Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Kaj se zej bol splača v lousa kot spomladi,bi veliko prafitiral,kaj pravite ali pa če bi šel bol proti koncu leta,je prišla ena situacija vmes ko bo treba motor kupit pa pol za louisa zmanka tolarckow.kaj pravite da še počakam mesec ali dva al bom zdej bol ugodno dobu motoristično opremo,pa se splača mau stisnit. je pa tak da rabimn komplet opremo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkar sem si jaz ogledal stran se mi zdaj cene zdijo zelo ugodne.

Bom v ponedeljek kar tja skočil, in seveda še popusti itd.

Tudi jaz bom kupil kompletno opremo in sem malo računal pride velik ceneje kot tukaj.

Se splača.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek je odprto pa še znižano v torek pa verjetno ni ker imajo isto dan mrtvih

Dan mrtvih je v sredo, v torek (je pri nas dan reformacije-Martin Luter) je Luis sigurno odprt( ker NI Avstriski praznik) !!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj. Tam ko piše t črno barco cena in nato ab cena v euro.

Ali je tisto zraven ab prava cena ali je tisto koliko je popusta.

Vidim da bom moral dati za gajbo ne samo za enega.

Pač tudi zabiti moramo živeti :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=85129]

A je že tko popust ali moram imeti tiste dva kupona.

bmwslo - Dobiš za pir, nisi tako daleč od trbovelj doma. :D

Te dva kupona sta veljala samo za soboto 28.10.2006.Nevem ali veš namreč ,če v luisu kupiš kaj več dobiš itak popust in to zahtevaj še njihovo kartico (daš tvoj naslov in ti jo naknadno pošljejo)ko dobiš po kakšnem tednu to kartico dobiš tudi nekakšne punkte in to je še dodaten dobropis baje pri naslednjem nakupu.Dobro je če nekdo zna Nemško in se boste vse dogovorili.

post-9445-1162157014_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=85129]

Te dva kupona sta veljala samo za soboto 28.10.2006.

Ja tole sem pa res spregledal za kupone. :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako. Včeraj sem bil v Louisu. Drugače vse zadovoljen razen veliko kar so imeli v akciji je razprodano, saj se razume. :D

Kupim hlače, očala, rokavice, dres in body armor za motocross. Malo preračunam in vse skupaj pride 200 euro. Potem je foter še uzel 2 usnjena pasa vsak po 5 euro. Torej skupaj 210 euro.

Pridem do blagajne in ali je bil neki nov prodajalec ali je mislil čisto nekaj drugega...vglavnem tip računa in pride 278 euro. Fotr ni vedel kolikšna je cena in plača s kartico.

Pridem ven gledam račun in poglej, tip je dvakrat računal rokavice. Torej namesto 20 euro je prišlo 40 euro.

Gremo nazaj, se zmenimo se upraviči nakažejo nazaj na kartico in urejeno.

Ampak na računi še vedno čez 250 euro.

Pogledam, in vidim tip je računal še dvakrat body armor torej namesto 51 euro 102 eura. Potem mi je bilo že malo bolj jasno.

Končna cena je bila 206 euro in podarili so mi 2 spreja pa čiščenje madežev z moto oblačil v vrednosti čez 20 euro. To je potem neka ženska porihtala. Tisti fant...patrick se mi zdi pa nevem na kaj je mislil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super ne, v kakšni drugi trgovini bi te mogoče nagnali in se naredili francoza.

Se pripravljam da skočim gor(najbrž naslednji vikend) ampak vsakič ko grem čez katalog je spisek daljši :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super ne, v kakšni drugi trgovini bi te mogoče nagnali in se naredili francoza.

Se pripravljam da skočim gor(najbrž naslednji vikend) ampak vsakič ko grem čez katalog je spisek daljši :blush:

lp

mogel bos kar čanskega v roke vzet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo novoletno okrašeno... samo se mi zdi že malo smešno tole...

sem bila konec oktobra v enem znanem centru oz. jih je bilo kar več... in imajo že postavljene novoletne jelke. :o

pa če gre kdo v luisa se vseeno priporočam da bi mi prinesel en koledar :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo novoletno okrašeno... samo se mi zdi že malo smešno tole...

sem bila konec oktobra v enem znanem centru oz. jih je bilo kar več... in imajo že postavljene novoletne jelke. :o

pa če gre kdo v luisa se vseeno priporočam da bi mi prinesel en koledar :closedeyes:

T .) i ga posljem sam povej kasnega ,grem v torek gor tako da ni problema !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil v Louis-u v Beljaku majo ful akcije.Jakna usnena iz 113 euro znižana na 79 euro.Hlače vojaške zelene in sivo črne iz 20 euro na 15 euro,rokavice sm kupu za frau iz 26 na 18 euro itd.Se splača pogledat. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje bi meu.

tista louis fan kartica al neki podobnga, a to je treba tole spodej obklukat al kuko?

Ihre persönliche MyLouis-PIN

Um nach Ihrer Registrierung als Louis-Kunde zusätzliche Funktionen im MyLouis-Bereich wie z.B. die Anzeige Ihres Kunden- oder LouisFunCard-Punktekontos nutzen zu können, benötigen Sie aus Sicherheitsgründen ausser Ihrer Kundennummer eine MyLouis-PIN. Diese können Sie gleich mit Ihrer Kundennummer anfordern. Ihre PIN wird Ihnen dann in den nächsten Tagen mit der Post zugestellt.

Ja, ich möchte mit der Kundennummer auch meine MyLouis-PIN anfordern.

al je treba posebej naročit?

tnx&lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zgoraj napisanem: odlkjukaj, da dobis zraven louis.kartice tudi pin kodo, da bos lahko med ostalim online pogledal koliko tock imas pri louisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zgoraj napisanem: odlkjukaj, da dobis zraven louis.kartice tudi pin kodo, da bos lahko med ostalim online pogledal koliko tock imas pri louisu.

najlepša hvala :D :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me vaše mnenje Kupujem opremo za dva - komplet od čelade, jakne ,rokavice, ledvični pasovi...

Namen imam iti v louis-a in pa hein-gericke, pa me zanima ali je bolje še počakati do tam nekje polovice decembra in upati na dodatne popuste, ali pa iti že sedaj.Bojim se da če bom predolgo čakal da ne bo več pametne izbire, če pa grem sedaj pa da bom "preplačal" zadevo...

Prosim za mnenja...

Hvala in lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor se spomnem, kake totalne razprodaja pri Louis-u ni bilo , imajo pa ves čas popuste na določene artikle, kar lahko vidiš v njihovih posebnih manjših priložnostnih katalogih, ki jih najdeš tudi na internetu. Redno čekiraj in ugotovi, kdaj so popusti za najdražje kose, pa greš čez zimo 2 ali 3 x gor in to je to :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slakutar: ... Lahko pa tudi počakaš do IMOT-a, ki bo februarja 2007 v Munchenu; to je sejem moto robe od no name do poznanih firm proizvajalcev (razprodaja zalog iz letošnjega leta) in če se tja odpraviš prvi ali drugi dan (sobota je zagužvana do konca) lahko vso opremo nabaviš po razumnih cenah; v kolikor ti kaj sfali, pa se zapelješ še do centra, kjer so na isti ulici drug do drugega Louis, Polo in HG (cene ta vikend v trgovinah enake kot na sejmu) ...

http://www.imot.de/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!