Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Najboljše je da naročiš po pošti.

Te košta 9,90 Eura in ni ti treba nikogar gnjavit.

Dostava je zelo hitra - jaz vsake tolko časa naročam pri njih preko pošte - cena pošiljanja vedno enaka - se ti splača kupit več stvari hkrati - poštni stroški vedno isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če bo kdo kaj hodil v louis-a (graz) in bo imel potem še kakšno pot v seiersberg, bi se pripročala, če bi mi lahko nekaj pogledal/nabavil v mediamarktu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mal prebirala to temo, in nisem mogla drugače kakor da objavim :rolleyes:

Pred kratkim sva s fantom iskala opremo za motorje (oblačila, čelade.....) in sva tudi naletela na to trgovino, potem pa sva našla tudi Polo trgovino (za moje pojme boljša od Luisa) ma res hude stvari.

In na najino srečo sva naletela na tole internetno trgovino YOGI MOTOCENTER in ugotovila, da so ekskluziva za Polo :worship:, po pošti so nama tudi poslali brezplačen zelo obsežen katalog, dostava je bila ažurna cene pa iste kot v katalogu-torej ni bilo treba v tujino skakat in iskat opremo :kva1:

Res se splača pogledat na njihovo stran :grrr

Popravljeno . Popravil Didy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali gre kdo iz Maribora še ta teden do Lojza ?

Za vikend gremo na furo in bom vzel enga pubeca zraven, ker pa je vremenska napoved "zanimiva" rabim za njega en dežni olagumi ;)

Bi se priporočal če gre kdo gor in mi ga lahko pripelje zraven.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me kako dolgo traja od dneva naročila, da dobiš paket domov, če naročiš preko interneta?

Mislim, da nisem čakal niti en teden ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poštnina pa je cca 10 eu ? :)

Pozabil, pa mislim, da niti ni toliko, poglej na njihovo web stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaj rabim iz lojza mi zrihta bajker ki ima Moto-depo(belokranjska 12) iz Maribora po isti ceni kot je v katalogu na vrednost 35 € je bilo okol 20 centov dražje, v približno enakem času kot če bi mi poslali po pošti.

pokliči in se zmeni 031 531 004, meni je zavorne obloge ker pred trgovino menjal , prav vredi det je :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jest res ne štekam kaj tolk tega Lojzka hvalte???wallbash.gif Zame je to sekret od sekreta ne pa moto štacuna!! Vsaj če kupuješ usnjen kombinezon je naš TC pravi supermarket prot Lojzu worship.gifworship.gif.

Jodlarji se predvsem nad sintetko navdušujejo tk de tega se tam ne manjka, sam to zame ne šteje več kot moto oprema.grrr.gif Ampak res no...Shubertke so pri nas cenejše eek.gif Res pa je da imajo čelad več vrst kot v celi sloveniji skupitrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za svoj motor sem našel verigo na njihovi strani zelo ugodno. Zdaj pa nevem, naj jo naročim na trg d.o.o , na njihovi strani, mogoče gre kdo gor? za Vsak info bi bil zelo hvaležen

Popravljeno . Popravil Sharko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest res ne štekam kaj tolk tega Lojzka hvalte???wallbash.gifZame je to sekret od sekreta ne pa moto štacuna!! Vsaj če kupuješ usnjen kombinezon je naš TC pravi supermarket prot Lojzu worship.gifworship.gif.

Jodlarji se predvsem nad sintetko navdušujejo tk de tega se tam ne manjka, sam to zame ne šteje več kot moto oprema.grrr.gif Ampak res no...Shubertke so pri nas cenejše eek.gif Res pa je da imajo čelad več vrst kot v celi sloveniji skupitrance_40_thumbup.gif

Te kdo sili,da morš kupovat pri njih? Pač greš v TC...... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shubertke so pri nas cenejše

Res je, za cca. 40 eur trenutno, ampak takšne neresnosti kot v TC-ju pa že dolgo ne, pa dam raje oz. sem dal 40 več pa vsaj imam čelado!

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za svoj motor sem našel verigo na njihovi strani zelo ugodno. Zdaj pa nevem, naj jo naročim na trg d.o.o , na njihovi strani, mogoče gre kdo gor? za Vsak info bi bil zelo hvaležen

Povprašaj na trg d.o.o. koliko je čakalna doba. Lahko ti jo pošljejo na dom, lahko jo prevzameš osebno v Ljubljani ( v tem primeru ni poštnine). Moje izkušnje z naročanjrm preko trga so več kot dobre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Registiraš se na spletni strani, normalno kupiš v njihovi spletni trgovini kot v vsaki drugi, na koncu zbereš ali želiš plačati s Paypalom, ali pač preko bančnega nakazila, tako da ti na mejl pošljejo predračun s podatki, počakaš 5 dni in roba je pri tebi doma :)

Pošiljajo preko DHL-a, poštnina pa za Slovenijo stane 10€, neglede na to kolk kupiš. Oziroma včasih je bila omejitev na paket do 50kg (ne vem če je še)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!