Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

bil v louisu včeraj.... izropano... vsaj aktualni artikli, kot so dežni kombinezoni in rokavice....

punca je bolj drobne postave in sva komaj našla 34 hlače za njo in xs jakno... trajalo je kako uro in pol ob pomoči zeloooo prijazne trgovke... ( najprej smo se pogovarjali nemško, ko je kasneje ugotovila da sva slovenca, pa smo nadaljevali hrvaško..) konec koncev sva (mukoma) le našla opremo zanjo s katero sva trenutno zelo zadovoljna...

trgovka mi je predlagala, da se naslednjič raje oglasim v začetku tedna, ali še bolje, artikle v naprej naročim in me bodo zagotovo čakali...

ni kaj še se oglasim.. bikerski candyshop :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

Gre kdo mogoče v kratkem v Louis Villach? Kupil sem prevelike rokavice in bi jih rad zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je prodajalka rekla da loh pike preverjaš na netu....luis.de, sam js tega nikjer nism najdu

Ko odpreš glavno LOUIS stran imaš zgoraj menu, ki se prične z HOME ..... Izbereš MyLOUIS in tam vpišeš svoje podatke .

To je to :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Louisu in nisem bil preveč navdušen. Podobno kot H&Gericke. Skratka poceni stvari so ničvredne, dobre pa so dražje kot v Lj. Kupil sem LSL crashpadse in šele ob nakupu presenečen ugotovil, da niso 50 EUR ampak 80 (še adapterji). Seveda - moja šlamparija pri pregledovanju kataloga, ampak mislim da imajo precej cenejše v TC.

Ogledoval sem si tiste alu rumene, modre in druge balance, pa se mi niso zdele eloksirane, ampak pobarvane (ne garantiram - na hitro vtis).

Sicer je štacuna polna enih črnih moto cunj, iz izkušenj pa povem, da sem že 2x kupil poceni moto jakno in jo obakrat še ceneje prodal pri Tinti. Poceni roba je praviloma ničvredna. Ali je prekratka, ali ima žepe zašite na napačnem mestu (tam kjer nimam rok), ali nima patenta na rokavu (kot da je plašč in ne motojakna) ali je pa kaj drugega narobe. Vedno me nekaj tako moti, da jo dam v ausferkauf. Potem sem kupi DAINESE goretex jakno za 83 ksit in sedaj sem zadovoljen. Prej sem imel 9 let SPIDI jakno, ki je bila tudi izredna. Kar se mene tiče se bom držal firm, ker je ceneje 1x kupiti drago, kot 10x poceni. BTW - tudi z Cloverjem nisem bil zadovoljen.

V H&Gericke sem npr. kupil tudi cordura hlače z membrano, ki imajo 3 napake. 1.So prekratke (pa so bile najdaljše - probaval sem jih 2 uri), 2. ko daš nogo v hlačnico, jo vedno vtakneš v žep za kolensko ojačitev, ki ga zato tudi strgaš, 3. sploh ne držijo dežja (skozi mednožne šive imaš takoj mokra jajca, potem pa še kolena). Skratka kompletna jajca in takih jajc je poln tudi Louis.

PS

Na splošno mi gre ta trend nekih neznanih firm, ki so jih polne štacune, precej na živce - pa ne ker bi me motile, ampak ker več nikjer ne dobiš npr. Dainesa ali Spidija. Tudi v Trstu so izginili iz štacun. Po svoje je žalostno, da je kombinacija tradicije in velikih vlaganj v razvoj (znane firme), nagrajena z izgonom iz štacun na račun neke pofl robe, ki je (očitno) potem, ko jo naredijo, sploh ne izproba noben motorist.

To posledično naredi dobre firme za butične (nemnožične) in zato še bolj peklensko drage. Tako se potrjuje pravilo, da imamo po novem samo dve vrsti robe: 1. pofl ničvredno robo in kvaliteno pregrešno drago robo. Kljub vsemu govoričenju o dostopnosti blaga zaradi globalizacije, kvaliteta še nikoli ni bila tako draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Louisu in nisem bil preveč navdušen. Podobno kot H&Gericke. Skratka poceni stvari so ničvredne, dobre pa so dražje kot v Lj. Kupil sem LSL crashpadse in šele ob nakupu presenečen ugotovil, da niso 50 EUR ampak 80 (še adapterji). Seveda - moja šlamparija pri pregledovanju kataloga, ampak mislim da imajo precej cenejše v TC.

