Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

al pa se naložiš na motor pa vruuuum čez kr.goro pa si tm.

Pa je izlet in nakup...no ja razen, če kupuješ neki prevelikega za transport z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je poštnina za Slo 7.95EUR se skor ne splača zafrkavat z naročanjem preko kogarkoli :) Poklikaš, plačaš s Paypalom/kartico, v par dneh je pri tebi pred pragom in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trg je isto, dostava na dom oziroma das naslov, kam naj posljejo. Ne vem pa, kako je potem s placilom. Verjetno po povzetju, torej + evro al dva, kar postar vzame za poloznico .. sam sem osebno dvignil ..

Ja, do Graza ni problem skocit, samo kaj, ko vseh artiklov pa tudi nimajo.

Je pa res, da 8e direktne postnjne ni neki hudi dnar .. razen, ce kupis kaksno tesnilko za manj ko 1e .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštnih stroškov dostave po Sloveniji pa ni (razen provizije za položnico)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne. Cene so nekoliko visje kot na spletu ampak manj kot artikel + postnina iz nemcije ..

Mene so vprašali kam mi naj pošljejo, da je vseeno ali po posti ali osebno dvignem. Ampak kot rečeno, jaz sem osebno dvignil v poslovalnici v mb, tako da ne vem kako je z placilom po posti ..

Aja, rekli so mi, da bi pri drazjih zadevah bi bil potreben polog. Jaz sem narocal za 30e in ni bilo potrebno vnaprej ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, fajn pol.. Jaz sem tudi pred leti veliko jemal preko njih, ampak sem vedno osebno dvignil v LJ, zato ne vem kako je s poštnino.. Sem vedno predvideval, da je potrebno plačat poštnino po Sloveniji.

 

Cene so pa toliko višje kolikor je razlike v DDV. Nemčija ima 19%, Slovenija pa 22, torej je pri nas cca 3% dražje vse skup.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ni zaradi ddv-ja .. imajo nekaj svojega "pribitka" .. konkretno sem jemal en vizir za probikerjevo čelado, 19.99€ na spletu, pri TDK je potem vseskup zneslo 23€ ..

pokličeš na TDK, poveš kodo artikla in ti preračunajo/povejo ceno za tebe .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako ste kaj zadovoljni z nakupi preko interneta na luis.de? So izdelki vedno brezhibni in v originalni embalaži. Sem danes videl da imajo ugodne popuste za Shoei, presenetljivo so nekateri modeli znižani na 400€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že večkrat naročil stvari, tudi dražje, in do sedaj nisem imel problema ... Izdelki v originalni embalaži, poslani v kartonskem paketu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa pred kakim tednom bil v Celovcu v lojzu, z navigacijo sevede :D, ampak navigacija lojza ne najde, pa sem vpisal naslov ki je objavlen an spletu, pelje pa ca. 200m v drugo smer, tako garmin kot igo .... pol sm se pa po svoje pelu pa sem iznenada našu štacuno  :grrr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste kaj zadovoljni z nakupi preko interneta na luis.de? So izdelki vedno brezhibni in v originalni embalaži. Sem danes videl da imajo ugodne popuste za Shoei, presenetljivo so nekateri modeli znižani na 400€.

5 star_small.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa pred kakim tednom bil v Celovcu v lojzu, z navigacijo sevede :D, ampak navigacija lojza ne najde, pa sem vpisal naslov ki je objavlen an spletu, pelje pa ca. 200m v drugo smer, tako garmin kot igo .... pol sm se pa po svoje pelu pa sem iznenada našu štacuno :grrr.

Luis v Celovcu?? A jaz kaj nevem in se po neumnem vozim v Villach? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velikokrat he kupil preko Louisove spletne trgovine, vedno vse bp, origjnal embalaza, vse lepo zapakirano. Isto velja za Hein Gericke.

Drugace pa nekaj razlike v ceni sigurno je zaradi visjega davka v Slo. Lahko pa da imajo po novem ze kaksne druge pribitke.. Pred par leti tega ni bilo pa sem kar veliko narocal preko Trg d.o.o. Vedno cena z interneta + razlika v DDV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste kaj zadovoljni z nakupi preko interneta na luis.de? So izdelki vedno brezhibni in v originalni embalaži. Sem danes videl da imajo ugodne popuste za Shoei, presenetljivo so nekateri modeli znižani na 400€.

 

Večina stvari naročam preko spleta in do sedaj nisem imel težav, vse je korektno, hitro in dobro zapakirano. V kolikor mi ni, da se zapeljem v Graz, je strošek poštnine zanemarljiv glede na strošek benza, ki ga tja pokurim.

Dejstvo pa je, da oblačila ponavadi kupujem pozimi in se seveda lepo z avtom zapeljem po avtobanu, ter zadevo pomerim. Ravno včeraj naročil PDL. Čez tri ure pa so me že obvestili, da je pošiljka bila oddana. tako da mislim bo v petek že tukaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis je zakon. Sem naročil vse "živo" in nikol čakal na robo več kot 4 dni. Je bol poceni kot pa če pošljejo iz Trgoavta. Če je cena malo bol "divja", mam pa obročno kartico Visa in si uredim plačilo na obroke in to v eni minuti.

Popravljeno . Popravil japnr1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih poglejte tudi na stran louis.eu sem tam že našel akcije in izdelke, ki jih ni bilo na louis.de

 

Prijava je pa enaka.

 

Snecer, hvala za namig!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa pred kakim tednom bil v Celovcu v lojzu, z navigacijo sevede :D, ampak navigacija lojza ne najde, pa sem vpisal naslov ki je objavlen an spletu, pelje pa ca. 200m v drugo smer, tako garmin kot igo .... pol sm se pa po svoje pelu pa sem iznenada našu štacuno  :grrr.

 

DD, daj naslov v Celovcu, da ne bomo po nepotrebnem v Beljak hodili... hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celovcu? Na Louisovi spletni strani kaže samo poslovalnico v Beljaku in v Gradcu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!