Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

objavi #55 in #56 na strani 4.

Noup, tisti dve objavi se nanašata na štacuno Louis. Gospod Casper pa sprašuje po:

... louise v grazu...

Domnevam, da je to kaka znana gospodična (?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj to sem mislil.. Znižane stvari ponavadi (če niso restposten) v Louisu objavijo v mesečnih katalogih in te cene veljajo tudi pri Trg d.o.o.

Glede dobave pa jaz nimam ravno dobrih izkušenj, trikrat naročil, je bilo na zalogi, pa sem vsakič čakal min 3 tedne.. Je pa res, da je bilo to bolj proti začetku, mogoče sedaj bolj ažurno opravljajo naročila, ker takrat vem, da sem enkrat nekaj naročil in naslednji teden še nekaj, pa je šlo naprej z istim naročilom..

Sem nabavljal avgusta, torej so se s tem bavili že lep čas, pa sem ravnotko čakal 3 tedne. Model me je po enmu tednu poklicu, sem mislu no evo zdej grem pa samo še ponj. Samo ne, on mene še enkrat sprašuje za barve in velikosti, pa sem mu že vse takrat lepo na listek napisu. Pa mel so vse na zalogi.

Še nalbolš je kr v Villach letet pa se mal po nemšk pomatrat. Sej tolk daleč pa tud ni, je skor vsaka tura daljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tolk daleč pa tud ni, je skor vsaka tura daljša.

:OK:

Jap, sami strašni motoristi, pa jim je do Beljaka ali Gradca predaleč. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Kawasakija EN500 sem iskal prednje zavorne ploščice. Pri Luisu je MCB532 (Lucas organske) 29,95€, pri Eurotonu v Mariboru pa 19,68€. Ali so to enake ploščice in nas Louis nateguje ali pa pri nas prodajajo pod ceno?

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Kawasakija EN500 sem iskal prednje zavorne ploščice. Pri Luisu je MCB532 (Lucas organske) 29,95€, pri Eurotonu v Mariboru pa 19,68€. Ali so to enake ploščice in nas Louis nateguje ali pa pri nas prodajajo pod ceno?

LP Darko

js sm jih zase kupu v eurotonu, in morm rečt da so kr fajne :) niso glih najbolše, so pa vredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ebayu imaš MCB532 za 22 eur, torej louis še ima nekaj rezerve.

Torej se mi splača kupovati pri Eurotonu in jih prodajati na e-bayu, kali'

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a majo u louisu(beljak) dost izbire glede tekstilnih hlač? k na netu je vidt bolj bogo

za Hlače se ti bolj splača pogledati v hein gericke ker imajo tam veliko večjo izbiro kot pa v louisu

pa se za info trgovini sta 300m narazen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En takle šalter bi rabil za vklop in izklop meglenk... :worship: lahko kdo to zrihta? Lp

se ta kaj boljše vidi... :hmm:

post-2154-1192271790_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo v bližnji pridnosti v Louisa, rabil bi eno stvar....

Ali kdo ve kakšne so mere luči v priponki, ali so take stvari homologirane?

post-14902-1192474467_thumb.jpg

post-14902-1192474497_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Ali kdo ve kakšne so mere luči v priponki, ali so take stvari homologirane?....

Ad1/

Velikost (VxŠxG): ca. 230 x 165 (vključno z nosilcem) x 155 mm

Globina v sredini - pri pritrditvi ca. 65 mm

E-ustreznost (homologacija)

Dobava s kabli in vijaki.

Ad2/

Stranska pritrditev

Zunanji premer žarometa ca. 107 mm, Globina ca. 135 mm, Globina v sredini ca. 85 mm

Skupna širina ca. 220 mm

Dobava s kablom, H7 12V/55W in H4 12V 60/55W žarnicami

E-ustreznost (homologacija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo danes dobil louse card:) vse ql in prav.. samo priimek so mi malo zamuštral.... zna bit kaj narobe?

zanima me uporaba.. kje kaj kako??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo danes dobil louse card:) vse ql in prav.. samo priimek so mi malo zamuštral.... zna bit kaj narobe?

zanima me uporaba.. kje kaj kako??

Pri vsakem nakupu daš kartico, da ti dajo gor pike. Ob koncu obračunskega obdobja ti pogledajo koliko pik si zbral in če si dosegel dovolj za kartico višjega nivoja, ti jo kar zraven pošljejo + bon za znesek, ki si ga lepo nabral s pikami. Po moje se ti to šteje 6 mesecev od pridobitve kartice (da ni tako kot pri Mercatorju, kjer imajo določena 2 datuma do kdaj lahko zbiraš pike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve če je res to, da ima trgovina Podjetje trg d.o.o. na Celovški njihovo ponudbo oz. zastopstvo. Cene pa naj bi bile ravno take kot v Avstriji razen ddv-ja ki je pri njih 19 pri nas pa 20%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve če je res to, da ima trgovina Podjetje trg d.o.o. na Celovški njihovo ponudbo oz. zastopstvo. Cene pa naj bi bile ravno take kot v Avstriji razen ddv-ja ki je pri njih 19 pri nas pa 20%.

:yes: Cene iste ---preverjeno se splača kakšno stvar naročit ,če ti se ne mudi!!! :unsure:

L.P.MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!