Ogledoval sem si tiste alu rumene, modre in druge balance, pa se mi niso zdele eloksirane, ampak pobarvane (ne garantiram - na hitro vtis).

Sicer je štacuna polna enih črnih moto cunj, iz izkušenj pa povem, da sem že 2x kupil poceni moto jakno in jo obakrat še ceneje prodal pri Tinti. Poceni roba je praviloma ničvredna. Ali je prekratka, ali ima žepe zašite na napačnem mestu (tam kjer nimam rok), ali nima patenta na rokavu (kot da je plašč in ne motojakna) ali je pa kaj drugega narobe. Vedno me nekaj tako moti, da jo dam v ausferkauf. Potem sem kupi DAINESE goretex jakno za 83 ksit in sedaj sem zadovoljen. Prej sem imel 9 let SPIDI jakno, ki je bila tudi izredna. Kar se mene tiče se bom držal firm, ker je ceneje 1x kupiti drago, kot 10x poceni. BTW - tudi z Cloverjem nisem bil zadovoljen.

V H&Gericke sem npr. kupil tudi cordura hlače z membrano, ki imajo 3 napake. 1.So prekratke (pa so bile najdaljše - probaval sem jih 2 uri), 2. ko daš nogo v hlačnico, jo vedno vtakneš v žep za kolensko ojačitev, ki ga zato tudi strgaš, 3. sploh ne držijo dežja (skozi mednožne šive imaš takoj mokra jajca, potem pa še kolena). Skratka kompletna jajca in takih jajc je poln tudi Louis.

PS

Na splošno mi gre ta trend nekih neznanih firm, ki so jih polne štacune, precej na živce - pa ne ker bi me motile, ampak ker več nikjer ne dobiš npr. Dainesa ali Spidija. Tudi v Trstu so izginili iz štacun. Po svoje je žalostno, da je kombinacija tradicije in velikih vlaganj v razvoj (znane firme), nagrajena z izgonom iz štacun na račun neke pofl robe, ki je (očitno) potem, ko jo naredijo, sploh ne izproba noben motorist.

To posledično naredi dobre firme za butične (nemnožične) in zato še bolj peklensko drage. Tako se potrjuje pravilo, da imamo po novem samo dve vrsti robe: 1. pofl ničvredno robo in kvaliteno pregrešno drago robo. Kljub vsemu govoričenju o dostopnosti blaga zaradi globalizacije, kvaliteta še nikoli ni bila tako draga.

Na stvari gledas prevec subjektivno, res je, da so v louisu nekatere stvari "cenene" oziroma nekoliko manj priznane firme (npr cafee racer, ajs, probiker..), vendar navsezadnje so tudi bolj priznane in tudi drazje. Ce vzameva za primer jakno.. imas na razpolago izdelke od Rukke, ki veljajo za ene najboljsih na svetu, ce ne celo najboljse (res je temu tudi primerna cena), potem imas Vanuccija, ki ima dobre kombinezjone (roko na srce.. vsaj se enkrat boljsi od Firsta za isto ceno), Sidi, Held, Uvex, Daytona, Buse... in ti govoris od samih cenenih firm :? :blink: Ce pa pravis da je treba kupit firmo, pa pac das 900eur za jakno, prbilizno 500 za hlace in imas 5 letno garancijo ter mir do konca zivljenja (irazen ce mas smolo npr kaksna nesreca ipd). ups to je pa spet predrago ane? kvaliteta se pac placa, tako kot si reku. :grim... ja v tvojem primeru majo pac samo dve vrsti robe, ampak nekateri pa tut usnje nosimo in je izbira kar pestra. Sploh pa dvakrat ne govoris isto... enkrat pravis da rad kupujes kvaliteto, drugic pa bluzis o tem da ni nekega "srednjega sloja" opreme.. kor sem ze omenil, kupis Rikko in ti ni treba na 9 let menjat jakne ;)

Ne mores pricakovati da bodo vse stvari cenejse (kot v tvojem primeru s crashpadi), ampak tako pac to je... nekej se splaca gor kupit, kaj pa tudi pri nas, ce ti je pa vsec odnos prodajalcev v TC-motoshopu, cene (da ne govorim o giviju...te srat prime, za isti denar kot bi tam dobu SAMO kovcek sem dobu od kappe plato, kovcek, distancnike za pritrditev pa se nosilc!!! in to v sloveniji!), tko da kar k njim :OK:

