Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

 

 

 

 

....sam louis se je poslabšu......čedalje manj robe na izbiro kot pred leti..........se pa dobi tud kej ..UGODNO..... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

 

oba s punco potrebujeva celotno opremo za na motor in ker bo nakup kar zajeten me samo zanima ali obstajajo kakšni popusti za gotovinsko plačilo ali pa kaj podobnega :)

Pred leti sva z mojo tanartaboljš polovico ravno tako kupovala kompletno opremo za oba, pa sva v TC dobila pošten popust na količino  :OK: , pa potem še naslednja leta dobropisi ... Če vse skupaj sešteješ, ne vem če ni ceneje ali pa vsaj enako drago kot pri Lojzu za primerljivo kvaliteto, pa še bližje je ...., čeprav moram priznat, da ima Lojz kar nekaj stvari, ki jih pri nas le težko dobiš (govorim seveda o ponudbi preko spleta, v trgovinah je večinoma tisto, kar gre največ v promet ... - govorim za Beljak, ki mi je najbljižji  :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pred leti sva z mojo tanartaboljš polovico ravno tako kupovala kompletno opremo za oba, pa sva v TC dobila pošten popust na količino  :OK: , pa potem še naslednja leta dobropisi ... Če vse skupaj sešteješ, ne vem če ni ceneje ali pa vsaj enako drago kot pri Lojzu za primerljivo kvaliteto, pa še bližje je ...., čeprav moram priznat, da ima Lojz kar nekaj stvari, ki jih pri nas le težko dobiš (govorim seveda o ponudbi preko spleta, v trgovinah je večinoma tisto, kar gre največ v promet ... - govorim za Beljak, ki mi je najbljižji  :grim )

Gre kdo v kratkem kaj gor?

potreboval bi eno malenkost.lahko na PM.

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekajkrat se je zgodilo, da stvari, ki sem je gledal na netu NI bilo v poslovalnici v Grazu in sem potem ostal praznih rok, sem pa dodatno kupil stvari, po katera nisem bil namenjen.

Čeprav imam uro vožnje, ni lepšega kot zadevo naročit preko interneta, tako vsaj veš, da boš vse dobil, razen če niti na internetu ni dobavljivo, saj roba prihaja direktno iz Hamburga.

 

Včeraj sem naročil, pred eno uro so mi napisali, da je bilo oddano na DHL, tako da v petek bo stvar ziher tukaj .... poštnina pa je zanemarljiva napram vožnji ... 7,90€ .

To je izgovor samo, če zadevo nujno rabiš, v tem primeru pa tudi naročanje po netu ni rešitev. Saj se vendar v Louisa pelješ z motorjem. Kakšen izgovor pa še rabiš, da greš še enkrat tja - pa mal ovinka in je spet krasna furca. Res je cesta med MB in Gradcem precej dolgočasna, so pa lepi obvozi preko Deutschlandberga ali Radgone. Sicer pa je Graški Louis pravi Gigashop proti luknjam v Berlinu in Frankfurtu, pa še lepo parkirišče je spredaj - in Motorradklinika blizu.

 

Včeraj sem gledal (preizkušal) Heldovo poletno jakno za 70€, brez ščitnikov (razen plošče zadaj) a z žepi zanje na ramenih in komolcih, pa mreža spredaj, po rokavih in na bokih. Ima kdo kakšne izkušnje s tem. Zaradi Cordure je sicer videti bolj čvrsta, kot navadna jakna a neke prave zaščite mi ne obeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem tam kupil Čelado Schubert r1, v nedeljo sem jim poslal mail , če je možna menjava ,ker mi ta ne odgovarja, v pon. so mi odgovorili ,da lahko zamenjam za drugo in danes sem menjal za Scorpion exo, par € cenejša, razliko so mi vrnili. Nihče me niti vprašal ni za razlog vračila itd. Pohvalno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabil bi nekakšno stvar za med ročko plina ki jo omeji . mogoče ve kdo kaj več o tem zato da bi sel motor počasneje- tehnični pregled

 

baje da se da dobit v luisu samo nevem kako se točno reče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa omejevalec obratov? Ali misliš s tem to?

