Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

sicer podpiram,

ampak,

tale anketa bo pa noro pripomogla k odprtju.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivo za,zakaj bi nosili denar Avstricem.Samo pri nas je praksa,kakoli se novega odpre,kar že obstaja v tujini so cene precej višje ,kot čez mejo. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivo za,zakaj bi nosili denar

zakaj res :hmm:

če ga lahko tako damo direkt šwabom <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina bistvena prednost štacun čez mejo je : ista firma ima veliko poslovalnic in lahko delajo premike robe (velikost, barva) - tako se vse nekako proda, kar pa res ne gre se lahko vrne v centralno skladišče.

Če bo en revež kupoval veliko izbiro pri enem od teh in ne bo imel dobre franšizne pogodbe, bo prej na izgubi. V primeru, da je principal zainteresiran, pa bi to lahko delovalo.

Seveda je pomembna velikost trga (lokacija blizu poti Italija/Hrvaška) ipd. in velika izbira na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi blo slabo, čeprov tud Beljak ni daleč, pa še lepa furca je. Kerkrat bi mi pršlo sigurno 'prov ko nimam preveč cajta za po nakupih pa nujno rabiš kako stvar. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivo za,zakaj bi nosili denar Avstricem.Samo pri nas je praksa,kakoli se novega odpre,kar že obstaja v tujini so cene precej višje ,kot čez mejo. :yea1:

Ampak recimo, da prišoparaš pri bencinu pa si na istem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logistika naročanja in premikov iz in v centralno skladišče je druga zgodba. To bomo prepustili strokovnjakom, ki so za to usposobljeni. Vsekakor pa vsaj v začetku ne bi bila to samostojna franšiza, ampak zgolj podružnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsakem primeru bi bla za kupca bolš podružnica, ker se franšizna odloča vedno po vsoje in usmerja izdelke glede na promet z njimi tko da se potem dostikrat ne dobi raznih stvari ki ne grejo veliko v promet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi blo to zelo smiselno nekje v LJ postavt, velikost trgovine prbližno tako kt je v Beljaku, ker itak po moje 3/4 prometa gor naredimo mi Slovenci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovine Louis v Slo še dolgo ne bo... zakaj ne vem...imajo druge plane. Preberi spodaj:

Unfortunately we do not any franchising and do not allow to use our names and logos in any way. We do not have any plans to open a store in Slovenia into the near future. We like to expand on the Austrian and German market at first.

If you like to distribute our articles throughout your own motorcycle-shop, we are prepared for supplying you with dealer-conditions. Please send us a copy of your actual trading and do state your VAT-ident-number. Please do give us a proof about your shop (e.g. pictures from you shop) too.

You would not be allowed to give someone the impression that your shop is an Louis-representation. You might say that you are selling Louis-products, but without using our logos.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo na hitro razloži kako se pride do Louisa ali Heingericke-a v Beljaku, če se bomo morda jutri kaj ustavili, mimogrede na poti na Fakrze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je blo že napisano...

Če greš iz Kornskga sedla pejd za Villach in naravnost noter v mesto in pol v mestu glej table za ''Faaker See''( BTW:Nekje boš mogu zavit desno iz glavne ceste)!! in po parih kilometrih boš na desni vidu en ''erotik šop'' in v tisti stavbi je tut HG! Če pa greš še naprej od HG za Faaker See(hmal za HG boš zaviu levo) boš pa vidu en kup trgovin na levi in desni strani in na levi strani ceste je tut Louis z veliko rdečo tablo na strehi!!

Če boš pršu iz fakerjezera pa sam glej, ko prideš v Villach desno iz ceste in nimaš zgrešit

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pregledal katalog - najbolj me zanimata jakni (v kompletu s hlačami) Vanucci Ventus III (250€) ter Probiker Daytona II (190€). Kakšna je kvaliteta obeh jaken v primerjavi z npr. jaknami Racer (podobna cena) ali Clover (so že malo dražje).

Ima mogoče kdo omenjene jakne - izkušnje, kritike, nasveti :)

čao

jz ma od probikerja pa je vredi. moj ima dainese kupljen pri nas pa pravi da ni kake velike razlike.je seveda daines boljši ker je tudi dražji ampak je probiker tudi ok. vanucci pa tudi. edin kar mene res moti je plastična zadrga ker se včasih precej težko zaprem jakno na hlače in se je že naredl da se je vse skupej odprl ker sm površno (folš) zaprla..tko da... ne vem kaj rabiš.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tazadnjo že dve sezoni, z njo sem naredu kakšnih 10kkm vsega skupej in je super tanktorba!! 3delna-vzameš kokrhočeš s sabo in če spodnji del daš stran postane nahrbtnik! Pazi pa, da ti ne bo previsoka hodila, ker če si bel mejhne rasti se zna zgodit, da ne boš vidu števcou .)

Zdej tuhtam o tazadnji - 35EUR. Ker vidim, da je trodelna in uporaba na tanku in od zadi zicu... zgornji del, sredinski del in cist spodnji del z magnetki.

Zanima me samo tole: Ce lahko cist od zgornji del uporabis s cist spodnjim z magnetki, sredinski del pa bi dal od vzadi in privezal z trakci pod zic? Ce je to mozno, potem narocim tole. :OK:

Pise da je max velikost 34... a to pomeni, da sta posamezno dela torbe merita vsak po 17 cm?

http://louis9.louis.de/katalog2006/pages/403.pdf

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi tisto za 40eur. Sam imam ravno tako, ali pa zelooo podobno. Po sliki sodeč je ista, razlika je le ta da jo nisem kupil v Louisu. Zelo zadovoljen, dele se uporablja in kombinira čisto poljubno. Vsak ima pa tudi priložene naramnice, tako da lahko komplet torbo razstaviš v nahrbtnik, torbo za čez ramo, torbico za okoli pasa.. Zakon skratka :D

Zanima me koliko bi se odnesla Louiseva trgovina pri nas v sloveniji. Po eni strani bi to znala bit kr dobra tržna poteza glede na število uporabnikov louisovih storitev v sloveniji.

Bi še verjetno hrvati hodli k nam kupovat..... hm.. kaj pa vem...

kakšno je vaše mnenje?

Tudi jaz mislim da bi to bila kar dobra tržna niša..

Drugače pa obstaja slovenski on line shop, kjer imajo vso Louisovo ponudbo po enakih cenah kot v pravem Louisu. Je bilo govora tudi na motosvetu o tem, pa se mi zdi da so moderatorji zbrisali temo, ker je šlo za nepooblaščeno reklamiranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se odpeljes do Trbiza, baje dajo se vec popusta... http://www.valerisport.it/

Mislil je Treviso, ki je po naše Tržič.

Trbiž ne Tržič

Ne eno ne drugo. Firma Valerisport domuje v kraju Altivole pri Trevisu (TV), ki ni niti Trbiž niti Tržič.

Trbiž je namreč Tarvisio, Tržič pa Monfalcone.

Seveda pa ni izključeno, da Valerisport nima kakega štanta tudi v omenjenih zaselkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!