Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Zate, ki si iz Lj pride mogoce v postev tudi narocilo prek Trg d.o.o. Cena je pri njih ista, Louisove postnine ti za eno celado verjetno ne bodo zaracunali, prevzel bos pa tudi lahko v Lj :) Tako, da vsi dodatni stroski odpadejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 15 min do 10 ure, je prisel DHL, z louisovo robo. Z narocilom sem zadovoljen, prislo je tisto kar sm narocil + katalog.

Zelo zadovoljen z dostavo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil robo pri TRG d.o.o, dobim baje v roku kakega tedna :worship:

Pazi na ceno, ker na tem ''flajerju'' piše kao samo v ONLINE shopingu.

Upam, da se motim, ampak vseeno raje preveri, če je enaka cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi na ceno, ker na tem ''flajerju'' piše kao samo v ONLINE shopingu.

Upam, da se motim, ampak vseeno raje preveri, če je enaka cena.

Trg nabavlja preko online shoppinga kolikor je meni znano, tako da bi mogla bit enaka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misli louis kaj znižati Nolan čelade, kot so to storili pri nas?

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trg nabavlja preko online shoppinga kolikor je meni znano, tako da bi mogla bit enaka :)

TRG ima enake cene artiklov , kot so v katalogu . Dobava je 3-7 dni če imajo v Louis Hamburg artikel na zalogi. L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je potrebno pike na Louis-ovi kartici porabiti do konca leta, ali še veljajo drugo leto?

Če ti pike na Louis kartici pretečejo (po 6. mesecih) napišeš mail ali fax in pošlješ v njihovo centralo v Nemčijo. Pik na kartico sicer ne vrnejo temveč pošljejo bon (dobropis) za enako protivrednost, ki ga lahko porabiš kjerkoli v njihovih trgovinah.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzovci velikrat zaitete še v Auner zato vprašam še tu... a je kdo opazil če majo v Avner že kake popuste? Baje obstaja nek koledar kdaj imajo razprodaje, pa ga ne najdem...

Buhlonaj! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre mogoče kdo iz celjskega območja (do trojan, konjic, velenja, rogaške, zidanga mosta) ali iz kopra ali okolice v louis-a?

rabla bi tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maste kakšne izkušnje kdaj se začnejo kakšni turbo popusti po koncu sezone v lojzu? Se sploh to zgodi? Kdaj se recimo najbolj ˝splača˝ it u lojza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre mogoče kdo iz celjskega območja (do trojan, konjic, velenja, rogaške, zidanga mosta) ali iz kopra ali okolice v louis-a?

rabla bi tole.

Lahko naročiš v TRG d.o.o., Celovška 150 .

Kontakt g. Novak 041/360 459

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maste kakšne izkušnje kdaj se začnejo kakšni turbo popusti po koncu sezone v lojzu? Se sploh to zgodi? Kdaj se recimo najbolj ˝splača˝ it u lojza?

Poizkusi si zagotoviti , da ti na dom pošiljajo akcijske kataloge , ki jih načeloma menjajo vsak mesec . Prijavi se pri njih na internetu !!

L.P:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi si zagotoviti , da ti na dom pošiljajo akcijske kataloge , ki jih načeloma menjajo vsak mesec . Prijavi se pri njih na internetu !!

Pravzaprav sem se že prijavljal, dobil sem louis-ovo kartico, račun za nakupovanje prek neta, za akcijske kataloge ki ti jih pošiljajo na dom pa prvič slišim. Bom pogledal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRG ima enake cene artiklov , kot so v katalogu . Dobava je 3-7 dni če imajo v Louis Hamburg artikel na zalogi. L.P.

No saj to sem mislil.. Znižane stvari ponavadi (če niso restposten) v Louisu objavijo v mesečnih katalogih in te cene veljajo tudi pri Trg d.o.o.

Glede dobave pa jaz nimam ravno dobrih izkušenj, trikrat naročil, je bilo na zalogi, pa sem vsakič čakal min 3 tedne.. Je pa res, da je bilo to bolj proti začetku, mogoče sedaj bolj ažurno opravljajo naročila, ker takrat vem, da sem enkrat nekaj naročil in naslednji teden še nekaj, pa je šlo naprej z istim naročilom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi si zagotoviti , da ti na dom pošiljajo akcijske kataloge , ki jih načeloma menjajo vsak mesec . Prijavi se pri njih na internetu !!

L.P:

Akcijski katalogi so objavleni tudi na njihovi strani v PDF obliki. Ponavadi se zelo kmalu ko je objavljen kakšn nov katalog pojavi v tej temi tudi link do njega (za to ponavadi poskrbi bmwslo :worship: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello

a mi lahko kdo pove kej se nahaja točno ta louise v grazu. po možnosti če bi se dal dobit kak zemljevid :rolleyes:

tx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!