 

Kaj pa omejevalec obratov? Ali misliš s tem to?

 

to je že dražje pa tudi nebi znal sam namontirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole gledam:

http://www.louis.de/_307cd4a8a61ef4646fd2ff83ef03e65872/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=208730

Ampak cena je pa vsak dan druga (dobesedno) : v petek in soboto so imeli vikend akcijo: 49.00€; med tednom so bile po 59.00, no danes pa popravljen cena na 69.00€ ... Bom kar počakal in preveril v soboto zjutraj, kakšna bo situacija

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih kupil v soboto. V soboto in nedeljo so imeli eno posebno akcijo...tudi njihova spletna stran je bila tista dva dni povsem drugačna.

Glede na to, kako se cena vzpenja, predvidevam, da gre nazaj na osnovno...to je 119€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...v petek in soboto so bile v prodajalni po 59€. Preverjeno na lastne oči, pa otipano tudi. Preizkušeno in pripeljano domov.

So pa imeli (na stalaži) bolj številke nad 50. In še te so neke čudne. Moja konfekcija je med 52 in 54. Ampak 52 nisem spravil niti do riti, 54 nisem mogel zapeti, 56 niso imeli, pa sem vzel 58. Ulite..razen v pasu so mal, res mal preširoke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kdaj majo v louisu kakšno močnejše znižanje?

trenutno je akcija "Indijansko poletje", določene zadeve kar precej znižane, odvisno, kaj iščeš ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima kok kej pride poštnina če naročiš prek interneta??

7,95€ do 30 kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi ocene kupcev, imaš spodaj ob rumenih zvezdicah. V bistvu kar hvalijo, edino z vagončkom zadrge moraš baje previdno ravnati. Osebno pa zadeve nisem preizkusil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kok kej pride poštnina če naročiš prek interneta??

 

Naroči prek spodnje firme. Nobenih dodatnih stroškov...isto, kot bi naročil direktno v Louisu. Ko roba pride v Ljubljano, se zapelješ ponjo....al pa ti jo kdo prinese...

 

 

 

http://www.podjetje-trg.si/default.asp?mID=sl&pID=moto-oprema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa ga bencin in vožnja prideta več kot 7,95 eur :) kjer lepo počakaš poštarja, da prinese.

 

Vsaj jaz naročam še samo po pošti, za artikle, ki jih poznam in ni potrebe, da jih vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naroči prek spodnje firme. Nobenih dodatnih stroškov...isto, kot bi naročil direktno v Louisu. Ko roba pride v Ljubljano, se zapelješ ponjo....al pa ti jo kdo prinese...

 

 

 

http://www.podjetje-trg.si/default.asp?mID=sl&pID=moto-oprema

To ne bo čisto držalo (vsaj do cca 1 leta nazaj, ko sem nazadnje kupovala tam, mislim, pa da se ni nič spremenilo) , plačaš razliko v davku (Nemčija ima 19%) torej je to po novem 3% več. Če kupuješ akcijske artikle, je treba bit še toliko pozoren, da jih naročiš. Če jih imajo na zalogi in vzameš te, akcijska cena ne velja.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bo čisto držalo (vsaj do cca 1 leta nazaj, ko sem nazadnje kupovala tam, mislim, pa da se ni nič spremenilo) , plačaš razliko v davku (Nemčija ima 19%) torej je to po novem 3% več. Če kupuješ akcijske artikle, je treba bit še toliko pozoren, da jih naročiš, če jih imajo na zalogi in vzameš te, akcijska cena ne velja.

bo kar držalo, tole piše na njihovi strani:

Prednosti naročanja prekoarrow-10x10.png našega podjetja:

- privarčujete na času in poti, saj naročene artikle lahko prevzamete v Ljubljani ali Mariboru,

- za naročen izdelek ne plačate poštnine v kolikor ga prevzamete na sedežu podjetja,

- naročate lahko preko telefona ali e-maila,

- cene so višje za 3 procentualne točke, zaradi razlike v DDV,

- ko blago prispe Vas sistem avtomatsko obvesti preko SMS sporočila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!