Sam veliko kupujem v Louisu (v hein gericke manj ker mi je antipaticna trgovina), prav tako tudi starsa in punca, skupaj smo zapravili ze cca 2000eur (med njimi so bili tudi izdelki od nepriznanih firm...npr kombinezjon AJS, rokavice probiker, hlace vanucci) in smo do sedaj vsi z izdelki zadovoljni, sploh mi pa veliko pomeni da to kar iscem takoj DOBIM, in je vse na enem mestu (najd mi tako trgovino v sloveniji??), ne pa da cakam klic nasih vecinoma navelicanih prodajalcev, ki v koncni fazi sploh ne poklicejo :lol1:

PS. ne govori da so jajca

Lp, David

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: se strinjam s tabo.

drugač pa jz nism imela preveč denarja ker sm mogla opremo kupit na hitro. kupla sem probiker usnjen kombinezjon in lahko rečem da je :OK: . moj ima dainesovga in ga je kupil leta 2000. in je tko.dainesov je boljši v zapenjanju in zadrgah (moje so plastične in jih bom v kratkem nesla zamenjat). drugače pa je moj kombinezjon :OK: res je novejši model in je bolj zračen. ima tudi protibakterijsko mrežco notri.

tko da roba res ni slaba. pa je moj precej na firme in na kvaliteto pa je reku da če bi še enkrat kupoval bi kupu takega kot ga imam jaz.

če ti pač ni všeč ta kvaliteta, ki je kot praviš slaba pojdi h kakemu motoprodajalcu in kupi precej precej dražji kombinezjon zato da bo nekaj videti.

lepo se mj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črnolaska oprosti, samo mislim da se Probikerjevega pa Dainesejevega usnjenega kombinezona ne da primerjati ne po ceni, sploh pa ne po kvliteti. Tko da tukej si mal u temo brcnla.

Drugače pa se načeloma strinjam z Osamo. Večkrat sem bil že v Louisu in HG, iskal raznorazno opremo, kupil pa ne prav veliko. Kombinezoni in ostala oprema nekih levih firm je še kar poceni. Vendar te mine veselje ko pogledaš iz kakšnega materiala je, šivi, wannabe ščitniki,... Ostale priznane firme ala Spyke, Dainese,... so pa kar precej dražje kot v slo. Sidijevi škornji so recimo dobrih 10 jurjev dražji kot pri nas. Givi program tudi.

Razen tanktorbe, ki je bila smešno poceni (19,90eur), polnilca za akumulator in par drobnarij, ki sem jih še kupil me trgovina ni pretirano navdušila. Bikerstuff za rajo uglavnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem. pač ima vsak svoje mnenje.samo mislim da ni kake velike razlike. ker sej pravim hotla sva dobro opremo zame. in se je kar poglobil v vse skupaj. tko da... ne vem imaš pač svoje mnenje.

edina huda pomanjklivost je pa res zadrga.

imaš še slabše kombinezjone za še cenejšo ceno. kolega je kupu za svojo kombinezjon pa pol še ščitnike za čez pa čevlje pa čelado vse skup za 100 000 sit. samo v to opremo ne verjamem.

druač pa za kazat moraš met definitivno dainese. za ostalo varnost pa je probiker tudi ok. glavna je glava da ne daš krš gor.

pač tko mislim jz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mislim da ni vse tako črno glede Louisa in HG ter manj poznanih firm. Oba s punco imava npr. nepremočljive Probiker touring škornje in sva zelo zadovoljna. Vode ne prepustijo niti po daljši vožnji po dežju, kar dobro so ojačani na gležnjih in predvsem udobni in fajn za hodit. Bili so pa 60 eur, ker so bili znižani 50%. Pa me zanima kje bi še dobil škornje, ki bi bil tako zadovoljen z njimi za tako ceno!

Imam tudi usnjene hlače iz HG, firma prav Hein Gericke. Bile so v akciji 100eur, izdelava je zelo kvalitetna, povsod imajo dvojne anti rip šive, zelo dobre kolenske ščitnike, skratka hlače prve klase. V slo sem pomeril vsaj 10 različnih hlač, pa so bile navadno vsaj še enkrat dražje pa isto ali celo manj kvalitetne..

