Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Imaš prav :)

Fora je pa samo v tem, da ko boš gor v trgovini, boš ziher kar še kaj videl in kupil in te bo skupaj stalo več kot 15.000sit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem poslav ,4 smernike preko naše pošte 1000 sit je še kar dosti do 15000 sit ane ce imate interes da vam pomagam pokličte ipak smo motoristi pa vam bom šel iskat !!!! :) nocem pa imet nobenga frofita ker pac drzimo skupaj !!!mogoče se to bedast sliš ampak ani lepo uslugo naredit nekomu nikol ne ves kdaj jo sam rabiš!!

če rabite katalogeod trgovine louis vam ga lahko pošljem samo poštnina in to je to ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, še enkrat hvala za uslugo :OK: Če boš kdaj kaj rabil, samo povej :D

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud do gericke ni daleč ,če kaj rabite sam pokličte pa vam zrihtam ,samo za vsak šrauf pa ne bom hodil

tko da kaksen teden bo pa le trajalo - da se mal nabere !!!!! .)

odloči se:

Če kdo rabi katalog ali kakšno stvar iz louisa ,lahko pokliče in mu pošljem, ker stanujem zelo blizu in ga skoraj vsak dan obiščem !!vELJA SAMO ZA RESNE NAKUPE .)

GSM - ROSKO - 031420679

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsak dan, je lahko tudi fraza za pogost obisk, a ne? In tudi če bi šel samo 1x na mesec, je izredno prijazno od njega, da tako ponudi pomoč ostalim motoristom, ki nimajo možnosti, oz. jim je zelo odročno it v Louisa. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hoče kdo pomoč naj pokliče-ipak štejejo samo dejanja !!!!!

Da bi komplicirali :hmm: je pa tako brezveze, kar sem pa napisal je le en prijateljski odnos do vseh motoristov .Vsak naj se odloči sam !!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hoče kdo pomoč naj pokliče-ipak štejejo samo dejanja !!!!!

Da bi komplicirali :hmm: je pa tako brezveze, kar sem pa napisal je le en prijateljski odnos do vseh motoristov .Vsak naj se odloči sam !!!! :D

saj komplicira samo en član motoskreta(pa to v vseh temah :eek: ) :grim

jalovec kr tko naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil vceraj v luisu vilach postrežbe in svetovanja prodajalcev ni sploh .poskusil sem tri kombinezone pa me ni nihče od osebja kaj vprašal ali pa prišel pogledati kaj sploh počnem v trgovini :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi ravno nasprotno, da je osebje zelo prijazno. Res je, da ponavadi ne pridejo sami do tebe, vendar meni je to všeč, ker lahko v miru ogledujem in probavam stvari, brez neprijetnega občutka, da mi nekdo stalno gleda pod prste. Ko pa rabiš nasvet, oz te kaj zanima, pa namigneš najbližjemu prodajalcu, ki takoj stopi do tebe in ti svetuje, pomaga.. Samo usta je treba odpret :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi ravno nasprotno, da je osebje zelo prijazno. Res je, da ponavadi ne pridejo sami do tebe, vendar meni je to všeč, ker lahko v miru ogledujem in probavam stvari, brez neprijetnega občutka, da mi nekdo stalno gleda pod prste. Ko pa rabiš nasvet, oz te kaj zanima, pa namigneš najbližjemu prodajalcu, ki takoj stopi do tebe in ti svetuje, pomaga.. Samo usta je treba odpret :)

Dex Popolnoma se strinjam s tvojim mnenjem ,dobiš za pijačo- časti firma pa :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil vceraj v luisu vilach postrežbe in svetovanja prodajalcev ni sploh .poskusil sem tri kombinezone pa me ni nihče od osebja kaj vprašal ali pa prišel pogledati kaj sploh počnem v trgovini :BUA:

Zamenjaj trgovino. V Grazu je vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex Popolnoma se strinjam s tvojim mnenjem ,dobiš za pijačo- časti firma pa :beer2:

Super :OK: Tega se nikoli ne branim :D

BTW, moji vtisi glede Louisa niso samo iz Villacha (sicer sem tu največkrat), podobno je tudi v Münchnu in Kasslu. Se je pa enkrat zgodilo, da je bila zaradi ogromnega prometa (bus iz Imota), asistenca zaradi prenatrpanosti trgovine malo slabša. Ampak tega jim pač ne moreš šteti v zlo, ker je bilo kljub veliki gužvi videt, da se trudijo in so kljub vsemu še vedno ostali zelo prijazni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil sem si kupiti neko malenkost v luisu če gre kdo gor slučajno in bi mi hotel prinesti bi bil zelo hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi ravno nasprotno, da je osebje zelo prijazno. Res je, da ponavadi ne pridejo sami do tebe, vendar meni je to všeč, ker lahko v miru ogledujem in probavam stvari, brez neprijetnega občutka, da mi nekdo stalno gleda pod prste. Ko pa rabiš nasvet, oz te kaj zanima, pa namigneš najbližjemu prodajalcu, ki takoj stopi do tebe in ti svetuje, pomaga.. Samo usta je treba odpret :)

Točno tako

Tudi jaz sem bil včeraj popoldan v Villachu in imam dobre vtise

Pokazal sem listek na katerem sem imel vse željene artikle. Prodajalec dobro obvlada angleško.

