Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

In predvsem praktični: "Zakaj bi odpirali ekspozituro, če pa dobiček ni zajamčen, visoki stroški pa so."

Dobiček da ni zajamčen? Tisti ki vedo hodimo v Louis. Če je stvar prepoceni da bi se ti splačalo dat tolk za pot pa pač kupiš tle. Ampak vsi mi bi še vedno kupli v Louisu če bi bil v SLO, ker je cenejši. In človek, verjemi da bi Louis laufu. Kadar si v louisu slišiš vsaj enga slovenca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiček da ni zajamčen? Tisti ki vedo hodimo v Louis. Če je stvar prepoceni da bi se ti splačalo dat tolk za pot pa pač kupiš tle. Ampak vsi mi bi še vedno kupli v Louisu če bi bil v SLO, ker je cenejši. In človek, verjemi da bi Louis laufu. Kadar si v louisu slišiš vsaj enga slovenca :OK:

Vprašanje, če bi jim šlo bistveno bolje z novo trgovino, da bi se jo splačalo postavit in zaposlit nove ljudi. Saj nas že tako kar nekaj kupuje pri njih v Avstriji in jim je po moje tako čisto super. Zakaj bi šla gora h Mohamedu, če hodi Mohamed k njej al tako nekako. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski on-line Louis :)

http://www.crazymotomania.com/

Katalog artiklov je identičen Louisovemu.. Pa cene tudi več ali manj :)

Meni puna vreji zgleda. Opisi bi bili lahko še v slovenščini :D Me pa zanima če si naročim kak vem kera je moja številka, pa če se da tudi zamenjat pol če vijim da ni vredu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Po moje prave trgovine Louis v Sloveniji ni zato, ker so najemnine v Ljubljani in okolici čisto preveč visoke. Baje, da ravno zaradi tega razloga Sovenci nimamo Ikeje in še nekaterih drugih bolj znanih trgovin :glare:

Bi se pa verjetno splačalo odpret takšno trgovino kje v okolici Brežic, zaradi bližine Zagreba, ki ima za pol Slovenije prebivalcev. Sosedje bi verjetno kar navdušeno kupovali, ker bi nazaj dobili davek, pa še vožnja od Brežic do Zg. traja sam ene 20min :hmm:

Meni osebno je pa všeč, da grem kdaj na izlet v Avstrijo, tako da mi je čist vseen kje ta trgovina stoji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry:

Imam eno grajo za JALOVECA!!!!!!!!!!!!! :BUA: :BUA:

Pred 3 tedni sem v luisu opazil,da imajo znižanje čelad,med drugim sem opazil tudi,da imajo takšno ki bi jo jas imel in sicer Shark rsx hook ker so imeli mojo številko in še tapravo barvo.Ker sem na foromu opazil,da se JALOVEC hvali da lahka zrihta artikle iz LUISA sem se odločil da ga pokličem.

Prosil sem ga če mi jo gre lahko iskat in JALOVEC mi je zatrdil da bo šel.

Mine 1 teden :pokličem ga nakar mi odgovori,da je nimajo v Avstriji in da jo bojo poslali k njim. :?

Mine 2 teden :pokličem ga in isto da je bil na morju in da še ni šel iskat. :(

Mine 3 teden:kličem in reče da gre danes. :)

Mine 3 dni :spet pokličem ta štavilka ne obstaja. :BUA: :BUA:

Zato pokličem motocenter KLEKL. :)

Čez 2 dni pa mi sporoči,da te čelade nimajo več in če se odločim za kakšno drugo naj povem in jo gre iskat brez problemov. :( :( :(

Zato preberite moj problem in se odločte kje boste NAROČALI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pra ravno kontra izkušnje. Jalovec mi je že 2x rihtal stvari iz Louisa in vedno sem dobil željeno. Tako da vsa čast mu za prijaznost in pripravljenost priskočiti na pomoč somotoristu. Več takih ljudi bi moralo bit. Nikoli ni hotel plačila, tako da sem mu od prvi priložnosti dolžan kar ene par :beer2: :OK:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry:

Imam eno grajo za JALOVECA!!!!!!!!!!!!! :BUA: :BUA:

Pred 3 tedni sem v luisu opazil,da imajo znižanje čelad,med drugim sem opazil tudi,da imajo takšno ki bi jo jas imel in sicer Shark rsx hook ker so imeli mojo številko in še tapravo barvo.Ker sem na foromu opazil,da se JALOVEC hvali da lahka zrihta artikle iz LUISA sem se odločil da ga pokličem.

Prosil sem ga če mi jo gre lahko iskat in JALOVEC mi je zatrdil da bo šel.

Mine 1 teden :pokličem ga nakar mi odgovori,da je nimajo v Avstriji in da jo bojo poslali k njim. :?

Mine 2 teden :pokličem ga in isto da je bil na morju in da še ni šel iskat. :(

Mine 3 teden:kličem in reče da gre danes. :)

Mine 3 dni :spet pokličem ta štavilka ne obstaja. :BUA: :BUA:

Zato pokličem motocenter KLEKL. :)

Čez 2 dni pa mi sporoči,da te čelade nimajo več in če se odločim za kakšno drugo naj povem in jo gre iskat brez problemov. :( :( :(

Zato preberite moj problem in se odločte kje boste NAROČALI.

