Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj bil v Louisu, neka znižanja so bila -super. Prišparal nekaj evrov, tako da bencin je pokrit, pa kosilo tudi, he-he..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gre kdo iz štajerskega konca kaj v Louisa... pa bi mel plac v avtu oz. bi mi lahko nekaj pripelal? :)

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa mel? Jaz sem mislo v kratkem prek interneta naročit, ker mi baje pripeljejo kr na dom :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naročim nekaj malenkosti iz Louisa..najkasneje ju3, če bi se kdo pridružil, da si deliva poštnino, me kontaktiraj...

Uredim nadaljno dostavo kupljenega blaga preko hitre pošte zastonj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Priznam, da se mi ne da brat 180 strani - zato postavim vprašanje: ali za nas živeče na sončni strani Alp tudi obstaja možnost nakupa v Louisu na obroke? Hvala za odgovor tistemu, ki to ve.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Hello

Bi bil gdo tako dober in mi poslal v .pdf trenutno aktualni kupon za 15% popusta, kajti rabil bi dva artikla in imam samo en kupon.

Sklepam pa, da je en kupon samo za enkratno uporabo glede na to, da je določen z osebno kodo in tudi črtno kodo.

Če se najde kdo, ki ga ne rabi naj se javi na PM.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

Bi bil gdo tako dober in mi poslal v .pdf trenutno aktualni kupon za 15% popusta, kajti rabil bi dva artikla in imam samo en kupon.

Sklepam pa, da je en kupon samo za enkratno uporabo glede na to, da je določen z osebno kodo in tudi črtno kodo.

Če se najde kdo, ki ga ne rabi naj se javi na PM.

Hvala

Poslano, čeprav mislim, da so vsi kuponi enaki - niso vezani na določeno osebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozna kdo trgovino ki je v Gaz-u zraven Louisa???

Če se kdo potika tam bi proso če lahko preveri delovni čas in če imajo vindstoperje Honda team (in ceno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce mislis Motorrad Klinik? http://www.motorradklinik.at/kontakt.htm

Delovni cas:

von März bis Oktober:
 
Montag

  9:00 - 12:00       13:00 - 18:00

Dienstag

  9:00 - 12:00       13:00 - 18:00

Mittwoch

  9:00 - 12:00       13:00 - 18:00

Donnerstag

  9:00 - 12:00       13:00 - 18:00

Freitag

  9:00 - 12:00       13:00 - 18:00

Samstag

  9:00 - 12:00                                                                              

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo!

Prijatelj kupuje v Luisu, pa pravi da majo tud v Šiški poslovalnico. Baje se da zmenit da pripelejo do Šiške brez poštnine. Se je za pozanimat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona.

  Eni "to firmo v Šiški" in brez poštnine  koristimo že par let.  Je pa prav, da si nas spet mal spomnu. Dokler je Korensko sedlo še globoko v zimi, da ne trajbamo tam čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je Korensko sedlo še globoko v zimi, da ne trajbamo tam čez.

Ja in še vsak dan ga avstijci zapirajo zaradi obnove ... upam, da bodo končno preplastili tisti obupni klanec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo,

 

oba s punco potrebujeva celotno opremo za na motor in ker bo nakup kar zajeten me samo zanima ali obstajajo kakšni popusti za gotovinsko plačilo ali pa kaj podobnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povsod obstajajo popusti, ce znas tekoce nemsko, bos dobil svoje, sicer te bodo prodajalke zgolj cukast gledale, ceprav vedo da sprasujes za popust...imajo ze taka navodila.

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teorija zarote "my ass". Ko si naberes izkusnje okoli cen, koliko kaj stane, ugotovis da je v lojzu toliko oz. se drazje kot pri nas, kljub popustom, ki jih dobis za nasmeske...nemscina je prioriteta za dober deal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekajkrat se je zgodilo, da stvari, ki sem je gledal na netu NI bilo v poslovalnici v Grazu in sem potem ostal praznih rok, sem pa dodatno kupil stvari, po katera nisem bil namenjen.

Čeprav imam uro vožnje, ni lepšega kot zadevo naročit preko interneta, tako vsaj veš, da boš vse dobil, razen če niti na internetu ni dobavljivo, saj roba prihaja direktno iz Hamburga.

 

Včeraj sem naročil, pred eno uro so mi napisali, da je bilo oddano na DHL, tako da v petek bo stvar ziher tukaj .... poštnina pa je zanemarljiva napram vožnji ... 7,90€ .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si naberes izkusnje okoli cen, koliko kaj stane, ugotovis da je v lojzu toliko oz. se drazje kot pri nas, .........

 

Tukaj se pa strinjam s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popust teško dobiš, lahko pa vzameš kartico, ki je brezplačna in potem se ti nanjo nabira neki odstotek nakupa.

Če oba z punco rabita komplet opremo, se hitro kakšnih 50 eur najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louisova kartica, zbiraš pike. Spremljaj njihovo stran, znižanja.. Vsake toliko je 20% popust na en izdelek iz nakupa. Pač gresta X-krat v trgovino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!