je to to.druzga nima bit kaj pri teh avtih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo če zavijam v levo poka.. menjana pa je bila manšeta na desni strani avta... ok bom opozorila naslednjega k mu bom peljala avto da pogleda kaj je narobe..

hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manšete ne moreš menjati, brez da bi razdrl homokinetični zglob. Če je manšeta zanič, mast ven zmeče, lahko pride umazanija noter in zglob gre rakom žvižgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!