Tudi rokavice sem nabavil v HG, bile so 60eur, izdelane so iz kengurujevega usnja (ki je daleč najboljše za rokavice) in imajo karbonske in kevlar ojačitve. Po dveh letih so še kot nove, vsi šivi tam kjer morjo bit, skratka vse ok. Na roko mi pa pašejo boljše kot mariskatere druge, ki sem jih meril izmed znanih firm.

Se pa strinjam, da je tudi precej krša. Predvsem razne poceni tekstilne jakne z nevem kašnimi membranami za 50 eur pač ne morejo biti ne vem kaj. Ni vse za kupit. Če si pa vzameš čas in temeljito pregeldaš ponudbo, pa zagotovo najdeš tudi kaj kvalitetnega za precej bolj ugodno ceno kot v Slo. Ni pa vse ceneje, to pa normalno , nekatere stvari se pač bolj splača kupit pri nas. Zato je pred nakupom najbolje na netu preverit cene tam in pri nas, potem pa pač zbereš bolj ugodno varianto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... iz izkušenj pa povem, da sem že 2x kupil poceni moto jakno in jo obakrat še ceneje prodal pri Tinti....

Jaz idiot pa kupujem pri Tinti in mislim, da imam boljšo robo kot da bi jo kupil v Louisu.... :slap:

Drugač pa tko : ko so pri nas prodajali plastične jakne, si lahko na senčni strani alp dobil kakšno spodobno cunjo.

Seveda imajo OEM zadeve iz sweatshopov, pa še vedno je boljši usnjen kombinezon za 100 ojrov kot hlače od trenirke za 200 ojrov. V katalogi na internetu sicer vse dobro izgleda, ampak v štacuni (pa naj bo še tako slaba) lahko stvar primeš, pošlataš, pomeriš svojo velikost in si premisliš. Ali pa ugotoviš, da za tisto na sosednji polici pač nimaš in ne daš, pa kupiš poceni in pogojno ustrezno. Če te seveda kolegi s foruma potem ne zajebavajo, da je pofl. Bolje pocen gvant s katerim kam greš. kot drag in eksotičen, pol pa še za benc nimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS

Na splošno mi gre ta trend nekih neznanih firm, ki so jih polne štacune, precej na živce - pa ne ker bi me motile, ampak ker več nikjer ne dobiš npr. Dainesa ali Spidija. Tudi v Trstu so izginili iz štacun. Po svoje je žalostno, da je kombinacija tradicije in velikih vlaganj v razvoj (znane firme), nagrajena z izgonom iz štacun na račun neke pofl robe, ki je (očitno) potem, ko jo naredijo, sploh ne izproba noben motorist.

To posledično naredi dobre firme za butične (nemnožične) in zato še bolj peklensko drage. Tako se potrjuje pravilo, da imamo po novem samo dve vrsti robe: 1. pofl ničvredno robo in kvaliteno pregrešno drago robo. Kljub vsemu govoričenju o dostopnosti blaga zaradi globalizacije, kvaliteta še nikoli ni bila tako draga.

S tvojim mišlenjem se popolnoma strinjam. Moraš pa razumet, da tisti kateri kupijo motor za 600k in se vozijo smo ob nedeljah nebodo kupovali takih firme ala Alpinstar za 200+ksit. Odvisno pa je tudi kakšen motor voziš. Če imaš cestaša obvezno kupi usnje, po možnosti znano marko. Če pa voziš čuperja, skuterja ali kakšno hard anduro potem imaš dovolj izbire v Louisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojim mišlenjem se popolnoma strinjam. Moraš pa razumet, da tisti kateri kupijo motor za 600k in se vozijo smo ob nedeljah nebodo kupovali takih firme ala Alpinstar za 200+ksit. Odvisno pa je tudi kakšen motor voziš. Če imaš cestaša obvezno kupi usnje, po možnosti znano marko. Če pa voziš čuperja, skuterja ali kakšno hard anduro potem imaš dovolj izbire v Louisu.

Ja - upam da si me razumel - ker eden zgoraj me ni preveč.

Pred leti smo kupovali spidi in dainese po čisto dostopnih cenah, kvaliteta je bila pa vrhunska. Sedaj je te firme izredno težko dobiti in so zato precej dražje. Le kvaliteta ostaja ista - vrhunska. Je pa zato vsak dan na voljo ena nova firma (ne samo v luisu), ki še zdaleč ni tako poceni, kot pa je za en.k. Človek se sprašuje, če so tisti, ki jih dizajnirajo, sploh motoristi.

