Skoči na vsebino

Programi za učenje tipkanja


Inžinir.ing

Priporočene objave

Pozna kdo kašn dobr program za učenje tipkanja po možnosti z slovenskimi črkami

:OK:

Ti odgovorim jutri, mi je prijatelj pred časom omenjal enga dobrega .) Dela ponoči in zdaj spi, drugače bi ga vprašaj že zdaj .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ASDF program, s katerim smo se imeli možnost učit v srednji šoli .) Staro, ampak se v uri pa pol na teden v enem šolskem letu ziher naučiš, pa ko znaš je zelo priročno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši je MSN ali IRC, resno

Jaz sem mel v mislih program, ki te uči pravilnega desetprstnega tipkanja, pri MSN in IRC ti potem pride zeloooo prav :) Program je prav za učenje, ker maš tipkovnico na ekranu in se postopoma prebijaš skozi naloge ki obravnavajo od prvih korakov (po dva prsta na dober teden :) ) vse do prepisovanja zahtevnejših tekstov, ki so prav tako na ekranu. Dela pa v dosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je res dober. Čeprov zgleda enostavno je zlo efektiven program. Moja mama k ni ravno talent za tipkanje se je nekje v enmu mescu naučila 10 prstno slepo tipkat.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pri prijatelju malo pozanimal in ugotovil, da ti je Jose že odgovoril. TypingMaster velja za enega najboljših tovrstnih programov, namenjenemu učenju desetprstnega tipkanja, škoda le, da ne vsebuje vaj s slovenskimi črkami, lahko pa uvoziš poljubno tekstovno datoteko za pretipkavanje, tako, da.... .)

Malo slabši vendar še vedno dober je tudi Typing tutor, vendar pri temu ne moreš izbrat slovenske tipkovnice.

Tretjega, katerega mi je omenil, pa je Stamina Typing Tutor, ki je eden redkih programov za katere lahko dobiš slovenske fraze. To narediš tako, da obiščeš njegovo spletno stran (tole) in si pobereš datoteko Phrases_SI.exe, ki jo dobiš pod downloads. Z dvoklikom nanjo bodo slovenske besede in stavki avtomatsko vnešeni v program .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sicer ena taka tem aže obstaja ampak vseen...jst imam že prb. 3 leta doma program Ciril ki je menda zelo fajn program nism se pa še spraviu delat naga!

Če rabiš pošl PM pa ti program pošlem prek MSNja,maila...

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsemm ki ste mi pomagali, :) :) :) :) najbolj mi je všeč Stamina hvala Robert

:afro1: :afro1: :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsemm ki ste mi pomagali,  :)  :)  :)  :)  najbolj mi je všeč Stamina hvala Robert 

:afro1:  :afro1:  :afro1:  :afro1:

Je že okej, če se da, se pomaga .) Glih za info, med tvojo in mojo vasjo so le Zalošče vmes :)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pole si iz Batuj, zakaj nimaš napisano Batuje namesto Vipaska dolina  :fredy:

Ah, tako me je prijelo ko sem se prijavljal :D Bom pustil kar tako .) Tisti, ki me poznajo že vejo iz kje sem :)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem, ko se bos naucil tipkati, bos lahko treniral s/z:

post-2120-1130187901.gif

Type or Die.

Could you kill a Zombie with your bare hands?

Type for your life through the house of the dead, with all the gore and horror of a petulant parade of putrid Zombies. But forget blowing them away with an FBI issue shooter, all you are armed with is a keyboard, so type the hell out of them!

The faster and sharper you type the words, the quicker you'll kill the zombies and killing Zombies is not only fun but rewarding. A blistering fury of exploding Zombie flesh awaits your every key stroke.

Can your keyboard handle the action?

Demo verzija (107 MB) je na voljo recimo tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!