Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

POLO je samo v Nemčiji. Pomoje je najbližje München, tam sta dve POLO trgovini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KO smo že pri štacunah, a kdo ve kje je nam najbližja POLO štacuna??

kolikor mi je znano: "minken".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLO je samo v Nemčiji. Pomoje je najbližje München, tam sta dve POLO trgovini

ja, jaz vem še za Rosenheim, ampak to je tik pred Minkenom... sem mislil da je kje kaj bližje..

tnx anyway :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc... jaz bom tkole naredu...

... poklical gor k Louis Graz... narocil robo... in sel gor iskat... ker drugace lahko najmanj 15.000 SIT postnine placam... ce ne vec... :)

Živijo,

Nemška in Slovenska pošta imata pogodbo/dogovor o pošiljanju iz Nemčije v Slovenijo. Cela zadeva traja kak teden, cena za do 10kg pa je 18€, vse kar je več so Nemško-Ciganska posla in ma ponavadi trgovec malo več v žepu. So jih naši bratje v preteklih letih pač veliko naučili.

LP!

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo neki novega...

IPB Slika

ŽELITE KAJ KUPITI V SPLETNI TRGOVINI WWW.LOUIS.DE ?

Ponujamo vam rešitev! Kontaktirajte nas preko elektronske pošte

klekl@siol.net in mi bomo naročili željeno opremo za vas!

KAJ PRIDOBITE? Ne rabite plačevati stroškov poštnine iz NEMČIJE v SLOVENIJO!

ARTIKEL vam pošljemo po povzetju+poštnina v SLOVENIJI!

Roki dobave so različni! Odvisno od artikla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je pa provizije?

predvidevam da je tuki zadej kaksna fora... ker zaston ne bi noben tega delu :) v smislu nabiranja pik na louisovi kartici :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu ni fore.. tu gre za plemenitost, podobno kot v zgodbi z operacijskimi mizami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej nabirajo pike, privoščim! :OK: Če je le cena taka, kot v Louisu :D Dobro, tudi kak % več bi dal, da le ni tiste drage poštnine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo !!!!!! :?

Evo neki novega...

IPB Slika

ŽELITE KAJ KUPITI V SPLETNI TRGOVINI WWW.LOUIS.DE ?

Ponujamo vam rešitev! Kontaktirajte nas preko elektronske pošte

klekl@siol.net in mi bomo naročili željeno opremo za vas!

KAJ PRIDOBITE? Ne rabite plačevati stroškov poštnine iz NEMČIJE v SLOVENIJO!

ARTIKEL vam pošljemo po povzetju+poštnina v SLOVENIJI!

Roki dobave so različni! Odvisno od artikla ...

no ni nekaj novega jalovec vam ponuja isto foro ze nekaj časa !!!!!

vprasajte motoriste !!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je! :OK: :OK:

Ravno danes dobil od jalovca drugi set blinkerjev iz Louisa. Najprej jih je zrihtal meni, potem pa še kolegu, tako da res 100x hvala!

Res lepo videt, da še obstajajo tako dobri ljudje, ki pomagajo iz čiste dobre volje, v današnem pokvarjenem svetu.

jalovec, če boš kadarkoli karkoli rabil, imaš mojo št. :) Upam da bom lahko vrnil uslugo, če ne drugače z :beer2: ob prvi priložnosti, ko se srečamo :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je v Šwabariji sedaj pač že vse povezano z fuzbalom, so se pri Lujzu odločil, da bodo nekatere njihove trgovine (v Nemčiji) med svetovnim prvenstvom odprte tudi ob nedeljah :eek:

IPB Slika

Sonntagsöffnungen zur WM2006 (pdf)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namen v petek, soboto ali ponedeljek (2,3,5, junij) skakati kaj po Louisu? Rabil bi nekaj malenkosti pa mi čas ne dopušča da bi se sam podal na romanje. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namen v petek, soboto ali ponedeljek (2,3,5, junij) skakati kaj po Louisu? Rabil bi nekaj malenkosti pa mi čas ne dopušča da bi se sam podal na romanje. :cry:

Rabiš fuzbalarco :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tudi neki malenkosti rabu..