Jaz (osebno) sem nad temi firmami pač obupal, seveda pa človek v primeru, da je mlad, zagnan in bolj na tesnem s kešom, te stvari seveda spregleda (sam sem se kot mulac vozil okoli v smučarskih bundah, že en kratek motoristični jopič, kakršne imajo danes skuteristi, mi je bil dolgo nedosegljiv), sploh pa je najprej treba kupiti motor, kje je pol še oprema.

Gre pa tudi za razmišljanje na temo o tem kako se kvaliteta danes draži in ne ceni, kot vlada zmotno mišljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri ste pac zaljubljeni v znane firme in zato vcasih tudi malo slepi. Saj tudi znane znamke proizvajajo sedaj kjer je ceneje. Brat je bil ponosen na "kvalitetno" znamko avtomobila, ki jo je kupil, zdaj, ko hodi po servisih se je ze malo ohladil. Tudi sam sem ze marsikaj kupil v Louisu (tudi se takrat, ko je bilo treba v Munchen) in sem bil prakticno z vsem, kar sem kupil zadovoljen (kupoval sem vec ali manj poceni). Usnjene hlace sem pred 5. leti dobil za 1/3 cene kot so bile pri nas, pa izgleda da mi bodo sluzile se enkrat toliko let (zelo zadovoljen). Tudi zvrnil sem se ze z "ta pocen" opremo in me je prav lepo zascitila. Saj zato je oprema, ali pac ne? Je pa treba cene pred nakupom preveriti, ker nekatere stvari so dejansko cenejse pri nas.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ene bolj take poceni PROBIKER rokavice, kupil v TCju dal sem 15k sit. Po ene 12.000km so kot nove, vmes so preživele en manjši zdrs. To je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle sem prebral dosti strani nazaj in kaj opazim...

Vsi zagovarjate "poceni" znamke oblačil, češ da so super in ne rabiš imet neke hude opreme od dainese, axo, alpinestars, spidy ipd... Opazu sem pa tudi da noben jih ni primerjal med sabo ker jih je sam tudi imel!

Torej, črta

_______________________

Vsi ki hvalijo ceneno robo, še niso imeli na sebi kvalitete. (pika)

Vsaj js ne poznam niti enga (poznam pa malo morje motoristov), k bi imel oz že mel kombinezon npr. DAINESE in se kasnej odloču za PROBIKER ki je reci-piši 4x cenejš ali še več :doze:

Mlatite prazna jajca s temi zadevami. Ko pa pogrneš v usnju, ki niti ni usnje pol pa jok :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naprimer pogrnil v Firstovi usnjeni jakni pri cca 70km/h in skoraj videt ni da je blo kaj, pa sm se kar fajn drajsal. In to tam kjer je šivana. Pa tudi vsi kritizirajo First kako je zanič, pa nekvaliteten, pa da se šivi razparajo, pa kaj jst vem kaj.. Ni vse kar je bolj ugodno tudi čist zanič.. Saj ne dvomim da so tiste znane firme res top kvalitete, ampak naj bo kar če, tam med drugim plačaš tudi ime, ki ga pri neki manj znani pa lahko glih tako kvalitetni stvari ne.

Še enkrat ponavljam, ni vse poceni dobro, zdaleč ne, ampak ni pa nujno tudi vse kar je neznano in ceneje slabše od bolj uveljavljene konkurence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki hvalijo ceneno robo, še niso imeli na sebi kvalitete. (pika)

Vsaj js ne poznam niti enga (poznam pa malo morje motoristov), k bi imel oz že mel kombinezon npr. DAINESE in se kasnej odloču za PROBIKER ki je reci-piši 4x cenejš ali še več :doze:

Mlatite prazna jajca s temi zadevami. Ko pa pogrneš v usnju, ki niti ni usnje pol pa jok :hmm:

Ce nekdo hvali poceni robo, pomeni, da je z njo zadovoljen in ni potrebe, da bi kupoval kvalitetno (oziroma drago kvazikvalitetno). :slap:

Tisti, ki je ze v startu kupil najdrazje stvari, je pac po karakterju tak, da bi se mu zdelo izpod casti nositi robo "za rajo".