Dobil prav vse željeno.

:OK:

pozabil sem si kupiti neko malenkost v luisu če gre kdo gor slučajno in bi mi hotel prinesti bi bil zelo hvaležen

Poglej PM

pozabil sem si kupiti neko malenkost v luisu če gre kdo gor slučajno in bi mi hotel prinesti bi bil zelo hvaležen

Poglej PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons biv v Louisu in HG (Villach).. V HG me je prodajalka nahitro skenslala (je vrgla dvoje skornje na mizo in sla klepetat s prjatlco :BUA: ) ... kupil sicer tisto stvar k jo nasraufas na kufr in sluzi sopotniku kot naslon, pot nadeljeval do Louisa, tam nakupil za cca 400eur, prodajalec je biu prijazen, ustrezljiv in znal slovensko!!!!!!! tko da sam kapo dol louisu tut kar se tice izbire :kva2: :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons biv v Louisu in HG (Villach).. V HG me je prodajalka nahitro skenslala (je vrgla dvoje skornje na mizo in sla klepetat s prjatlco :BUA: ) ... kupil sicer tisto stvar k jo nasraufas na kufr in sluzi sopotniku kot naslon, pot nadeljeval do Louisa, tam nakupil za cca 400eur, prodajalec je biu prijazen, ustrezljiv in znal slovensko!!!!!!! tko da sam kapo dol louisu tut kar se tice izbire :kva2: :worship: :yea1:

Čudno, prodajalke v HG so pa res prijazne. Do mene enkrat mal preveč, kokr je pol naglas ugotavljala punca .)

Jebi ga, Langus, pol se pa raje drži prodajalcev v Louisu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: so res carji ti pri louisu v Grazu.....bil pred mesecem dni...nek mlad trgovec iskal po vseh katalogih za mojiga konjička primerne dele.....

Se akomulator mi je naročil in so ga mu ne vem s kod pripeljali po cca. 1 uri..... :worship:

svaka jim cast.....se bom še ziher ustavil tam........morem si it po tanktorbo...... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, prodajalke v HG so pa res prijazne. Do mene enkrat mal preveč, kokr je pol naglas ugotavljala punca .)

Jebi ga, Langus, pol se pa raje drži prodajalcev v Louisu :D

hja.. kaj ti pomaga lepa zenska ce je pa ... :grrr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil sem si kupiti neko malenkost v luisu če gre kdo gor slučajno in bi mi hotel prinesti bi bil zelo hvaležen

lahko ti jo posljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo bil v Louisu dons.

Vceri sm klical in rezerviral vso robo iz kataloga. Dons sel gor, vse je cakalo v paketu za mene, tko kot je bilo dogovorjeno po telefonu.

Pa prodajalci sicer ne skacejo okol tebe. Ko pa jih vprasas pa vse povedo, pac kolkr vedo. Moti me, da ko sem kupoval klucavnico za na disk, sem vprasal tri prodajalce, vsak je drugace povedal. No, vsaj tisti na koncu je povedal tko k je treba in sem kupil in mi lepo pase na moj bike.

Kar se pa tice robe, ki imajo uveljavljeno blagovno znamko pa ne kupovat v AT, kupite raj v SI boste veliko ceneje kupili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc... jaz bom tkole naredu...

... poklical gor k Louis Graz... narocil robo... in sel gor iskat... ker drugace lahko najmanj 15.000 SIT postnine placam... ce ne vec... :)

Jaz sm rabu čelado in v Grazu je ni bilo na zalogi. Naroču sm jo preko interneta in so jo poslal iz Hamburga v Minhen. Kolega jo je pa ruknu v prtlažnik pa pršu na dopust v SLO. V enem tednu je bila doma. Stroški pošiljanja 4 EUR. Pa še čelada je bila 50% ceneje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons biv v Louisu in HG (Villach).. V HG me je prodajalka nahitro skenslala (je vrgla dvoje skornje na mizo in sla klepetat s prjatlco :BUA: ) ... kupil sicer tisto stvar k jo nasraufas na kufr in sluzi sopotniku kot naslon, pot nadeljeval do Louisa, tam nakupil za cca 400eur, prodajalec je biu prijazen, ustrezljiv in znal slovensko!!!!!!! tko da sam kapo dol louisu tut kar se tice izbire :kva2: :worship: :yea1:

JA, s H&G v Villachu imam tudi jaz slabe izkušnje. Enkrat sva z boljšo polovico prišla kupovat dežne kobinezone. Prodajalk in prodajalcev se je kar trlo v štacuni, nihče pa se naju ni ogledal, tudi po večkratnem prijaznem pozivu. Eden je pil kavo pri avtomatu z neko stranko, ki je bolj zgledal kot njegov prijatelj, vsaj po debati sodeč, ene par bab pa se je hihitalo za pultom... Ja, pa še en poželiran mulc je okoli skakal (ponavadi je bil vsaj ta prijazen!?!?) Na koncu sva demonstrativno odšla in od takrat tja noter nisem več vstopil. Deževnike sem kupil v LOJZU.

KO smo že pri štacunah, a kdo ve kje je nam najbližja POLO štacuna??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!