Jaz tudi ! Zato sem imel jutri namen s fotrom iti v Villach, pa mi sedaj pravi, da je verjetno jutri zaprto :cry: , ker naj bi imeli :hmm: en velik cerkveni praznik. A kdo ve kako je s tem ??? A so jutri v Avstriji trgovine odprte :OK: ali zaprte :BUA: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beljaku imajo jutri 100 % odprto :yes:, sem malo prej govoril z njimi za en komad, pa ga nimajo na zalogi .)

Zaprto imajo v ponedeljek! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beljaku imajo jutri 100 % odprto :yes:, sem malo prej govoril z njimi za en komad, pa ga nimajo na zalogi .)

Zaprto imajo v ponedeljek! :yes:

Super ! Potem pa grem :yea1: ( greva) gor pogledat. Upam, da ne bom imel težav z iskanjem trgovine. Še nisem bil nikoli tam :blush: , pa fotr tudi ne :cry:

Verjetno bova šla čez Jesenice in karavanški predor...?

Kakšen nasvet ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet: pojdi raje preko Velenja v Graz. O:-)

P.S. na www.louis.de poglej pod Fillialen in boš videl kje se nahaja trgovina v Beljaku

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ! Potem pa grem :yea1: ( greva) gor pogledat. Upam, da ne bom imel težav z iskanjem trgovine. Še nisem bil nikoli tam :blush: , pa fotr tudi ne :cry:

Verjetno bova šla čez Jesenice in karavanški predor...?

Kakšen nasvet ? :?

Jaz sem bil prejšnji petek in sem šel čez Podkoren po lokalni cesti do Beljaka ( vinjeta). Pazi v Beljaku s te strani nekaj kopajo po cesti, tako da sem moral po nekakšnih obvozih. Trgovino sem pa le našel. Če vprašaš, ti vsak rad pomaga; moja izkušnja.

Pa lep izlet in lep pozdrav. Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaksne imate iskušnje z klekl@siol.net namreč piše da naj kontaktiram na ta naslov ko pa napišeš kaj rabiš pa nobenga odgovora.Čakam pa že karpar dni . :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaksne imate iskušnje z klekl@siol.net namreč piše da naj kontaktiram na ta naslov ko pa napišeš kaj rabiš pa nobenga odgovora.Čakam pa že karpar dni . :(

Baje pac gre za zbiranje teh pik... oni dobijo vrednost v dobro... sam ce prav mi ni jasno kako se jim splaca, ce so postnine tko drage. Razn, ce kdo mimo Graza hodi, pa da spotoma dol prpele. Pac narocis in pomojem placas napej in po posti dobis robo.

Men je louis kr vredu, kot sem ze napisal. Recmo sm gor kupil kljucavnico za 1.800 SIT za na disk. Pr nas so od 10.000 SIT naprej, mogoce so boljse od te k jo imam jaz, ampak tudi moja deluje vredu in masivno. Sicer pa te kljucavnice so tko prevenitva...

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje pac gre za zbiranje teh pik... oni dobijo vrednost v dobro... sam ce prav mi ni jasno kako se jim splaca, ce so postnine tko drage. Razn, ce kdo mimo Graza hodi, pa da spotoma dol prpele. Pac narocis in pomojem placas napej in po posti dobis robo.

Men je louis kr vredu, kot sem ze napisal. Recmo sm gor kupil kljucavnico za 1.800 SIT za na disk. Pr nas so od 10.000 SIT naprej, mogoce so boljse od te k jo imam jaz, ampak tudi moja deluje vredu in masivno. Sicer pa te kljucavnice so tko prevenitva...

vsak ki ima louis kartico ,lahko pove št kartice in mu avtomatsko pripadajo pike, tako da to ni nikaršno nabiranje pik ali 3 - 8 popusta !!!!!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pike lahko upoštevaš pri nakupih ali pa jih zbiraš. Enkrat letno ti pošljejo obračun pik. Tako so meni poslal da mam v dobrem 37 ojrov. Ni velik, sam nekaj pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!