Sam sem dvakrat pogrnil z "ceneno" robo na sebi in je oprema opravila svojo nalogo odlicno.

Nihce ne trdi, da niso drazji izdelki boljsi od cenenih, ampak tudi med temi se najde kar dobro razmerje med ceno in kvaliteto. Ce si bogat, potem je stvar jasna, so pa v zivljenju tudi druge prepotrebne stvari, za katere je potreben denar. Nismo vsi naravnani na "vse za motor".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle sem prebral dosti strani nazaj in kaj opazim...

Vsi zagovarjate "poceni" znamke oblačil, češ da so super in ne rabiš imet neke hude opreme od dainese, axo, alpinestars, spidy ipd... Opazu sem pa tudi da noben jih ni primerjal med sabo ker jih je sam tudi imel!

Torej, črta

_______________________

Vsi ki hvalijo ceneno robo, še niso imeli na sebi kvalitete. (pika)

Vsaj js ne poznam niti enga (poznam pa malo morje motoristov), k bi imel oz že mel kombinezon npr. DAINESE in se kasnej odloču za PROBIKER ki je reci-piši 4x cenejš ali še več :doze:

Mlatite prazna jajca s temi zadevami. Ko pa pogrneš v usnju, ki niti ni usnje pol pa jok :hmm:

Eno je kupiti Daineseja za tako vožnjo kot jo maš ti(si imel) na cestaku, dosti na pisti....

Eno je kupiti Vanucci recimo leder kombinezon za nakeda in bolj umirjeno vožnjo od tvoje recimo... Tko da... Če nimaš lih 500k za opremo, ne morš kupit neke hude znamke... Jest sem dal za svoj kombinezon bore malo, hvala bogu vse v -50% akcijah. Jakna je dokaj udobna in vse, hlače mal manj, ampak se ne pritožujem ker sem zanje dal bolj malo... Ko bo dnar bo kej več, do takrat bomo pazili kako hitro se vozmo... To je tudi en izmed razlogov zakaj bo blokada ostala v Suzi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle sem prebral dosti strani nazaj in kaj opazim...

Vsi zagovarjate "poceni" znamke oblačil, češ da so super in ne rabiš imet neke hude opreme od dainese, axo, alpinestars, spidy ipd... Opazu sem pa tudi da noben jih ni primerjal med sabo ker jih je sam tudi imel!

Torej, črta

_______________________

Vsi ki hvalijo ceneno robo, še niso imeli na sebi kvalitete. (pika)

Vsaj js ne poznam niti enga (poznam pa malo morje motoristov), k bi imel oz že mel kombinezon npr. DAINESE in se kasnej odloču za PROBIKER ki je reci-piši 4x cenejš ali še več :doze:

Mlatite prazna jajca s temi zadevami. Ko pa pogrneš v usnju, ki niti ni usnje pol pa jok :hmm:

hmm... ne vem noo.. lej jz sm pred 1 letom kupovala kombinezjon zame nekaj po ceni ker se res ne vozim ravno veliko. moj je precej tvoje sorte in je bil prepričan da je kvaliteta draga (oz. se imenuje dainese). on ima dainesovga že odkar ima super sport motor. torej okoli 6,7 let. ko pa je bil z mano v louisu in mi je izbiral kombinezjon sva se odločila za probikerja ker ima dober usnje in je kvaliteten. celo tko je bil navdušen da je reku če bi zdaj kupoval še enkrat bi kupil točno takega kot ga imam jaz. celo obleku ga je in bil tok navdušen da bi ga kupil če ga nebi prepričala da ima doma še čist dobrga.

važno je da ščiti. ne kaj je vidt. motorist ni nč bolj motorist če ima na sebi dainesa..

drugače pa imam doma posnetka od tipa ki se je pri 200 km/h zaletel v drevo v dainesu in v arai čeladi pa ni nč pomagal. tko da....

če se voziš pametno je probiker čist ok. pa tud za na grobnik bi bil.