Ne vem, zakaj se nisi na motor vsedu in odpelu gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo hodil v Louis b bližnji prihodnosti, bi bil zelo hvaležen, če pogleda ali imajo v trgovini mogoče še kakšen kombinezon VANUCCI ART X 1-TEILER, ki je znižan iz 599 na 199eur. Vem da načeloma restposten zadev ni dobiti v posameznih poslovalnicah, ampak ti kombinezoni so že zelo dolgo v akciji in pod resposten, pa so jih nekaj časa nazaj še vedno držali tudi v poslovalnici v Villachu.

IPB Slika

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry:

Imam eno grajo za JALOVECA!!!!!!!!!!!!! :BUA: :BUA:

Pred 3 tedni sem v luisu opazil,da imajo znižanje čelad,med drugim sem opazil tudi,da imajo takšno ki bi jo jas imel in sicer Shark rsx hook ker so imeli mojo številko in še tapravo barvo.Ker sem na foromu opazil,da se JALOVEC hvali da lahka zrihta artikle iz LUISA sem se odločil da ga pokličem.

Prosil sem ga če mi jo gre lahko iskat in JALOVEC mi je zatrdil da bo šel.

Mine 1 teden :pokličem ga nakar mi odgovori,da je nimajo v Avstriji in da jo bojo poslali k njim. :?

Mine 2 teden :pokličem ga in isto da je bil na morju in da še ni šel iskat. :(

Mine 3 teden:kličem in reče da gre danes. :)

Mine 3 dni :spet pokličem ta štavilka ne obstaja. :BUA: :BUA:

Zato pokličem motocenter KLEKL. :)

Čez 2 dni pa mi sporoči,da te čelade nimajo več in če se odločim za kakšno drugo naj povem in jo gre iskat brez problemov. :( :( :(

Zato preberite moj problem in se odločte kje boste NAROČALI.

Možku sem se opravičil :( , pač vmes je prisla kraja mobitela ,Avstrijci :nono: pa tud niso več tako zanesljivi ,OPRAVICUJEM O:-) se mu se pred vsemi, sploh po vseh grožnjah :ninja: !!! Kar se pa tiče naročanja preko mene ,pa saj ni treba :whistle: , itak nimam nic od tega :? , za taprave pa ni nobenga problema :OK: .Hvala vsem ki ste bili z menoj zadovoljni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Rad bi kupu tele 4 žmiguce (LINK) pa nevem kako jih nej naročim, je mogoče tuki kdo, k mi jih lahko zrihta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Rad bi kupu tele 4 žmiguce (LINK) pa nevem kako jih nej naročim, je mogoče tuki kdo, k mi jih lahko zrihta?

malo nad tvojo objavo je pogovor o jalovcu ki narocuje robo iz louisa,....drugace so pa to ledasti zmigavci al?...pa na rs125 jih mislis dat,...ne bo ti ratalo vseh 4ih,....sem jaz mel pa ne z originalnim ne z relejem za ledaste zmigavce ne delajo,...utripajo vsi 4je hkrati,ce mas pa samo 2 pa 2 originalna oz 2 na navadne zarnice pa dela....preverjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v louisu prodajajo tudi plastike za motorje, ker imam v kratkem namen obiskati louisa v Avstriji pa ne vem če bom tam dobil plastike.Je mogoče še kakšna trgovina s plastikami tukaj blizu od meje, ker se mi zdi, da so plastike v avstriji cenejše kot tukaj v Sloveniji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v louisu prodajajo tudi plastike za motorje, ker imam v kratkem namen obiskati louisa v Avstriji pa ne vem če bom tam dobil plastike.Je mogoče še kakšna trgovina s plastikami tukaj blizu od meje, ker se mi zdi, da so plastike v avstriji cenejše kot tukaj v Sloveniji.

LP

ej mislm da ne (izjeme so kolkrtolk olepševalni deli) kva pa maš v mislih.. se mi zdi da bom šou naslednji teden v villach pa lahk vprašam če nič drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na ceno plastik za KTM v AUT lahko mirne duse skocis do kateregakoli pooblascenega prodajalca KTM-ov (komplet plastik za lc 4 brez tanka pred leti ATS 400.-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na ceno plastik za KTM v AUT lahko mirne duse skocis do kateregakoli pooblascenega prodajalca KTM-ov (komplet plastik za lc 4 brez tanka pred leti ATS 400.-).

No to je približno 7k sit, to so verjetno samo stranske 4 plastike, mene pa zanima kolk bi pršla komplet obleka za ktm LC2(stranske plastike, sprednja maska, Sprednji blatnik, zadnji blatnik, držalo za tablico)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

je kdo kupil obratomer v LUIS-u, da se mu menjat impuls, minus plus vhod, ima rdec, crn, oranzni, bel, zelen kabel, st. artikla je: 10034794

rabil bi navodila in kam keri kabel pase, dobi nagrado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!