Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Samo da si zadovoljen :)

Koliko magnetov pa ima spodaj?

Morm prestet... drzi se pa ko "klop človeka". :D Res, odlična torba za 8.400 SIT... za tak gnar je ne dobis nikjer v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš! V hoferju so ble za 6000 skoraj identične :) Ampak kaj ko je folk razgrabu v prvih 2 urah po odprtju trgovine :D

Drugače so pa take torbe min 20k po slovenskih moto shopih! Se ful splača mal v Louisu pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš! V hoferju so ble za 6000 skoraj identične :) Ampak kaj ko je folk razgrabu v prvih 2 urah po odprtju trgovine :D

Drugače so pa take torbe min 20k po slovenskih moto shopih! Se ful splača mal v Louisu pogledat :OK:

Hja to za 6k... samo to dobiti, pa menda prej trofis na loteriji... :D Louis je kr zakon, pametne cene... predlagam da nekdo ofne trgovino v SI. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dobrih 8 tisoč sit si dobil malo boljšo tank torbo kot sem jo kupil jaz junija. S tem da sem dal jaz za SPOOL torbo v TC-ju 20 000 Sit. :eek: Tko da ni dvoma, opravil si dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to za 6k... samo to dobiti, pa menda prej trofis na loteriji... :D Louis je kr zakon, pametne cene... predlagam da nekdo ofne trgovino v SI. :OK:

In kaj če je že? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali Louis v Gradcu in Beljaku sprejema Viso?

Preko interneta jo. Zanima me pa, če jo sprejema tudi v trgovinah.

Popravljeno . Popravil Aky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprejemajo oni vse :grim

sam, da nimaš blokirane <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim js rabim točen naslov od louis trgovine v grazu (zaradi gps) in kdaj je trgovina odprta. lepo prosim čimprej pa točen naslo oz. usaj ulica

MEGAshop LOUIS

Triesterstrasse 391

8055 Graz

Tel. (0043)-(0)316-29 61 79

Fax. (0043) -(0)316-29 61 794

Offnungszeit

Mo-Fr. 9.00 - 19.30 Uhr

Sa. 9.00 - 17.00 Uhr

Lp

Ps. Dovolj hitro? :)

Popravljeno . Popravil 50cent
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim js rabim točen naslov od louis trgovine v grazu (zaradi gps) in kdaj je trgovina odprta. lepo prosim čimprej pa točen naslo oz. usaj ulica

mozni sta samo dve razlagi.........

1. prelen samostojno pobrskati naslov na netu in

2. ........

v bistvu je samo ena razlaga. :doze: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozni sta samo dve razlagi.........

1. prelen samostojno pobrskati naslov na netu in

2. ........

v bistvu je samo ena razlaga. :doze: :whistle:

Nope. Motiš se. Vedno sta dve razlagi. V tem primeru je druga - butast. Ampak ker sigurno ne bi hoteli biti žaljivi, je možno da je bil samo malce lenobno naravnan. Butast pa res ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam podam še tretjo razlago. biu sm u šoli na netu in nism meu cajta brskat za naslov, drugače pa se mi je zelo mudlil ker me je foter poklicu u sql da gremo takoj po koncu šole u avstrijo. mal sm biu pa tud len :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj je sedaj spet razprodaja

ne zastopim najbolje nemsko in zato ne znam poiskat nič

kupil bi dvodelni vanuchi kombinezon ne usnjeni bundo posebi pa hlače posebi pa sm se matral pa iskal pa ne znam najt

prosim za pomoč

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naslednja 2 tedna v Stuttgartu, tukaj je ob "normalnem" louisu tudi restpostemmarkt, kjer prodajajo (seveda zelo ugodno) ostanke kolekcij.

Ce kdo kaj rabi, na PM.

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo.... V Blizu Puntigamer strasse... je ta trgovinica. Tukaj si lahko pogledaš kje je trgovina KLIK

vse ostalo pa imaš napisano v temi pod oprema LOUIS.DE

tnx si že iščem opremo:D :OK: Pa jaz tuji mislim da bi rabli kaj takega v sloveniji ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidli kako bo. Nemci so trmasti ko sam hudič!

In predvsem praktični: "Zakaj bi odpirali ekspozituro, če pa dobiček ni zajamčen, visoki stroški pa so."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!