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... ne vem noo.. lej jz sm pred 1 letom kupovala kombinezjon zame nekaj po ceni ker se res ne vozim ravno veliko. moj je precej tvoje sorte in je bil prepričan da je kvaliteta draga (oz. se imenuje dainese). on ima dainesovga že odkar ima super sport motor. torej okoli 6,7 let. ko pa je bil z mano v louisu in mi je izbiral kombinezjon sva se odločila za probikerja ker ima dober usnje in je kvaliteten. celo tko je bil navdušen da je reku če bi zdaj kupoval še enkrat bi kupil točno takega kot ga imam jaz. celo obleku ga je in bil tok navdušen da bi ga kupil če ga nebi prepričala da ima doma še čist dobrga.

važno je da ščiti. ne kaj je vidt. motorist ni nč bolj motorist če ima na sebi dainesa..

drugače pa imam doma posnetka od tipa ki se je pri 200 km/h zaletel v drevo v dainesu in v arai čeladi pa ni nč pomagal. tko da....

če se voziš pametno je probiker čist ok. pa tud za na grobnik bi bil.

ajde

:worship: :worship: , se podpisem po tole

PS. (sam mam dainese, da nau kdo kej mislu :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm v Louisu kupil dvodelni kombinezon znamke Streetfighter, ki je iz pravega usnja. Vsi šivi so 2x prešiti, kombinezon vsebuje vse ščitnike, zadrge so kakovostne (železne), je zaščiten proti dežju in v njemu sploh ni vroče (temu se reče perforeran, če se prov spomnm) :) .

Na tleh še ni bil preizkušen, ampak mislim, da če slučajno do tega pride, da bo zdržal in nalogo opravil tko kot more!

ker je bil v akciji, sej za oboje (hlače in jakno) dal nekaj čez 300€, cena brez popoustov pa je bila približno 430€.

Zaenkrat sm čist zadovoljen, pa čeprov je poceni (tko kot pravte) roba iz Louisa.

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res večina samo nabija. Odgovor pa je v tem, da v Louisu lahko nakupujejo vsi. Tisit, ki želijo dati za opremo veliko denarja in tisti, ki radi ceneje pridejo skozi. Ni vsem motoristom edini strošek motor. Zraven je še avto, otroci,...

Sam in kolegi smo veliko kupovali v Louisu. Pravzaprav sem večino opreme kupil v Avstriji. Skoraj vse v Louisu edino jakno Clover Hydro (ker Cloverja nimajo) sem kupil v Aunerju. S kolegom sva vzela vsak po eno Shoei XR 1000, on si je kupil še cel Vanucci kombinezon (ki izgleda super in dobro se počuti v njem). Zraven pa dobiš cel kup malenkosti za dosti manj kot pol cene pri nas!!! Dokaj velika tank torba (ki je lahko tudi nahrbtnik) 20 Evrov (v akciji); stojalo a motor s kolesi (ne vem al je blo 20 ali 29 EUR - pri nas sma gledala in so okrog 20.000 SIT); pokrivalo za motror; windsopper podhlače (tu je podobna cena kot pri nas),...

Edino s čim nikakor nisem bil zadovoljen so podkape. Imam doma dve Bikersovi iz windstopperja pa sem si kupil za daljše poti še dve poceni iz Louisa. Imel sem jo gor samo en dan, zvečer pa sem že z njima motor brisal. Tako, da pri podkapah ostajam pri Bikersu, ki sem ju v pralnem storju opral že 20 krat pa se nista spremenili!

Vsakemu svoje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ganges se strinjam s tabo v kompletu.

Pa k kdo pravi npr da je v louisu vse neka cenena roba, ni! Vidva s kolegom sta vzela čelade od SHOEI, trenutno na tržišču ni bolših čelad... oz. je konkurenca najbolših. Vanucci tudi ni kar neki, Clover pa tud zelo priznan, si pa opazil, da že na podkapah se vidi razlika, v tem težijo moji posti... da so neke cenene robe pač nakoncu za "motor brisat" :) in da človek ni tako bogat, da bi kupoval poceni :closedeyes:

Ne me narobe razumet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V louis.de lahko kupuješ po debelini denarnice..... po zadnjem trendu mode za velik $$ , priznane firme , pa tud znižanja so za priznane firme. pa do cenene robe... vse imajo.... če pa trenutno nimajo pa naročijo...

Je pa res, da moraš imet mal sreče, kdaj prideš tja. Jaz sm šel v Graz v ponedeljek in je bila full upostošena trgovina. Je rekla trgovka, da so v soboto ogromno pokupili in še niso uspel polic nafilat.

Lahko pa prej na njihovi Web strani preverite kaj imajo in v kteri trgovini. Zaloge in vse. (Sam kolko zaloge štimajo pa ne vem) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!