Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

A mi lahk kdo bol konkretno razlož kje je ta štacuna ker niti približno

ne ve kje je ta celovška cesta niti kje je SLOVENIJA AVTO. :eek:

Vem pa recimo za BTC,TC motoshop.

A je kje blizu to? :?

Pa ne me preveč opluvat ker sem iz Štajerskega konca in nisem ravno velikrat v Ljubljani.

:) :) :)

KLIKNI ME! :photo: :OK:

P.S.:Če ti ne dela probaj v Internet Explorerju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk kdo bol konkretno razlož kje je ta štacuna ker niti približno

ne ve kje je ta celovška cesta niti kje je SLOVENIJA AVTO. :eek:

Vem pa recimo za BTC,TC motoshop.

A je kje blizu to? :?

Pa ne me preveč opluvat ker sem iz Štajerskega konca in nisem ravno velikrat v Ljubljani.

:) :) :)

To je na Celovški cesti 150, torej iz centra proti Kranju, na desni strani.

Bil danes tam.Trgovina se imenuje TRG d.o.o. in je v II. nadstropju.Razen nekaj malega sprejev imajo samo kataloško prodajo ( kasneje malo večja ponudba, ampak ne prav dosti ), cene pa naj bi bile iste kot v D.Naročil sem ketno za 133 EURO,redna cena 166.95 ( ista v TC 175 EURO s popustom ), dobim jo v petek ali ponedeljek. Tako mi ni potrebno plačati poštnih stroškov iz D. in bančne provizije. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si ugotovil? Gre za zametek pravega Louisa, ali samo za neko privat trgovino, ki pač samo trži Louisove izdelke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni Louis nikoli ni bil simpatičen. Pa ne zaradi stvari, ki so jih tam prodajala ampak zarada načina. Nekako neorganizirani se mi zdijo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni Louis nikoli ni bil simpatičen. Pa ne zaradi stvari, ki so jih tam prodajala ampak zarada načina. Nekako neorganizirani se mi zdijo. :D

Neorganizirani??? Jaz mislim ravno obratno. Potrošni material za veliko večino motociklov imajo skoraj vedno na zalogi. Druge stvari (ogledala, tačke...itd) tudi. Včasih imajo velike popuste. Se pa splača kak teden prej poklicat, če imajo robo, ki jo želiš na lagerju, in če ne, jo pač naročijo. Ko pa roba prispe te pokličejo na telefon, če te pa ne dobijo, lahko pa v naslednjih dneh pričakuješ po pošti iz louisa sporočilo, da je roba prispela, do kdaj je rezervirana posebej zate, obratovalni čas...

To zadnje se mi v Sloveniji še ni zgodilo in se mi zdi tudi zaman to pričakovati :BUA:

P.S. Potrošni material imajo celo večkrat na zalogi, kot pa naši pooblaščeni serviserji :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem 27.1. v Munchen u Polota, pa se bom tudi u Louisu ustavil. Če ni prepozno ti lahko jaz prinesem, samo povej kaj rabiš, ker tisti link, ki si ga dal, avtomatsko preusmeri na uvodno stran.

Hvala za ponudbo, sem že dobil naročeno :OK: Hvala Gorazd11 :OK: :OK: :OK:

Se ti ni treba sekirat zame :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neorganizirani??? Jaz mislim ravno obratno. Potrošni material za veliko večino motociklov imajo skoraj vedno na zalogi. Druge stvari (ogledala, tačke...itd) tudi. Včasih imajo velike popuste. Se pa splača kak teden prej poklicat, če imajo robo, ki jo želiš na lagerju, in če ne, jo pač naročijo. Ko pa roba prispe te pokličejo na telefon, če te pa ne dobijo, lahko pa v naslednjih dneh pričakuješ po pošti iz louisa sporočilo, da je roba prispela, do kdaj je rezervirana posebej zate, obratovalni čas...

To zadnje se mi v Sloveniji še ni zgodilo in se mi zdi tudi zaman to pričakovati :BUA:

P.S. Potrošni material imajo celo večkrat na zalogi, kot pa naši pooblaščeni serviserji :eek:

Stvar okusa pač. Vsak pač vidi drugače. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se prav dopade v Luisu ,da te pustijo po trgovini hodit in v miru brez,da te trgovec stalno nadleguje vse v miru pogledat,probaš in na koncu neseš na kaso in plačaš.Če pa res nekaj potrebuješ kar nenajdeš vprašaš trgovca in dosedaj so bili vedno ZELO vstrežljivi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se prav dopade v Luisu ,da te pustijo po trgovini hodit in v miru brez,da te trgovec stalno nadleguje vse v miru pogledat,probaš in na koncu neseš na kaso in plačaš.Če pa res nekaj potrebuješ kar nenajdeš vprašaš trgovca in dosedaj so bili vedno ZELO vstrežljivi. :OK:

Za Villach in Graz tvoja trditev sigurno velja - samo pozitivne izkušnje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se prav dopade v Luisu ,da te pustijo po trgovini hodit in v miru brez,da te trgovec stalno nadleguje vse v miru pogledat,probaš in na koncu neseš na kaso in plačaš.Če pa res nekaj potrebuješ kar nenajdeš vprašaš trgovca in dosedaj so bili vedno ZELO vstrežljivi. :OK:

A ni to malo podobno TC Moto shop v Ljubljani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se prav dopade v Luisu ,da te pustijo po trgovini hodit in v miru brez,da te trgovec stalno nadleguje vse v miru pogledat,probaš in na koncu neseš na kaso in plačaš.Če pa res nekaj potrebuješ kar nenajdeš vprašaš trgovca in dosedaj so bili vedno ZELO vstrežljivi. :OK:

Se popolnoma strinjam s tabo. :OK: Sprobal sem pa Louis u Villachu, Kasslu in Munchnu. Povsod zelo zadovoljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to malo podobno TC Moto shop v Ljubljani?

NEVEM nisem še nikoli bil v TC Moto schop(mogoče zato ker sem Dolenc )-angleščina mi je šibka točka poleg ostalih treh jezikov,ki jih nekako obvladam. !!!!!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake so pa kej cene? Bodo kak % višje od "unih tam gor"

Jaz sem bil danes not ,in sem govoril z glavnim šefom ,rekel mi je da se da vse narociti kar vidiš v katalogu in tudi cene so iste kot v katalogu,dal mi je tudi katalog 2007,rastavljenega pa ne bodo imeli nic tudi trgovine ne bodo odpirali , rekel je trgovina bo,če bo sam Louis odprel trgovino kje v sloveniji samo zaenkrat se ne.

Rok dobave pa mi je dal primer je takole,če naročiš v petek dobiš najkasneje naslednji petek ,oni pošljejo naročilo v Hamburg.

Zdaj je tko čelade in razna oblačila je težko naročiti,ker je treba probati, ostale kose,(stvari),pa mislim da se kar da naročiti.

Tukaj posiljam naslov na katerega se lahko obrnete oziroma tudi preko maila narocite ce kaj potrebujete vsaj tako mi je rekel,ta s katerim sem govoril.

mirko.novak@podjetje-trg.si

njihova stran na netu pa je www.podjetje-trg.si

Gospod Novak pa je tudi glavni (vodja oddelka) in najbolje če koga kaj zanima ,da z njim kontaktira

Njegov tel. MIRKO NOVAK gsm 041/360459

tel. 01/ 500 14 49

01/ 500-14-42

fax 01/ 519-42-64

Vse skupaj pa se nahaja tako kot je že nekdo omenil v Ljubljani na Celovški 150 2 nadstropje / bivsi Slovenija avto

pozdrav vsem motoristkam,motoristom in njihovim sopotnikom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luis - možnost nakupa v Sloveniji je po novem v podjetju TRG d.o.o. , na Celovški c.150 , 2 nadstropje v Ljubljani .V mesecu dni tudi v MB , Tržaška 65 . Podjetje dobavlja material direktno iz skladišč v Hamburgu v dogovoru z njihovim vodstvom . Cene so po Nemškem katalogu + 1% , saj je v Nemčiji trenutno DDV 19 % z razliko 20% v SLO .Poštnina se plača vendar v bistveno manjšem (pri največji količini naročila posameznika največ 10 EUR) znesku saj se material naroča v večjih količinah in se zneski transporta porazdelijo . Poštnina je zanemarljiv strošek.Akontacije je vedno 20% naročenega zneska . Rok dobave je od 3 do največ 7 dni . Plačilo je gotovinsko ali z kreditnimi karticami . na zalogi je material , kot : spreji za ketno , polnilci za akk , čistila ipd ... Novi katalogi 2007 so na zalogi .

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje so...nikol nism slišu da bi kdo za njih plaču...konc koncev je to njihova reklama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...nevem nevem..grčar ga je meni prinesel lanskega(2006) zastonj...nevem če je zame plačeval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem 2005 in 2006 dobil zastojn.. Ampak enkrat na sejmu, enkrat so mi ga pa poslali zraven pošiljke, ko sem nekaj kupil preko interenta. Ne vem pa kako je s tem v trgovini, ker na katalogu piše cena 2.5eur :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!