Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Rossi ti pa naročaš obenem po celi Sloveniji. :trance_33_sleep:

Slišal sem, da si naročala tudi v Kočevju v Palmi,kjer menda tudi naročajo iz Lojza in te že od poletja čaka torba ter modelček.

Hallo! :headbang:

obvestili me niso še do danes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je gospod rekel, da bo v roku 7 dni roba pri njemu. sem rekla ni problema, čez 20 dni grem na morje in do takrat rabim.

sem poklicala čez 19 dni in robe NI bilo in sva se zmenila, da mi je ni potrebno prevzeti, glede na to, da jo rabim in da je že toliko časa minilo.

potem so robo imeli na zalogi v ljubljani in sem šla 1 dan preden sem šla na morje po robo, ker sem jo potrebovala.

po morju pa nisem rabila še enega istega artikla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Sorry Roosi! :blush:

Imaš prav, baje ste se dogovorili in pravijo, da je cca. 9. dan prišlo vendar vseeno prepozno.Še enkrat sorry!

Ajd! PA VESELE PRAZNIKE VSEM !! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem še ni takega junaka, ker katalogi običajno pridejo ven tam okoli 15.01 če se ne motim

Je pa trenutno hudo znižanje pri Lojzu

Im heutigen Newsletter:

» 1. Alles unter 10 Euro. Bis 70% billiger!

» 2. Alles unter 25 Euro. Bis 50% billiger!

» 3. Alles unter 50 Euro. Bis 50% billiger!

» 4. Alles unter 100 Euro. Bis 50% billiger!

» 5. Alles unter 300 Euro. Bis 40% billiger!

» 6. Schuberth Concept ab 199,95 statt 428,00.

samo so jih zgleda tako okupiral da je server crknil se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvo silo si lahko pomagaš tudi z onlajn verzijo na njihovi strani. Imaš jo v pdf in fleš obliki-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majo v lojzu pozimi kakšno razprodajo mogoče? :? Al majo samo posamezne artikle znižane vsake tolk cajta?

Zdaj imajo zimsko razprodajo. :naughty:

Evo še POVEZAVA

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni splošne razprodaje, kakor jih poznamo pri nas, npr vse 25% cenejše (TC Motoshop), ampak so občasne akcije določenih artiklov. Je pa res, da ima Louis akcije celo leto, vedno sta v veljavi 2 mesečni akciji, to pomeni več kot 300 artiklov. Pa ob IMOTU pride kakšen dodaten popust oziroma nekateri artikli še dodatno znižani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v lojzu, cene dobre zaloga tudi tisti kar pise nicht in filialen erhaltlich( po naše majo kr dosti v lageru) kupil nič ker nisem se mogel za čelado odločit

al shark RSR2 al RSI

prva stisne ko hudič druga pa komot na glavi. ampak mislim da grem ju3 po RSR2 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa trenutno hudo znižanje pri Lojzu

Im heutigen Newsletter:

» 1. Alles unter 10 Euro. Bis 70% billiger!

» 2. Alles unter 25 Euro. Bis 50% billiger!

» 3. Alles unter 50 Euro. Bis 50% billiger!

» 4. Alles unter 100 Euro. Bis 50% billiger!

» 5. Alles unter 300 Euro. Bis 40% billiger!

» 6. Schuberth Concept ab 199,95 statt 428,00.

Ravno včeraj sem gledal cene akumulatorjev. Za moj moped pri Louisu stane 142,95 €, pri Grajzerju v LJ pa sem zanj dal 84 €. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Louis v vsem cenejši.. Bilo že velikokrat povedano, da so nekatere stavri pri nas bolj ugodne. Zato pa se je vedno potrebno prej pozanimat, preverit cene in kupit tam kjer je ugodneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo soboto (12.01) naj bi šli s kolegi v Graz. Rabim par malenkosti pa sem vidu da majo par pametnih artiklov po dobrih cenah. Sam je problem ker ne vem kje v Grazu je Louis. Kakšni pametni napotki do tja? Ali je mogoče kje v bližini trgovine Ikea? Thnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noo če ves kje je ikea. si ze blizu. samo 300 metrov naprej prvi izvoz desno. pa do krizišča pol pa desno pa si ze skoraj tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noo če ves kje je ikea. si ze blizu. samo 300 metrov naprej prvi izvoz desno. pa do krizišča pol pa desno pa si ze skoraj tam.

Odlično. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Še eno vprašanje. Ali potrebujem vinjeto do tja ali ne?

Popravljeno . Popravil damjan77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Še eno vprašanje. Ali potrebujem vinjeto do tja ali ne?

Če ga boš vžgal po avtocesti potem :grim (razen v primeru, da te asfinag ne dobi, ali če imaš debelo denarnico)

Če ga boš vžgal po stari cesti potem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gres po stari cesti skoraj ne moreš zgrešit! :whistle: ko si še v mestu zaviješ samo v enem blagem križišču na desno, potem pa samo čakaš na desni strani trgovino :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga boš vžgal po avtocesti potem :grim (razen v primeru, da te asfinag ne dobi, ali če imaš debelo denarnico)

Če ga boš vžgal po stari cesti potem :grrr

haha :worship: aja boljse da das tistih par evriča za vinjeto,kot pa da jim pustiš za dober komplet gum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima kdo odveč kakšno vinjeto za prodat (na relaciji celje-šentilj) in to danes, jo kupim.

iz celja grem v roku 1-1,5 ure.

če je kdo, naj pokliče na 041311991

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem še ni takega junaka, ker katalogi običajno pridejo ven tam okoli 15.01 če se ne motim

so taki junaki :whistle: sem ga dobil že 29.12. v papirni obliki, z dodatkom "Louis 70 jahre"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!